Nuotrauka Nuotrauka

Lietuvos outdoor'o veislės

Auginimas lauke.
Rašyti atsakymą
bigbud
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 253
Užsiregistravo: 2012-09-03, 17:54
Reputacija: 0

Re: Lietuvos outdoor'o veislės

Standartinė bigbud »

sveiki, ziurekit gal galit man kas truputeli paaiskinti apie semi auto? tai jei as pvz isdaiginsiu balandzio 1diena semi auto ir koki geguzes pradzioj isnesiu laukan, nebus man tokio bairio kad po kokios savaites man gali pradeti zydeti? 8| kada patartumet daiginti semiauto? siaip noreciau nesti laukan jau paaugusiusius ir kad pradetu zydeti budami kokiu 2-3 metru aukscio [:)] :} tai va bliamba kokie mano klausyyymeliai butu kuriuos noreciau suzinoti. jei dar kas suprato mano klausyyymelius :D
Broniusx
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 462
Užsiregistravo: 2012-01-29, 20:03
Reputacija: 8

Re: Lietuvos outdoor'o veislės

Standartinė Broniusx »

bigbud rašė:sveiki, ziurekit gal galit man kas truputeli paaiskinti apie semi auto? tai jei as pvz isdaiginsiu balandzio 1diena semi auto ir koki geguzes pradzioj isnesiu laukan, nebus man tokio bairio kad po kokios savaites man gali pradeti zydeti? 8| kada patartumet daiginti semiauto? siaip noreciau nesti laukan jau paaugusiusius ir kad pradetu zydeti budami kokiu 2-3 metru aukscio [:)] :} tai va bliamba kokie mano klausyyymeliai butu kuriuos noreciau suzinoti. jei dar kas suprato mano klausyyymelius :D
Semi neuzaugs tokie. Man semiautomixas augo 40-1m. Vegetuoja mazdaug 2men.
bigbud
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 253
Užsiregistravo: 2012-09-03, 17:54
Reputacija: 0

Re: Lietuvos outdoor'o veislės

Standartinė bigbud »

Broniusx rašė:
bigbud rašė:sveiki, ziurekit gal galit man kas truputeli paaiskinti apie semi auto? tai jei as pvz isdaiginsiu balandzio 1diena semi auto ir koki geguzes pradzioj isnesiu laukan, nebus man tokio bairio kad po kokios savaites man gali pradeti zydeti? 8| kada patartumet daiginti semiauto? siaip noreciau nesti laukan jau paaugusiusius ir kad pradetu zydeti budami kokiu 2-3 metru aukscio [:)] :} tai va bliamba kokie mano klausyyymeliai butu kuriuos noreciau suzinoti. jei dar kas suprato mano klausyyymelius :D
Semi neuzaugs tokie. Man semiautomixas augo 40-1m. Vegetuoja mazdaug 2men.
aciu labai, tada reiks geguzes pirmom dienom daiginti :) tikrai pasistenksiu per tuos du menesius kad isvegetuoti maziausiai iki 1.5metro :] pas mane easy sativa x llr2, gal zinai kas sia veisle kultivavo outdoore ?
RolLing
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 135
Užsiregistravo: 2012-03-15, 20:25
Reputacija: 0

Re: Lietuvos outdoor'o veislės

Standartinė RolLing »

bigbud rašė:
Broniusx rašė:
bigbud rašė:sveiki, ziurekit gal galit man kas truputeli paaiskinti apie semi auto? tai jei as pvz isdaiginsiu balandzio 1diena semi auto ir koki geguzes pradzioj isnesiu laukan, nebus man tokio bairio kad po kokios savaites man gali pradeti zydeti? 8| kada patartumet daiginti semiauto? siaip noreciau nesti laukan jau paaugusiusius ir kad pradetu zydeti budami kokiu 2-3 metru aukscio [:)] :} tai va bliamba kokie mano klausyyymeliai butu kuriuos noreciau suzinoti. jei dar kas suprato mano klausyyymelius :D
Semi neuzaugs tokie. Man semiautomixas augo 40-1m. Vegetuoja mazdaug 2men.
ačiū labai, tada reiks geguzes pirmom dienom daiginti :) tikrai pasistenksiu per tuos du menesius kad isvegetuoti maziausiai iki 1.5metro :] pas mane easy sativa x llr2, gal zinai kas sia veisle kultivavo outdoore ?

