Nuotrauka Nuotrauka

2016 OD sezonas

Auginimas lauke.
Tema užrakinta
Vartotojo avataras
Ricky LaFleur
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 64
Užsiregistravo: 2016-04-28, 17:15
Reputacija: 2

Re: 2016 OD sezonas

Standartinė Ricky LaFleur »

kibiriene rašė:Sveiki vyruciai, taigi klausimelis.. Gavau sekliukus jau savo ir planuoju plantuot iskart i spotuka, taciau klausimas ( spotas yra ant kalvos, gana aukstai ir tikrai atvira vieta, saule kepins nuo 9-10 h ir iki pat nusileidimo... ar neiskeps augaliukai ir ar nera tikimybes , kad esant stipresniam vejui gali nuluzti.. Rusys autofloweriu, kurie auga iki 1,5m.
Viskas ok, tik jau gali nusiteikt laistyt kas antra diena esant geriem oram.:D
Gotta learn stuff through denial and error.
Vartotojo avataras
avoria
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 333
Užsiregistravo: 2015-08-20, 09:51
Reputacija: 22

Re: 2016 OD sezonas

Standartinė avoria »

aš panašioje situacijoje, dėl sausros manau gelbėsiuosi įkastais prabadytais buteliais, gal kas jau išbandęs šitą reikalą? :)
P.S. kur jūs perkate perlitą ? senukuose paklausus ar turi net neįsivaizdavo kas tai yra, teko pačiam aiškinti :D nusipirkau žalioje stotelėje vermikulito, pagal pardavėją tai dar geresnis variantas.
„Herb is the healing of a nation, alcohol is the destruction.“ Bob Marley
Vartotojo avataras
kibiriene
Naujokas
Pranešimai: 37
Užsiregistravo: 2016-05-09, 22:08
Reputacija: 0

Re: 2016 OD sezonas

Standartinė kibiriene »

avoria rašė:aš panašioje situacijoje, dėl sausros manau gelbėsiuosi įkastais prabadytais buteliais, gal kas jau išbandęs šitą reikalą? :)
P.S. kur jūs perkate perlitą ? senukuose paklausus ar turi net neįsivaizdavo kas tai yra, teko pačiam aiškinti :D nusipirkau žalioje stotelėje vermikulito, pagal pardavėją tai dar geresnis variantas.

Gal gali placiau apie situs butelius? Gal ir man praverstu si technika..

Beje, gal kas galit patart, grow spote zeme yra grynas smelis galima sakyt.. Ar verta kasti duobe ir pilti tiesiog substrata, ar reiktu ikasti geriau vazona/naudoti siuksliu maisa???
Vartotojo avataras
avoria
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 333
Užsiregistravo: 2015-08-20, 09:51
Reputacija: 22

Re: 2016 OD sezonas

Standartinė avoria »

kažkur forume užmačiau foto dabar neberandu, tiesiog paprastas butelis nuo kolos ar ko nors kito, prabadytos skylės šonuose ir įkastas iki kakliuko prie augalo :)

P.S. radau:
[ nuotrauka ]
„Herb is the healing of a nation, alcohol is the destruction.“ Bob Marley
Vartotojo avataras
kauptukas
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 607
Užsiregistravo: 2015-07-10, 14:12
Reputacija: 40
Susisiekti:

Re: 2016 OD sezonas

Standartinė kauptukas »

avoria rašė:aš panašioje situacijoje, dėl sausros manau gelbėsiuosi įkastais prabadytais buteliais, gal kas jau išbandęs šitą reikalą? :)
P.S. kur jūs perkate perlitą ? senukuose paklausus ar turi net neįsivaizdavo kas tai yra, teko pačiam aiškinti :D nusipirkau žalioje stotelėje vermikulito, pagal pardavėją tai dar geresnis variantas.
Aš po 125l perku. 18e už maišą jei gerai prisimenu. Yra ir vermikulito po 24 or so.
Pareigūnai klauso.
Vartotojo avataras
Junker
Naujokas
Pranešimai: 48
Užsiregistravo: 2016-03-16, 23:57
Reputacija: 0

Re: 2016 OD sezonas

Standartinė Junker »

kauptukas rašė:
avoria rašė:aš panašioje situacijoje, dėl sausros manau gelbėsiuosi įkastais prabadytais buteliais, gal kas jau išbandęs šitą reikalą? :)
P.S. kur jūs perkate perlitą ? senukuose paklausus ar turi net neįsivaizdavo kas tai yra, teko pačiam aiškinti :D nusipirkau žalioje stotelėje vermikulito, pagal pardavėją tai dar geresnis variantas.
Aš po 125l perku. 18e už maišą jei gerai prisimenu. Yra ir vermikulito po 24 or so.
Aš už 5.5l perlito mokėjau 7e senukuose :o
Vartotojo avataras
zaltys
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 134
Užsiregistravo: 2016-04-28, 09:51
Reputacija: 19

