Nuotrauka Nuotrauka

2013 OD sezonas

Auginimas lauke.
Rašyti atsakymą
Anonymous

Re: 2013 OD sezonas

Standartinė Anonymous »

kada tūrėčiau pradėti daiginti semi auto?
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: 2013 OD sezonas

Standartinė G. »

dabar
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
iLovePlants
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 129
Užsiregistravo: 2013-03-13, 18:38
Reputacija: 0

Re: 2013 OD sezonas

Standartinė iLovePlants »

o kada pvz:autodwarf?
Cannabis is medicine
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: 2013 OD sezonas

Standartinė G. »

dabar
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
iLovePlants
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 129
Užsiregistravo: 2013-03-13, 18:38
Reputacija: 0

Re: 2013 OD sezonas

Standartinė iLovePlants »

bleee lauke x-sativa mazuciai augalai su mazais dantytais lapais pirmais tik o dabar lauke TOKIAAA audra kad nu ** ...
Cannabis is medicine
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: 2013 OD sezonas

Standartinė G. »

Aš irgi dėl sativų jau pergyvenau šį sezoną :D atlaikėm 3 smarkias liūtis, dabar irgi pila normaliokai, bet nieko, atlaikysim ir šitą :)
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Anonymous

Re: 2013 OD sezonas

Standartinė Anonymous »

šiaip geras oras iš tiesų, palyjo gerai, visur drėgmė ir saulė užkaitins :) ;)
semi auto kodėl dabar?? kiek maždaug laiko auga ir žydi? semi auto iš mr green c99 x nh; ww x nh ir dar easy sativa :V: :|?
labai didelė žala būtų, jeigu pre growint semi'ius savaitę ar dvi?
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: 2013 OD sezonas

Standartinė G. »

automatai nuo sėklos iki harvesto gali augti nuo 9 iki 12 savaičių t.y. ~3 mėnesiai. Semi auto savaime suprantama, augs kiek ilgiau ir gali užtrukt iki 3-4 mėnesių. Aš siūlyčiau visus OD kanapius pradėt auginti jau dabar, be išimčių, nesvarbu kokia veislė, tam, kad išnaudoti ilgiausias metų dienas kaitriausią saulę. Automatai ir semi auto maždaug mėnesio eigoj pradeda rodyt lytį, tai jei dabar tu sudaiginsi, tai birželio pirmoj pusėj jau žydėsit, kaip tik tuo metu saulės bus daugiausia birželio-liepos mėn. Kaip žinia automatai ir semi auto žydėjimo metu dar gana smarkiai paauga, tai tiesiog, manau logiškiausia būtų išnaudoti visą duodamą kaitriausios metų saulės potencialą. Manau, kad nieko baisaus nebus, jeigu tu automatus ar semi auto pradėtum daiginti gegužės pabaigoj, derlių vistiek spėsi nuimti apie rudenį. Paprasčiausiai, aš galvoju taip, kad reikia išnaudoti tai, ką mūsų augalams gali duoti saulė.

Stebuklų šalies burtininkas man sakė, kad kanapės krauna resin'ą, dervas, kristalus, trichomus vadink kaip nori, būtent tam, kad apsisaugoti nuo intensyvių saulės ultrav spindulių. Liepą saulę pas mus yra žudančiausia, tai manau, kad ant liepos automatus ir semi auto yra geriausia palikti ant "dasimušimo". Reguliarūs strainai - kita kalba, kai kuriems reikia net iki 5-6 mėnesių ir augink neauginęs rugsėjį - spalį jie dar gali būt nesubrendę, nes jie žydintis pradeda tik po joninių ir tai daro visai neskubėdami, nes nėra tokie protingi kaip ruderaliai. Ruderaliai (auto ir semiauto) žydinasi pagal savo amžių, o ne fotoperiodą. Ir kažkas čia sakė, kad auto ir semiauto tai pradeda žydėt ant 14/10 - tai yra bulšit.
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
iLovePlants
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 129
Užsiregistravo: 2013-03-13, 18:38
Reputacija: 0

Re: 2013 OD sezonas

Standartinė iLovePlants »

Paklausiau taves ir katik sudejau daigint 3 autodwarf
Cannabis is medicine
Anonymous

Re: 2013 OD sezonas

Standartinė Anonymous »

spasiba ribiata 8)
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: 2013 OD sezonas

Standartinė G. »

nu va iLove, dabar užmetėi man atsakomybės akmenį.. reikėjo nesakyti :D nes jeigu prastai augs tavo dvarfai ir būsi nepatenkintas derlium, tai aš jausiuos kaltas ir nieko čia jau nepadarysi :D Žodžiu, visokeriopos sėkmės! Nepamiršk vidurvasary nuotraukomis pasidalinti ;) Tiesa, iLove, kaip tavo sativos? Atlaikė vakarykštę? :)
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
LinasM
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 70
Užsiregistravo: 2011-08-02, 19:30
Reputacija: 0

