Nuotrauka Nuotrauka

2013 OD sezonas

Auginimas lauke.
Rašyti atsakymą
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: 2013 OD sezonas

Standartinė G. »

jimbo rašė:Nu ka nuemiau savo likusias kalnalapes 2 outdoormix ir viena c99xw.w,vienas outdoormixas buvo pilnai ir labai graziai suzidejas o kitas mazas ir nepilnai suzidejas o c99xw.w buvo pradeja zydet tik bet nuemiau nes pradejo puti kotas ir y spoto gryzti daugiau nebegalejau. Isviso gavom 23 g zalios,gal kas galetumet mazdaug pasakyti kiek gausis sauso is 23 g ?


Jeigu gerai išdžiovinsit, tai sauso turėtų būt 12-15g
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Vartotojo avataras
YraDvidesimtSimboliu
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 885
Užsiregistravo: 2013-03-11, 09:55
Reputacija: 24

Re: 2013 OD sezonas

Standartinė YraDvidesimtSimboliu »

Labai optimistiškai G, mano nuomone bus apie 6-9.
Jezus :)
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 166
Užsiregistravo: 2010-12-18, 22:30
Reputacija: 0

Re: 2013 OD sezonas

Standartinė Jezus :) »

Su kotu džiaunant tai dalint šlapią is 6 arba 7. Vien galvas 4/5.
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: 2013 OD sezonas

Standartinė G. »

YraDvidesimtSimboliu rašė:Labai optimistiškai G, mano nuomone bus apie 6-9.
Nežinau, kodėl, bet kažkodėl abejoju, kad yra daug Lietuvoj augintojų, kurie išdžiovina kaip pridera. Sakau, neturiu jokio pagrindo, net nenutuokiu, iš kur, bet man atrodo, dauguma LT growerių labai skuba ragauti savo derliaus :D Vieni jau "ant pabandymo" skina net neprinokusius budus, kiti džiovina mikrobangėse, orkaitėse, dar kiti savaitę dvi max palaiko, kiti visai žalius vartot bando :D Na, čia tokia nuomonė iš pastebėjimų forume.. nes kažkaip neužstrigo man galvoj, kad čia iš mūsiškių pastaruoju metu kažkas labai rimtai džiovintų ir curintų.. anksčiau buvo, atsimenu žmonės vos ne mėnesiais brandindavo, tada taip tikėtina, kad numesdavo daugiau 50-60proc. svorio, o paskutiniu metu žiūriu skuba rūkyt žmogeliai, tai vat dėl to galbūt ir atrodo optimistiškas spėjimas.. bandžiau labiau realistiškai spėti :)
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Jezus :)
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 166
Užsiregistravo: 2010-12-18, 22:30
Reputacija: 0

Re: 2013 OD sezonas

Standartinė Jezus :) »

Jo nedidelis kiekis - skubus sunaudojimas.kažkada rudenio gėrybes prie šildomos sienelės džiovint teko(apie 7-9dienas),tai tas išdžiūvimas man nepatiko,geriau kai lieka tas truputėlį drėgnumas/lipnumas,kai džiūna atvirai,tik be saulės tesioginės. Bet dėl svorio skirtumo nelabai ką galiu pasakyt.
PsY
Guru
Guru
Pranešimai: 1292
Užsiregistravo: 2009-10-27, 13:45
Reputacija: 1

Re: 2013 OD sezonas

Standartinė PsY »

PsYchotherapist
jimbo
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 54
Užsiregistravo: 2013-04-15, 17:18
Reputacija: 0

Re: 2013 OD sezonas

Standartinė jimbo »

Psy nebaisu balkone auginti tokias grazuoles kai priesais langai? :D
kulturingas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 646
Užsiregistravo: 2013-05-11, 10:50
Reputacija: 16

Re: 2013 OD sezonas

Standartinė kulturingas »

jimbo rašė:Psy nebaisu balkone auginti tokias grazuoles kai priesais langai? :D
Tai jeigu virsutinis aukstas, galima taip daryti :) Pats gi savo akimis nusileidi iki lygio ties kuriuo jau matai/nematai kaimynus, ir tada zinai kad iki to aukscio gelytes gali augti :) niam niam, grazu :) Net nelabai tikiu jog LT klimatas. Atrodo kaip lenkijos pietuose, ties jau tais mediterranean'ais auginta... Ten ir daugiabuciai tokie buna :)
Matthew 13:1-23, Mark 4:1-20, and Luke 8:4-15
Chuck enough seeds down and something good will happen somewhere.
PsY
Guru
Guru
Pranešimai: 1292
Užsiregistravo: 2009-10-27, 13:45
Reputacija: 1

