Nuotrauka Nuotrauka

OPEN SEED 2009 LT STARTS!

Auginimas lauke.
Rašyti atsakymą
Pilypas
Naujokas
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2009-04-22, 01:19
Reputacija: 0

Standartinė Pilypas »

to Sigma
Pabandysiu paaiskint kaip veikia mano vingiai. As suprantu, kad pasitikejimas sitoj vietoj yra labai svarbus, kaip beje ir bet kurioj kitoj veikloj. Bet kodel tu ziuri, taip vienpusiskai, juk norint galima prisipist prie bet ko. Pvz. rasai ,kad renki aktyvistus, bet kodel as tureciau tavim pasitiket,apart to kad esi sio saito dievas ir parasai protingu postu kai nesikabineji prie naivuoliu. Jei as pries prisijungdamas paprasyciau tavo CV ir duomenu apie rysius su esamais ir buvusiais VRM darbuotuojais, tu mane pasiustum. Ar ne? Tas pats su tau rasanciais. Kur garantijos kad visi bus vedini geru tikslu? As suprantu kad bus zmones filtruojami, neprisileidziami per arti kol igaus pasitikejima, bet niekada nebus simtaprocentines garantijos kad nesuklysi ir neturesi nemalonumu.
Mano pasitikejimo pagrindas yra, kad tie kazkokie lenkai daro apciuopiama darba, kurio rezultatai akivaizdus. Sitoj stadijoj man to pakanka. Toliau as noreciau susitikt ir pamatyt gyvai ka jie sneka ir kaip elgiasi. Tada mano pasitikejimas arba isaugs arba isgaruos.
Del to garazo. As nesu vilnietis ir neturiu galimybes pats surasti vieta, todel manau yra normalu paklausti norinciu sio meeto, kur ji galima butu surengti.
As suprantu, kad postas atrodo nekaip, bet jis padejo isprovokuoti siokia tokia diskusija, be to meetas ivyks kitos savaites pradzioj, todel nera laiko uzsiimineti konspiracijom.

to Manvydas
Nera kazkokio gelezinio reikalavimo del tam tikros vietos. Siulykit ir parinksim priimtiniausia daugumai.
Shmidy
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 109
Užsiregistravo: 2009-03-25, 18:46
Reputacija: 0

Standartinė Shmidy »

buciau vilnietis tai eiciau :)) rimtai darykit prie kokios balos, ar miskelyje :) ir smagu bus visiems :)
Apvalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 2007-12-02, 11:03
Reputacija: 0

Standartinė Apvalus »

Nemanau, kad žmogus atvažiavęs iš lenkijos norės sėdėt kažkur lauke ar prie prūdo. Jis tikriausiai turėjo omeny "garažą" ne šeip tą kur mašinas statot. Būna žmonės įsirengia gražiai garažus ir ten būna... Anyway ne tame esmė.
O kas čia šika dėl susitikimo vietos, tai tipo nėr automobilių, autobusų, traukinių ? Aktivistai matai, tingi atlėkt iki vilniaus kažkokio :) Nesvarbu, aš tik apskritai rašau.
Neremkim narkotikų prekeivių
http://icmag.com/ic
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Pilype, VRM darbuotojų neišduosiu. Neišdavinėju žmonių. Jokių. Dėl Konopixo jau senai pasitikrinau. Turiu šokių tokių ryšių Lenkijoj. O tavęs nepažįstų ir neturiu kaip pasitikrint. Pagauni kampą?

O dėl pakvietimo susitikt, kur labai įtartinai nuskambėjo tas garažas, tai pats čia gali žmonių paklaust ar tai jiems daugiau pasitikėjimo ar abejonių sukėlė. Oras šiltėja, gamta bunda, o siūloma Europos kultūros sostinėje lįst į kažkokį garažą. Ir net neaišku į kokį, nes dar jo net nėra. Pasiklausk žmonių kiek čia jų savo garažą neaiškų kam paskolintų. Kvailesnio paskatinimo žmonėms ateit nesugalvojot? Čia tik mano asmeninė nuomonė. Tegul kiti žmonės pasako klystu aš ar ne.

Beje pats esi buvęs Varšuvos parade? Pažįsti juos?
BOB - Bombs Over Bagdad!
Apvalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 2007-12-02, 11:03
Reputacija: 0

Standartinė Apvalus »

Tai, kad šalta tam lauke dar :) O jai jis tipo atvaro už savaitės, tai nekažką ten ir atšils.
Neremkim narkotikų prekeivių
http://icmag.com/ic
Pilypas
Naujokas
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2009-04-22, 01:19
Reputacija: 0

Standartinė Pilypas »

Sigma, esi protingas zmogus,todel manau mano minti pagavai. Tai kodel dabar isvartalioji, kad lygtai as tave ikalbinejau kazka isduoti.

