Nuotrauka Nuotrauka

Spotas

Auginimas lauke.
romashka
Naujokas
Pranešimai: 16
Užsiregistravo: 2011-05-09, 20:57
Reputacija: 0

Spotas

Standartinė romashka »

Rasom apie tai kaip iserenkat spota , kaip toli nuo namu ir panasiai :x: :x: :x:
Amarex
Naujokas
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: 2011-05-13, 13:02
Reputacija: 0

Re: Spotas

Standartinė Amarex »

man kilo toks klausimelis,jeigu as pavyzdziui gyvenu kaime sodyboi ir cia karts nuo karto praskrenda sraigtasparnis,o pas mane netoli namu tokiam soduki auga keli augaleliai kazin ar neuzmatytu ,sraigtasparnis tai pasieneciu. :?:
PsY
Guru
Guru
Pranešimai: 1292
Užsiregistravo: 2009-10-27, 13:45
Reputacija: 1

Re: Spotas

Standartinė PsY »

jei nesusodinsi visu i kruva ir dar pakrumy pasodinsi tai tikrai kad nepastebės
PsYchotherapist
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Re: Spotas

Standartinė Legalus »

Svarbu neplaik prie augalu jokiu siuksliu nieko ir kad nematytu taves kai prie ju buni tada niekaip taves nepriciups, kad ir suprastu kad ten :x: vistiek tu nieko nezinai kas ten auga. O tai tavo zemei auga augalai? Jai savoi zemei tai negerai jau :D
vaikai nenarkokit vartotiku.
Amarex
Naujokas
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: 2011-05-13, 13:02
Reputacija: 0

Re: Spotas

Standartinė Amarex »

savoi savoi,bet pernai auginau ir nk nebuvo :D
romashka
Naujokas
Pranešimai: 16
Užsiregistravo: 2011-05-09, 20:57
Reputacija: 0

Re: Spotas

Standartinė romashka »

fuktelis rašė:spotą rinkausi taip - kad būtų kuo sunkiau prieinamas, kuo toliau nuo bet kokio kelio ir kad net priėjus prie spot nesimatytų visko kaip reikalas, tai bent aš radau miške labai tankiam, jokio takelio nė kvapo, per medžius reikia brautis ir dilgėles ir dar toliau tarp dilgėlių susodinau gražuoles :) dar pliusas, nes sako, kad kur dilgėlės auga, ten tinkama žemė ;) spot nuo namų kažkur 4-5km, truputį toli, bet nesilankai gi ten kas dien, kartą per savaitę užsuki ar dar rečiau, jei lietaus yra, tiesiog pažiūrėt kaip sekasi ir pasigrožėt augintinėm. :V:

o tu gyveni dideliame mieste ar seip mesteli?
fuktelis
Naujokas
Pranešimai: 43
Užsiregistravo: 2011-05-02, 18:44
Reputacija: 0

Re: Spotas

Standartinė fuktelis »

romashka rašė:
fuktelis rašė:spotą rinkausi taip - kad būtų kuo sunkiau prieinamas, kuo toliau nuo bet kokio kelio ir kad net priėjus prie spot nesimatytų visko kaip reikalas, tai bent aš radau miške labai tankiam, jokio takelio nė kvapo, per medžius reikia brautis ir dilgėles ir dar toliau tarp dilgėlių susodinau gražuoles :) dar pliusas, nes sako, kad kur dilgėlės auga, ten tinkama žemė ;) spot nuo namų kažkur 4-5km, truputį toli, bet nesilankai gi ten kas dien, kartą per savaitę užsuki ar dar rečiau, jei lietaus yra, tiesiog pažiūrėt kaip sekasi ir pasigrožėt augintinėm. :V:

o tu gyveni dideliame mieste ar šiaip mesteli?
skirtumo nėr ;)
romashka
Naujokas
Pranešimai: 16
Užsiregistravo: 2011-05-09, 20:57
Reputacija: 0