Re: 2013 OD sezonas

Standartinė PsY »

baik tu juokus su ta lenkija ;DD Lietuva Lietuvele foto tik daryta vasara
PsYchotherapist
kulturingas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 646
Užsiregistravo: 2013-05-11, 10:50
Reputacija: 16

Re: 2013 OD sezonas

Standartinė kulturingas »

G. rašė:Nežinau, kodėl, bet kažkodėl abejoju, kad yra daug Lietuvoj augintojų, kurie išdžiovina kaip pridera. Sakau, neturiu jokio pagrindo, net nenutuokiu, iš kur, bet man atrodo, dauguma LT growerių labai skuba ragauti savo derliaus :D Vieni jau "ant pabandymo" skina net neprinokusius budus, kiti džiovina mikrobangėse, orkaitėse, dar kiti savaitę dvi max palaiko, kiti visai žalius vartot bando :D
Tai o kodel blogai nusiskinti pabandymui? Ar microwave'e padziovinti, jeigu neturi ka rukyti? Pas mane tarkim auga, is kur tikiuosi gauti 100g gerai cure'into dalyko, ir ten pazeme yra tokiu sakeliu, kurios tikrai nespes jau sunokti. Tai koks skirtumas, ar as dabar jas nuskinsiu ir mikrowave dziovintas surukysiu, ar sulaukes derliaus jas tiesiog ismesiu (i hashiuka sunaudosiu)? Mano mj nei kiekis, nei kokybe nuo to nepasikeis, Juk vistiek kazkokiu 4mm sakeliu su trim piestelem nedesi kartu brandinti su tikrais ziedais.

O ar man eit i gatve pirkt tam kartui kazka neaiskaus, ar nusiskinti savo tris piesteles - tai manau suprantama kodel pasirenku antra varianta.
Matthew 13:1-23, Mark 4:1-20, and Luke 8:4-15
Chuck enough seeds down and something good will happen somewhere.
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: 2013 OD sezonas

Standartinė G. »

Nesakau, kad blogai :) Tiesiog iš esmės panašiai kaip ir neprinokusį pomidorą valgyti - suvalgyt suvalgysi, kažkokį skonį pajusi, alkį numalšinsi, bet tai nebus pats tas reikalas, dėl kurio buvo auginta, supranti? :) aišku, kiekvienas pats žino, kas ir kaip jam geriausia, tad smerkti čia nėra ko ir niekas nesmerkia :V: O jei pažeme yra neprinokusių šakelių, tai visada galima nupjauti prinokusį viršų ir sunokinti apačią. Jeigu OD žemėj įkasta ir neįmanoma transportuoti tai tada jau suprantama, kad gali nespėti prinokti ir pradės pelyti, bet jei maiše, kibire ar vazone ir yra galimybė į šiltą patalpą įnešti, tai nebūtina kišt po lempomis, kiek pradėję nokti tiek sunoks ir ant palangės :) High five!
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
kulturingas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 646
Užsiregistravo: 2013-05-11, 10:50
Reputacija: 16

Re: 2013 OD sezonas

Standartinė kulturingas »

G. rašė:Nesakau, kad blogai :) Tiesiog iš esmės panašiai kaip ir neprinokusį pomidorą valgyti - suvalgyt suvalgysi, kažkokį skonį pajusi, alkį numalšinsi, bet tai nebus pats tas reikalas, dėl kurio buvo auginta, supranti? :) aišku, kiekvienas pats žino, kas ir kaip jam geriausia, tad smerkti čia nėra ko ir niekas nesmerkia :V: O jei pažeme yra neprinokusių šakelių, tai visada galima nupjauti prinokusį viršų ir sunokinti apačią. Jeigu OD žemėj įkasta ir neįmanoma transportuoti tai tada jau suprantama, kad gali nespėti prinokti ir pradės pelyti, bet jei maiše, kibire ar vazone ir yra galimybė į šiltą patalpą įnešti, tai nebūtina kišt po lempomis, kiek pradėję nokti tiek sunoks ir ant palangės :) High five!
Del nesunokusio pomidoro palyginimo sutinku :)

O vat kad nuskinti virsunes ir palikti apatines sakeles - klimatas neleidzia. Uz poros savaiciu bus jau salnos (ilgas ruduo, savaite iki lapkricio pirmos dar pranesa tik su 0 naktimis, ir pliusine temperatura dienomis :) - noriu isnaudoti), o dar tik tos virsuneles pas mane vos baigia nokti (kaip tik per kokias 10 dienu turetu buti "ready" :))

