Nuotrauka Nuotrauka

ERKES

Auginimas lauke.
skydas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 125
Užsiregistravo: 2010-11-29, 20:00
Reputacija: 0

Re: ERKES

Standartinė skydas »

as argi maciau sau ant rankos erke vaikstinejant tai staigiai numeciau. baisu pajudet kai jos taip siaucia
Broniusx
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 462
Užsiregistravo: 2012-01-29, 20:03
Reputacija: 8

Re: ERKES

Standartinė Broniusx »

Istikruju, kazkoks siaubas su tom erkem. Po pievas/krumynus teko landziot kelias dienas kol pomidorai ir salotos isitaise lysvese pagaliau, tai kasdien po 3-4 erkes nuo saves nusiimdavau. Visa vaikyste pralakstyta tom paciom pievom, miskais, niekada net nemaciau erkiu ant saves. Siemet jau ir apie skiepus pagalvojau...
STALKER
Naujokas
Pranešimai: 35
Užsiregistravo: 2013-03-14, 18:24
Reputacija: 0

Re: ERKES

Standartinė STALKER »

Natūrali apsauga nuo bundančių ir alkanų erkių:
1-a dalis arbatmedžio aliejaus
2 dalys vandens
sumaišome viska ir į purškiama buteliuką supilame. Purkšti ant batų, kojiniu, kojų irgi nepamaišys. erkės labai nemegsta tokio kvapo :)
Žolė. Nematau kodėl nesinaudoti šia Dievo mums duota gėrybe.
PoH
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 142
Užsiregistravo: 2008-12-16, 13:50
Reputacija: 0

Re: ERKES

Standartinė PoH »

Bliamba tos erkes visa outdoora gadina, siaures lietuvoj gyvenu tai kaip kazkas cia sake jei gryzes nei vienos erkes nerandu tai reiskia nepakankamai idemiai ieskojau :) Bet va siandien pravalas nepamaciau laiku vienos ir isisiurbe. Laimo liga jau persirgau tai nieko baisus ji, bet va dabar ziauri paranoja del encefalito. Reiks dabar su baime laukt ar nebus simptomu. Buna gal kokiu purskalu nusipirkt? Reiks i vaistine uzsukt :/
bilbokas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 151
Užsiregistravo: 2012-03-05, 19:02
Reputacija: 0

Re: ERKES

Standartinė bilbokas »

Balsis rašė:Bliamba tos erkes visa outdoora gadina, siaures lietuvoj gyvenu tai kaip kazkas čia sake jei gryzes nei vienos erkes nerandu tai reiskia nepakankamai idemiai ieskojau :) Bet va siandien pravalas nepamaciau laiku vienos ir isisiurbe. Laimo liga jau persirgau tai nieko baisus ji, bet va dabar ziauri paranoja del encefalito. Reiks dabar su baime laukt ar nebus simptomu. Buna gal kokiu purskalu nusipirkt? Reiks i vaistine uzsukt :/

Jei labai bijai, siulyciau issitirt :)) ramesne galva bus. Ziauriai daug tyrimai nekainuoja ten.
Geriau nežinoti ko nori, nei išvis nieko nenorėti
Anonymous

Re: ERKES

Standartinė Anonymous »

einant pasivaikščioti patarčiau kojines ant kelnių klešnių užsimauti ir kelnių juosmenį užmauti ant megztinio. nepagailėkit pinigų ir nusipirkit repelianto nuo uodų ir erkių, juo apipurškite rankoves ir kaklą, galite ir klešnes su juosmeniu apipurkšti dėl šventos ramybės :)
krūmas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 294
Užsiregistravo: 2010-02-25, 19:32
Reputacija: 0

Re: ERKES

Standartinė krūmas »

Natūrali apsauga nuo bundančių ir alkanų erkių:
Viena dalis arbatmedžio aliejaus(TINKA IR KITI ETERINIAI ALIEJUKAI.PASISKAITYKITE FB NUORODOJE)
Dvi dalys vandens
Sumaišome viską ir į purškiamą buteliuką supilame. Purkšti ant batų, kojinių, ant kojų irgi nepamaišys. Erkės labai nemėgsta tokio kvapo.

Ps. tikiuosi šis receptas padės !

https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =1&theater
[ nuotrauka ]
:V:
xxyyxx
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 53
Užsiregistravo: 2012-10-09, 20:41
Reputacija: 0

Re: ERKES

Standartinė xxyyxx »

Bet brangokas malonumas daznam ejimui i miska, nepigus tas aliejukas..
skydas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 125
Užsiregistravo: 2010-11-29, 20:00
Reputacija: 0

Re: ERKES

Standartinė skydas »

Geriausia nusipirkti purskiklio nuo uodu ir erkiu uz kelis lt ir niekas nepuola.
PsY
Guru
Guru
Pranešimai: 1292
Užsiregistravo: 2009-10-27, 13:45
Reputacija: 1

Re: ERKES

Standartinė PsY »

aš va šuniui nupirkau antkakli nuo erkiu nes kol nebuvau nupirkes per tris dienas ištraukiau iš šuniuko 11 erkiu tai patys isivaizduokit kaip jaustis ir man ir šuniukui, o jo vėšlus kailis sunku dar užčiuopt. ir nupirkau antkakli sumokėjau ~70lt medžiotojai tokius naudoja ir sakė puikiai gelbsti. tai eidamas i miška pasiskolinu iš šuniuko :D ant kojos užsidedu ir ramu nes jis smirda tokiu labai keistu specifiniu kvapu ir tikrai neberandu pas šuniuka erkiu. jis veiksmingas 7 mėnesius būna
PsYchotherapist
Marbauskas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 504
Užsiregistravo: 2010-10-15, 09:07
Reputacija: 18

