Nuotrauka Nuotrauka

2015 OD!

Auginimas lauke.
Rašyti atsakymą
gemini
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 322
Užsiregistravo: 2014-04-25, 08:26
Reputacija: 15

Re: 2015 OD!

Standartinė gemini »

silpna vasara kol kas... jokio pastovumo. Bet pas mane po truputi isivaziuoja, letai, bet juda.
locmanas
Naujokas
Pranešimai: 33
Užsiregistravo: 2014-06-15, 16:37
Reputacija: 0

Re: 2015 OD!

Standartinė locmanas »

Pernai birzelis buvo lietingas o symet sauletas bet vesus. Progresas pagreitejo savaitgali kai buvo 24,tai iskart uzaugo daugiau lapijos ir stipriai pasitempe i virsu. Ateinanti savaitgali atsils ir turetu laikytis jau pastoviai siluma :-)
airbee
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 182
Užsiregistravo: 2014-04-08, 11:42
Reputacija: 0

Re: 2015 OD!

Standartinė airbee »

[ nuotrauka ]

augam , ar taip ir turi būt kad ant skunk 1 nelenda dar piesteles ?
Visi miršta, bet ar visi gyvena ?! :|?
locmanas
Naujokas
Pranešimai: 33
Užsiregistravo: 2014-06-15, 16:37
Reputacija: 0

Re: 2015 OD!

Standartinė locmanas »

Kantrybes ir dar karta kabtrybes.
v1r00z
Naujokas
Pranešimai: 42
Užsiregistravo: 2013-06-17, 23:06
Reputacija: 0

Re: 2015 OD!

Standartinė v1r00z »

Bing Bang Autoflower 6 savaiciu
[ nuotrauka ]
gemini
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 322
Užsiregistravo: 2014-04-25, 08:26
Reputacija: 15

Re: 2015 OD!

Standartinė gemini »

:)
Paskutinį kartą redagavo gemini 2015-06-12, 10:31. Iš viso redaguota 1 kartą.
locmanas
Naujokas
Pranešimai: 33
Užsiregistravo: 2014-06-15, 16:37
Reputacija: 0

Re: 2015 OD!

Standartinė locmanas »

Kazkada auginau big bang derliaus daug nebuvo,bet tada ir auginau vienam ilgam vazone 5 augalus :-D bet patys dumai buvo tikri bang ;-)
quNNcy
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 476
Užsiregistravo: 2014-12-31, 20:12
Reputacija: 66

Re: 2015 OD!

Standartinė quNNcy »

Vakar aplankiau savo soda,taigi rezultatas toks,vienas pomidoras nukentejo tikrai.... nez ar atsigaus,kurmis praejo po juo,ikisau pirstuka ir sulindo,sekantis pomidoras nezinau kieno bet kotas taip apestas kad atorodo jog luz,lb plonytis bet kolkas laikosi,automatas mano kazko aug nenori kad del to kad po juo isitaise skruzdes (rudos),tai db galvoju kad graziai man ji reiketu persodinti(aisku kai pradesiu kapstys ten jos mane tikrai sumyz :D ) na o likusieji 4 tikrai graziai atrodo,nieko jiem netruksta sweiki ir zali,aisku vabaliukai savo daro apeda lapus bet taip turi but,o ir kvapa rodo,aukstis gal 40cm vieni mazesni kiti didesnis salygos vienodos,taigi snd susirenku kas man reikia ir eisiu daryt siokiu tokiu darbu :)
Marcela
Naujokas
Pranešimai: 44
Užsiregistravo: 2015-04-20, 23:32
Reputacija: 0

Re: 2015 OD!

Standartinė Marcela »

quNNcy rašė:Vakar aplankiau savo soda,taigi rezultatas toks,vienas pomidoras nukentejo tikrai.... nez ar atsigaus,kurmis praejo po juo,ikisau pirstuka ir sulindo,sekantis pomidoras nezinau kieno bet kotas taip apestas kad atorodo jog luz,lb plonytis bet kolkas laikosi,automatas mano kazko aug nenori kad del to kad po juo isitaise skruzdes (rudos),tai db galvoju kad graziai man ji reiketu persodinti(aisku kai pradesiu kapstys ten jos mane tikrai sumyz :D ) na o likusieji 4 tikrai graziai atrodo,nieko jiem netruksta sweiki ir zali,aisku vabaliukai savo daro apeda lapus bet taip turi but,o ir kvapa rodo,aukstis gal 40cm vieni mazesni kiti didesnis salygos vienodos,taigi snd susirenku kas man reikia ir eisiu daryt siokiu tokiu darbu :)
Pas mane irgi skruzdes kibiruose isitaisiusios visas skruzdelynas tenai jau... bet auga jeigu jos graztu augala tai jis nuvystu nenuvistu bet butu kazkokie blogi pozymiai bet aciu dievui nera, gal tos skruzdes nepiktybiskos ( juodos mazos tokios)
bičas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 105
Užsiregistravo: 2014-11-30, 03:17
Reputacija: 0

Re: 2015 OD!

