Nuotrauka Nuotrauka

2012 OD sezonas.

Auginimas lauke.
Tema užrakinta
Anonymous

Re: 2012 OD sezonas.

Standartinė Anonymous »

Na dar mėnesiuką [:)]
didysis plautis
Naujokas
Pranešimai: 18
Užsiregistravo: 2012-06-03, 12:23
Reputacija: 0

Re: 2012 OD sezonas.

Standartinė didysis plautis »

gyvenam ir mokomes.
(A)
Naujokas
Pranešimai: 22
Užsiregistravo: 2009-11-24, 12:32
Reputacija: 1

Itogi

Standartinė (A) »

Panagrinėjau prognozes ir spalio 2d. nusiėmiau derlių šio sezono, nes ir žiedai jau buvo normoj- apie 70-80% parudavusių plaukelių ir plika akimi matomas šerkšnas. Buvau sudaiginęs 10 outdoor mix'o sėklų, kurias pernai ir užpernai gavau iš savų augalų. Užaugo 6 berniukai, tuos kirtau, lapus ir žiedus džiovinau sviestui, rinkau žiedadulkes. 4 mergaitės augo įvairiose vietose, bet visos užaugo iki +-2 metrų, viena kažkodėl žydėjo beveik violetiniais žiedais, vieną buvo beveik nulaužęs kažkoks gyvūnas tikriausiai, o gal vėjas, bet augalas gulėdamas ant žemės kėlė šakas į viršų ir subrandino visai neprastus žiedynus. Nei karto netręšiau, nelaisčiau, tik pradžioj apravėjau žoles, kad negožtu, ir rugsėjo mėnesį per kelis kartus skyniau lapus, kad nepelytų, bet pelėsis vis tiek padarė šiek tiek žalos, nedaug, teko išmesti tik 1-2% nuo žiedynų. Dabar žiedynai apkarpyti ir vyksta džiovinimas, ir jau matau, kad derlius, kaip ir pernai ar užpernai, vėl žymiai viršija mano metinius poreikius, o tai reiškia, kad bus vaišinami visi, kurie tik pareikš tokį norą, na o aš būsiu ramus iki kito sezono. Darausi išvadas: man auginti lengva, pigu ir patogu, o derliaus kiekis ir kokybė mane visiškai tenkina.
Nu, OM...
mr.green
Guru
Guru
Pranešimai: 1033
Užsiregistravo: 2006-10-29, 19:24
Reputacija: 0

Re: Itogi

Standartinė mr.green »

Butu idomu suzinoti is kur buvo seklos ir mazdaug kokiu ginetiku kad taip sklanzei viko visi procesai.
mr.green
Guru
Guru
Pranešimai: 1033
Užsiregistravo: 2006-10-29, 19:24
Reputacija: 0

Re: 2012 OD sezonas.

Standartinė mr.green »

didysis plautis rašė: pilu brangias trasas, laistau arba skiriu prieziuros minimaliai karta per savaite, nu zodziu viskas ciki piki. bet kalbant apie out dumo potenciala lietuvoj(ypac po siokios vasaros) yra galimybiu ribos. o vat kitiems čia taip ir taip sekas- nelaistant ir netresiant neblogi ziedynai auga :D o kas is ju, uzrukai ir miegot? nors matyt vieniems reikia daugiau kitiems maziau...
O sitoj vietoj leisiu sau biski pakomentuoti, tik nesuprantantis esmes zmogus gali galvoti, kad nuo trasu pilimo jo augintinis bus stipresnis, efekta lemia tik genetika na jai buti tikslesniam, stipruma galime itakoti savo veiksmais tik labai nezimiai procentaliai, tai net nesudarytu 1% nuo 100%. Prieziura pagrindine itaka daro tik augalo dydziuj ir ziedinu kekiui, bet jokiu budu ne stiprumui!
Pvz asmeniniam naudojimuj stengiuosiu visai netresti tik jei atsiranda akivaizdzios problemos, gamta duoda viska, tik reiktu supratimo ir mokejimo tuo naudotis!
lastchaos
Naujokas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2012-10-01, 14:56
Reputacija: 0

Re: 2012 OD sezonas.