Transportuoti imanoma. Bet as tiesiog nenoriu :) Ne mano butas, jeigu sujungsiu kelias lemputes ir prisides +30Lt uz elektra, gali buto seimininkams kilti itarimas (patys ateina komunaliniu pasiimti kiekviena menesi). Ir siaip, du vaikai namie, o as nesu elektrikas. Nenoriu daryti nesamoniu, neverta. Uzteks kiek turesiu - kita vasara sugalvosiu ka nors protingesnio, gal pilna guerilla OD padarysiu :)

Jeigu ne lemputes, tai kvapas namie. Nors sitos ne is tolo nekvepia, kaip mano dwarfai kvepejo - as turiu itarima, kad cia del oro temperaturos. Tiesiog terpenai negaruoja kai lauke tik +15. Nes dwarf'ai augo ant +25 ir kvapas buvo nezmoniskas. O su sitom mergaitem, jokio net hint'o nera. Galima rukyti balkone stovint, ir jeigu nematytum kad auga, tai is kvapo taip ir klausimas net nekiltu.
Matthew 13:1-23, Mark 4:1-20, and Luke 8:4-15
Chuck enough seeds down and something good will happen somewhere.
Closer
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 305
Užsiregistravo: 2013-06-29, 08:32
Reputacija: 0

Re: 2013 OD sezonas

Standartinė Closer »

G. balkone geriau nerukyk ;) nebent visas daugiabutis prijaucianciu :) dar noriu paklaust (ne i tema) kaip su vaikais isprendei ? Ar puchiat prie vaiku auginat ir panashiai?
alavijas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 58
Užsiregistravo: 2012-11-11, 18:55
Reputacija: 0

Re: 2013 OD sezonas

Standartinė alavijas »

Sveiki, turiu cia tokia DIDELE problema. Pas mane lauke dar liko 2 purple poweriai kurie dar nesuzydejo iki galo, ir manau jiem dar gan nemazai laiko reikia. Auginu dideliuose siuksliu maisuose, pelesis kolkas dar neisimete. Ar dar ilgai as juos galesiu laikyti? gal yra koks budas kaip paspartint ta zydejima? Beje mazesnysis pp meta lapus, o kiti kurie nekrenta galuose rieciasi, jis nei trupucio nepasidare viuoletinis, netaip kaip didesnysis pp, kas su juo netaip? Padekit zmones nes mane tuoj apims neviltis...
Vartotojo avataras
YraDvidesimtSimboliu
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 885
Užsiregistravo: 2013-03-11, 09:55
Reputacija: 24

Re: 2013 OD sezonas

Standartinė YraDvidesimtSimboliu »

Naudok GHE Ripen. Ne visi purple yra violetiniai, būna ir palieka žali.
kulturingas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 646
Užsiregistravo: 2013-05-11, 10:50
Reputacija: 16

Re: 2013 OD sezonas

Standartinė kulturingas »

Closer rašė:G. balkone geriau nerukyk ;) nebent visas daugiabutis prijaucianciu :) dar noriu paklaust (ne i tema) kaip su vaikais isprendei ? Ar puchiat prie vaiku auginat ir panashiai?
Auginu ir pomidorus. Prie vaiku nerukau nei tabako, nei nieko kito. O kad gelytes auga, tai mano vaikai mato, bet pavadinimu nezino.

Jeigu tureciau soda obuoliu, tai ir namini vyna taip daryciau - vaikams pasakyciau, kad "gazuotas", taigi ne vaiku ten reikalas, jiems neskanu ir neidomu. O jei papraso paragauti, idedu chili pipiro ir antra karta ragauti nenori :) Uz tai labai gerai atpazista tuos plonus chili pipirus - jeigu kur parodau prie daikto, tai per metra aplink patys ta daikta po to apeina - antra karta prasyti nebereikia.

