Nuotrauka Nuotrauka

2013 OD sezonas

Auginimas lauke.
Rašyti atsakymą
Dwarfas
Naujokas
Pranešimai: 23
Užsiregistravo: 2013-06-10, 22:01
Reputacija: 0

Re: 2013 OD sezonas

Standartinė Dwarfas »

http://tinypic.com/view.php?pic=2vx1w0l&s=5 kaip manot ar gerai bus uzdengus silnamio plevele ir sukelus y virsu sitas groteles?
Vartotojo avataras
YraDvidesimtSimboliu
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 885
Užsiregistravo: 2013-03-11, 09:55
Reputacija: 24

Re: 2013 OD sezonas

Standartinė YraDvidesimtSimboliu »

Aišku gerai, nors dabar aš jau nebedėčiau nieko į šiltnamį, lauke pakankamai šilta. Bet jei nori apsidrausti, tai toks variantas geras :thumbup:
Jezus :)
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 166
Užsiregistravo: 2010-12-18, 22:30
Reputacija: 0

Re: 2013 OD sezonas

Standartinė Jezus :) »

Yra20simbl.. Norėčiau nesutikt dėl skruzdžių, jos nieko augalam nedaro,nebent didėlės raudonosios,nors nematęs,kad ir šios ką darytų. Visad speceliai sukuriu sąlygas skruzdėlynui būti kuo arčiau augalų,manau jos daug kenkėjų atbaido.net augalų mulčiuje gyvena skruzdės,ir su taika viskas :)
Vartotojo avataras
YraDvidesimtSimboliu
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 885
Užsiregistravo: 2013-03-11, 09:55
Reputacija: 24

Re: 2013 OD sezonas

Standartinė YraDvidesimtSimboliu »

Jos gali pritraukti visokių kenkėjų, nes minta kenkėjų išmatomis.
Gali pakenkti šaknims, atimti iš jų vandenį, jas sujudinti. Aš išnaikinčiau.
Dwarfas
Naujokas
Pranešimai: 23
Užsiregistravo: 2013-06-10, 22:01
Reputacija: 0

Re: 2013 OD sezonas

Standartinė Dwarfas »

o druska skurdzes geltonas naikina ar gal atbaido?
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: 2013 OD sezonas

Standartinė G. »

Apie druską skruzdėm neteko girdėt, bet kreida arba cinamonas atbaido :)
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Jezus :)
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 166
Užsiregistravo: 2010-12-18, 22:30
Reputacija: 0

Re: 2013 OD sezonas

Standartinė Jezus :) »

YraDvidesimtSimboliu rašė:Jos gali pritraukti visokių kenkėjų, nes minta kenkėjų išmatomis.
Gali pakenkti šaknims, atimti iš jų vandenį, jas sujudinti. Aš išnaikinčiau.
absurdą parašei, prajuokinai, ačiū ;D gali pritraukti kenkėjus,nes minta jų išmatomis?tipo kenkėjai jaučia kaifą kai jų kakučius valgo?:D 0 minčių eiliškumo. Atims vandenį?gal dar ir pinigus? Tikriausiai su peiliais šaknis nupjausto.. Gerai,kad TAVO pradžiamokslį,ne tavo informacija,nes tavo mintys tai prarūkytos senuk... Gal šaknis ir išjudintų jei augalą įkištum į skruzdelyną..
Vartotojo avataras
YraDvidesimtSimboliu
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 885
Užsiregistravo: 2013-03-11, 09:55
Reputacija: 24

Re: 2013 OD sezonas

Standartinė YraDvidesimtSimboliu »

$) Absurdą? Dabar klausyk jėbau, kol aš dar geras ir noriu kažką aiškinti.
1 Kirsdamas per pradžiamokslį rimtai prašovei, aš RĖMIAUSI knygele, t.y. panaudojau panašią struktūrą, tačiau tai nėra vien tik išverstas tekstas. Turi kažką geriau? Parodyk, arba skelk konstruktyvios kritikos.
2 skruzdėlės MIGRUOJA, t.y. keliauja iš vienos vietos į kitą ir dauginasi. Man žemuogėse užsiveisė, nuo to krūmelio 5 uogas nurinkau. Nėra streso? Gal tu geriau patylėk..
3 Nelygu koks skruzdėlynas, miškinės rimtesnę žalą daro, nes ir urveliai didesni.
4 Nėra minčių eiliškumo? Išvardinau potencialias grėsmes, kol TU čia apie kaifą kalbi su savo lievais bajeriais. Sutinku, kad reali grėsmė nėra didelė, tačiau ji išlieka.
Eik pamąstyk, gali google pavartyti šia tema, ir išmok mandagiai su žmonėm kalbėti bei primti faktus nors jie ir prieštarauja tavo nuomonei, sklaidaisi čia prieš visus. Nelabai pagarbiai, bet kol kas tiek. .\
Jezus :)
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 166
Užsiregistravo: 2010-12-18, 22:30
Reputacija: 0

Re: 2013 OD sezonas

Standartinė Jezus :) »