kokiu sviesos intervalu geriausia daiginti iki tol kol lauk nesiu, kad poto nebutu isnesu lauk ir susisuka galva augalui, prades nelaiku bujoti.
Anonymous

Re: Lietuvos outdoor'o veislės

Standartinė Anonymous »

skaityk forumą, o ne uždavinėk nesąmoningus klausimus ;D gali pažiūrėti paros ilgumą ir imituosi realias lauko sąlygas. o dėl aukščio, labai priklauso nuo veislės, jei veislė iki metro, tai gali tręšti kuo nori neišaugs iki 2 metrų
tevelis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 67
Užsiregistravo: 2011-02-03, 09:11
Reputacija: 0

Re: Lietuvos outdoor'o veislės

Standartinė tevelis »

kaip manot is greeno dovaneliu Purple B tai outdoor veisle?
Klebonas
Naujokas
Pranešimai: 30
Užsiregistravo: 2013-02-03, 14:42
Reputacija: 0

Re: Lietuvos outdoor'o veislės

Standartinė Klebonas »

kas pasakys kaip su auto reik elgtis ,kas cia pas mus susipazines su siuo reikalu ?
Klebonas
Naujokas
Pranešimai: 30
Užsiregistravo: 2013-02-03, 14:42
Reputacija: 0

Re: Lietuvos outdoor'o veislės

Standartinė Klebonas »

ellolt- matos jog esi koks sodininkas ar kaip cia tave pavadinti ,tai atsakyk y uzduota klausima kas nezino mums visiems idomu ,ar jau toks esi kur tipo as zinau ir man gerai o jus zinokites ,tikras lietuvis :D
RolLing
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 135
Užsiregistravo: 2012-03-15, 20:25
Reputacija: 0

Re: Lietuvos outdoor'o veislės

Standartinė RolLing »

Klebonas rašė:ellolt- matos jog esi koks sodininkas ar kaip čia tave pavadinti ,tai atsakyk y uzduota klausima kas nezino mums visiems idomu ,ar jau toks esi kur tipo as zinau ir man gerai o jus zinokites ,tikras lietuvis :D
Nestresuokime :D turim tris veisles, ka dar galima butu isiyti? uzsimojome 10 sodinuku daryti [:)] norisi daugiau isbandyti ir pamatyti, kaip skitingos rusys auga musu salygomis, kitam sezonui zinosime kuri rusis acparesne ir geresne. bet noretusi keleta augalu pasodinti, isbandytu,patvirtintu ir t.t. jusu. tam kad turetume daugiau vilties kad turesime bent kaskiek derliaus.
1-Samsara Ultraviolet Autoflowering Feminsed Seeds
2-Kannabia Smile Automatic Feminised Seeds
3-KC Brains KC45 Autoflowering Feminised Seeds
RolLing
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 135
Užsiregistravo: 2012-03-15, 20:25
Reputacija: 0

Re: Lietuvos outdoor'o veislės

Standartinė RolLing »

Tai ko dabar tylu ;) mr green startavo, ka pasiulitumete? Kad nebutu taip kad neliks seklikiu, kaip daugumoje sriciu pirma geriausi prapuola is prekybos ;)
Ir nesinori egzotikos prisipirkti ir poto laukti tusciomis kito sezono .
bilbokas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 151
Užsiregistravo: 2012-03-05, 19:02
Reputacija: 0

Re: Lietuvos outdoor'o veislės

Standartinė bilbokas »

Jetau, kokios cia egzotikos prisirinkot. nori lietuvos salygom geros ir daug? augink jura dwarfu ar LR ir bus labai gerai. Kodel? Todel, kad juos augint lengva, daug nereikalauja, tik LLR2 ne visi isdaigint moka. voa, sakai nusibodo dwarfai, blogas derlius? Pfff, kiek pasodinsi tiek isdaiginsi, o nudauzyti tai nudauzo geriau nei koks outdoor mix ar purple power :) Suprantu noris kuo geresnes cia uzaugint, nu bet ne tas klimatas gi.
Geriau nežinoti ko nori, nei išvis nieko nenorėti
mr.green
Guru
Guru
Pranešimai: 1033
Užsiregistravo: 2006-10-29, 19:24
Reputacija: 0