Re: 2016 OD sezonas

Standartinė zaltys »

perlitas 125 litrai - 12 eur be siuntimo http://agroperlitas.lt/
- 16.99 be siuntimo http://www.perlitas.lt/kainininkas
mažesni kiekiai http://growing.lt/magento/index.php/perl.html
žinojimas - didelė vertybė, kuri gali išgelbėti arba pribaigti 8)
Vartotojo avataras
kauptukas
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 607
Užsiregistravo: 2015-07-10, 14:12
Reputacija: 40
Susisiekti:

Re: 2016 OD sezonas

Standartinė kauptukas »

Junker rašė:
kauptukas rašė:
avoria rašė:aš panašioje situacijoje, dėl sausros manau gelbėsiuosi įkastais prabadytais buteliais, gal kas jau išbandęs šitą reikalą? :)
P.S. kur jūs perkate perlitą ? senukuose paklausus ar turi net neįsivaizdavo kas tai yra, teko pačiam aiškinti :D nusipirkau žalioje stotelėje vermikulito, pagal pardavėją tai dar geresnis variantas.
Aš po 125l perku. 18e už maišą jei gerai prisimenu. Yra ir vermikulito po 24 or so.
Aš už 5.5l perlito mokėjau 7e senukuose :o
Mūsų branginamame krašte susipažinai su žodžio "verslas" sąvoką :)
Pareigūnai klauso.
quNNcy
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 476
Užsiregistravo: 2014-12-31, 20:12
Reputacija: 66

Re: 2016 OD sezonas

Standartinė quNNcy »

ble man sits od sezonas kolkas totali avarija,laaabai nesiseka,easy sativos 9 semkos visos mirusios,is gautu dovanu x2 auto hso source diesel viena jau sedi vazonelije,kita kolkas nieko,dariau uzsakyma su auto kush atejo lb greitai per 5 darbo dienas po patvirtinimo kad issiunte,pazejus jo turini,pamaciau orginalioje pakuoteje,nereikejo net praplesti jo paciupinejus suprasciau jog visos surtintos ( tikriausiai muitines bajeriukai ) o dovana sweika,nes iskista i nediduka plastiki induka,na jus suprasite apie ka as sneku,db belieka rasyt laiska lindai su nuotraukomis ka as gavau ir tiketis jog jie persius,nors laiskas nebuvo registruotas
Vartotojo avataras
Cheech
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 60
Užsiregistravo: 2016-04-05, 12:35
Reputacija: 1

Re: 2016 OD sezonas

Standartinė Cheech »

quNNcy rašė:ble man sits od sezonas kolkas totali avarija,laaabai nesiseka,easy sativos 9 semkos visos mirusios,is gautu dovanu x2 auto hso source diesel viena jau sedi vazonelije,kita kolkas nieko,dariau uzsakyma su auto kush atejo lb greitai per 5 darbo dienas po patvirtinimo kad issiunte,pazejus jo turini,pamaciau orginalioje pakuoteje,nereikejo net praplesti jo paciupinejus suprasciau jog visos surtintos ( tikriausiai muitines bajeriukai ) o dovana sweika,nes iskista i nediduka plastiki induka,na jus suprasite apie ka as sneku,db belieka rasyt laiska lindai su nuotraukomis ka as gavau ir tiketis jog jie persius,nors laiskas nebuvo registruotas
I feel you. Mano šiais metais pirmą augaliuką dar visai mažą suvalgę kirminas, antrą augaliuką sulaužiau nešdamas į spotą.. Bandau jau trečią, o jis kažkaip nelabai dar nori išleist šaknelės.. :/
Vartotojo avataras
zaltys
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 134
Užsiregistravo: 2016-04-28, 09:51
Reputacija: 19

Re: 2016 OD sezonas

Standartinė zaltys »

tikrai liūdna kai prasėdi prie augaliuko daugybe laiko, o jis užsilenkia ar ji nukramto kokia sraigė, vėl moki 10 euru už nauja semke ir vėl per nauja bandai daiginti.....
žinojimas - didelė vertybė, kuri gali išgelbėti arba pribaigti 8)
Zuikis
Naujokas
Pranešimai: 15
Užsiregistravo: 2016-01-17, 20:25
Reputacija: 0

Re: 2016 OD sezonas

Standartinė Zuikis »