Re: 2013 OD sezonas

Standartinė LinasM »

G. rašė:automatai nuo sėklos iki harvesto gali augti nuo 9 iki 12 savaičių t.y. ~3 mėnesiai. Semi auto savaime suprantama, augs kiek ilgiau ir gali užtrukt iki 3-4 mėnesių. Aš siūlyčiau visus OD kanapius pradėt auginti jau dabar, be išimčių, nesvarbu kokia veislė, tam, kad išnaudoti ilgiausias metų dienas kaitriausią saulę. Automatai ir semi auto maždaug mėnesio eigoj pradeda rodyt lytį, tai jei dabar tu sudaiginsi, tai birželio pirmoj pusėj jau žydėsit, kaip tik tuo metu saulės bus daugiausia birželio-liepos mėn. Kaip žinia automatai ir semi auto žydėjimo metu dar gana smarkiai paauga, tai tiesiog, manau logiškiausia būtų išnaudoti visą duodamą kaitriausios metų saulės potencialą. Manau, kad nieko baisaus nebus, jeigu tu automatus ar semi auto pradėtum daiginti gegužės pabaigoj, derlių vistiek spėsi nuimti apie rudenį. Paprasčiausiai, aš galvoju taip, kad reikia išnaudoti tai, ką mūsų augalams gali duoti saulė.

Stebuklų šalies burtininkas man sakė, kad kanapės krauna resin'ą, dervas, kristalus, trichomus vadink kaip nori, būtent tam, kad apsisaugoti nuo intensyvių saulės ultrav spindulių. Liepą saulę pas mus yra žudančiausia, tai manau, kad ant liepos automatus ir semi auto yra geriausia palikti ant "dasimušimo". Reguliarūs strainai - kita kalba, kai kuriems reikia net iki 5-6 mėnesių ir augink neauginęs rugsėjį - spalį jie dar gali būt nesubrendę, nes jie žydintis pradeda tik po joninių ir tai daro visai neskubėdami, nes nėra tokie protingi kaip ruderaliai. Ruderaliai (auto ir semiauto) žydinasi pagal savo amžių, o ne fotoperiodą. Ir kažkas čia sakė, kad auto ir semiauto tai pradeda žydėt ant 14/10 - tai yra bulšit.
o, ačiū už info G., labai pravers man ir kitiems pradedantiesiems :) Nu ką, reik siųstis kokį semi-auto, bet gaila jų reik pasikast giliai, net ir šiais laikais, kai atrodo viską gali internete rast. O gal jūs, kolegos, esat užmatę internete kokį semi-auto? :/
KaTiS
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 157
Užsiregistravo: 2011-01-16, 05:36
Reputacija: 0

Re: 2013 OD sezonas

Standartinė KaTiS »

G. rašė:Ir kažkas čia sakė, kad auto ir semiauto tai pradeda žydėt ant 14/10 - tai yra bulšit.
tada persiprašau :D
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: 2013 OD sezonas

Standartinė G. »

KaTiS rašė:
G. rašė:Ir kažkas čia sakė, kad auto ir semiauto tai pradeda žydėt ant 14/10 - tai yra bulšit.
tada persiprašau :D
Kai kanapės evoliucionavo, jos iš tiesų praėjo ir tokį perioda 14/10, bet tai nėra pamatas ant kurio galima kažką neginčijamai statyti. Visi šitie foto periodų įtakojimai žydėjimui taip tariant tai yra tik ledkalnio viršūnė, kurią mes žinom iš jau matytų ir begalę kartų šabloniškai atkartotų eksperimentų. Ta tikroji riba, kada ir kodėl vienokios ar kitokios kanapės žydi, žmonijai vis dar yra paslaptis. Aš linkęs manyti, kad reguliarūs strainai sužydės dirbtinį fotoperiodą sutrumpinus vos viena valanda, galbūt net tik pusvalandžiu, tik kada tai atsitiks - priklausys nuo augalo gebėjimo prisitaikyti ir senatvės. Realiai juk nėra nieko amžino. O 12/12 yra tik "popsas", jeigu dar kažkas nežinojot :) Aš negriaunu marihuanos kultivavimo tradicijų, aš jas bandau tobulinti. Tai tiek mano evoliucionieriškų pamąstymų.