Re: Spotas

Standartinė romashka »

seip manau yra nes tarkim gyveni ar vilniui ar kokiam kalabybiski :D
coffesin
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 101
Užsiregistravo: 2010-05-22, 23:59
Reputacija: 0

Re: Spotas

Standartinė coffesin »

zmogus parase kad jo spotas sunkiai prieinamas, tai koks sumautas skirtumas, kur jis pats gyvena? :D

O mano spotas 3-4km nuo namu. Reik brautis per krumynus. TIksliau 2 spotai. Vietos tokios, kur tikrai niekam nekiltu minciu uzsukt pasivaiksciot. Is sonu visur medziai. atviros vietos gal 20 kv. m. Tik man nepatinka tie medziai, ryte ir vakare tiesiogines saules augalai negauna.
Jei tamstai idomu, gyvenu nedideliame miestelyje :)
fuktelis
Naujokas
Pranešimai: 43
Užsiregistravo: 2011-05-02, 18:44
Reputacija: 0

Re: Spotas

Standartinė fuktelis »

coffesin rašė:zmogus parase kad jo spotas sunkiai prieinamas, tai koks sumautas skirtumas, kur jis pats gyvena? :D

O mano spotas 3-4km nuo namu. Reik brautis per krumynus. TIksliau 2 spotai. Vietos tokios, kur tikrai niekam nekiltu minciu uzsukt pasivaiksciot. Is sonu visur medziai. atviros vietos gal 20 kv. m. Tik man nepatinka tie medziai, ryte ir vakare tiesiogines saules augalai negauna.
Jei tamstai idomu, gyvenu nedideliame miestelyje :)
Viskas gerai, nes jei ant atviros saulės bus visą parą, tai liet vasarą nespėsi ;)
Paskutinį kartą redagavo fuktelis 2011-06-23, 13:58. Iš viso redaguota 1 kartą.
kojak
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 504
Užsiregistravo: 2006-06-09, 16:06
Reputacija: 1

Re: Spotas

Standartinė kojak »

Nieko tokio, kanapes atsparios sausrai, tai geriau sodint vietose be seselio. Vasara seselis gal ir nepakenktu, bet vat rudeni kai dregna ir vesu tai seselis trukdo augalui gaut paskutinius saules spindulius ir uzaugint daugiau ziedu, plius pasildzius saulei, is ziedynu greiciau isgaruoja dregme/vanduo. Jei kokiam miske augalai auga tai tikriausiai ir vejas ju neprapucia, kas rudeni irgi yra negerai, nes vejas prapucia dregme is ziedu ir taip kazkiek pristabdo pelesio atsiradima.
haze around me...
romashka
Naujokas
Pranešimai: 16
Užsiregistravo: 2011-05-09, 20:57
Reputacija: 0

Re: Spotas

Standartinė romashka »

atsisiunciau google earth ir aptikau aplink spota kavine ir ukini pastata. Net nezinau kaip galejau nepastebeti. Augaliukai pasodinti vienoje vietoje. Persodinti ar ne? seip tai ukininkas gal ir nieko nepadarytu, bet del kavines kyla itarimas.
fuktelis
Naujokas
Pranešimai: 43
Užsiregistravo: 2011-05-02, 18:44
Reputacija: 0

Re: Spotas

Standartinė fuktelis »

Persodink geriau, nerizikuok. Be to naudok maps.lt spotų apžvalgai iš aukštai, ten žymiai geresnė nuotraukų kokybė (bent jau kiek aš žiūrėjau)
daylight
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 317
Užsiregistravo: 2007-03-07, 14:18
Reputacija: 1

Re: Spotas

Standartinė daylight »

Geresne ne geresne, bet google maps zymiai naujesnes zemelapiu versijos ir dazniau atnaujinama negu maps.lt
4apa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 781
Užsiregistravo: 2010-04-14, 15:59
Reputacija: 0

