Nuotrauka Nuotrauka

2011 OD sezonas

Auginimas lauke.
Tema užrakinta
coffesin
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 101
Užsiregistravo: 2010-05-22, 23:59
Reputacija: 0

Re: 2011 OD sezonas

Standartinė coffesin »

tobulumas rašė:indore fail patyriau, tai atidedu ji iki rudenio. Pries maziau nei savaite pasetos dvi auto ak hindu seklytes, viena prasikalus. Po gero menesio geroj vietelej sesiu auto dwarf 3x, outdoor mixa 10x, dar manau pabandysiu pora ww paseti, i sita auginima visai nesikisiu bu ne lt busiu, leisiu gamtai daryti savo darba, tikiuosi rudenio pradzioje bent nuo vieno augalelio nuimti kuklu derliu.
Atejes rudenio pradzioje galesi susirinkti seklas. :)
Vartotojo avataras
Jah
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 1439
Užsiregistravo: 2010-04-11, 15:59
Reputacija: 24

Re: 2011 OD sezonas

Standartinė Jah »

Atejes rudenio pradzioje galesi susirinkti seklas. :)
O taip boom.. visos paneles.. :D :D :D
Zotexas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 158
Užsiregistravo: 2010-05-06, 15:35
Reputacija: 0

Re: 2011 OD sezonas

Standartinė Zotexas »

kazkas klause, taip mano10 daigeliu isdygusiu vuvo sukišti į žemę, bet vakar dar nė vienas nebuvo išlindęs iš žemių. ir kaip tik vakar dar 20 sėklų suėjo. dar 10 turiu, ir dar greitu metu turiu gauti. Vieta pas mus nereali, miško glūdumoj, tokiose proskynose. tai žemėje ši sezoną turėtų būti apie 60-70 augalų ;DDD turbūt nepersitengiu ;D
Vartotojo avataras
Jah
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 1439
Užsiregistravo: 2010-04-11, 15:59
Reputacija: 24

Re: 2011 OD sezonas

Standartinė Jah »

Didžiausios sekmės!! :) Pranešk kaip ten tau seksis :)
FisH3r
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 145
Užsiregistravo: 2010-04-06, 23:38
Reputacija: 0

Re: 2011 OD sezonas

Standartinė FisH3r »

Zotexas rašė:kazkas klause, taip mano10 daigeliu isdygusiu vuvo sukišti į žemę, bet vakar dar nė vienas nebuvo išlindęs iš žemių. ir kaip tik vakar dar 20 sėklų suėjo. dar 10 turiu, ir dar greitu metu turiu gauti. Vieta pas mus nereali, miško glūdumoj, tokiose proskynose. tai žemėje ši sezoną turėtų būti apie 60-70 augalų ;DDD turbūt nepersitengiu ;D
Kiek laiko jau zemeje stovi ? :p Parasyk kaip atrodo, kokios nuotaikos ,issikalus i saule tavo jaunikliams ;D
Nes pats vakar 7 sukisau, 3 dar daiginosi, siandien 2 jau parode sakneles dar viena nezinomybeje, bet kaip praitu metu derliaus seklos tai Ohhh is 10/9 isdygo (siuo metu) jeigu bus 100% tai Oh My God : D
Paskutinį kartą redagavo FisH3r 2011-04-27, 14:57. Iš viso redaguota 1 kartą.
kojak
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 504
Užsiregistravo: 2006-06-09, 16:06
Reputacija: 1

Re: 2011 OD sezonas

Standartinė kojak »

Per greit nori. Savaite kaip minimum palauk. Ir melskis kad isvis kazkas isdygtu. Mano protu tai cia isvis per ankstu i outdoora brauniesi ir tuo labiau kad seklas seji tiesiai i lauka, o ne augalus jau paaugintus sodini...
haze around me...
FisH3r
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 145
Užsiregistravo: 2010-04-06, 23:38
Reputacija: 0

