Nuotrauka Nuotrauka

Spotas

Auginimas lauke.
skydas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 125
Užsiregistravo: 2010-11-29, 20:00
Reputacija: 0

Re: Spotas

Standartinė skydas »

kaip manot ar gera vieta auginimui prie misko, apsupta pusu wietele apie 15 kvadr. metru spotas, netoli upelis streamina. Man tiktu del vandens spotas. Ar uztektu sviesos augalams?
Discount
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 381
Užsiregistravo: 2009-11-26, 01:44
Reputacija: 0

Re: Spotas

Standartinė Discount »

jeigu ten patenka tiesioginiai saulės spinduliai tai tiktų viskas manau.
daylight
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 317
Užsiregistravo: 2007-03-07, 14:18
Reputacija: 1

Re: Spotas

Standartinė daylight »

Jo cia geras. As ir siandien toki atradima padariau kaip su BING galima perziureti zemelapi kaip niekur kitur, net per google maps taip neina. Manau visiems outdoor augintojams tai aktualu. Siandien rode per NKTV laida ir butent demonstravo bing zemelapius :)
arn4weed
Naujokas
Pranešimai: 24
Užsiregistravo: 2011-12-10, 20:06
Reputacija: 0

Re: Spotas

Standartinė arn4weed »

Kaip jus taip priartinat? As meginau bet man nelabai ten ka gero parodo..
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Re: Spotas

Standartinė Legalus »

Pazymek Bird's eye ir iseis manau, jo labai pravartus mapas sitas birdo as irgi nktv pamaciau :)
vaikai nenarkokit vartotiku.
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Spotas

Standartinė putejas »

Kiekvieną kartą kai internete žiūrinėju žemėlapius aš bijau, kad esu sekamas ir mano vartomos vietovės yra fiksuojamos ir nesvarbu, kad nesinaudoju žymekliais, kuriais gali pažymėti specifinę vietą. Naudokitės senais gerais popieriniais žemėlapiais :) Man labiausiai patinka miško aikštelės :P
bilbokas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 151
Užsiregistravo: 2012-03-05, 19:02
Reputacija: 0

Re: Spotas

Standartinė bilbokas »

Sveiki, kolegos. Radau sau spota siam sezonui, taciau dar nesu augines outdoor'e. Seniai jau galvojau apie savo isivaizduojama spota, kol nenuvaziavau pries savaite apziuret ir nu ka, siktelejau i kelnes pagalvojes koks jis GALI BUTI netinkamas. O problema tokia: Kai vaikstau per visa spota (spotas yra laukas apauges krumais, medziais, kai kur sunkiau izengiamom vietelem) buna taip, jog mano kerzus apsemia truputis vandens. Vietove yra apaugus zolem. Vasara ten auga varnalesos, paprastieji varpuciai ir augalai apie kuriuos nicnieko nenutuokiu.
Tai vat, ko norejau paklaust, ar nebus blogai sodint tose vietose kai ateis sezonas? Matot, bijau, kad vasaros lietus gali apsemt ir pasiglemzt visus manuosius :( Dar apsvarsciau galimybe jog tuose laukuose buvo sniego klonai didziausi ir jo istirpusio zeme tiesiog nesugebejo sugert, bet laikui begant juk jis isnyks vistiek.
Geriau nežinoti ko nori, nei išvis nieko nenorėti
Broniusx
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 462
Užsiregistravo: 2012-01-29, 20:03
Reputacija: 8

Re: Spotas

Standartinė Broniusx »

Jau kazkur rasiau... Praeita vasara, identiskam spote, po liuciu savaites, radom apsemta ir put pradejusia mazyle
bilbokas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 151
Užsiregistravo: 2012-03-05, 19:02
Reputacija: 0

Re: Spotas

Standartinė bilbokas »

