Nuotrauka Nuotrauka

Klausimai Outdoore

Auginimas lauke.
Rašyti atsakymą
airbee
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 182
Užsiregistravo: 2014-04-08, 11:42
Reputacija: 0

Re: Klausimai Outdoore

Standartinė airbee »

sodink turėtu spėt ;)
Visi miršta, bet ar visi gyvena ?! :|?
artiomkap
Naujokas
Pranešimai: 16
Užsiregistravo: 2015-02-12, 15:32
Reputacija: 0

Re: Klausimai Outdoore

Standartinė artiomkap »

Sveiki , ar imanoma persodinti mazdaug 2 menesiu ,metro aukscio outdoore auganti augala, y kita vieta outdoore , istiesu kad ymanoma suprantu , bet ar labai baisios pasekmes ?
senelis
Naujokas
Pranešimai: 27
Užsiregistravo: 2015-03-23, 11:40
Reputacija: 2

Re: Klausimai Outdoore

Standartinė senelis »

As kaip tik nesenai virus savo isnesiau metrinius is siltnamio kaip pasodinau nuvito gal per minute,bet kita diena atsigavo aisku lapu neliko sudziuvo nors as labai ir nesistengiau ju iskast grazej virai gi o su mergom tai nerizikociau bent jau as.
gemini
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 322
Užsiregistravo: 2014-04-25, 08:26
Reputacija: 15

Re: Klausimai Outdoore

Standartinė gemini »

jei protingai, atsargiai apkasi 0,5m spinduliu ir 0,5m gylyje juos, stengdamasis prarasti kuo maziau zemiu nuo saknu kai transportuosi i kita vieta, nieko nenutiks (blogiausiu atveju HERMIS). Mano pernykste praktika: 2 augalai mazdaug 1,5m aukscio iskasti (is laukuose buvusio spoto) kaip minejau anksciau, sumesti i bagazine, keliavo apie 3km ivairiu keliu iki siltnamio i naujus namus :D Ten prigijo per para kazkur. Vienas ju patapo hermiu
artiomkap
Naujokas
Pranešimai: 16
Užsiregistravo: 2015-02-12, 15:32
Reputacija: 0

Re: Klausimai Outdoore

Standartinė artiomkap »

na aisku bandysiu kazka galvoti ryt pranesiu kaip sekesi
Snoop pig
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 104
Užsiregistravo: 2014-10-11, 21:08
Reputacija: 0

Re: Klausimai Outdoore

Standartinė Snoop pig »

Sveiki, siandien apturejau tokia nelabai gera situacija... Po darbo susigalvojau nuvaziuot iki spoto paziuret kaip auga mano medeliai :) Besukdamas i posuki prie mergaiciu gal ant 1 sekundes pamaciau bestovinti plika auksta zmogu lig su trimeriu kur zole sienaut lig bejo stovejo jis gal 30 metru nuo mano medeliu... Bet greit sumirksejau akim ir galvoju wtf o ziuriu jau jo nebera. Buvau labai isigandes bet visdelto isdrisau nueiti paziureti kaip ten sekasi, ejau atsargiai ziurejau i krumus ar nieks nekur nesedi :D Priejau prie pat medeliu apsizvalgiau nu lig ir nieko nera apziurejau augintinius bet is baimes pamirsau net palaistyt ir gryzau. Dabar galvoj sukasi toks klausimas ar man kaskokia paranoja ar gliukai kokie btw parukes nebuvau ar ten is tikro kaskas buvo, bet idomu kodel tada nepakavo ? Jusu nuomone labai idomi: :)
Vartotojo avataras
Jah
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 1439
Užsiregistravo: 2010-04-11, 15:59
Reputacija: 24

Re: Klausimai Outdoore

Standartinė Jah »

jai ir pakuotu sakyk pamyzt atejau. valdos gi ne tavo, ateit galejo i spota kas tik nori ir ka? stvertu? as tai pazvengciau :D
Snoop pig
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 104
Užsiregistravo: 2014-10-11, 21:08
Reputacija: 0

Re: Klausimai Outdoore

Standartinė Snoop pig »

Pamyzt galima ir 10m nuo kelio nuejus o ne brautis pro dilgeles kad pamyzt :D
Gal kas esat susidure ir galit papasakot issamiau kaip jie renka informacija laukia taves krumose kaskur pasislepe, medziose ar tiesiog palike kamera kokia ir filmuoja ?
locmanas
Naujokas
Pranešimai: 33
Užsiregistravo: 2014-06-15, 16:37
Reputacija: 0