Standartinė lastchaos »

nk
Paskutinį kartą redagavo lastchaos 2012-10-06, 19:48. Iš viso redaguota 1 kartą.
mr.green
Guru
Guru
Pranešimai: 1033
Užsiregistravo: 2006-10-29, 19:24
Reputacija: 0

Re: 2012 OD sezonas.

Standartinė mr.green »

lastchaos rašė:kas iš to kilimo,auga gerai bei žydi,žiedai dideli o isdžiovinus nk gero,dar kol šlape tai pom.Esmė tokia parukius drakono akys ir miegot tai kas iš jos do nauda? :D
Apie ka tu cia?
didysis plautis
Naujokas
Pranešimai: 18
Užsiregistravo: 2012-06-03, 12:23
Reputacija: 0

Re: 2012 OD sezonas.

Standartinė didysis plautis »

mr.green rašė:
didysis plautis rašė: pilu brangias trasas, laistau arba skiriu prieziuros minimaliai karta per savaite, nu zodziu viskas ciki piki. bet kalbant apie out dumo potenciala lietuvoj(ypac po siokios vasaros) yra galimybiu ribos. o vat kitiems čia taip ir taip sekas- nelaistant ir netresiant neblogi ziedynai auga :D o kas is ju, uzrukai ir miegot? nors matyt vieniems reikia daugiau kitiems maziau...
O sitoj vietoj leisiu sau biski pakomentuoti, tik nesuprantantis esmes zmogus gali galvoti, kad nuo trasu pilimo jo augintinis bus stipresnis, efekta lemia tik genetika na jai buti tikslesniam, stipruma galime itakoti savo veiksmais tik labai nezimiai procentaliai, tai net nesudarytu 1% nuo 100%. Prieziura pagrindine itaka daro tik augalo dydziuj ir ziedinu kekiui, bet jokiu budu ne stiprumui!
Pvz asmeniniam naudojimuj stengiuosiu visai netresti tik jei atsiranda akivaizdzios problemos, gamta duoda viska, tik reiktu supratimo ir mokejimo tuo naudotis!
taves nieks neprase sito komentuoti. tuo labiau, mane vadinti visiskai nesuprantanciu esmes zmogumi. netrink tu postu, geriau gramatikos pasimokom? apskritai laimingas ir viskuo patenkintas augalas gali prikaupti potencialo tiek kiek jam leidzia streinas. o netresiant augalas daznu dazniausiai nebuna viskuo patenkintas ir laimingas. ir jo vystymasis ir savybes neatitinka to kas parasyta ant pacioko. nelaistyk braskiu visa vasara, manai jos saldzios bus?
del taves tai nieko nesakau, bala nemate, daryk tu jai kaip ismanai su savo daugiamete patirtim ir atsitiktinem seklom. o as ir toliau zadu krizenti is tokiu fruktu kurie per savo skupuma neisnaudoja nei puses galimybiu. ir apskritai atsifutbolink nes tu mane jau nervini stengdamasis mane sumenkinti ir sugedinti savo nenugalima patirtim po kiekvieno posto. bent jau balses naudot ismoktum ***** prof. svieto lygintojas..
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: 2012 OD sezonas.

Standartinė runkelis »

apsiramink truputuka. ne tau greena mokyt gramatikos.ir kas sake kad jis grynas lietuvis?
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
mr.green
Guru
Guru
Pranešimai: 1033
Užsiregistravo: 2006-10-29, 19:24
Reputacija: 0

Re: 2012 OD sezonas.

