Nuotrauka Nuotrauka

2014 OD sezonas

Auginimas lauke.
Rašyti atsakymą
growLT
Naujokas
Pranešimai: 33
Užsiregistravo: 2013-04-07, 13:53
Reputacija: 0

Re: 2014 OD sezonas

Standartinė growLT »

Is femaleseeds.nl siusies i lietuva?
medelynas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 172
Užsiregistravo: 2013-01-15, 22:50
Reputacija: 11

Re: 2014 OD sezonas

Standartinė medelynas »

Vyrai, tik neblūdykit, tik nesisųskit iš olandų :!: 8E jei siunčiaties siųskitės iš kokio attitude ar alibong ar lindaseeds, kad būtų iš uk ar ispanų, o ne olandų. Taigi olandiškas siuntas mėgsta peržiūrėt saugumas :D
sandman
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 189
Užsiregistravo: 2012-05-09, 21:04
Reputacija: 6

Re: 2014 OD sezonas

Standartinė sandman »

Ne tikrai ne is olandu. Tas pacias seklas parduoda linda-seeds. Teks is ten imt :). Turejau omeni kad tai famaleseeds.nl strainai
vaidazinis
Naujokas
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 2010-03-21, 16:57
Reputacija: 0

Re: 2014 OD sezonas

Standartinė vaidazinis »

Galit patart? Niekaip neapsisprendziu ka griebt is lindos, ready to start 4th season ir noretusi kazko ispudingo :) be to is lindos pirmas kartas bus. https://www.linda-seeds.com/seeds/auto- ... 2_887.html dauguma giria sita mazule labai, bet cia kaip suprantu ji indoor? ir netinkamas outdoor'e? zodziu pasikliausiu jumis, pasiulykit kanors ;D ai dar viena mintis tai butu easy sativa
jimbo
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 54
Užsiregistravo: 2013-04-15, 17:18
Reputacija: 0

Re: 2014 OD sezonas

Standartinė jimbo »

Kiek skaiciau tai sitas geras strainas ir gera derliu duoda,paciam saite parasyta kad tinka saltam klimate auginti nors nera parasyta kad galima auginti lauke,bet yra youtubei ir seip internete dienorasciu kaip augina lauke ir auga gerai.
medelynas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 172
Užsiregistravo: 2013-01-15, 22:50
Reputacija: 11

Re: 2014 OD sezonas

Standartinė medelynas »

Bandyk kc33 ar kc36. Reportai teigia, kad prie 55n puikiai sužydi. Patvirtink. Mūsuose dar nebandyti strainai. Šaunu būtų reportukas.
pompapiras
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 211
Užsiregistravo: 2012-07-15, 19:55
Reputacija: 0

Re: 2014 OD sezonas

Standartinė pompapiras »

Nu va as irgi pradejau ruostis outdoorui, tik va su seklom man problemu atsirado, nusipirkau is lindaseeds big bang 10 fem seklikiu, ir ziema norejau uzsiauginti kelis augaliukus, tik va daiginau 4 seklikes ir nei viena nesudygo man, dabar likusias 6 vel daiginu, ziuriu irgi nekas, jau 2 sav ir is 6 tik 1 lenda is po zemiu o pasiziurejau viena nesudygusia tai ta sekla pazaliavo biski, gal kas zinot ka tas pazaliavimas reiskia? nes niekur info neradau apie tai, tikiuosi bent keli dar islys, kadangi feminizuota, tai ir is 1 prisiklonuociau pakankamai, bet kas per ablomas kai is 10 seklu tik 1 islystu :D tuo labiau kai moki virs 100lt uz tas seklas, prisidarysiu savo seklu siais metais, kazkaip nepatinka kliautis tais seklu bankais man :D
Antras mano outdooras ir antra karta man pradzioj problemos, na kaip sako 3 kartas nemeluoja :D
bill
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 237
Užsiregistravo: 2012-07-08, 23:38
Reputacija: 0

Re: 2014 OD sezonas

Standartinė bill »

Auto DWARF-10 seeds (reg.)
LLR#2 Haze 5 seeds (fem.)
Is mr.green turbut jau kazkur kelyje, pabandysim pasizaist su sitais senbuviais, tikiuosi nebus visi kaseko dydzio genetikos :D Sekmes visiems sios vasaros outdoore, taip pat ir sekanciuose. Nevokite svetimo derliaus :D
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
sandman
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 189
Užsiregistravo: 2012-05-09, 21:04
Reputacija: 6