Re: Klausimai Outdoore

Standartinė locmanas »

Reike isanskto rast vieta kad poto butum garantuotas 100% kad aplinkui niekas neslampinetu. Pernai metais buvo toks variantas ryte vaziavau i darba sakau uzsuksiu i spota ziuriu kazkox neaiskus su ziuronais ir oriniu sautuvo eina sakau ka tu? Tas sako ai nk sako apziurineju miska,primeciau minty kad saudo paukstukus ir daro iskamsas nes istolo maciau kad stebi medzius o buvo anksti. Taigi nuo spoto buvo lb netoli gal kokie 150metru bet siemet permasciau dar kitaip del saugumo. Bet toks gavos 1 syki anksti ryte aplankyt buvau o ten kazkokie vaiksto visai cepat neaiskus...
theano
Naujokas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2015-06-03, 17:38
Reputacija: 0

Re: Klausimai Outdoore

Standartinė theano »

Kiek vandens autofloweriui yra per daug? Ta prasme lietaus vandens, kada bėgti ir slėpti augalus?
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Klausimai Outdoore

Standartinė G. »

Tai priklauso, kokioje vietoje OD tu juos laikai. Jeigu atviram lauke tai konkrečiai p, nebent duobėj kokioj, kur balos darosi po lietaus. OD kaip ir ID reikia, kad vanduo nutekėtų, augalas spėtų gerti. Dar geriau, jeigu augalas pats gertų tiek, kiek jis nori. Tavo vazonas - žemės planeta. Man, man atrodo, kad jau skridau aš po :bong: :x: :] Paprastai vietos pasirenkamos tokios, kad nereikėtų dangstyti ar aplamai dažnai lankytis. Žodžiu, ar labai grėsmingi lietūs tavo krašte būna? Kaip pats vertintum? Vistiek turi ir savo kažkokį pastebėjimą, nes gi negali būti taip, kad tu visiškai nė kiek neįsivaizduoji, kiek daugiau-mažiau tavo augalui bus. O kad ir lauke lija, kanapė tvirtas gi augalas yra, jeigu terpė gera šviesos ir vėjelio biški. Nežinau aš, kada tau slėpti augalus nuo lietaus.. Gal kai per orų prognozę išgirsi kokį 15-20 m/s, 10C, ir sako - stiprus lietus, škvalas, kruša, perkūnija, audra, žodžiu, tada ir eik slėpti, o šiaip viskas pas tave, kaip matosi iš foto, yra normaliai. --==::~~ :x:
P.S. Į temą sušaudžiau dar nuorodą https://lt.wikipedia.org/wiki/Lietus :thumbup:
Jeigu iškrenta daugiau kaip 93mm lietaus kritulių per valandą, tai reiškia, kad augalams bus tikras šaltas jacuzzi. O jeigu taip ištisai, tai jau geriau tada iškasti ir namo parsivilkti, nes mirtų stobal. Jokis užslėpimas nepadėtų :] o jeigu dar ledėkais po 50-100 g iš dangaus šaudo.. išvis katastrofa, buvau papuolęs kartą. Žuvo Mexican Sativa 1,4m nors išbujojęs buvo neblogai. Tiesiog neatlaikė vėjo, krušos, lietaus. Sudaužė, paskandino ir sulaužė oras mano patį patį pirmą auginimą ir vienintelę turėtą sėklą :|
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
ZHU
Naujokas
Pranešimai: 19
Užsiregistravo: 2014-08-02, 13:28
Reputacija: 0

Re: Klausimai Outdoore

Standartinė ZHU »

Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Klausimai Outdoore

Standartinė G. »

vyrukas su dideliu paketu :)
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
traumuotas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 63
Užsiregistravo: 2015-03-04, 19:16
Reputacija: 0

Re: Klausimai Outdoore

Standartinė traumuotas »

Sveiki, va mano augalai. Visi automatai

[ nuotrauka ]

[ nuotrauka ]

[ nuotrauka ]

[ nuotrauka ]

[ nuotrauka ]

[ nuotrauka ]

Augalus tikriausiai apkramte kazkas. Ar viskas su jais bus gerai, ka manot?
Vartotojo avataras
Jah
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 1439
Užsiregistravo: 2010-04-11, 15:59
Reputacija: 24

