Nuotrauka Nuotrauka

2015 OD!

Auginimas lauke.
Rašyti atsakymą
gemini
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 322
Užsiregistravo: 2014-04-25, 08:26
Reputacija: 15

Re: 2015 OD!

Standartinė gemini »

Kreipiuosi i asmeni, kuris tikiuosiu lankosi siame forume ir matys ka rasau. Nepalikinek atviru vartu, arba bent jau pridaryk juos taip, kad nesimatytu tavo grazuoles. Jos spalva tokia graziai violetine :) Jei pamaciau as, pamatys ir kiti. Neduok die kokia negera akis. Nesiviesink taip...
Anonymous

Re: 2015 OD!

Standartinė Anonymous »

Sveiki visi.

visu pirma, saunuolis gemini, kad stengiesi del kitu, cia aisku ne apie mano vartus kalbejai, bet labai malonu is tavo puses turetu buti kitam.

dabar prie reikalo. Atsiimu zodzius apie siu metu prastus orus. Kai siektiek labiau pagalvojau ir pasekiau juos, issiaiskinau kad jie buvo, yra ir prognuozuojami tobuli. Neperkarsta, nereikia lakstyti laistyti, nes geguzes menesi laistyti augalai iki siol nebuvo laistyti nes to paprasciausiai nereikia, aisku, tas turi minusa- negalima tresti..
bet del tresimo yra kitas reikalas. Be reikalo apie orus nebuciau pradejes- vakar pagaliau suradau laiko aplankyti savo vaikus ir paziureti kaip jiems sekasi. apsiginklavau- kuprine pilnos ekipiruotes- perdaug nesiplesiu. po keletos valandu keliones iki vaiku, atvykes i vieta net issigandau..truksta zodziu nupasakoti. toks jausmas, kad auginu ne seip sau automatus, bet Automatus is didziosios A. ne seip sau augalai, o tokius i paroda nunesti galima.Net nebutum pagalvojes, kad tai augalai birzelio gale-labai veslus, tarpai tarp aukstu minimalus, sudejimas tobulas. Veisles- Auto Ultimate is dutch passion, AK-47 ir Big Bang. Visi net perauge, virs metro aukscio ir 50cm plocio automatai. Net tresti nebuvo! Visi sveikuteliai, veduokliniai lapai is ilgio virs 20cm(@!@). Augint esu jau augines, bet jau mergos tai... kaip is high times zurnalo, tobulos eglutes, stori kotai, kenkeju nei kvapo.
Atlikes tikslia apziura pastebejau, kad tik trys augalai zydi,ir deja, nei vienas ultimate nezydi, (taciau tikrai ruosiasi zydeti)
Jeigu bus norinciu, veliau pasidalinsiu su jumis savo paslaptimi, kodel jos visos tokios imitusios, bet kolkas dar jus paerzinsiu nes to negaliu siuo metu atskleisti, o ir nuotrauku neturiu.Taciau ta tikrai padarysiu!

zodziu, tiek ziniu is manes, anonimo, kadanors ikelsiu nuotrauku savo panu, bet gaila neturiu fotoaparato. Taciau is tokiu mergu, jeigu jas nuzydinsiu teisingai, zadu skint po batu deze konkrecia :D

o kaipgi jums sekasi liepos pradzioje?
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: 2015 OD!

Standartinė G. »

smagu girdeti, anonimai :) Laukiam paslapciu ir nuotrauku :D Tiesa, nepamirsk, kad Lietuvoje, kaip ir daug kur, liepos menesis yra karsciausias ir sausiausias ;) Pats auginimo smagumas dar tik prasideda :) Pas mane tai kita tema, tikriausiai teks laukti šalto ir drėgno rudens. Visas OD yra visiški randomai iš asmeninės kolekcijos pamesti "ant išlikimo" šian tris bachūrus išroviau, porą klonų įsodinau į žemę (prigijo net parai nepraėjus, bet dar bus matyt, kaip naktį atlaikys). Žodžiu, viskas eazz :thumbup: o foto gal kai kažkas įspūdingesnio bus, nes kolkas tai tik pagaliai su lapais, bet mieli :)
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
gemini
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 322
Užsiregistravo: 2014-04-25, 08:26
Reputacija: 15

Re: 2015 OD!

Standartinė gemini »

G. tu LT OD uzsiemi? kazka rasei, kad DK buni
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: 2015 OD!

Standartinė G. »

