Nuotrauka Nuotrauka

2014 OD sezonas

Auginimas lauke.
Rašyti atsakymą
ellolt
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 149
Užsiregistravo: 2013-06-16, 09:54
Reputacija: 0

Re: 2014 OD sezonas

Standartinė ellolt »

jo jau žydi, nemačiau. geriau tu viršūnę apviniok gerai lipnia juostele, kad laikytusi ir padaryk, kad ten būtų šlapia. gal atsigaus
Nėra žmogaus, kuris nemylėtų laisvės, bet teisingasis reikalauja jos visiems, o neteisingasis – vien sau. K.L.Biornė
andriucha
Naujokas
Pranešimai: 18
Užsiregistravo: 2014-03-31, 12:43
Reputacija: 0

Re: 2014 OD sezonas

Standartinė andriucha »

Bandysiu tvarkyt.Manau vistiek bus i nauda nes jau nebetilpo saknys i vazona o jis 15l.. tai reikalas tave su tokiais bajareis neprisisauksiu hermio?
ellolt
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 149
Užsiregistravo: 2013-06-16, 09:54
Reputacija: 0

Re: 2014 OD sezonas

Standartinė ellolt »

nepergyvenk, neprišauksi. labai mažas šansas, vienetinis atvejis, o jei ir tūrėsi, tai labai geras dalykas - visos sėklos feminized, iš kitos pusės žiūrint geriau nei šyškos :)
Nėra žmogaus, kuris nemylėtų laisvės, bet teisingasis reikalauja jos visiems, o neteisingasis – vien sau. K.L.Biornė
andriucha
Naujokas
Pranešimai: 18
Užsiregistravo: 2014-03-31, 12:43
Reputacija: 0

Re: 2014 OD sezonas

Standartinė andriucha »

Matai kad nezinau kokios rusies :D
manjakas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 111
Užsiregistravo: 2012-12-16, 13:25
Reputacija: 0

Re: 2014 OD sezonas

Standartinė manjakas »

ellolt rašė:nepergyvenk, neprišauksi. labai mažas šansas, vienetinis atvejis, o jei ir tūrėsi, tai labai geras dalykas - visos sėklos feminized, iš kitos pusės žiūrint geriau nei šyškos :)
Su kiek vienu outdooro sezonu ateina ellolt nesamones, gana klaidinti zmones :) Tokiu atveju seklos bus hermiai, nebent tas hermis apseklins kita mot. lities augala ir tai seklos ne visos bus feminizuotos.
alavijas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 58
Užsiregistravo: 2012-11-11, 18:55
Reputacija: 0

Re: 2014 OD sezonas

Standartinė alavijas »

Sveiki, kolegos. Turiu cia toki klausimeli, nedaug pas mane patirties, tad tikiuosi jusu pagalbos :-) Zodziu noreciau imti is mr-green early maroc http://mr-green.co.uk/shop/outdoor/earl ... fem-detail , bet abejones kyla, nes kazkaip man atrodo jau per velu... Cia butu mano antras od, tad nezinau, geriau imt purple maroc ar dwarfu? Kaip manot spetu sukraut syskas? Nes praitais metais sudegiau su purple power, nespejo suzydet iki galo, syskos buvo mazos, atrode kad vien is piesteliu sudarytos, o dwarfai puikiai suzydejo
Vietinis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 60
Užsiregistravo: 2013-02-28, 12:19
Reputacija: 0

Re: 2014 OD sezonas

Standartinė Vietinis »

alavijas rašė:Sveiki, kolegos. Turiu cia toki klausimeli, nedaug pas mane patirties, tad tikiuosi jusu pagalbos :-) Zodziu noreciau imti is mr-green early maroc http://mr-green.co.uk/shop/outdoor/earl ... fem-detail , bet abejones kyla, nes kazkaip man atrodo jau per velu... Cia butu mano antras od, tad nezinau, geriau imt purple maroc ar dwarfu? Kaip manot spetu sukraut syskas? Nes praitais metais sudegiau su purple power, nespejo suzydet iki galo, syskos buvo mazos, atrode kad vien is piesteliu sudarytos, o dwarfai puikiai suzydejo

labas man tai pat antras OD ir seis metais pasiėmiau vien tik Auto,bent dabar esu uztikrintas kad turesiu :x: taip kad manau geriau ciupk dwarfus 8)
CepelinoBarzda
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 96
Užsiregistravo: 2013-10-18, 13:26
Reputacija: 0

Re: 2014 OD sezonas

Standartinė CepelinoBarzda »

Reikia patarimo kaip elgtis tokioje situacijoje.
Į spotą suvežti augalai, jau prieš tai buvo suruoštos duobės. Po visko, ėjau dar pabarstyt granulių nuo šernų. Eidamas kitu taku užmačiau kitus augaliukus, kurie priklauso ne man. Ir ne viena vieta, o kelios yra, gana nemažai jų ten. Manųjų taip pat. Spotas toli, daug vargom kol viską susitampėm. Kažkaip nešdintis lauk iš ten nekažką.
growLT
Naujokas
Pranešimai: 33
Užsiregistravo: 2013-04-07, 13:53
Reputacija: 0

Re: 2014 OD sezonas

Standartinė growLT »

cepelimobarzda ar jau augalai pradejo zydeti? ar ta vieta yra pelkine?
kiek radai augalu? 8|
CepelinoBarzda
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 96
Užsiregistravo: 2013-10-18, 13:26
Reputacija: 0