Re: 2014 OD sezonas

Standartinė sandman »

ltkipras rašė:Nu va as irgi pradejau ruostis outdoorui, tik va su seklom man problemu atsirado, nusipirkau is lindaseeds big bang 10 fem seklikiu, ir ziema norejau uzsiauginti kelis augaliukus, tik va daiginau 4 seklikes ir nei viena nesudygo man, dabar likusias 6 vel daiginu, ziuriu irgi nekas, jau 2 sav ir is 6 tik 1 lenda is po zemiu o pasiziurejau viena nesudygusia tai ta sekla pazaliavo biski, gal kas zinot ka tas pazaliavimas reiskia? nes niekur info neradau apie tai, tikiuosi bent keli dar islys, kadangi feminizuota, tai ir is 1 prisiklonuociau pakankamai, bet kas per ablomas kai is 10 seklu tik 1 islystu :D tuo labiau kai moki virs 100lt uz tas seklas, prisidarysiu savo seklu siais metais, kazkaip nepatinka kliautis tais seklu bankais man :D
Antras mano outdooras ir antra karta man pradzioj problemos, na kaip sako 3 kartas nemeluoja :D
Negerai siaip iskarto det i zemes seklas.

Jei nesigauna daigint. Tai bandyk biski su dantim bandyk prakast. Geriau kad butu dregnos. Turetu girdetis labai silpnas traskesis burnoj. Bet atsargiai :). Tikiuosiu pades. Praeita OD taip 2 is 3 seklu isgelbejau. Maniau jau nesudygs visai likusios sitos.
pompapiras
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 211
Užsiregistravo: 2012-07-15, 19:55
Reputacija: 0

Re: 2014 OD sezonas

Standartinė pompapiras »

Negerai siaip iskarto det i zemes seklas.

Jei nesigauna daigint. Tai bandyk biski su dantim bandyk prakast. Geriau kad butu dregnos. Turetu girdetis labai silpnas traskesis burnoj. Bet atsargiai :). Tikiuosiu pades. Praeita OD taip 2 is 3 seklu isgelbejau. Maniau jau nesudygs visai likusios sitos.
Nedejau iskart i zeme, pirma tulikiniame palaikiau, 2 seklos prasivere, jas pasodinau, veliau ir kitas susodinau kad ir neprasiverusias nenorejau kad permirktu tame tulikiniame, nes jau 4 dienos buvo jame, paprastai, tai 2-3dienos ir visos buna prasiverusios, i burna det nededu dar suvalgysiu :D bet su nagais paspaudziau ir prasivere, nezinau manau dabar tik laikas pasakys kas kaip, mane tik domina ka tas pazaliavimas reiskia
Draugiskas
Naujokas
Pranešimai: 16
Užsiregistravo: 2014-01-21, 13:25
Reputacija: 0

Re: 2014 OD sezonas

Standartinė Draugiskas »

medelynas rašė:Vyrai, tik neblūdykit, tik nesisųskit iš olandų :!: 8E jei siunčiaties siųskitės iš kokio attitude ar alibong ar lindaseeds, kad būtų iš uk ar ispanų, o ne olandų. Taigi olandiškas siuntas mėgsta peržiūrėt saugumas :D
kai uzsisakiau seklas is nirvana.nl paskaiciau straipsnius forume, kd tikrina siuntas is nl, galvojau jau dabar man pz.. 8E na, bet pasiseke laiskas atkeliavo, paprastame voke kuri tiesiog imete i pasto dezute. Idomiai ant voko buvo Switzerland post uzrasas su tokiu paveiksleliu
[ nuotrauka ]
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: 2014 OD sezonas

Standartinė G. »

paveikslėliu saka :D čia šveicarų vėliava ir tiek :)
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Balsas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 310
Užsiregistravo: 2014-02-25, 11:49
Reputacija: 12

Re: 2014 OD sezonas

Standartinė Balsas »

Siunchia is sveicarijos bet linkejimai isAmsterdamo ;)
fitmax
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 70
Užsiregistravo: 2013-12-05, 14:18
Reputacija: 0