Kaip manot jai dabar uzsisakyciau https://www.royalqueenseeds.com/224-spe ... ering.html spetu jin dar uzaugt pas mus ar geriau imt autofloweriu?
Vartotojo avataras
avoria
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 333
Užsiregistravo: 2015-08-20, 09:51
Reputacija: 22

Re: 2016 OD sezonas

Standartinė avoria »

Zuikis rašė:Kaip manot jai dabar uzsisakyciau https://www.royalqueenseeds.com/224-spe ... ering.html spetu jin dar uzaugt pas mus ar geriau imt autofloweriu?
Spės užaugti, dėl auto irgi geras variantas, aš asmeniškai pasiemiau auto amnesia haze šiam sezonui ir special queen1. visos iš royalqueen :)
„Herb is the healing of a nation, alcohol is the destruction.“ Bob Marley
Vartotojo avataras
WTČ
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 764
Užsiregistravo: 2014-09-02, 23:40
Reputacija: 15

Re: 2016 OD sezonas

Standartinė WTČ »

8l vazonas.du auto jack'ai :D augo savaite po led 17w lempa 24/0 .poto 3 savaites ant palanges (saules 8h gaudavo per diena kai jos budavo :D ) dabar siltnami jau zydi 3savaites :) zemes biobiZZ lightmix .trasos biobizz veg ir bloom. :)
[ nuotrauka ]
if u want to be a water be a water ma friend :V:
Vartotojo avataras
Buzzas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 98
Užsiregistravo: 2015-12-26, 14:13
Reputacija: 1

Re: 2016 OD sezonas

Standartinė Buzzas »

Lowryder easyryder jau lauke! :)

Indoor'e regular AK-48 (praeitą kartą buvo bičas, gal šį kartą pasiseks labiau), KC Brains Regular Spontanica, vakar nu'fimminta.
Ir turbūt kitą savaitę keliausianti laukan Auto WhiteWidow :)
Give a man a fish, and you feed him for a day. Teach a man to fish, and you feed him for a lifetime.
Seedguy
Naujokas
Pranešimai: 30
Užsiregistravo: 2015-11-14, 17:29
Reputacija: 0

Re: 2016 OD sezonas

Standartinė Seedguy »

Norėjau paklausti ar gerai suplanavau, auginu auto rūšį royal dwarf, aš galvojiu kokia savaite laikyti grow box'e tada dėti ant palanges 2-3 savaites, o tada į šiltnami. Kaip toks variantas?
Seedguy
Naujokas
Pranešimai: 30
Užsiregistravo: 2015-11-14, 17:29
Reputacija: 0

Re: 2016 OD sezonas

Standartinė Seedguy »

vabalz rašė:8l vazonas.du auto jack'ai :D augo savaite po led 17w lempa 24/0 .poto 3 savaites ant palanges (saules 8h gaudavo per diena kai jos budavo :D ) dabar siltnami jau zydi 3savaites :) zemes biobiZZ lightmix .trasos biobizz veg ir bloom. :)
[ Paveikslėlis ]
O kai ant palanges laikei gaudavo tesioginiu saules spinduliu?
Vartotojo avataras
WTČ
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 764
Užsiregistravo: 2014-09-02, 23:40
Reputacija: 15

Re: 2016 OD sezonas

Standartinė WTČ »

Dar karta perskaityk :)
if u want to be a water be a water ma friend :V:
Seedguy
Naujokas
Pranešimai: 30
Užsiregistravo: 2015-11-14, 17:29
Reputacija: 0

Re: 2016 OD sezonas

Standartinė Seedguy »

vabalz rašė:Dar karta perskaityk :)
Atsiprasau. :)
Vartotojo avataras
kibiriene
Naujokas
Pranešimai: 37
Užsiregistravo: 2016-05-09, 22:08
Reputacija: 0

Re: 2016 OD sezonas

Standartinė kibiriene »

Sveiki, durpiniuose indeliuose mano semkos jau auga, koteliaiai apie 2-3cm , matosi pirminiai lapukai.. Ar galiu jau nest i spota , kur kepina gana smarkiai saule, ar nebus jiem per karsta??

P.S apie 4-5 dienas buvo siltnamy.
Tema užrakinta
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • UNGASS 2016
    Freddy Krueger » » forume Legalus forumas
    1 Atsakymai
    2204 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas G.
  • YAGA GATHERING 2016
    saldi.juoda.naktis » » forume Renginiai
    2 Atsakymai
    4126 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas G.
  • 2011 OD sezonas
    Zotexas » » forume Outdoor
    503 Atsakymai
    182415 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Dendis
  • 2012 OD sezonas.
    FisH3r » » forume Outdoor
    674 Atsakymai
    222323 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas runkelis
  • 2013 OD sezonas
    zebr » » forume Outdoor
    1050 Atsakymai
    338869 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Closer