Ir LT ir ne LT ir ID ir OD, visur ir visada, kur būnu stengiuosi būti su augalais. Turiu maniją kanapėms, jau netrumpą laiką esu didelis jų fanas ir man tiesiog lengviau gyventi, kai matau tuos žalius, pirštuotus ir karpytus lapus :) O DK jau buvau, grįžau, dabar žadu kažkur kitur keliauti, gal NL, gal ES, kaip užplauks, bet faktas, kad teks keltis iš LT, nes spaudimas man čia per didelis. Negaliu čia drąsiai savimi būti. Pabūčiau drąsiai savimi, tai valandų reikalas, kol ekipažai manęs apkarpyti atvažiuotų :D O esmė tai tame, kad aš nei nepilnamečius kvaišinu, nei platinu, nei ką, tiesiog gyvenu su tom kanapėm pats sau, bet negaliu viešai skelbtis apie savo gyvenimą, darbą ir savo pomėgius, negaliu net žmonių į svečius pasikviesti, nes jau žinau kaip greitai žodžiai iš lūpų į lūpas vaikšto, o tai prišauktų man nemalonumų su teisėsauga tai wtf.. depresuoja biški, žinai, kai negali laisvai gyventi nors tu niekam nieko blogo nedarai ir dar kaip tik kitiems gero stengiesi :) visada galvojau, kad už nieką gatvėj prikibti ir nubausti gali tik visokie gopnikai, bet savo kailiu teko įsitikint, kad už nieką prisikabinti ir nubausti gali ir teisėsauga. Kokia dar teisėsauga.. teisėlauža, kitaip nepavadinsi.
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
gemini
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 322
Užsiregistravo: 2014-04-25, 08:26
Reputacija: 15

Re: 2015 OD!

Standartinė gemini »

as tai galvoju, kad ir dienorasciu kurejus betkada gali aplankyti zalieji kenkejai. Velniai zino i kuri jie nusitaike ir kokius budus naudoja interneto IP atsekti. Jau kuris laikas rimtai galvoju nutraukt ir savo dienorasti, ne kazi kokios naudingos info ten pas mane yra skaitovams. Ir uzsiimt OD su maziau viesumos
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: 2015 OD!

Standartinė G. »

Forume visų IP yra vienodas, tad dėl šito nėra ko pergyventi. Vieninteliai dalykai, kas forume gali išduot tai patys vartotojų žodžiai (pvz. išsiduoda miestą, laiką, kur, kada buvo, ką veikė, ką pirko ir pan.) ir aišku per nuotraukas - gali atpažint lokaciją, tai kai fotografuojat, reikia stengtis fotografuoti taip, kad kadre būtų tik tas, ką norit parodyti ir nieko daugiau. +keliant nuotraukas į internetą, apdirbt nuotraukų failus, sukeist fotoaparato skirtus pavadinimus, pašalinti visą fotoparato info, kada nuotrauka daryta, kokiu fotiku daryta ir pan. Su telefonu ir ypač išmaniuoju fotkint visiškai neprotinga, nes ten bala žino, ko pričipuota, dar ir koordinates gal kokias prie failo prisega. O ten kėlimas nuotraukų į internetines talpyklas irgi nieko baisaus, nes tikrai neapsimoka krimams dėl ten kažkokių nuotraukų siūst užklausas ir dar užsienio kalba prašyti, kad išduotų uploaderio IP. + jeigu operacijos asmeninės, tai krimai ne taip jau ir varginsis, kiek pvz ant tų, kas platina, veža kontrabandas ir t.t. ir dar gi galima naudot spec. naršykles kaip TOR'ą. Yra daug būdų kaip internete būti anonimišku, tik reikia nepatingėti jais pasidomėti ir jais naudotis :)
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
gemini
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 322
Užsiregistravo: 2014-04-25, 08:26
Reputacija: 15

Re: 2015 OD!

Standartinė gemini »

Man del tu IP labiausiai skaudejo galva. Visa kita, tai tik pacio augintojo problemos. Viskas aisku.
Siandien vazinedamas po Lietuvos viena dali, pro atvira langa i masina isprudo nosiai malonus kvapas :) net susimeciau. Aplink vien pievos, placiau nepasakosiu kazkieno saugumo suumetimais :D o kanapiu plantaciju nematyti, tai pagalvojau, kad labai stipru kvapa leidzia is taip toli :) man galejo ir pasirodyt :D
Anonymous

Re: 2015 OD!

Standartinė Anonymous »

http://www.dutch-passion.nl/en/news-and ... ow-review/

Va, prasom ka radau :) autofloweris sukrove 1kg, irodymas kad viskas imanoma 8()

Bet vistiek, vis dar nesuprantu, kodel ne visi automatai laikosi grafiko ''3-5 sav. veg tada bloom''. Vienos veisles, pvz DP auto Blueberry, sukurta olanduose, pradeda zydeti kaip laikrodukas pagal grafika, ir baigia laiku (2015od pirmas harv.) o kitos is DP delsia.. augimo salygos tam daro itaka, bet kaip jos gali neitikti jeigu jos normaliai auga?
buyano
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 85
Užsiregistravo: 2013-10-29, 22:29
Reputacija: 5

Re: 2015 OD!

Standartinė buyano »

[ nuotrauka ]

outdoor vyksta, nieks nepyksta :V:
Vartotojo avataras
Supreme
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 130
Užsiregistravo: 2015-01-03, 12:15
Reputacija: 8

Re: 2015 OD!

Standartinė Supreme »

Maniškis skunk'as 2 mėnesių, tikrai įspūdingo dydžio - 60x60 ir dabar į viršų leisiu pačiam augti :) Be jokių trašų, bet jaučiu, kad reikės duoti truputi organikos :)

[ nuotrauka ]
Gamta, kaip didis poetas, sugeba ir menkiausiomis priemonėmis pasiekti didžiausią efektą.
quNNcy
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 476
Užsiregistravo: 2014-12-31, 20:12
Reputacija: 66

Re: 2015 OD!

