Nuotrauka Nuotrauka

Auginimas Lietuvos klimate: NorthernLigh, SuperSkunk

Auginimas lauke.
Rašyti atsakymą
MAN ON A ROCKET
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 55
Užsiregistravo: 2004-04-25, 16:58
Reputacija: 0

Auginimas Lietuvos klimate: NorthernLigh, SuperSkunk

Standartinė MAN ON A ROCKET »

Sveiki. Svarstau galimybe auginti Northern Light arba Super Skunk Outdore lietuvos klimato salygomis.
Gal kam teko su kazhkuo panashaus susidurti? Breederiu puslapiuose rasho, kad tai In/Out doorai. ir zhydejimo menesis yra 8(rugpjutis). Taigi mano galvoje kabo mintis apie shio stuffo uzhveisima lietuvos sleniuos ir sodzhiuos. :D
Kaip manot ar verta bandyti?
Herbalist
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 427
Užsiregistravo: 2005-10-18, 22:36
Reputacija: 2

Standartinė Herbalist »

yra ir kitokiu veisliu, kodel nori butent tu? Kitos veisles gali trumpiau zydi, arba pakelia zemesnes temperaturas...
MAN ON A ROCKET
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 55
Užsiregistravo: 2004-04-25, 16:58
Reputacija: 0

Standartinė MAN ON A ROCKET »

Kuo netinka kitos veisles:
Ju stiprumas, kokybe ir derlius yra sunkiai palyginamas. Skunko pranashumas koncentruoti dideli zhiedai, puikus kvapas (pagal skony) ir stiprumas. Kol kas analogishko outdoro neradau. Lygiai taip pat ir su Northern Light. Apie shita veisle ash mazhai zhinau. Butu lb gerai jei kas nors kada nors shy augala augine parashytu atsiepimu. Kol kas ash zhinau, kad tai senas visu pripazhinatas, komercinis augalas, kurio genu yra visuose tikruose white strainuose ir daugelyje kitu puikiu veisliu Praeita vasara mes bandem ish ish vieninteles barygu pirktame stuffe rastos seklos (itariu, kad ten buvo skunkas) lauke uzhauginti augala. Tikslios veisles nezhinau, bet augaliukas suveshejo, subrendo ir pasirode esas vyras.
Gal zhinot kokiu outdor analogu, kurie menkai nusileistu Skunkui?
Herbalist
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 427
Užsiregistravo: 2005-10-18, 22:36
Reputacija: 2

Standartinė Herbalist »

Nemanau kad yra sunkiai palyginamos su kitom veisle, tos veisles senos, is ju padaryta geresniu hybridu, kur buna didesnis derlius ar stiprumas ar pan. Kad ir ta white widow savo laiku buvo gal ir stipriausia veisle, siuo metu 10 balu sistemoje pagal stipruma yra 8. Is skunko irgi pridaryta daug kitokiu vesliu kurios tikrai nenusileidzia o dazniausiai ir pralenke ta klasika tapusi skunka, northern light irgi sena kaip gyvenimas veisle, jos irgi yra hybridu geresniu uz originala...
MAN ON A ROCKET
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 55
Užsiregistravo: 2004-04-25, 16:58
Reputacija: 0

Standartinė MAN ON A ROCKET »

Matai tu geru veisliu tikrai yra, tik yra viena problema - jos pradeda per velai zhydet ir per ilgai zhydi (netinka auginti outdore). :|
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Idomus turetu but hibridas northern light x lt.
BOB - Bombs Over Bagdad!
MAN ON A ROCKET
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 55
Užsiregistravo: 2004-04-25, 16:58
Reputacija: 0

Standartinė MAN ON A ROCKET »

Na gal pavyks po sjios vasaros ka nors sukombinuot ;) NL genai galetu padaryt puikia ganja.
Lodzik
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 327
Užsiregistravo: 2004-08-26, 10:21
Reputacija: 0

Standartinė Lodzik »

Bandysim lauke uzaugint Blueberry, Northern Berry ir dar kelias tiksliai nezinomas veisles. Po salnu isnest i lauka jau gerokai paaugintus augalus ir galgi kasnors gausis.
*
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 251
Užsiregistravo: 2005-09-14, 11:05
Reputacija: 0

Standartinė * »