YraDvidesimtSimboliu rašė:$) Absurdą? Dabar klausyk jėbau, kol aš dar geras ir noriu kažką aiškinti.
1 Kirsdamas per pradžiamokslį rimtai prašovei, aš RĖMIAUSI knygele, t.y. panaudojau panašią struktūrą, tačiau tai nėra vien tik išverstas tekstas. Turi kažką geriau? Parodyk, arba skelk konstruktyvios kritikos.
2 skruzdėlės MIGRUOJA, t.y. keliauja iš vienos vietos į kitą ir dauginasi. Man žemuogėse užsiveisė, nuo to krūmelio 5 uogas nurinkau. Nėra streso? Gal tu geriau patylėk..
3 Nelygu koks skruzdėlynas, miškinės rimtesnę žalą daro, nes ir urveliai didesni.
4 Nėra minčių eiliškumo? Išvardinau potencialias grėsmes, kol TU čia apie kaifą kalbi su savo lievais bajeriais. Sutinku, kad reali grėsmė nėra didelė, tačiau ji išlieka.
Eik pamąstyk, gali google pavartyti šia tema, ir išmok mandagiai su žmonėm kalbėti bei primti faktus nors jie ir prieštarauja tavo nuomonei, sklaidaisi čia prieš visus. Nelabai pagarbiai, bet kol kas tiek. .\

1 abejoju ar ten tavo asmenininė patirtis, tikiu,kad kruopščiai rinkta ar tikrinta info, aš jo neskaičiau,man to nereik.
2 šito galėjai net nesakyt,nes akivaizdu pas tave ten nėra mikrofloros,ko pasekoje, kažkuri rūšis tampa "lyderiaujanti" ir GALI, tik gali būti pavojinga. Natūralioje gamtoje to nėra.
3 pas mane vien miškinės, trečias sezonas kai nenaudoju vazonų ir pas mane pilna skruzdžių - žalos 0. Čia ne pamąstymas, o faktas.
4 0 minčių eiliškumo dėl kenkėjų ir išmatų kaip maisto šaltinio. Čia jau susimoviai nėr ką kalbėt. Jei pasidomėtum sužinotum kuo jos maitinasi.. Aš per savo senutę nokia nevaikščiosiu į google,nko ten nepalikau. O faktus tu čia sapnavai ir tiek. Dar vienas dezinformatorius.
Vartotojo avataras
YraDvidesimtSimboliu
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 885
Užsiregistravo: 2013-03-11, 09:55
Reputacija: 24

Re: 2013 OD sezonas

Standartinė YraDvidesimtSimboliu »

Neskaitęs kažką dar sakai. Paskaitytum suprastum kad nėra iš kur nukopijuoti kanapių auginimo lauke Lietuvos sąlygom. Verčiau iš pradžiamokslio ispanams, ir viską pritaikiau Lietuvai, tik paveikslėliai panaudoti, kai kuriuos pats piešiau netgi.
Dėl išmatų valgymo radau google:
wisegeek.com rašė:The ants protect the aphids, they farm them for their honeydew,(excrement).
Supranti, žmogus paklausė ar gali nuskriausti augalus. Turi sutikti, kad GALI, nors pavienės skruzdėlės nieko nepadarys.
Vadina mane dezinformatorium, o nenori savo informacijos patikrinti. Žinai, kad ji klaidinga, pasipykti atėjai ir tiek. Nieko aš nesapnavau, viską paremiu savo patirtimi kai skruzdėlės VIS DĖLTO ĮSIMETĖ į augalą.
Čia bus paskutinis pasisakymas ta tema, pykčio nelaikau. :x:
LinasM
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 70
Užsiregistravo: 2011-08-02, 19:30
Reputacija: 0

Re: 2013 OD sezonas

Standartinė LinasM »

Mano 5 Outdoor mix fem. iš mr. greeno 2 sav. ir 3 d. amžiaus :)
[ nuotrauka ]
Vienas auto-dwarf irgi tokio pat amžiaus
[ nuotrauka ]
Šitas irgi dwarfas keliom dienom jaunesnis
[ nuotrauka ]
3 nežinomi, bet iš lapų spėju, kad tikrai ne lietuviška ruderalis. Darau LST
[ nuotrauka ]
Varna
Naujokas
Pranešimai: 49
Užsiregistravo: 2011-10-18, 22:06
Reputacija: 0

Re: 2013 OD sezonas

Standartinė Varna »

Pabandžiau vieną auto pasodinti gegužės viduryje. 4 savaitės :) dar liko 4. Dieną lauke, naktį šiltnamį. Jei neklystu auto-bubblelicious.
[ nuotrauka ]
[ nuotrauka ]
LinasM
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 70
Užsiregistravo: 2011-08-02, 19:30
Reputacija: 0

Re: 2013 OD sezonas

Standartinė LinasM »

Varna rašė:Pabandžiau vieną auto pasodinti gegužės viduryje. 4 savaitės :) dar liko 4. Dieną lauke, naktį šiltnamį. Jei neklystu auto-bubblelicious.
[ Paveikslėlis ]
[ Paveikslėlis ]
kada lytį parodė?
Varna
Naujokas
Pranešimai: 49
Užsiregistravo: 2011-10-18, 22:06
Reputacija: 0