Re: 2014 OD sezonas

Standartinė fitmax »

ar nebusiu pinigu į bala išmetes? kažkaip suskubėjau ir nusipirkau http://www.mr-green.co.uk/shop/outdoor/ ... reg-detail apie pati straina nepasidomėjas , pasigooglinau Purpurea ticinensis neša po 30-50 nuo medžio tai nenudžiugino , nors šeip ši veislė su kažkuom gryžminta tai ar yra šansas , kad nuo medžio daugiau nusiimtu ženkliai? :)
dzemas
Naujokas
Pranešimai: 8
Užsiregistravo: 2014-03-05, 19:42
Reputacija: 0

Re: 2014 OD sezonas

Standartinė dzemas »

fitmax rašė:ar nebusiu pinigu į bala išmetes? kažkaip suskubėjau ir nusipirkau http://www.mr-green.co.uk/shop/outdoor/ ... reg-detail apie pati straina nepasidomėjas , pasigooglinau Purpurea ticinensis neša po 30-50 nuo medžio tai nenudžiugino , nors šeip ši veislė su kažkuom gryžminta tai ar yra šansas , kad nuo medžio daugiau nusiimtu ženkliai? :)
Krizminta su Guerilla gold kuri auga iki 4m aukscio .
Edis
Naujokas
Pranešimai: 33
Užsiregistravo: 2013-12-15, 22:29
Reputacija: 1

Re: 2014 OD sezonas

Standartinė Edis »

Na kagi atkeliavo ir mano seklos is zalio :) auto bubblehaze 5 fem, dovanu gavau outdoor mix 5 reg, autodwarf 3 reg ir c'99 x w.w 3 fem. Dekingas ponas zalias! Dabar seklu daiginimo temoi prisiskaiciau, kad daug kam su c'99xW.W greeno sunkiai issidaigina seklos, teks ziureti, manau, kad nenusivilsiu :) kolegos dabar kitas klausimas. Bubblehaze ir c'99 ruosiuosi si sezona tik auginti, deja bet visoms vietos kieme nepakaks, ka siulote auginti kieme vazonose ir ka nesti bandyti auginti partizaniskai? :) jauciu auto turbut geriau butu i miskus?
Mr green Auto bubblehaze 110g sauso
Mr green C99 x WW 500g sauso
Sensi Purple bud 220g sauso
Sensi Northen Lights 300g sauso
Sensi auto Skunk 200g sauso
Sensi auto Skunk 110g sauso
Sensi early Skunk 100g sauso
Vartotojo avataras
SnowStorm
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 495
Užsiregistravo: 2011-04-24, 17:10
Reputacija: 15

Re: 2014 OD sezonas

Standartinė SnowStorm »

C99 reikes daugiau prieziuros ir ilgai augs, tai geriau kieme, o bubble tada i miskus..
vapozaizeris
Naujokas
Pranešimai: 31
Užsiregistravo: 2014-04-04, 13:34
Reputacija: 0

Re: 2014 OD sezonas

Standartinė vapozaizeris »

Ar jau galeciau automatus nest i lauka?:)
gyventu?
Vartotojo avataras
Jah
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 1439
Užsiregistravo: 2010-04-11, 15:59
Reputacija: 24

Re: 2014 OD sezonas

Standartinė Jah »

Teleloto. :D
vapozaizeris
Naujokas
Pranešimai: 31
Užsiregistravo: 2014-04-04, 13:34
Reputacija: 0

Re: 2014 OD sezonas

Standartinė vapozaizeris »

Svarbu, kad šalčių nebebūtų, taip? :D
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • 2011 OD sezonas
    Zotexas » » forume Outdoor
    503 Atsakymai
    182859 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Dendis
  • 2016 OD sezonas
    YraDvidesimtSimboliu » » forume Outdoor
    315 Atsakymai
    124255 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Balsas
  • 2017 OD sezonas
    Moderatorius » » forume Outdoor
    297 Atsakymai
    133141 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas avoria
  • 2013 OD sezonas
    zebr » » forume Outdoor
    1050 Atsakymai
    340006 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Closer
  • 2012 OD sezonas.
    FisH3r » » forume Outdoor
    674 Atsakymai
    223152 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas runkelis