Del garazo pasikartosiu. As irgi siuliau Konopixui susitikti gamtoje. Bet jis paklause ar nera galimybes surasti "any kind of location suitable for such
meetings? just anything any kind of place You can sit and talk?" Kaip as suprantu siam pirmam susitikimui vieta nera itin svarbi, tiesiog tai galetu buti izanga i "What do You think about Lithuanian Legalization Information Centre?
It would be kind of place where activists would organise their meetings,
where normal people (not engaged in legalization activism) would find
all
important information about ganja, as well as Propaganja (music cd's,
SPLIFF newspaper,leaflets) and also ask activists different questions.
It will be absolutely prohibited to bring any kind of drugs there and
behave agressivly.

the best location of such "centers" are big cities. All kind of
big
garages or other places, that can be closed on key. In Warsaw we had
allready 3 locations of that type and people really enjoyed the
possibility to come and talk in such places. it also much easyier to
force
the activists to do their job, if You are able to talk to them directly."

Man iki Vilniaus 150 km, taigi nelabai turiu galimybes pats surasti tokia vieta. Maniau, uzklausiu. Dabar matau tai buvo mano klaida. O gal ir ne? Laikas parodys.

Noreciau papasakoti viena epizoda is susirasinejimo su Konopixu,kuris man sukele siokiu tokiu minciu. Istorija prasidejo, kai sumaniau uzsakyti tu seklu, bet PayPal vis blokuodavo pervedima. Taigi, isdesciau savo beda, pasiuliau varianta, kaip ta reikala padaryt. Atraso, kad pats atvyks i Lietuva ir galesim kaip nors sustikt. Dar kaip alternatyva pasiulo paprasyt pagalbos "legaliame". Atrasau kad jei internete prasysiu pagalbos persiunciant seklas atrodys itartinai. Atsako, o kas cia itartino. Aiskinau dar issamiau, bet panasu iki galo taip ir nesuprato kas cia blogo. O, dabar atsakykit man kas butu, jei siame saite parasyciau kazka panasaus i "Chebra padekit.Mano korteles nepriima, gal galiu nusiusti jums pinigus, o jus uz mane uzsakykit seklu." Teisingai, buciau uzsipultas, isjuoktas ir greiciausiai isbanintas. O lenkui toks postas atrodytu naturalus. Kodel? Arba, kodel lenkas nebijo vaziuoti i kita sali, susitikineti su visiskai nepazistamais atsilupeliais ir aiskinti jiems apie kanapes legalizavima? Manau ieskant atsakymo i siuos klausimus galima atsakyti ir i dar viena. Kodel sis judejimas zymiai toliau pazenges Lenkijoje nei Lietuvoje ir kaip tai galima pakeisti? Ar ne todel kad uz kiekvienos iniciatyvos iskart matome samoksla. Ar ne todel kad bijome ka pagalvos kaimynas. Ar ne todel kad idejos telieka idejomis be konkreciu veiksmu. Ar ne todel kad bijome savo paciu seselio. O gal todel, kad patys sau to nepripazindami, sirdies gilumoje netikime kad galime ka nors pakeisti.

Varsuvos parade nebuvau. Apie juos is esmes nieko nezinau(pasitikesiu tavim, juk sakai pasitikrinai del Konopixo ;).
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Standartinė runkelis »

sigma susisieks su tavimi jei jis nores!nereikia irodinejimu pries visus lietuvos augintojus ir putikus!zinai siais laikais sunku kuom ir bepatiketi bet informacija kuri yra pasiekusi mane veikia teigiamai toliau ner ka cia irodineti!luktelk iki rytojaus ir bus su tavimi manau susisiekta!sekmes ir solidarumo visiems linkiu,su pagarba runkelis!
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
OPENSEED
Naujokas
Pranešimai: 42
Užsiregistravo: 2009-03-11, 22:41
Reputacija: 0

Standartinė OPENSEED »

Labas,

garazas arba butas bus reikalingas PROPAGANJOS saugojimuj. Kol kas galesime daryti meet's netgi ant TV boksto jeigu kasnors sumokes 21 LT uz mane;-)

dar nezinau kada galesiu atvykti.

issnuomoti nameli kaskur kaime nekainuoja daug, turesiu daugiau pinigu tai pagalvosiu.

del mentu: geriau galvoti kad jie skaito foruma. Zinote kiek uniformotas aktivistas gali gero padaryti savo naujaj organizacijaj ;-) daug!
daugiau kaip kauketas seklys blogo!


