Nuotrauka Nuotrauka

2016 OD sezonas

Auginimas lauke.
Tema užrakinta
Vartotojo avataras
Jah
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 1439
Užsiregistravo: 2010-04-11, 15:59
Reputacija: 24

Re: 2016 OD sezonas

Standartinė Jah »

https://www.legalus.net/kan/auginimo-metodai apacioj pamatysi.
nu kaip nieko blogo, papildomas stresas.. :)
Vartotojo avataras
kauptukas
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 607
Užsiregistravo: 2015-07-10, 14:12
Reputacija: 40
Susisiekti:

Re: 2016 OD sezonas

Standartinė kauptukas »

Jah rašė:kauptukas ne taip gal suprato, reikejo virsune pradet karpyt, kad formuot kruma (i ploti).
Neįskaičiau kad krūmą formuot nori. Bet iš to ką pasakiau logiška kad jei kerpi viršų - energija naudos augimui į šonus.
Pareigūnai klauso.
Vartotojo avataras
Buzzas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 98
Užsiregistravo: 2015-12-26, 14:13
Reputacija: 1

Re: 2016 OD sezonas

Standartinė Buzzas »

Piriboras chebra, nebetelpa į PC Box'ą automatas :(
Reik persodint laukan, bet bijau, kad nenušaltų, o ir dienos ilgumas - toli gražu ne toks kokio norėtųsi.

Bet jau kas belieka... Būsiu turbūt pirmas pradėjas OD forume (ne pluoštinių).
Give a man a fish, and you feed him for a day. Teach a man to fish, and you feed him for a lifetime.
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: 2016 OD sezonas

Standartinė G. »

Buzzai, foto mestelk, gal dar galimą kažką patalpinti :)
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Vartotojo avataras
Buzzas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 98
Užsiregistravo: 2015-12-26, 14:13
Reputacija: 1

Re: 2016 OD sezonas

Standartinė Buzzas »

G. rašė:Buzzai, foto mestelk, gal dar galimą kažką patalpinti :)
Ok grįšiu įmesiu, kad lengviau įsivaizduot būtų kas per situacija. Na dar telpam, bet dar žydėti nepradėjo, o jau prie pat lempų ir viršutiniai lapai pasiraitę ryte būna.

Esmė, kad specialiai pirmam grow norėjau automato, kai pamačiau kokius mažus juos pražydina, tačiau niekas neinicijavo manosios žydėjimo, nei mažas vazonas, nei persodinimas, ten jau šaknys turbūt ir vietos augti nebeturi, bus susisukę gal jau... Galvoju šiandien ar ryt ruošt spot'ą su žemėm ir bandyt dar bent savaitę pragyvent PC box'e ir tada nešti, dar buvau vienai nakčiai išnešęs į balkoną, bet šilta naktis buvo apie +8-10 tai neatrodė nelaiminga, nors gal ten vizualiai ir nieko neparodo, gal užlėtino augimą.

Persodinsiu ir bandysiu ar mini šiltnamiuką ar bambalį dėti, kad dar pora laipsnių šilumos prisidėtų, nes tikrai gaila būtų savo pirmagimį taip pragaišinti, o ir ankstyvo dūmo turėčiau.
Give a man a fish, and you feed him for a day. Teach a man to fish, and you feed him for a lifetime.
Vartotojo avataras
WTČ
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 764
Užsiregistravo: 2014-09-02, 23:40
Reputacija: 15

Re: 2016 OD sezonas

Standartinė WTČ »

Lankstyti niekaip? Didesne dezute gal kokia dadurk prie pc boxo? :) laukiam foto
if u want to be a water be a water ma friend :V:
Vartotojo avataras
kauptukas
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 607
Užsiregistravo: 2015-07-10, 14:12
Reputacija: 40
Susisiekti:

Re: 2016 OD sezonas

Standartinė kauptukas »

BUZZAI, sukalk dezute aukstesne ir viskas. Galesi test indoorm Jei jau pc boxa turi tai cj galetum turėt ir didesni.
Pareigūnai klauso.
Vartotojo avataras
Buzzas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 98
Užsiregistravo: 2015-12-26, 14:13
Reputacija: 1

Re: 2016 OD sezonas

Standartinė Buzzas »

[ nuotrauka ]

[ nuotrauka ]