Re: ERKES

Standartinė Marbauskas »

Mano šuo tai kitokiu dalyku labai sėkmingai nuo erkių gelbėjasi, išvis neberandam jų niekaip. Gintariniai karoliai ant šuns kaklo :D Įsitrina gintaras į kailį ir atbaido erkes labai veiksmingai. Bet man žinant koks tavo šuo, tai nemanau, kad labai kokie karoliai patiktu :D O beje dėl to antkaklio jei bus toliau gerai veiksmingas užrodysi kur pirkai :D
Geriausias vaistas nuo visų ligų :x:
krūmas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 294
Užsiregistravo: 2010-02-25, 19:32
Reputacija: 0

Re: ERKES

Standartinė krūmas »

Pamasčius nėra ko pergyventi dėl erkių. Gamta ir viskas turi funkcijas... erkių funkcija pult tuos kurių imunitetas pažeistas, silpnas. Erkei nepuls šuns su geru imunitetu.
:V:
PsY
Guru
Guru
Pranešimai: 1292
Užsiregistravo: 2009-10-27, 13:45
Reputacija: 1

Re: ERKES

Standartinė PsY »

fromhearttoheart rašė:Pamasčius nėra ko pergyventi dėl erkių. Gamta ir viskas turi funkcijas... erkių funkcija pult tuos kurių imunitetas pažeistas, silpnas. Erkei nepuls šuns su geru imunitetu.
na tik nereikia če apie imuniteta, erkė yra erkė ji puls ta ka ji norės jos tikrai nejaučia kuris šuo nusilpes kuris ne, tiesiog pasitaikius progai pavalgyt ji iškart šoka ir siurbiasi PADLA.. ir mano šuo tikrai nėra sergantis ar su nusilpusiu imunitetu ;)
Marbauskas rašė:Mano šuo tai kitokiu dalyku labai sėkmingai nuo erkių gelbėjasi, išvis neberandam jų niekaip. Gintariniai karoliai ant šuns kaklo :D Įsitrina gintaras į kailį ir atbaido erkes labai veiksmingai. Bet man žinant koks tavo šuo, tai nemanau, kad labai kokie karoliai patiktu :D O beje dėl to antkaklio jei bus toliau gerai veiksmingas užrodysi kur pirkai :D
na mano mergaitei karoliukai gal ir gražiai atrodytu, bet nemanau kad ji ilgai su jeis lakstytu :D joo jei prireiks duok žinot galėsim nuvažiuot parodysiu kur pirkau
PsYchotherapist
sandman
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 189
Užsiregistravo: 2012-05-09, 21:04
Reputacija: 6

Re: ERKES

Standartinė sandman »

Teko jau kelis kartus pasivaiksciot po krumynus ir miskus.. Neradau dar erkes :). Geriausiai apsisaugot jei nenorit svaistyt pinigu purkstukams tai tiesiog reik apsirengt svesiesniais rubais su ilgom rankovem.
Vartotojo avataras
SnowStorm
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 495
Užsiregistravo: 2011-04-24, 17:10
Reputacija: 15

Re: ERKES

Standartinė SnowStorm »

Jau uzp*** tos erkes :D Cia viena diena biski reikejo po krumynus palandziot, jau pasipurskes buvau, islendu ziuriu ant drabuziu vaiksto, nuzudziau, dar pasipurskiau ir vel darbuotis. Paskui grystu namo, ziuriu ant kojos vistiek xujarin... Dabar vel, per zoles reikejo brist biski, galvoju px, uzteks kojas pasipurkst... jo... gryztu namo, ant pilvo draskos viena :D
pompapiras
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 211
Užsiregistravo: 2012-07-15, 19:55
Reputacija: 0

Re: ERKES

Standartinė pompapiras »

Man tai dar gyvenime nera isisiurbus erke, ir daznai megstu kokiam miskeli, prie ezerelio taip sakant pavasarot :D ir daznai gryztant draugelei erkiu prisigaude, o as sedz laimingas be erkiu, nezinau kas nulemia tokius dalykus, bet dziaugiuosi kad dar neteko tokiu paturet ir tikiuos kad nereikes :D
LinasM
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 70
Užsiregistravo: 2011-08-02, 19:30
Reputacija: 0

Re: ERKES

Standartinė LinasM »

Prieš kelias dienas ryte po žvejybos radau sėdmeny įsisiurbusią (juokas juokais...) :/ Išsigandau biškelį, buvo toks paraudimas kaip nuo uodo, bet praėjo dabar :)
pompapiras
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 211
Užsiregistravo: 2012-07-15, 19:55
Reputacija: 0

Re: ERKES

Standartinė pompapiras »

As tai siandien buvau miske, ieskojau spoto auginimui, lindau pro visokius krumus ir viska, bet gryzes namo neradau nei vienos erkes isisiurbusios erkes, bet radau 2 nusiemes savo desine kojine, ir jos abi neisisiurbusios, nesuprantu ar as cia atsparus joms ar ka :D
Vartotojo avataras
SnowStorm
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 495
Užsiregistravo: 2011-04-24, 17:10
Reputacija: 15

Re: ERKES

Standartinė SnowStorm »

Praeina daug laiko kol jos isisiurbia :) Man kolkas irgi sekmingai nei viena neisisiurbe.
pompapiras
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 211
Užsiregistravo: 2012-07-15, 19:55
Reputacija: 0

Re: ERKES

Standartinė pompapiras »

na nezinau as bent valanda grizinejau is misko, tai manau turejo pilnai laiko isisiurbt :D
Rašyti atsakymą