Standartinė bičas »

quNNcy rašė:Vakar aplankiau savo soda,taigi rezultatas toks,vienas pomidoras nukentejo tikrai.... nez ar atsigaus,kurmis praejo po juo,ikisau pirstuka ir sulindo,sekantis pomidoras nezinau kieno bet kotas taip apestas kad atorodo jog luz,lb plonytis bet kolkas laikosi,automatas mano kazko aug nenori kad del to kad po juo isitaise skruzdes (rudos),tai db galvoju kad graziai man ji reiketu persodinti(aisku kai pradesiu kapstys ten jos mane tikrai sumyz :D ) na o likusieji 4 tikrai graziai atrodo,nieko jiem netruksta sweiki ir zali,aisku vabaliukai savo daro apeda lapus bet taip turi but,o ir kvapa rodo,aukstis gal 40cm vieni mazesni kiti didesnis salygos vienodos,taigi snd susirenku kas man reikia ir eisiu daryt siokiu tokiu darbu :)
Skruzdės tikrai nieko blogo tavo augalui nedaro! Skruzdės kaip tik valgos grambuolius tuos visus :D Manoji taip pat rudūjų skruzdžių skruzdelyne nuo balandžio mėnėsio, bet auga gražiai :)
First grow ever! -> viewtopic.php?f=16&t=6724

Legalise it :x:
quNNcy
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 476
Užsiregistravo: 2014-12-31, 20:12
Reputacija: 66

Re: 2015 OD!

Standartinė quNNcy »

automata skruzdese vis del to palikau,nes zinau kad jos nemegsta persodinimu,pasirodo nesuklidau palikes,kur kurmis praejas tai ten zopa,saknys isdraskytos kai reikalas,siektiek pakoregavau ir zesime kas kaip toliau,gerai aplinkui apsienavau zoles nes laaaaabai daug sviesos uzstodavo taigi db daugsiau saulutes matys
Balsas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 310
Užsiregistravo: 2014-02-25, 11:49
Reputacija: 12

Re: 2015 OD!

Standartinė Balsas »

Vasara,lakštingalos, laužo dūmas,3G:D .... Superinis Outdoor'as šiais metais :))
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: 2015 OD!

Standartinė G. »

Balsas rašė:Vasara,lakštingalos, laužo dūmas,3G:D .... Superinis Outdoor'as šiais metais :))
Neblogas išties :)
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
vartotikas
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 694
Užsiregistravo: 2012-08-08, 12:02
Reputacija: 26

Re: 2015 OD!

Standartinė vartotikas »

Auginimo Pradžiamokslis
http://www.legalus.net/kan/
______________________
Pasidaryk pats.
https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=40637
______________________
Augalų Problemos+Atsakymai !
https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=11688
quNNcy
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 476
Užsiregistravo: 2014-12-31, 20:12
Reputacija: 66

Re: 2015 OD!

Standartinė quNNcy »

Vakar buvau nuejas pas savuosius augintinius,kur praejo kurmis pro saknim tas augaliukas miro,gaila bet neatlaike,dar vienas kuriam buvo kotas nuestas labai dar laikosi,daviau siektiek maisto tikekimes bus viskas gerai,2augaliukai rode azoto trukuma jiem buvo duoda trasu,o like 7 atrodo puikiai,zaliuoja ir jokiu trukumu nerodo,ai tiesa vos nepamirsau,automatas kaip stovi taip stovi,paauges bet labai labai mazai,nez kodel taip yra,nors salia kiti augaliukai auga ir nieko nesiskundzia,salygos tokios pacios,trasos taip pat,na paskutiniu metu ir orai nelabai lepina,tam kartui tiek
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: 2015 OD!

Standartinė G. »

Labai gražu, vartotikai. Draugiškai visi augaliukai vienas šalia kito auga ir žeme dalinasi. Kaip kokie gyventojai atrodo :)
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
v1r00z
Naujokas
Pranešimai: 42
Užsiregistravo: 2013-06-17, 23:06
Reputacija: 0

Re: 2015 OD!

Standartinė v1r00z »

po kaire bubble kush, desine master kush, zemiau killing yield, centre Big Bang pre flowering periode
[ nuotrauka ]
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: 2015 OD!

Standartinė G. »

sweet ganja bushman! v1rooz, nuostabu!
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
locmanas
Naujokas
Pranešimai: 33
Užsiregistravo: 2014-06-15, 16:37
Reputacija: 0

Re: 2015 OD!

Standartinė locmanas »

[ nuotrauka ] northern light auto is greenhouseseeds 40 dienu veg.
v1r00z
Naujokas
Pranešimai: 42
Užsiregistravo: 2013-06-17, 23:06
Reputacija: 0

Re: 2015 OD!

Standartinė v1r00z »

pradejus zydet mano augalui ji vis dazniau pradejo atakuoti musytes mazos, daugiausia ju radau po lapais,bei zieduose, kaip nuo ju gintis?
[ nuotrauka ]
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • 2015 OD Outcome.
    kauptukas » » forume Outdoor
    1 Atsakymai
    3517 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas lasten
  • Savivaldos rinkimai 2015
    putejas » » forume Prašau žodžio!
    7 Atsakymai
    4622 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas putejas
  • Afghani Outdoor --> 2015
    Afghani » » forume Dienoraščiai (neužbaigti)
    25 Atsakymai
    12852 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Afghani
  • 2015 OD Auto Ultimate
    lasten » » forume Dienoraščiai (neužbaigti)
    3 Atsakymai
    3591 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas ekko