Užbėgdamas už akių sakau, kad nuemiau foliją, dabar boxas juodas iš vidaus, bet jau turiu nusipirkęs plėvelę, kurią naudosiu.
vabalz rašė:Lankstyti niekaip? Didesne dezute gal kokia dadurk prie pc boxo? :) laukiam foto
Lankstyti, gal ir išeitų, jeigu nepervėlu, to nuo pat pradžių nedariau, nes daugelyje šaltinių teigiama, kad automatai jautrūs tiek lankstymams tiek topinti jų negalima. Taip pat reiktų paminėti, kad būdamas naujokas šitam reikale padariau klaidą persodindamas, perdaug žemių į vazoną imečiau, neužkasiau stiebo tiek kiek norėjau, bijojau poto ką bedaryti, pradėjo nebelaikyt stiebas, greičiausiai kad vazonas nepergiliausias ir linksta... Net supportą tokį įsmeigiau, kad prilaikyti, galiu paleisti tada priguls mano vaiks, gal tai išeitis? Esme, kad gal nebūtinai iki galo laikyti, kol pražys, bet kad laimėti laiko kuo daugiau ir nebūtų tokios rizikos kaip dabar nešant į lauką.
kauptukas rašė:BUZZAI, sukalk dezute aukstesne ir viskas. Galesi test indoorm Jei jau pc boxa turi tai cj galetum turėt ir didesni.
Paprasta išeitis atrodytu, bet kai nėra galimybiu tai sukiesi kaip gali. Tokia ir mano situacija... Pasirinkau PC box'ą ne šiaip sau, stealth dariau, visi laidai viskas viduje, išorėje tik vienas laidas ateina, niekam dar nekrito į akis, garsas dienos metu nelabai, naktį gal kiek girdisi. Kompas nenaudojamas metų metus. Manoji net nenutuokia, kas tame PC dedasi :D
Give a man a fish, and you feed him for a day. Teach a man to fish, and you feed him for a lifetime.
Vartotojo avataras
Jah
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 1439
Užsiregistravo: 2010-04-11, 15:59
Reputacija: 24

Re: 2016 OD sezonas

Standartinė Jah »

uz micro stealth respektas :) labai idomu paziuret ka zmones isdarineja. zymiai idomiau nei grow tente 3x5m.. :) lenk beveik iki apacios kiek gali. kai virsu pakils i virsu tada bandyk ja sukt aplink vazona (lenki dabar i kaire, pakyla virsune, lenki link tos juodos sienos, tada labiau i desine, ir taip ratu varyk.)
Vartotojo avataras
WTČ
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 764
Užsiregistravo: 2014-09-02, 23:40
Reputacija: 15

Re: 2016 OD sezonas

Standartinė WTČ »

Vazona kuo labiau prispausk prie sieneles. Tada kas dien po truputi lenk zemyn po pora cm ne daugiau! Ir po savaicikes visos pazastikes augs i sviesa sonu is koto :) nusipirk pypkes valikliu tu vieluciu skonis ir kvapas. Jos patogios lankstymams :)
if u want to be a water be a water ma friend :V:
Vartotojo avataras
Buzzas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 98
Užsiregistravo: 2015-12-26, 14:13
Reputacija: 1

Re: 2016 OD sezonas

Standartinė Buzzas »

[ nuotrauka ]

Pypkę karts nuo karto parukau, tai pirkt nereikėjo :D
Lenkiau nedaug - pernakvojom, dabar daugiau palenkiau :)

[ nuotrauka ]
Give a man a fish, and you feed him for a day. Teach a man to fish, and you feed him for a lifetime.
Vartotojo avataras
Jah
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 1439
Užsiregistravo: 2010-04-11, 15:59
Reputacija: 24

Re: 2016 OD sezonas

Standartinė Jah »

galejai ir daugiau lenkt. svarbu, kad kotas nepersispaustu lenkimo metu. arciau virsunes risk.
Vartotojo avataras
WTČ
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 764
Užsiregistravo: 2014-09-02, 23:40
Reputacija: 15

Re: 2016 OD sezonas

Standartinė WTČ »

Dabar uz virsunes lenk zemiau vazono stenkis :) neperlausk. Ir vuolia turesi vietos :)
if u want to be a water be a water ma friend :V:
Vartotojo avataras
kaciarasyt?
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 93
Užsiregistravo: 2012-06-06, 16:28
Reputacija: 0

Re: 2016 OD sezonas

Standartinė kaciarasyt? »

sveiki, kokio mazdaug dydzio duobes kasat outdoorui ir kokiu rezultatu tikites is ju, as issikasiau 10-15l automatam ir ~20l normaliem, kaip manot uzteks?
autizmas ne liga, tai gyvenimo būdas!
Vartotojo avataras
Buzzas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 98
Užsiregistravo: 2015-12-26, 14:13
Reputacija: 1