Standartinė mr.green »

didysis plautis rašė:
mr.green rašė:
didysis plautis rašė: pilu brangias trasas, laistau arba skiriu prieziuros minimaliai karta per savaite, nu zodziu viskas ciki piki. bet kalbant apie out dumo potenciala lietuvoj(ypac po siokios vasaros) yra galimybiu ribos. o vat kitiems čia taip ir taip sekas- nelaistant ir netresiant neblogi ziedynai auga :D o kas is ju, uzrukai ir miegot? nors matyt vieniems reikia daugiau kitiems maziau...
O sitoj vietoj leisiu sau biski pakomentuoti, tik nesuprantantis esmes zmogus gali galvoti, kad nuo trasu pilimo jo augintinis bus stipresnis, efekta lemia tik genetika na jai buti tikslesniam, stipruma galime itakoti savo veiksmais tik labai nezimiai procentaliai, tai net nesudarytu 1% nuo 100%. Prieziura pagrindine itaka daro tik augalo dydziuj ir ziedinu kekiui, bet jokiu budu ne stiprumui!
Pvz asmeniniam naudojimuj stengiuosiu visai netresti tik jei atsiranda akivaizdzios problemos, gamta duoda viska, tik reiktu supratimo ir mokejimo tuo naudotis!
taves nieks neprase sito komentuoti. tuo labiau, mane vadinti visiskai nesuprantanciu esmes zmogumi. netrink tu postu, geriau gramatikos pasimokom? apskritai laimingas ir viskuo patenkintas augalas gali prikaupti potencialo tiek kiek jam leidzia streinas. o netresiant augalas daznu dazniausiai nebuna viskuo patenkintas ir laimingas. ir jo vystymasis ir savybes neatitinka to kas parasyta ant pacioko. nelaistyk braskiu visa vasara, manai jos saldzios bus?
del taves tai nieko nesakau, bala nemate, daryk tu jai kaip ismanai su savo daugiamete patirtim ir atsitiktinem seklom. o as ir toliau zadu krizenti is tokiu fruktu kurie per savo skupuma neisnaudoja nei puses galimybiu. ir apskritai atsifutbolink nes tu mane jau nervini stengdamasis mane sumenkinti ir sugedinti savo nenugalima patirtim po kiekvieno posto. bent jau balses naudot ismoktum ***** prof. svieto lygintojas..
Oi as taves dar neblokavau :?: :)
:D :D :D Oi ponas jautrybe :D :D :D mane uzgavo tiesa, as toks, toks.. tuoj sudusiu :D :D
Dar karta sakau, ismok bendrauti nei as virsesnis, nei tu. Nei as nesu pro nei tu, mes cia visi lygus ar gali susiprasti?? Tau nepatinka tiesa, man nevietoj tavo sarkazmai. Davai pabandom susidraugauti!? :D Visi mane supranta, o ant gramatikos man nusisvilpti visiskai :D ne cia tu pirmas man rasai, ne paskutinis. :D Anksciau isizeizdavau, bet tik ant saves, kad ne mokykla lankiau, o kanape laukuose ganiau... O dabar tik juoka sukelia :D :V: Tu pats pagalvok ka tu rasai, logiskai, as pasodinsiu lt rudeliari pilsiu firmines trasas, naudosiu firmines zemes ir cia vuolia!! Man gale efektas kaip nuo W.W. nu nebuna taip, sutik, nebuna :D :D :D
P.S. nelygink kanape su braske, cia kaip b... su pirstu lyginti, cia geriau butu su dilgele ar musmere lyginti. Uzauga visur skirtingai, bet efektas tas pats buna.
Broniusx
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 462
Užsiregistravo: 2012-01-29, 20:03
Reputacija: 8

Re: 2012 OD sezonas.