Re: 2014 OD sezonas

Standartinė CepelinoBarzda »

ne ne ne, maži augalai, kolkas tik 14 užmačiau, nors realiai manau jų ten dar daugiau, pievoj visas veiksmas, pelkė netoli jų. Tavo čia gal? :D
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: 2014 OD sezonas

Standartinė G. »

paimk įmautę ir įkišk popieriaus lapą. Dar ranka užrašyk "kada 420 darom? pūtikas. atr." :D Tada gal ateis savininkas ir gal atrašys :D susidraugausit, vieni kitus stuffais pasivaišinsit :) ai, nepamiršk dar prirašyt, kad pats 1 augalą įdėjai, kad patikėtų, jog ne faras, nes gi farai negali auginti, jiem taip pat kaip ir mum draudžiama :D
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
fitmax
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 70
Užsiregistravo: 2013-12-05, 14:18
Reputacija: 0

Re: 2014 OD sezonas

Standartinė fitmax »

ka manot apie dabartinius orus? žėjau šios dvi savaitės naktim tai nekažka iki 10-14 šilumos krenta tai mastau ar statytis šiltnami ar ne :)
Vietinis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 60
Užsiregistravo: 2013-02-28, 12:19
Reputacija: 0

Re: 2014 OD sezonas

Standartinė Vietinis »

fitmax rašė:ka manot apie dabartinius orus? žėjau šios dvi savaitės naktim tai nekažka iki 10-14 šilumos krenta tai mastau ar statytis šiltnami ar ne :)
tokie jau hujowi orai kad netas žodis, per 5 dienas praktiškai jokio progreso ;/
ellolt
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 149
Užsiregistravo: 2013-06-16, 09:54
Reputacija: 0

Re: 2014 OD sezonas

Standartinė ellolt »

mano nuomone, per tokius orus labiau šaknyjasi, o tai iš esmės gerai. nes žolė yra ne kaip vaiskrūmis, o šakniavaisis. pirma išleidžia šaknis, tada auga kotas, lapai ir t.t.
Nėra žmogaus, kuris nemylėtų laisvės, bet teisingasis reikalauja jos visiems, o neteisingasis – vien sau. K.L.Biornė
fitmax
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 70
Užsiregistravo: 2013-12-05, 14:18
Reputacija: 0

Re: 2014 OD sezonas

Standartinė fitmax »

viewtopic.php?f=16&t=6349&p=125143#p125143 patarkit ka daryt geriau ka darau blogai :)
ellolt
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 149
Užsiregistravo: 2013-06-16, 09:54
Reputacija: 0

Re: 2014 OD sezonas

Standartinė ellolt »

chebra, kokias naudojate organines/natūralias tręšimo priemones?? kalba eina apie skystas trąšas arba ilgo veikimo... reikia alternatyvų pirktinėms :)
Nėra žmogaus, kuris nemylėtų laisvės, bet teisingasis reikalauja jos visiems, o neteisingasis – vien sau. K.L.Biornė
buyano
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 85
Užsiregistravo: 2013-10-29, 22:29
Reputacija: 5

Re: 2014 OD sezonas

Standartinė buyano »

Sveiki, taip išėjo kad padariau klaidą pasodindamas augalus tik į 5L dirvožemi kuri aš buvau paruošęs, pasirodo vienas auga kaip krūmas labai mažas, o kitas ilgas ir kotas kai medžio, ar iškasęs duobes šalia augalo ir ten įmetęs žemių situaciją pagerėtų? Kadangi abidvi parodė piestelės neseniai :)
ellolt
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 149
Užsiregistravo: 2013-06-16, 09:54
Reputacija: 0

Re: 2014 OD sezonas

Standartinė ellolt »

tuos vazonus kišk į žemę, o aplink kotą apipilk žemėmis(dar gali įmesti mėšlo ar ilgo veikimo trąšų) ir palik, ten kur apdėsi žemėmis kotą(iš viršaus) išlys naujos šaknys... o šiaip jei pas tave satyva sulys piestelės atgal, jeigu ruderalis - tai toliau žydės ;)
Nėra žmogaus, kuris nemylėtų laisvės, bet teisingasis reikalauja jos visiems, o neteisingasis – vien sau. K.L.Biornė
Vartotojo avataras
Moderatorius
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 850
Užsiregistravo: 2013-01-28, 20:59
Reputacija: 94

Re: 2014 OD sezonas

Standartinė Moderatorius »

ellolt, nebevartok. jis ne vazonuos jas pasodinęs.. :D
buyano - taip, galimas variantas, kad apkast aplinkui paruoštą plotą ir pripilt ten žemių, nes, manau, kažkiek šaknys dar augs ir pasieks tavo naujas žemes. mėgink :)
apkask aplinkui jas ratu, ir ten supilk tas žemes. gerai būtų, kad dar perlito pamaišytum.sėkmės
fitmax
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 70
Užsiregistravo: 2013-12-05, 14:18
Reputacija: 0

Re: 2014 OD sezonas

Standartinė fitmax »

nu ir orai blet... čia Lietuvoi be šiltnamio neišsiversi vasara.. :)
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • 2011 OD sezonas
    Zotexas » » forume Outdoor
    503 Atsakymai
    182662 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Dendis
  • 2016 OD sezonas
    YraDvidesimtSimboliu » » forume Outdoor
    315 Atsakymai
    123899 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Balsas
  • 2017 OD sezonas
    Moderatorius » » forume Outdoor
    297 Atsakymai
    132679 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas avoria
  • 2013 OD sezonas
    zebr » » forume Outdoor
    1050 Atsakymai
    339493 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Closer
  • 2012 OD sezonas.
    FisH3r » » forume Outdoor
    674 Atsakymai
    222903 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas runkelis