Re: 2016 OD sezonas

Standartinė Buzzas »

kaciarasyt? rašė:sveiki, kokio mazdaug dydzio duobes kasat outdoorui ir kokiu rezultatu tikites is ju, as issikasiau 10-15l automatam ir ~20l normaliem, kaip manot uzteks?
Kadangi neturiu patirties, negaliu komentuoti ir patarti, tačiau, kiek teko skaityti įvairiuose šaltiniuose tai tiek 15L-30L duobės tiek vazonai yra pakankamai dideli. Aišku automatų gyvenimo ciklas trumpesnis - atitinkamai ir vietos šaknim mažiau reikės :) Amerikiečiai sako automatam maždaug 1 mėn. gyvenimo 1 galon'o (3,78L) vazonas/duobė, bet aišku čia tokių tikslių skaičių nėra, indoor žmonės ir solocup'uose užaugina SOG. Aš irgi šiemet mėginsiu OD, tai aš asmeniškai 10L-20L duobes kasiu: substratas + perlitas + biohumusas :)

[ nuotrauka ]

Na ir ačiū chebryte, LST tikrai padės mano vaikui gyventi toliau, šiltai namučiuose :) O ir pirmam grow - gera treniruotė prieš OD :)
Give a man a fish, and you feed him for a day. Teach a man to fish, and you feed him for a lifetime.
Vartotojo avataras
WTČ
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 764
Užsiregistravo: 2014-09-02, 23:40
Reputacija: 15

Re: 2016 OD sezonas

Standartinė WTČ »

Galesi ir susidaiginti dezej dabar :)

O del automatu : is patirties sakau jog su automatais zaidimas yra su vazonais :) (kiekiu litrais) siuo meru auto rusiu meleons ir visos skirtingo dydzio ir zydejimo laiku :) teko auto ak auginti 6l kibiriuke..pipiec pradejo zydeti tokio dydzio kaip pradedu zydinti ne automatus :D ir tie ziedai smulkus isimete...persodinau nelabai atsargiai i 15l kibira. Tai ziedus bombinius kraut pradejo :D o auto purple tokiam pat vazone mazute budama ziedus krove sukrove tik nebuvo purple o paprasta kaip eilines :) tai vat negali zinoti.. imi viduri 10-12 l ir sodini ne iskart i vazona o i maza vazoneli pries tai jam nukirpus dugna (uzdedi atgal dugan ir su izoliacija apklijuoji kad laikytu zemes) ir kai sudaigini taip kad matai jau saknis dugne .tada graziai izolke nulupi ir su visu vazoniuku i vazona pilna zzemiu istatai kad nejudetu ir palieji puse l vandens per mazaji vazona. Tai va cia kaip as darau :D problemu nera buve niekados iskyrus hermius :D arba dvigubas galvas :D bet cia is randon veiseju taip nutikdava :D
if u want to be a water be a water ma friend :V:
Vartotojo avataras
kauptukas
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 607
Užsiregistravo: 2015-07-10, 14:12
Reputacija: 40
Susisiekti:

Re: 2016 OD sezonas

Standartinė kauptukas »

Jeigu vieta yra neproblema, tai geriausia iškart sodint į didelius vazonus ir nestresuot su persodinimais? Automatai.
Pareigūnai klauso.
Vartotojo avataras
WTČ
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 764
Užsiregistravo: 2014-09-02, 23:40
Reputacija: 15

Re: 2016 OD sezonas

Standartinė WTČ »

Kaip minejau su kibireliais be dugno jokio streso nesuteiki jiems. Na bent mano atveju nenukentejo niekada :)
Na bet jei vietos turi kodel ne :)
if u want to be a water be a water ma friend :V:
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: 2016 OD sezonas

Standartinė G. »

kauptukas rašė:Jeigu vieta yra neproblema, tai geriausia iškart sodint į didelius vazonus ir nestresuot su persodinimais? Automatai.
Mamiškos rankos, persodinant, streso nekelia ;)
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Vartotojo avataras
kauptukas
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 607
Užsiregistravo: 2015-07-10, 14:12
Reputacija: 40
Susisiekti:

Re: 2016 OD sezonas

Standartinė kauptukas »

G. rašė:
kauptukas rašė:Jeigu vieta yra neproblema, tai geriausia iškart sodint į didelius vazonus ir nestresuot su persodinimais? Automatai.
Mamiškos rankos, persodinant, streso nekelia ;)
Bet geriau atitaikyt persodinimą anksčiau nei šaknys palies vazono šonus?
Pareigūnai klauso.
Tema užrakinta
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • UNGASS 2016
    Freddy Krueger » » forume Legalus forumas
    1 Atsakymai
    2204 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas G.
  • YAGA GATHERING 2016
    saldi.juoda.naktis » » forume Renginiai
    2 Atsakymai
    4127 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas G.
  • 2011 OD sezonas
    Zotexas » » forume Outdoor
    503 Atsakymai
    182416 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Dendis
  • 2012 OD sezonas.
    FisH3r » » forume Outdoor
    674 Atsakymai
    222326 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas runkelis
  • 2013 OD sezonas
    zebr » » forume Outdoor
    1050 Atsakymai
    338869 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Closer