Re: 2011 OD sezonas

Standartinė FisH3r »

kojak rašė:Per greit nori. Savaite kaip minimum palauk. Ir melskis kad isvis kazkas isdygtu. Mano protu tai čia isvis per ankstu i outdoora brauniesi ir tuo labiau kad seklas seji tiesiai i lauka, o ne augalus jau paaugintus sodini...
Bent šiltnamyje kol kas :P Dieną ~35C ,naktį iki 10C gal nukrenta, nežinau, bet kai lauke 7C tai spėju vistiek šilčiau tūrėtu būti :) Nu vienu žodžiu žiūrėsim kas gausis, dar atsargoi ~30 LLR2 ir gatvynių porą. :)
Zotexas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 158
Užsiregistravo: 2010-05-06, 15:35
Reputacija: 0

Re: 2011 OD sezonas

Standartinė Zotexas »

kzkas klause kaip jiems sekasi, niekaip ;D tiesiog tik isdygusisas seklas ten dejom, beto, nemanau kad labai anksti, tik bijau del tos salnos, kuria kazkas pranasauja. o kodel ne augaliukai, todel kad ju neitu jau ten nugabent
nes pvz 10 augaliuku, nest 3 km miskais yra toli, ir laaaaabai neaptogu ;D
PsY
Guru
Guru
Pranešimai: 1292
Užsiregistravo: 2009-10-27, 13:45
Reputacija: 1

Re: 2011 OD sezonas

Standartinė PsY »

na bent aš nešu augaliukus tai idedu i koke batu dėže ir i kuprine ir patogu ir saugu
PsYchotherapist
Marbauskas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 504
Užsiregistravo: 2010-10-15, 09:07
Reputacija: 18

Re: 2011 OD sezonas

Standartinė Marbauskas »

3km čia dar nedaug. Mano gabenimas bus žymiai sudėtingesnis, apie 15 km, stengsiuos kuo greičiau nugabent į paruoštą žemę, kad mažiau streso gautu augaliukai :V:
Geriausias vaistas nuo visų ligų :x:
PoH
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 142
Užsiregistravo: 2008-12-16, 13:50
Reputacija: 0

Re: 2011 OD sezonas

Standartinė PoH »

O tai kaip jus zemes gabenat?
kojak
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 504
Užsiregistravo: 2006-06-09, 16:06
Reputacija: 1

Re: 2011 OD sezonas

Standartinė kojak »

Dazniausiai tai su kamazais :D
haze around me...
ggs
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 140
Užsiregistravo: 2011-01-24, 18:46
Reputacija: 0

Re: 2011 OD sezonas

Standartinė ggs »

Tu zemiu ne visada reikia, nes imanoma rasti tokiu spotu, kur zmoniu jau daug metu veiklos nebuta, ir zeme juoda, juoda. Bet jei reikia zemes galima vezti/nesti tuose paciose kuprinese. As pats siemet zemiu nepirksiu, nes su finansais siokios tokios problemos, tiesiog imaisysiu perlito, o per zydejima naudosiu trasas.
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: 2011 OD sezonas

Standartinė putejas »

Man tai verkiant žemių reiks. Pas mane vien smėlis toks visas šlapias neaiškus. Tik bėda, kad daug žemių tolimą atstumą einant neprisitąsysi. Jau ačiū tysiau, susivėlinau, paskui neįkabinau miško grunto ir spjovęs viską atšaukiau :D O maišą pilną ar kuprinę prisivaryt savo substrato lengva, bet tyst per bruzgynus nėr lengva kai reik ir laipiot ir lankstytis ir per upes braidyti ir panašiai, na nėr patogu:D
Nešiau batų dėžėj kartoninėj. Tai ir žemių mažai automatiškai ten tilpo ir užsi***au (au au au :D ) vienoj rankoj maišą grunto tyst, o kitoj tą dėžę tai viską nešiau apsikabinęs bbs žino kiek kilų, o kol rankose tą dėžę nešiau tai irgi pradėjo plyšti suminkštėjus ir nuo svorio, nieka gera vien žo. Bandysiu dabar su kibirtu sakiau tąsytis:) Kuprinėj gal būtų patogiau, bet aš įsivaizduoju pilną ją prisipilt žemių ir susodint transportavimui augalus, bet per judėjimą ten žemės turėtų pradėt judėt ir paskęstų jaunuoliukai ten, vėl būtų reikalų ne pačių geriausių :|?