Re: Lietuvos outdoor'o veislės

Standartinė mr.green »

bilbokas rašė:Jetau, kokios čia egzotikos prisirinkot. nori lietuvos salygom geros ir daug? augink jura dwarfu ar LR ir bus labai gerai. Kodel? Todel, kad juos augint lengva, daug nereikalauja, tik LLR2 ne visi isdaigint moka. voa, sakai nusibodo dwarfai, blogas derlius? Pfff, kiek pasodinsi tiek isdaiginsi, o nudauzyti tai nudauzo geriau nei koks outdoor mix ar purple power :) Suprantu norisi kuo geresnes čia uzaugint, nu bet ne tas klimatas gi.
O kuom skiresi llr-2 daiginimas nuo kitu ??? :D :D :D
Su antru teiginiu nesutikciau nes ir P.P ir Otdoor mix yra gana stiprios rusys, tik poveikis skiriasi, o ne stiprumas .
Ismokite skirti kas yra POVEIKIS Ir STIPRUMAS. :V:
bigbud
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 253
Užsiregistravo: 2012-09-03, 17:54
Reputacija: 0

Re: Lietuvos outdoor'o veislės

Standartinė bigbud »

mr.green rašė:
bilbokas rašė:Jetau, kokios čia egzotikos prisirinkot. nori lietuvos salygom geros ir daug? augink jura dwarfu ar LR ir bus labai gerai. Kodel? Todel, kad juos augint lengva, daug nereikalauja, tik LLR2 ne visi isdaigint moka. voa, sakai nusibodo dwarfai, blogas derlius? Pfff, kiek pasodinsi tiek isdaiginsi, o nudauzyti tai nudauzo geriau nei koks outdoor mix ar purple power :) Suprantu norisi kuo geresnes čia uzaugint, nu bet ne tas klimatas gi.
O kuom skiresi llr-2 daiginimas nuo kitu ??? :D :D :D
Su antru teiginiu nesutikciau nes ir P.P ir Otdoor mix yra gana stiprios rusys, tik poveikis skiriasi, o ne stiprumas .
Ismokite skirti kas yra POVEIKIS Ir STIPRUMAS. :V:
o koks poveikis N.H pone Green'ai? labiau traukia prie zemes ir atrodo lyg galva krenta ar hajus labiau? :D
mr.green
Guru
Guru
Pranešimai: 1033
Užsiregistravo: 2006-10-29, 19:24
Reputacija: 0

Re: Lietuvos outdoor'o veislės

Standartinė mr.green »

bigbud rašė:
mr.green rašė:
bilbokas rašė:Jetau, kokios čia egzotikos prisirinkot. nori lietuvos salygom geros ir daug? augink jura dwarfu ar LR ir bus labai gerai. Kodel? Todel, kad juos augint lengva, daug nereikalauja, tik LLR2 ne visi isdaigint moka. voa, sakai nusibodo dwarfai, blogas derlius? Pfff, kiek pasodinsi tiek isdaiginsi, o nudauzyti tai nudauzo geriau nei koks outdoor mix ar purple power :) Suprantu norisi kuo geresnes čia uzaugint, nu bet ne tas klimatas gi.
O kuom skiresi llr-2 daiginimas nuo kitu ??? :D :D :D
Su antru teiginiu nesutikciau nes ir P.P ir Otdoor mix yra gana stiprios rusys, tik poveikis skiriasi, o ne stiprumas .
Ismokite skirti kas yra POVEIKIS Ir STIPRUMAS. :V:
o koks poveikis N.H pone Green'ai? labiau traukia prie zemes ir atrodo lyg galva krenta ar hajus labiau? :D
Nuostabiausias hajus kuri tik galejau rasti outdoore musu salygom be pelesio ir budingo sativom ilgo zydejimo laikotarpio. 100% semi-auto visiskai pasiruoses iki rugsejo vidurio. Nemegsta buti vegetuojamas 24 val. rezime kai tik root-bondas pasidaro ankstokas suzydi ,temperaturu sviravimas suzydi ,jautrus zydejimo trasom, issaukia zydejimo pradzia . Vienu zodziu tikras semi auto su geriausiom sativos savybem, tam ir buvo isrinktas is labai didelio stock-o breedinimo proektams vygditi.
nicotine
Naujokas
Pranešimai: 8
Užsiregistravo: 2013-03-12, 12:35
Reputacija: 0