Broniusx, papasakok man apie savo vieta. Galbut ji randas iduboj, del to ir susikaupia vanduo? Papasakok issamiai kokia ta vieta buvo pries sodinima pavasari(ar dregna), kada isdziuvo viskas pavasari ar vasara, gal net nuotrauka kokia gali imest, nes labai nenoriu as tos vietos atsisakyt - jin yra labai gera taktiskai.
Geriau nežinoti ko nori, nei išvis nieko nenorėti
Broniusx
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 462
Užsiregistravo: 2012-01-29, 20:03
Reputacija: 8

Re: Spotas

Standartinė Broniusx »

Zodziu, pelketoj vietoj berzynelis, kaip ir dar daug berzyneliu pelkyne lietuvoj. Siek tiek pakiles nuo "slapio" lygio. Kasant duobe, beje zeme, juoda grazi su siek tiek smeliuko, "dregme" rimta pasirode tik ~50cm gyli, tai nesiparinom visiskai. Nuotraukos nebus, nes 80km nuo manes ir nevaziuosiu i ta puse. Pavasari, balandzio gale ten buvo :!: sausa! Ta prasme, prieit buvo imanoma su iprasta avalyne. Po lietingos vasaros savaites, augalas buvo APSEMTAS. Zodziu :( Nepatinka man tokios vietos, reik labai pasikliaut gamta (tiketis ~apysauses vasaros), ypac kai augini tik 1 mazyle
Slim
Naujokas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2012-04-06, 13:18
Reputacija: 0

Re: Spotas

Standartinė Slim »

Mano mociute gyvena su dukra tai jos augino aguonu lauka atviram lauke ten toks kaimas uzkampis bet vistiek per diena kokios ~5 masinos pravaziuoja ,o augo prie pat kelio , nu krc be baimes augino ir px. As irgi zadu auginti tam kaime dabar nusipirkti zadu kokia pirda kad galeciau nuskuosti ten i savaite bent po 2 kartus :]
Anonymous

Re: Spotas

Standartinė Anonymous »

coffesin rašė:zmogus parase kad jo spotas sunkiai prieinamas, tai koks sumautas skirtumas, kur jis pats gyvena? :D

O mano spotas 3-4km nuo namu. Reik brautis per krumynus. TIksliau 2 spotai. Vietos tokios, kur tikrai niekam nekiltu minciu uzsukt pasivaiksciot. Is sonu visur medziai. atviros vietos gal 20 kv. m. Tik man nepatinka tie medziai, ryte ir vakare tiesiogines saules augalai negauna.
Jei tamstai idomu, gyvenu nedideliame miestelyje :)
Kaip derlius uzderejo? :]] labai idomu, nes pats susidursiu su sia problema siaip metais ;]
carlsonas
Naujokas
Pranešimai: 32
Užsiregistravo: 2011-12-07, 18:21
Reputacija: 0

Re: Spotas

Standartinė carlsonas »

bilbokas rašė:Broniusx, papasakok man apie savo vieta. Galbut ji randas iduboj, del to ir susikaupia vanduo? Papasakok issamiai kokia ta vieta buvo pries sodinima pavasari(ar dregna), kada isdziuvo viskas pavasari ar vasara, gal net nuotrauka kokia gali imest, nes labai nenoriu as tos vietos atsisakyt - jin yra labai gera taktiskai.
jeigu per daug darbo nežadi įdėti į tą vietą(keisti žemes ir t.t.), tai manau gali kelis augalus pamėginti pasodint. dabar gali būti, kad dar įšalas neatleistas iki galo ir vanduo negali susigerti. na bet varnalėšos dažnai mėgsta tas vietas, kur drėgmės yra nemažai (pas mane kaime toks spotas yra, tai atmečiau jį pavaikščiojęs vakar). nepamiršk pagalvoti apie ruuuuudens rūūūūūkus ar jie ten neatslinks pūdyti tavo augalų? šiaip geriausia ateiti į savo spota, atisėsti --==::~~ ir pabūti jame kuris laikas.. pavaikščioti, įsilipti į medį kokį apžiūrėti ir t.t. :) pajausti vienu žodžiu

sekmės, draugai, paieškose. aš pats dar neradau pagrindinio spoto.
išlik ramus, sąmoningas ir su šypsena.
skydas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 125
Užsiregistravo: 2010-11-29, 20:00
Reputacija: 0