Standartinė Broniusx »

Reziumuojant kaip man atrodo, abu snekat, kad "stiprumas"(thc ir kiti geri dalykai) priklauso nuo rusies/genetikos, taip? O paties augalo biologinis "stiprumas", kaip gyvo organizmo, priklauso nuo prieziuros - zemiu, trasu, dregmes... Aisku, genetikos nereiktu cia taip pat pamirst.
NesipIkit vIrai
dowis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 2009-10-14, 20:05
Reputacija: 0

Re: 2012 OD sezonas.

Standartinė dowis »

tik genetika duoda stipruma!!! pats siemet isitikinau. praeitais metais nuauginau nebloga OD, su geru high. is jo gavau ruderalis x OD seklu (ne savo noru man jos gavosi) siais metais pasejau ta hibryda ir neatspesit ka gavau. Neitiketino kieko ir dydzio trichomu kieki su sultingiausiomis galvomis, su tokiu paciu fenotipu o potencijos galima sakyti nera.
Primetu toki varianta kad siemet labai seklu daug padare sitas hybridas ir todel zenkliai krito THC koncentracija, bet praeita sezona tas OD irgi turejo seklu bet gal siektiek maziau.


Taipogi siemet mano vaikai buvo ES x polar lights, Auto SG, is labai gerbiamo selekcininko Mr.greeno,

galiu pasakyt kad greenas labai tobuleja genetikos srityje, arba mano sugebejimai patobulejo.


:V:
paukstukas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 278
Užsiregistravo: 2012-03-05, 17:35
Reputacija: 0

Re: 2012 OD sezonas.

Standartinė paukstukas »

Sezonas baigesi, o tema mirus? Negerai. Dalinuosi ispudziais:
http://imageshack.us/photo/my-images/20/dsc0263xm.jpg/
sodinta birzelio pradzioj, kirsta rugsejo pabaigoj, gal kiek per anksti, dumas high (is sito supratau, kad stouneris esu :D ), vidutinio stiprumo, bet augalas netrestas, prieziura buvo minimali. Rusis OD mix is Mr Green.
Butu idomu kolektyvo trofejus pamatyti :V:
EDIT: pamirsau pamineti, zieduose buvo seklu, kiekis neaiskus, gal velyvas hermis. Galejo ir bernas pamylet mergaite salia slaistesis, bet abejotina, nes jo potencija baigesi dar net neisibegejusi.
I accept no responsibility if you take whatever I write to be serious and/or factual. Any resemblance to the truth is purely fictional and coincidental at best.
carlsonas
Naujokas
Pranešimai: 32
Užsiregistravo: 2011-12-07, 18:21
Reputacija: 0

Re: 2012 OD sezonas.

Standartinė carlsonas »

dėkoju Greenui, už sėklas. grįžės iš kelionių vasaros pabaigoje stauna gavau ne nuo dūmų, o nuo augalų grožio kurie augo tiesiog apmulčiuoti gerai ir nei laistyti, nei trešti.
manau šypsena iš veido nedings kelis metus.
ačiū

p.s. buvau nusiteikęs, kad nieko rimto nebus, nes forume visi vis skundėsi dėl negandų. tikriausiai kitamet mėginsiu kažką rimtesnio, nei OD mix ir dwarfai. o gal ir ne.. nes derlius džiugina ir šitas.
išlik ramus, sąmoningas ir su šypsena.
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: 2012 OD sezonas.

Standartinė runkelis »

foto please :)
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
Tema užrakinta
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • 2011 OD sezonas
    Zotexas » » forume Outdoor
    503 Atsakymai
    182429 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Dendis
  • 2016 OD sezonas
    YraDvidesimtSimboliu » » forume Outdoor
    315 Atsakymai
    123534 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Balsas
  • 2014 OD sezonas
    YraDvidesimtSimboliu » » forume Outdoor
    565 Atsakymai
    201097 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas medelynas
  • 2013 OD sezonas
    zebr » » forume Outdoor
    1050 Atsakymai
    338899 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Closer
  • Canafest 2012
    mr.green » » forume Legalus forumas
    2 Atsakymai
    3047 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas KGBkid