O kad gelytes auga, tai nezino kaip vadinasi, ir viskas ok.
Matthew 13:1-23, Mark 4:1-20, and Luke 8:4-15
Chuck enough seeds down and something good will happen somewhere.
kulturingas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 646
Užsiregistravo: 2013-05-11, 10:50
Reputacija: 16

Re: 2013 OD sezonas

Standartinė kulturingas »

alavijas rašė:Sveiki, turiu cia tokia DIDELE problema. Pas mane lauke dar liko 2 purple poweriai kurie dar nesuzydejo iki galo, ir manau jiem dar gan nemazai laiko reikia. Auginu dideliuose siuksliu maisuose, pelesis kolkas dar neisimete. Ar dar ilgai as juos galesiu laikyti? gal yra koks budas kaip paspartint ta zydejima? Beje mazesnysis pp meta lapus, o kiti kurie nekrenta galuose rieciasi, jis nei trupucio nepasidare viuoletinis, netaip kaip didesnysis pp, kas su juo netaip? Padekit zmones nes mane tuoj apims neviltis...
nieko tu nepaspartinsi. darysi ice'a. paciu zieduku jeigu kazkiek turi, tai galesi meginti ir MJ padaryti. O likucius su ledukais maisyti ir ziureti kas ten jau gausis.

Jokios trasos THC kiekio neprides ir ziedu nepadvigubins, ir zydejimo nepaspartins. Jeigu tokios egzistuotu - tai jau butu ispirktos :)

zydejimas, speju, kad susikniso del dirbtines sviesos? Kur nors pro langa, pro uzuolaida, ar is kaimynu sodo, uzsviete lempute, ane?
Matthew 13:1-23, Mark 4:1-20, and Luke 8:4-15
Chuck enough seeds down and something good will happen somewhere.
Closer
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 305
Užsiregistravo: 2013-06-29, 08:32
Reputacija: 0

Re: 2013 OD sezonas

Standartinė Closer »

kulturingas rašė:
Closer rašė:G. balkone geriau nerukyk ;) nebent visas daugiabutis prijaucianciu :) dar noriu paklaust (ne i tema) kaip su vaikais isprendei ? Ar puchiat prie vaiku auginat ir panashiai?
Auginu ir pomidorus. Prie vaiku nerukau nei tabako, nei nieko kito. O kad gelytes auga, tai mano vaikai mato, bet pavadinimu nezino.

Jeigu tureciau soda obuoliu, tai ir namini vyna taip daryciau - vaikams pasakyciau, kad "gazuotas", taigi ne vaiku ten reikalas, jiems neskanu ir neidomu. O jei papraso paragauti, idedu chili pipiro ir antra karta ragauti nenori :) Uz tai labai gerai atpazista tuos plonus chili pipirus - jeigu kur parodau prie daikto, tai per metra aplink patys ta daikta po to apeina - antra karta prasyti nebereikia.

O kad gelytes auga, tai nezino kaip vadinasi, ir viskas ok.
Va super kad rašai, man tai sudėtinga darosi :) auga labai protingas žmogutis ....ir viską jinai supranta :geek: Gal apskritai padaryti temą šiuo klausimu? Pabandysiu parinkti medžiagos forumuose. Tikrai norime auginti atsakingai :)
Pas mus irgi sodyboje auga visko, kurį laiką žinoma bus įmanoma maskuoti pipirais (idėja superinė) , bet paskui tai ir į renginius kartu norėsim važiuoti ir tt
siltnamis
Naujokas
Pranešimai: 23
Užsiregistravo: 2013-10-14, 07:37
Reputacija: 0

Re: 2013 OD sezonas

Standartinė siltnamis »

Sveki, reikia ekspertu patarimo. Auginti bandau pirma karta. Dabar nezinau ka daryti ar dar verta tiketis kazko ar nebeiseis derliaus nuimti, visgi jau darosi salta. Suzydejo rugsejo pabaigoje,nes turejau problema su sviesa.. Tad manau dar menesio reiks, ar ir tiek neuzteks?
[ nuotrauka ] [ nuotrauka ]
[ nuotrauka ]
Vartotojo avataras
YraDvidesimtSimboliu
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 885
Užsiregistravo: 2013-03-11, 09:55
Reputacija: 24

Re: 2013 OD sezonas

Standartinė YraDvidesimtSimboliu »

Žydink kol nušals manau, dar mėnesiuką reikėtų, reikėtų ;)
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • 2011 OD sezonas
    Zotexas » » forume Outdoor
    503 Atsakymai
    182410 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Dendis
  • 2016 OD sezonas
    YraDvidesimtSimboliu » » forume Outdoor
    315 Atsakymai
    123502 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Balsas
  • 2014 OD sezonas
    YraDvidesimtSimboliu » » forume Outdoor
    565 Atsakymai
    201067 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas medelynas
  • 2017 OD sezonas
    Moderatorius » » forume Outdoor
    297 Atsakymai
    132196 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas avoria
  • 2012 OD sezonas.
    FisH3r » » forume Outdoor
    674 Atsakymai
    222309 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas runkelis