Peledas rašė:Bandysim lauke uzaugint Blueberry, Northern Berry ir dar kelias tiksliai nezinomas veisles. Po salnu isnest i lauka jau gerokai paaugintus augalus ir galgi kasnors gausis.
bandziau ash irgi panasiai daryti. Suzydejo lauke mano ganja, o veliau teko i kambari perneshti. jei pas tave daug sviesos kambaryje, viskas turetu buti ne taip ir blogai. nebent tavo ganja'os zydejimo periodas l. ilgas- tada rudeni trumpejant dienoms :x: negaus nei 12 val apsvietimo. bus kokios 10- 9 val tikros sviesos. stiprumas, aisq indoor'iniu ganju susilpnes, bet sjaip tai viskas
turetu buti ok.

ai, dar- geriau priesh shalnas ineshk, jei nori augalu situ blueberry'iu lepiu gyvu:) na, bent neapshalusiu.


----Sativa High----
..have an idea?
rasta_boy
Naujokas
Pranešimai: 16
Užsiregistravo: 2006-01-30, 19:54
Reputacija: 0

Standartinė rasta_boy »

problema tokia: lietuva labai toli nuo pusiajo, ko pasekme kad vasara saules valandu kiekis yra daaauuuug didesnis nei ziema, taigi zole pradeda zydeti kai pajunta trumpejima fotoperiodo bet skirtingai nei ju kilmes salyse po menesio fotoperiodas sutrumpeja per daug. iseitis:
kai augalas turi 60 - 100 cm ir pusntro menesio galima aplink pastatyt karkasa ir kekviena diena uzdenginet su kokia nors medziaga kuri nepraleidzia sviesos. taip sumazinsim fotoperioda iki 12val ir augalas prades zideti daug anksciau. beda tame kad reikia uzdengineti kekviena diena tuo paciu metu. jei praleisit bent viena pizdets...
rasta_boy
Naujokas
Pranešimai: 16
Užsiregistravo: 2006-01-30, 19:54
Reputacija: 0

Standartinė rasta_boy »

kas nori lietuvisko outdoor manual rasykit man i true_king_of_cannabis@yahoo.com itrauksiu jus sarasa ir atsiusiu (dabar manual yra kuriamas). del northern lights tai nzn nes jis indoor skirtas bet su skunk tai laisvai. na bent jau jei mokat... taip pat rasykit i mail jei norit kad atsiusciau programele viena apie auginima indoor, ten linksma labai (issirinki seklas, laistai, tresi ir tau auga :)) .
Herbalist
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 427
Užsiregistravo: 2005-10-18, 22:36
Reputacija: 2

Standartinė Herbalist »

tikriausiai programele highgrow, su tuo rasta :) bandziau pora kartu, bet ner kantrybes dar ant kompo augint tai prasukinejau kompo laikrodi, bet poto kazkaip prigavo kad sukineju laikrodi, bandziau atgal atsukt, nu zodziu pora kart pavyko apgaut, bet iki galo tai neuzauginau :) bet praktika gal ir nebloga, o siaip tai ten nevien programele skaitosi, pasiskaityki helpa jos, tai ten tik info apie auginima ir daugkas su ta programa nesusija, tiesiog realiai mokina augint, vien helpas to zidimuka nemazai vertas :)
rasta_boy
Naujokas
Pranešimai: 16
Užsiregistravo: 2006-01-30, 19:54
Reputacija: 0

Standartinė rasta_boy »

jo highgrow 3.0 mano kali mist jau 80cm ;)
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Auginimas tropiku klimate
    Animatorius » » forume Outdoor
    1 Atsakymai
    2341 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas YraDvidesimtSimboliu
  • Lietuvos įstatymai
    Vemas » » forume Legalus forumas
    18 Atsakymai
    8431 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas tolimas
  • Lietuvos outdoor'o veislės
    * » » forume Outdoor
    419 Atsakymai
    165790 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas avoria
  • Mes prieš Lietuvos sporto žlugdymą!
    dr.greenthumb » » forume Prašau žodžio!
    11 Atsakymai
    7006 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Freddy Krueger
  • Kokius budus naudoja lietuvos COP`ai surasti augintojus?
    Baltasis Dinamitas » » forume Legalus forumas
    23 Atsakymai
    11414 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Stoned4life