Re: Spotas

Standartinė skydas »

galit gal imest kaip jusu spotas atrodo is maps.lt?
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Re: Spotas

Standartinė Legalus »

Gal dar ir aprasyt kaip davaziuot patogiau?
vaikai nenarkokit vartotiku.
Tratagalvis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 343
Užsiregistravo: 2011-04-22, 23:34
Reputacija: 0

Re: Spotas

Standartinė Tratagalvis »

Aš tai už mentų komisariato sodinsiu tris "Purple Urkle Mega Zeba Skunky Haze" augaliukus.
bilbokas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 151
Užsiregistravo: 2012-03-05, 19:02
Reputacija: 0

Re: Spotas

Standartinė bilbokas »

Kaip jau supratot, su mano spotu nenusiseke, tad ieskau kito. O laikas vis arteja arteja.. Nerandu niekaip kur galeciau.Del to imu erzintis viduje po truputi, tad noreciau paklausinet kolegu.
Jus, zinovai, kaip issirenkat spot'a? Zinau tik tiek, kad geriausiai tiktu jog siaurine dalis butu koksai miskelis ir uzstotu ta salta vejo gusi, kuris atkeliauja is ten, na ir zinoma jog saule duotu sviesos visai dienai. Klausimelis butu toks: Kokioj vietoj geriausia yra sodinti pas mumis ? Kiek toli nuo gyvenvieciu? Matot, kiek esu zvalgesis, tiek yra visur dirbami laukai kur zmones, traktoriai ir pan. Neblogas dalykas yra kaimas, taciau ten zmones eina sienaut birzelio pradzioj ir rugsejo pradzioj tad gali viska nukirsti.. Esu visiskai pasimetes. Neturiu dabar masinos kad galeciau vaziuot apsidairyt, o traukiniais/autobusais nelabai turiu laiko. Bandziau per maps ziureti, bet visur kur tik mazesne gyvenviete, ten dirbami ariami laukai ir namai pavieniui issibarste, kurie man labai labai nepatinka. Noretusi labiau atvirame lauke, nes ten ir zeme ne tokia rugsti kaip miske ir saules daugiau kliuna. Esu visiskai pasimetes, patarkit ka nors! ACIU! :))
Geriau nežinoti ko nori, nei išvis nieko nenorėti
Broniusx
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 462
Užsiregistravo: 2012-01-29, 20:03
Reputacija: 8

Re: Spotas

Standartinė Broniusx »

Pvz. praejusi savaitgali ieskant spotu buvo isnarsytas vienas misko masyvas su dviraciais... Uztruko 4-5h, nusikalem su draugu, bet 3 100% ir dar pora trejeta su klaustuku spotu rasta... Reik tik pasistengt, netinget
Tratagalvis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 343
Užsiregistravo: 2011-04-22, 23:34
Reputacija: 0

Re: Spotas

Standartinė Tratagalvis »

Pritariu dėl dviračio - labai patogi transporto priemonė spoto žvalgybai. Kitas patarimas, kuris turi naudos vidurvasarį/rudenį - išsirenki didelį dilgėlyną, jo vidury sodini augalus. Aišku, gali ir pats pasėt dilgėlių aplink augalus, kad nekiltų noras kam nors artintis prie jų.
Broniusx
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 462
Užsiregistravo: 2012-01-29, 20:03
Reputacija: 8

Re: Spotas

Standartinė Broniusx »

Del dilgeliu sejimo, mintis tokia buvo! Bet kur rast seklu? :D
Rašyti atsakymą