Standartinė quNNcy »

Snd pas mane liudnos zinios,atejas i spota pamaciau toki vaizda tuscia.... pirmos mintis aik tu ** ir daug visokiausiu pyp,zvilg zvilg ir matau kad visos guli ant zemes,pakeliu ir pamatau kad kazkox urodas nupjoves su peiliu mano 8 augalus,db man kila tik viena mintis,visus as juos pasiemiau namo ir siuo metu esu imerkes i vandeni,klausimas butu toks ar yra kazkokia tikimybe kad isleistu naujas saknis,tikiuosi seni vilkai pades man siuo klausimu,o jei ne tai sis od sezonas mano bus baigtas :( beje augalai nupjauti snd nes lapai nei sudziuve nieko,gaila kad nepataikiau ateit laiku per visa ta procesa,nes as tikiu kad jis sweikas namo nebutu gryzes... beje pamirsau paminet kad 7 is ju buve early skunk reg ir 1 automatas,del auto tai jau man ir paciam aisku
Vartotojo avataras
Jah
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 1439
Užsiregistravo: 2010-04-11, 15:59
Reputacija: 24

Re: 2015 OD!

Standartinė Jah »

visu pirma spota reikia rinktis normalu :D turetu prigyt jai dar neisdziuve.. gali ir po lempom pakist. dabar kieme 17.05/6.95 dabar svarbiausia dregme palaikyt, jai nelabai dideli tai gali koki siltnamiuka is pleveles suorganizuot. Specialiai pirkt saknims kazko nebutina, bet sansai labai sumazeja.
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: 2015 OD!

Standartinė G. »

Spėju, kad šakų dar nėra, ir siūlau klonuoti viršūnes, kol dar gyvos. Jeigu neturi klonavimo gelių, tai padėti išprovokuoti šaknų augimą gali melasa. Jeigu jos neturi, gali tikti ir medus.
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
quNNcy
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 476
Užsiregistravo: 2014-12-31, 20:12
Reputacija: 66

Re: 2015 OD!

Standartinė quNNcy »

Visi augalai buvo nupjauti netoli zemes,ugis ju buvo + - apie metra ir tikrai ne maziukai,Jah spotas pas mane buvo tikrai ne prastas,bet koki ten "drauga" uznese neisivaizduoju,yra 2 vietos per kurias galima prieiti,viena prabrendi su botais per vandeni ir eini kokius 200 metru per bruzginus ir dilgeles,visa augmenija iki krutines apie 1,60 metro,is kitos puses taip pat reikia bristi per bala ir prasideda visokie krumai stagarai ir dilgeles kurios virs 2 metru gerokai,tiesiog manau kad kazkas nuziurejo kai ejau,aciu uz patarimus meginsime dar gelbet augalus
Anonymous

Re: 2015 OD!

Standartinė Anonymous »

Klausimukas. Jei automato (amnezija) piestelės pradeda po truputį keist spalvą-kiek dar laikyt reikia?
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: 2015 OD!

Standartinė G. »

Kol praktiškai visos rudos bus.
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Anonymous

Re: 2015 OD!

Standartinė Anonymous »

Atrodo, kad vienas augaliukas patapo "keistas"- viršuje piesteles leidžia, o ant žemesnių šakų kiaušai kabo. Augaliukas automatinis. Tik neaišku kokios veislės.... Aplinkui jokių vyrų nėra. Turbūt iš tokio augalo dūmo nebus.
quNNcy
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 476
Užsiregistravo: 2014-12-31, 20:12
Reputacija: 66

Re: 2015 OD!

Standartinė quNNcy »

Nusimato snd idomi diena,po gedulo kibsime vel i darbus,darysiu klonus sitaip megindamas gelbet augalus,tikiuosi bent jau kazka isspausti
quNNcy
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 476
Užsiregistravo: 2014-12-31, 20:12
Reputacija: 66

Re: 2015 OD!

Standartinė quNNcy »

Vakar nelb turejau laiko kada pasidalinti savo ispudziais,zodziu viso pasidariau 20 klonu,kolkas viskas lb graziai atrodo gal keletas tik negaluoja,bet busiu optimistas kad viskas bus ok,anuos taip pat meginu dar gelbet bet del ju man didelis klaustukas,na laikas parodys kas ir kaip
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • 2015 OD Outcome.
    kauptukas » » forume Outdoor
    1 Atsakymai
    3376 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas lasten
  • Savivaldos rinkimai 2015
    putejas » » forume Prašau žodžio!
    7 Atsakymai
    4543 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas putejas
  • Afghani Outdoor --> 2015
    Afghani » » forume Dienoraščiai (neužbaigti)
    25 Atsakymai
    12703 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Afghani
  • 2015 OD Auto Ultimate
    lasten » » forume Dienoraščiai (neužbaigti)
    3 Atsakymai
    3514 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas ekko