Re: Klausimai Outdoore

Standartinė Jah »

turetu atsigaut jai priziuresi tinkamai. Kodel jokiu veiksmu is tavo puses? Juk reik saugotis nuo gurmanu :) varine viela aplink augalus apvesk ant zemes arba is butelio padaryk apsauga ( bico dienorasti rasiau kaip padaryt + jis foto imete). Sekmes :)
traumuotas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 63
Užsiregistravo: 2015-03-04, 19:16
Reputacija: 0

Re: Klausimai Outdoore

Standartinė traumuotas »

O galima butu plota aplink geles nupurksti pesticidu? Ar taip apsaugociau jas nuo yvairiausiu vabzdziu?
quNNcy
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 476
Užsiregistravo: 2014-12-31, 20:12
Reputacija: 66

Re: Klausimai Outdoore

Standartinė quNNcy »

Jah tavo tuo patarimu naudojausi snekat apie plastmasiniu butelius,tikrai padejo,nes pas mane netoli upes tai sraigiu ten N,aisku viena kita vistiek uzsikardavo bet tai menkniekis,db kai paauge jau nuemes ir aplamai pas mane ten skruzdziu apsigyveno 5 ar 6 seimos ;D tai teko matyt kai jos rankioja man nuo augalu visokius gyvius :)
Snoop pig
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 104
Užsiregistravo: 2014-10-11, 21:08
Reputacija: 0

Re: Klausimai Outdoore

Standartinė Snoop pig »

Sveiki, turiu 1 labai keista klausima kodel tos pacios rusies augalai auga skirtingai (Kaya Gold) ? Zemes tos pacios viskas tas pats o tris augalai yra skirtingi.
1. Visai mazyte nesisakoja sodinta be kibiro tiesiai i zeme su humusu perlitu ir durpem kaip ir visos mano augintines.
[ nuotrauka ]
2. Labiausiai nusisekusi sakojasi auga labai sparciai, auga kibire.
[ nuotrauka ]
3. Irgi per daug nesisakoja tik virsutiniai lapai didoki.
[ nuotrauka ]
Ka patartumet daryt kad pradetu nors biski daugiau sakotis?
kaip manot del idejos pastatyt 1,3 mini siltnamiukus ju ugio is plonkes ir 4 kuolu ?
Beje kur auga 3 augintine kibiras niekada nebuna sausas visa laika zeme dregna ka tai turetu reiksti ?
Si rusis zydi 7-9 savaites kaip manot ar reikes dangstyt ?
Vartotojo avataras
Jah
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 1439
Užsiregistravo: 2010-04-11, 15:59
Reputacija: 24

Re: Klausimai Outdoore

Standartinė Jah »

1. karpyti.
2. ka laimesi?
3. zeme netinkamai paruosta.
4. priklauso nuo genetikos. 7-9 daug ka reiskia, tikekis, kad tilpsi i 7.
KLAUSIMAS TAU... kas breederis tavo kayos?
Snoop pig
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 104
Užsiregistravo: 2014-10-11, 21:08
Reputacija: 0

Re: Klausimai Outdoore

Standartinė Snoop pig »

Jah rašė:1. karpyti.
2. ka laimesi?
3. zeme netinkamai paruosta.
4. priklauso nuo genetikos. 7-9 daug ka reiskia, tikekis, kad tilpsi i 7.
KLAUSIMAS TAU... kas breederis tavo kayos?
Breederis nirvana. O kodel zemes netinkamai paruostos kiek teiravausi pas visus sake tai yra tinkamiausias variantas. Ka ir kaip patartum man kaip naujokui daryt kad tilpciau i sitas 7 savaites?
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Keli klausimai dėl auginimo?
    DutkePaike » » forume Legalus forumas
    3 Atsakymai
    1529 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas nenaudelis
  • Auginimas apleistame name. Klausimai
    Sticky Icky Icky » » forume Herbariumas
    8 Atsakymai
    5147 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas PagonisLTU
  • Prisistatymas ir keli klausimai.
    M1ND3 » » forume Legalus forumas
    24 Atsakymai
    11990 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Jezus :)
  • Elementarūs klausimai - atsakymai. (I dalis)
    Needls » » forume Herbariumas
    2577 Atsakymai
    909227 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas grandboy
  • Elementarūs klausimai - atsakymai. (II dalis)
    Rob&Bob » » forume Herbariumas
    6173 Atsakymai
    1819543 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas LietausŽmogus