p.s. va su kamazais vežt geriausia:D užsakai, pist atveža, dar iš galo pareguliuoji kur jam pilt "varyk varyk, davai davai, gerai, pilk!" :D
FisH3r
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 145
Užsiregistravo: 2010-04-06, 23:38
Reputacija: 0

Re: 2011 OD sezonas

Standartinė FisH3r »

Taip, su kamazu per upes ,kalnus ,bruzgynus ,bei miškus. Idealiausias variantas : D mano manymu papraščiausias variantas likti nepastebėtam su žemėm pasiimti sportinę tašę ant peties. Tilptu maišas ,nereikėtu skirstyti į mažesnes taras.
Parašykit kam išlis augaliukai jau ir po kiek laiko : ) smalsu pradėjus tokį ankstyva sezoną :P
2bulumas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 98
Užsiregistravo: 2011-03-13, 21:19
Reputacija: 0

Re: 2011 OD sezonas

Standartinė 2bulumas »

coffesin rašė:
tobulumas rašė:indore fail patyriau, tai atidedu ji iki rudenio. Pries maziau nei savaite pasetos dvi auto ak hindu seklytes, viena prasikalus. Po gero menesio geroj vietju auto dwarf 3x, outdoor mixa 10x, dar manau pabandysiu pora ww paseti, i sita auginima visai nesikisiu bu ne lt busiu, leisiu gamtai daryti savo darba, tikiuosi rudenio pradzioje bent nuo vieno augalelio nuimti kuklu derliu.
Atejes rudenio pradzioje galesi susirinkti seklas. :)
5 moteriskes vienoj vietoj is ju tikslas kuklus derlius, mixas kitoj vietoj, seklos, vyrai moterys, ziedadulkes ziedai,tegul dulkimas, apsidziaugciau jeigu uzsisetu ir kitais metais isdygtu ir vel ju prisidaugintu.
Raver
Vartotojo avataras
Jah
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 1439
Užsiregistravo: 2010-04-11, 15:59
Reputacija: 24

Re: 2011 OD sezonas

Standartinė Jah »

Na va, vakar buvau spote, augaliukai prabuvo 2 naktis. Viskas su jais gerai, nėr nušalimo požymių. Gan greitai augą. :)
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: 2011 OD sezonas

Standartinė putejas »

Kokios dar šalnos. Kad neprognozuoja nieks minuso, o žemiausia temp gal tik +3 ar +4 šilumos, tai čia ne šalnos.
pavojingas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 62
Užsiregistravo: 2009-11-04, 02:04
Reputacija: 0

Re: 2011 OD sezonas

Standartinė pavojingas »

Sveiki, kelios dwarf mergaites jau gyvena siltnamyje, isdygo pirmadienio ryta, o siandien siekia mazdaug 4 cm, esu siektiek susirupines del augimo spartos, ar cia normalu?
coffesin
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 101
Užsiregistravo: 2010-05-22, 23:59
Reputacija: 0

Re: 2011 OD sezonas

Standartinė coffesin »

pavojingas rašė:Sveiki, kelios dwarf mergaites jau gyvena siltnamyje, isdygo pirmadienio ryta, o siandien siekia mazdaug 4 cm, esu siektiek susirupines del augimo spartos, ar čia normalu?
O kas tau čia nepatinka? per greitai, ar per lėtai? :D manau viskas normaliai.

P.S. Gal kas žino, kiek maži (labai maži) augaliukai gali atlaikyti minuso? ar jiems jau 0 laipsnių C yra mirtis?
Tema užrakinta
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • 2017 OD sezonas
    Moderatorius » » forume Outdoor
    297 Atsakymai
    132283 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas avoria
  • 2016 OD sezonas
    YraDvidesimtSimboliu » » forume Outdoor
    315 Atsakymai
    123569 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Balsas
  • 2014 OD sezonas
    YraDvidesimtSimboliu » » forume Outdoor
    565 Atsakymai
    201126 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas medelynas
  • 2013 OD sezonas
    zebr » » forume Outdoor
    1050 Atsakymai
    338948 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Closer
  • 2012 OD sezonas.
    FisH3r » » forume Outdoor
    674 Atsakymai
    222368 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas runkelis