Re: 2013 OD sezonas

Standartinė Varna »

Gal pamelavau, penkios savaitės jai, dar savaitelė namie ant palangės. Lytį parodė po trijų savaičių maždaug :)
ellolt
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 149
Užsiregistravo: 2013-06-16, 09:54
Reputacija: 0

Re: 2013 OD sezonas

Standartinė ellolt »

lytį parodo auto rūšys 18-26 dieną nuo išdygimo ;)
Nėra žmogaus, kuris nemylėtų laisvės, bet teisingasis reikalauja jos visiems, o neteisingasis – vien sau. K.L.Biornė
Vartotojo avataras
SnowStorm
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 495
Užsiregistravo: 2011-04-24, 17:10
Reputacija: 15

Re: 2013 OD sezonas

Standartinė SnowStorm »

Kaip manot ar senyvi zmones augintu rukoma kanape savo pievoi ir dar tokioj vietoi, kad nuo kelio matos? :D Jau praeitais metais buvau pastebejes pas juos kanapiu medelius, tikriausiai lietuviska sativa. O siemet specialiai vis aki uzmesdavau, taciau jokiu daigeliu, nieko nebudavo, o snd ziuriu jau kokiu 50cm ugio augaleliai grazus stukso. Taip iseina, kad kaskur pregrownino... %)
lasininis
Naujokas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2013-06-18, 00:37
Reputacija: 0

Re: 2013 OD sezonas

Standartinė lasininis »

Sveiki kolegos, gal kas siais metais su greeno (Mandala 1 x G.G.) x N.H. draugaujat? Kiek suprantu semi auto, o pas mane pradejo zydet gal po menesio nuo seklos, ar buna kad semi autai taip anksti pradeda zydet, ar cia automatas..?:D dar vienas klausimas gal kas paaiskinsit siandien pastebejau labai keista dalyka, kiek pamenu praeitais sezonais nieko panasaus nemaciau (o gal tiesiog nepastebejau), kad kai kuriu augalu pirmas lapu aukstas - 1 lapas, 2 aukstas -3 lapai, 3-5, 4-7, kaip suprantu taip viskas ir turetu but, bet pas mane kai kuriu pvz visi 2,3,4 aukstai po 3 lapelius, kas cia per velnias gal sustresavo augalai?
Broniusx
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 462
Užsiregistravo: 2012-01-29, 20:03
Reputacija: 8

Re: 2013 OD sezonas

Standartinė Broniusx »

Kadangi hibridas, tai nepastovus. Vieni grynai auto, kiti "semi-auto". Siemet pribaigiant praejusiu metu semiautomixa, 3 is 4 parode lyti po 3.5sav, likes pries savaite (1men 2sav amziaus) dar slapukavo
sunus
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 170
Užsiregistravo: 2010-02-07, 18:25
Reputacija: 0

Re: 2013 OD sezonas

Standartinė sunus »

http://www.part.lt/img/7946ca69955f772a ... 255319.jpg Gal jau pradeti zydejimo trasas? Geguz 12 pradejo daigintis. Mazi kaskokie... '|
kulturingas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 646
Užsiregistravo: 2013-05-11, 10:50
Reputacija: 16

Re: 2013 OD sezonas

Standartinė kulturingas »

LinasM rašė:Mano 5 Outdoor mix fem. iš mr. greeno 2 sav. ir 3 d. amžiaus :)
Gana akivaizdziai truksta sviesos... Bet laikosi gerai, jeigu keliu metru aukstis nera problema, tai turesi ka dziovinti! :)

Beje, tie kur "nezinomi" atrodo kad daugiausiai saulutes gauna. Galetum ten dwarfus padeti, tai jie isliktu maziukai, kokiu 60cm, o OD mix'a ir nezinomus tai arba kur nors gerai paslept, arba nesk i miska, nes uzaugs tau 2m aukscio, jeigu ne daugiau su sviesos trukumu sitokiu.
Paskutinį kartą redagavo kulturingas 2013-06-18, 22:01. Iš viso redaguota 1 kartą.
Matthew 13:1-23, Mark 4:1-20, and Luke 8:4-15
Chuck enough seeds down and something good will happen somewhere.
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • 2011 OD sezonas
    Zotexas » » forume Outdoor
    503 Atsakymai
    182770 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Dendis
  • 2016 OD sezonas
    YraDvidesimtSimboliu » » forume Outdoor
    315 Atsakymai
    124093 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Balsas
  • 2014 OD sezonas
    YraDvidesimtSimboliu » » forume Outdoor
    565 Atsakymai
    201848 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas medelynas
  • 2017 OD sezonas
    Moderatorius » » forume Outdoor
    297 Atsakymai
    132952 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas avoria
  • 2012 OD sezonas.
    FisH3r » » forume Outdoor
    674 Atsakymai
    223055 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas runkelis