Re: Spotas

Standartinė 4apa »

daylight rašė:Geresne ne geresne, bet google maps zymiai naujesnes zemelapiu versijos ir dazniau atnaujinama negu maps.lt
atvirksciai. nebent nznau kaip del atskiru teritoriju, bet ziurint i savo kiema, tai google maps nuotrauka ~2 gal net 3 metu senumo. o maps normaliai rodo.
per google tik tas gal pliusas, kad gali daugiau zoomo padaryti.
oldfajerhend
Naujokas
Pranešimai: 48
Užsiregistravo: 2010-05-23, 11:03
Reputacija: 0

Re: Spotas

Standartinė oldfajerhend »

:)) atnaujino nuotraukas pagaliau maps.lt puikiai viskas dabar . o per google maps mano miesto isvis nepriartina:D
PsY
Guru
Guru
Pranešimai: 1292
Užsiregistravo: 2009-10-27, 13:45
Reputacija: 1

Re: Spotas

Standartinė PsY »

google maps gal ir neatnaujinta bet google earth kuria galima parsisiust tikrai labai gera daug artina 3D vaizdas man labai patiko nuotraukos ne senos atnaujintos geras dalykas
PsYchotherapist
romashka
Naujokas
Pranešimai: 16
Užsiregistravo: 2011-05-09, 20:57
Reputacija: 0

Re: Spotas

Standartinė romashka »

fuktelis rašė:Persodink geriau, nerizikuok. Be to naudok maps.lt spotų apžvalgai iš aukštai, ten žymiai geresnė nuotraukų kokybė (bent jau kiek aš žiūrėjau)
dekui uz maps.lt zymiai geriau rodo bent jau mano rajona. Tik arti kokiu 4km spinduliu nerandu spoto :/ :/ . Gal man tiesiog toi pacioi vietoi palikti tik ismetiti augaliukus nepalikti vienoje kruvoje pvz viena pasodinti prie medziu kita i kruma ir panasiai. Ka manote? :bong: :x:
PsY
Guru
Guru
Pranešimai: 1292
Užsiregistravo: 2009-10-27, 13:45
Reputacija: 1

Re: Spotas

Standartinė PsY »

romashka rašė:
fuktelis rašė:Persodink geriau, nerizikuok. Be to naudok maps.lt spotų apžvalgai iš aukštai, ten žymiai geresnė nuotraukų kokybė (bent jau kiek aš žiūrėjau)
dekui uz maps.lt zymiai geriau rodo bent jau mano rajona. Tik arti kokiu 4km spinduliu nerandu spoto :/ :/ . Gal man tiesiog toi pacioi vietoi palikti tik ismetiti augaliukus nepalikti vienoje kruvoje pvz viena pasodinti prie medziu kita i kruma ir panasiai. Ka manote? :bong: :x:
aš bent taip ir padares nepalikau visu kruvoi
PsYchotherapist
Draugas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 128
Užsiregistravo: 2011-06-20, 18:45
Reputacija: 0

Re: Spotas

Standartinė Draugas »

Mano vieta yra netoli upes. Apsvieciama daug tiesioginiu saules spinduliu. Kiekviena sezona susirandu nauja vieta, taciau si karta vieta pasirinkau ne per toliausiai nuo namu (apie 3km). Siaure - miskas, visur kitur - zolynai ir krumynai. Man tik idomu, ar ta vieta neuzsemiama, kadangi ji yra per kokius 20m nuo upes.

Zeme yra nebloga, 50% smelio, 50% juodzemio. Nusipirkau 250L durpiu, sumaisiau mazdaug 50/50 su vietinemis zememis ir su negesintomis kalkemis neutralizavau. Imaisiau truputeli trasu vegetacijai. Ant pakelio parasyta, kad jos labai letai iskiria naudingus elementus, todel sumazeja galimybe sudeginti augala. Upes vandens PH - apie 6. Kadangi persodines labai gausiai paliejau, daugiau lieti nereikejo (dabar lija daug) :).
Rašyti atsakymą