Re: Lietuvos outdoor'o veislės

Standartinė nicotine »

o ka papasakotumei apie maroc x nh ;]
mr.green
Guru
Guru
Pranešimai: 1033
Užsiregistravo: 2006-10-29, 19:24
Reputacija: 0

Re: Lietuvos outdoor'o veislės

Standartinė mr.green »

nicotine rašė:o ka papasakotumei apie maroc x nh ;]
Geras hibridas sativine puse 100% semi auto f1 fenatipu variacijos beveik nera. Pats geriausias variantas jai nenori prasauti ir ieskai neblogo hajaus.
Vartotojo avataras
Rastafari
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 281
Užsiregistravo: 2012-05-06, 22:38
Reputacija: 7

Re: Lietuvos outdoor'o veislės

Standartinė Rastafari »

O kurį patartum rinktis iš White Widow hibridu norint labiau stone ?
bigbud
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 253
Užsiregistravo: 2012-09-03, 17:54
Reputacija: 0

Re: Lietuvos outdoor'o veislės

Standartinė bigbud »

o koks poveikis N.H pone Green'ai? labiau traukia prie zemes ir atrodo lyg galva krenta ar hajus labiau? :D[/quote]
Nuostabiausias hajus kuri tik galejau rasti outdoore musu salygom be pelesio ir budingo sativom ilgo zydejimo laikotarpio. 100% semi-auto visiskai pasiruoses iki rugsejo vidurio. Nemegsta buti vegetuojamas 24 val. rezime kai tik root-bondas pasidaro ankstokas suzydi ,temperaturu sviravimas suzydi ,jautrus zydejimo trasom, issaukia zydejimo pradzia . Vienu zodziu tikras semi auto su geriausiom sativos savybem, tam ir buvo isrinktas is labai didelio stock-o breedinimo proektams vygditi.[/quote]
dekui mr green'ai uz issamu atsakyma,labai padejot apsisprest ir dar labai teigiamai nuteiket :] jau pilnai apsisprendziau koki hibrida imsiu greitu metu out sezonui :V:
mr.green
Guru
Guru
Pranešimai: 1033
Užsiregistravo: 2006-10-29, 19:24
Reputacija: 0

Re: Lietuvos outdoor'o veislės

Standartinė mr.green »

Rastafari rašė:O kurį patartum rinktis iš White Widow hibridu norint labiau stone ?
((H.P.xLowRyder) x C.M.) x Maroc
Vartotojo avataras
Jah
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 1439
Užsiregistravo: 2010-04-11, 15:59
Reputacija: 24

Re: Lietuvos outdoor'o veislės

Standartinė Jah »

Greenai klausimas tau, maroc x cm, shop'e rasei
flowering time after germination: 6-9weeks
tai cia suprast taip, kad po isdygimo pilnai su veg ir flower gyvena 6-9sav?
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Veislės, hibridai.
    fricas » » forume Herbariumas
    381 Atsakymai
    185344 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Carlo
  • Lietuvos įstatymai
    Vemas » » forume Legalus forumas
    18 Atsakymai
    8539 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas tolimas
  • Finola veislės sudėtis
    Fred » » forume Legalus forumas
    8 Atsakymai
    4831 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Fred
  • Apklausa: augintos veislės
    Sigma » » forume Herbariumas
    66 Atsakymai
    36762 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas runkelis
  • Mes prieš Lietuvos sporto žlugdymą!
    dr.greenthumb » » forume Prašau žodžio!
    11 Atsakymai
    7127 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Freddy Krueger