Tiesa, kas liečia 2013 OD sezoną, mano Gimtadieniukas (3 kartos ruderalis) jau mėgaujasi pirmąja savo šilta diena kieme. Šiandien pirmą kartą per daugiau kaip 6 mėnesius sužinojo, ką reiškia augti lauke ant saulės. Žydi jau apie 3.5-4 mėn, tikiuosi šį OD sezoną sugrįžti į vegetaciją ir netgi šiektiek pasimylėti su egzotiškais vyrukais :)

Klausimas: Daug apie breedinimą dar neišmanau, gal kas žinot ar įmanoma padaryti maleinized sėklų? Tarkim, sidabro purškalu sustresuoji patiną iki hermio ir jis apsidulkina save? Ar patinai nevirsta į hermius? Gal kas žinot, bandėt, girdėjot, skaitėt?
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
KaTiS
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 157
Užsiregistravo: 2011-01-16, 05:36
Reputacija: 0

Re: 2013 OD sezonas

Standartinė KaTiS »

na pats tai irgi tiek kiek pasiskaitinėjąs, tiek ir galiu pasakyt, dėkui už neblogą aprašymą :) šiaip daugkas rašo, kad kaip ir visada, viskas priklauso nuo rūšies, jos prisitaikymo ir taip toliau, todėl net neabėjoju, kaip ir pats minėjai, kad išsiaiškinti kada konkrečiai prie kokio šviesos laikotarpio sužydės yra praktiškai gal net nenaudinga :D experimentuot labiau reiktų spėju, tarkim pasiimt penkis tos pačios rūšies augalus ir juos bandyt sužydint prie skirtingų sąlygų :) bet čia irgi, šimtas niuansų, šviesos spektras, trąšos ir tt, tai nuo tų 5 augalų persimestum ant 15-20 :D čia tik šiaip pamastymai nieko neteigiu ar neneigiu, tik galvą biškį palaužyt bandau :)

ps dėl outdoor ir pats spėju greitu laiku nešiu savo augalus, laukan, ant palangės prie atidaryto lango jau gan ilgai auga, tai kaip ir nebereiks pratinti, tik tiek, kad persodinti norėčiau į normalesnius vazonus :) matei gal mano dienorašty su silver haze :D tai ten panašėja kad kažkurę cheese rūšį turiu, spėju lauke turėtų neblogai išaugti jie, jeigu nebus vyrai :D [:)]
bazass
Naujokas
Pranešimai: 11
Užsiregistravo: 2013-04-28, 20:25
Reputacija: 0

Re: 2013 OD sezonas

Standartinė bazass »

sveiki broliai. aš savo augalus šiandien suleidau į natūralią aplinką. paauginti šiek tiek ant palangės ir šiek tiek boxe. žemes paruoštos kaktusinės su vermikulitu, drenažu ir viskas pamaišyta su vietinėm žemėm. augs dilgelyne - šabakštyne, rytinės saulės bus. lyg ir nieko nepraleidau. dabar baiminuosi dėl kenkėjų, sraigių visokių ir t.t. :)
Anonymous

Re: 2013 OD sezonas

Standartinė Anonymous »

sraigės - baisus dalykas :/
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: 2013 OD sezonas

Standartinė G. »

Sraigės yra kanapių raganos, todėl, bazass, tu dabar turi nusipirkti druskos ir aplinkui augalą nepagailėdamas tokį apskritimą išbarstyti. Kai eis sraigės valgyti tavo gėlės ir ant jos šikti, jas užgrauš ir daugiau neis :)
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Tratagalvis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 343
Užsiregistravo: 2011-04-22, 23:34
Reputacija: 0

Re: 2013 OD sezonas

Standartinė Tratagalvis »

O lietui palijus, sekančią dieną vėl eit raganiškais burtais užsiiminėt?
Varinė, nedažyta viela aplink augalus - nei viena sraigė neišdrįs jos peržengt. :)
iLovePlants
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 129
Užsiregistravo: 2013-03-13, 18:38
Reputacija: 0

Re: 2013 OD sezonas

Standartinė iLovePlants »

G. rašė:Aš irgi dėl sativų jau pergyvenau šį sezoną :D atlaikėm 3 smarkias liūtis, dabar irgi pila normaliokai, bet nieko, atlaikysim ir šitą :)
X-sativa augini?
Cannabis is medicine
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • 2011 OD sezonas
    Zotexas » » forume Outdoor
    503 Atsakymai
    183307 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Dendis
  • 2016 OD sezonas
    YraDvidesimtSimboliu » » forume Outdoor
    315 Atsakymai
    125007 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Balsas
  • 2014 OD sezonas
    YraDvidesimtSimboliu » » forume Outdoor
    565 Atsakymai
    202839 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas medelynas
  • 2017 OD sezonas
    Moderatorius » » forume Outdoor
    297 Atsakymai
    134194 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas avoria
  • 2012 OD sezonas.
    FisH3r » » forume Outdoor
    674 Atsakymai
    223660 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas runkelis