Hasta la Vista Parejgunai
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Tai ir galvojau, kad Pilypas biški nesuprato, kam tas garažas reikalingas :)
Bet vykstant į svečią nepažįstamą šalį, tokius reiklaus geriau palikt vietiniams. Nes panašiai būtų jeigu atvykdami indėnai susitikimui pareikalautų dvidešimties vietų palapinės miesto centre :D
BOB - Bombs Over Bagdad!
OPENSEED
Naujokas
Pranešimai: 42
Užsiregistravo: 2009-03-11, 22:41
Reputacija: 0

Standartinė OPENSEED »

raMa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 650
Užsiregistravo: 2008-01-29, 21:46
Reputacija: 0

Standartinė raMa »

:x: Tas kai nusišneka 420 *
martynass
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 531
Užsiregistravo: 2008-08-17, 00:03
Reputacija: 0

Standartinė martynass »

Nu tos fotkes su vaikais tai galejai ir nedeti. Kazkaip net ziauru zeti :/
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Jeigu tos šalies, iš kur jie yra, toks gyvenimo būdas tai mums išsidurt akis? :)
BOB - Bombs Over Bagdad!
martynass
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 531
Užsiregistravo: 2008-08-17, 00:03
Reputacija: 0

Standartinė martynass »

Sigma rašė:Jeigu tos šalies, iš kur jie yra, toks gyvenimo būdas tai mums išsidurt akis? :)
Manau uztenka tiesiog ignoruot :!: :!:
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Standartinė runkelis »

labai atsiprasome bet cia is mano arhyvo!
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
nesvarbus
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 328
Užsiregistravo: 2008-10-29, 15:51
Reputacija: 1

Standartinė nesvarbus »

Vat jeigu, tos mergaites i vena imtu, tuomet butu slykstu ! O cia.. :O pats tokiu metu cigaretes traukdavau kaip soskes ciulpdavom, tik ne i plaucius :D tokio dalyko dar nebuvom ismaste !
NARKOTIKAMS NE !
Shmidy
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 109
Užsiregistravo: 2009-03-25, 18:46
Reputacija: 0

Standartinė Shmidy »

ahh norit pasveikinti mane ? :D sendien gavau voka :) visokiu idomiu dalykeliu yra !! :D labai patiko tokie hmm kartono lapeliai ir i kvadratelius padalinti, filtriukam daryt :)
raMa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 650
Užsiregistravo: 2008-01-29, 21:46
Reputacija: 0

Standartinė raMa »

Matai svarbiausia yra tu saliu kultura!
:x: Tas kai nusišneka 420 *
Pozityvus
Naujokas
Pranešimai: 23
Užsiregistravo: 2009-02-26, 19:07
Reputacija: 0

Standartinė Pozityvus »

Shmidy rašė:ahh norit pasveikinti mane ? :D sendien gavau voka :) visokiu idomiu dalykeliu yra !! :D labai patiko tokie hmm kartono lapeliai ir i kvadratelius padalinti, filtriukam daryt :)
jo, tie gilzem daryt geris! jei ne paslaptis kiek seklu uzsisakei ir kiek gavai?
Shmidy
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 109
Užsiregistravo: 2009-03-25, 18:46
Reputacija: 0

Standartinė Shmidy »

kad nepaskaiciavau. 5 maisiukai juodi buvo :) uzsisakeu 120. bet maciau kad daugiau negu 120 :) nespejau suskiaciuoti dar
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • OPEN SEED 2011!!
    Nematau-Oo » » forume Outdoor
    30 Atsakymai
    16969 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Enchanteris
  • OPEN SEED 2010 - PRASIDEDA SAUSIO MENESI !
    OPENSEED » » forume Outdoor
    148 Atsakymai
    66732 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas trip2hop
  • 2009 09 09
    mandari9nas » » forume Prašau žodžio!
    11 Atsakymai
    4929 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Manvydas
  • Cannabis Cup 2009
    Vaclovas » » forume Legalus forumas
    9 Atsakymai
    4961 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Sigma
  • Atgarsiai iš Varšuvos 2009 metų parado
    Sigma » » forume Legalus forumas
    14 Atsakymai
    6296 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas runkelis