Nuotrauka Nuotrauka

Partizaninio auginimo vietos pasirinkimas.

Auginimas lauke.
Rašyti atsakymą
Aš.Dar.Dainuosiu
Naujokas
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2016-09-19, 12:52
Reputacija: 0

Partizaninio auginimo vietos pasirinkimas.

Standartinė Aš.Dar.Dainuosiu »

Sveiki. Nežinau, reikėjo temą kurti ar ne, vienaip ar kitaip mano tikslas, kad šią rašliavą pamatytų kuo daugiau grower'ių, juolab kai neradau temos, į kurią galėčiau įterpti tai. Visi žinot, kad vietą reikia rinktis nuošalią, Dievo užmirštą ir etc, tačiau pamastykit, ar žmonės ten neužklys jokių paskatų vedami, kaip daugkur jau minėta grybai uogos ir medžioklė, tačiau, niekur neradau paminėto gana svarbaus dalyko.
Išsirinkę vietą outdoor'ui būtinai patikrinkite kaip ta vieta atrodo šiame žemėlapy:
https://www.geocaching.com/map/#?ll=55. ... .75244&z=8
Pasirodo, žmonės įvairiausiose vietose prislepia įvairiausių dežučuių (lunch box, PET ruošinys ir etc) o vėliau kiti žmonės jų ieško, klaidžiodami įvairiausiais keliais bei maršrutais. Jei jūsų vieta (kilometro spinduliu) nepažymėta žaliu lunch box'o logotipu, dar nereiškia, jog šį žaidimą žaidžiantys žmonės neužklys pro jūsų pasirinktą vietą. Jeigu trijų kilometrų spinduliu, nėra geltonų dviejų lunch box'ų, arba mėlyno klaustuko, tada galite būti beveik ramūs, kad jūsų vietos neužtiks lobiautojas :) Galbūt tas nepadės 100žmonių, bet galbūt padės bent keliems :) užsienio planter'iams galioja lygiai tas pats, nes šitas reikalas išplitęs po visą pasaulį.
Aš, kaip šio žaidimo ilgametis žaidėjas, esu buvęs labai įvairiose vietose, kurios iš dalies tiktų kanapių auginimui, ir mano, kaip šio forumo naujoko, tikslas, iš savo perspektvos dalintis žiniomis, kurios padėtų jums. Šiam kartui tiek, sėkmės ateity!
Doom'as
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 138
Užsiregistravo: 2014-12-21, 19:21
Reputacija: 0

Re: Partizaninio auginimo vietos pasirinkimas.

Standartinė Doom'as »

o ne geriau prisiauginus sėklų prisėt visur kur įmanoma (pamiškėse , laukuose ir tt)?
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • LED Lempų pasirinkimas PC grow boxui.
    kauptukas » » forume Apšvietimas
    5 Atsakymai
    5325 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas avalon
  • Auginimo vieta
    solvent » » forume Herbariumas
    455 Atsakymai
    212026 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Limpfer
  • Auginimo nesėkmės.
    Moderatorius » » forume Herbariumas
    3 Atsakymai
    1748 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Ciakis
  • Auginimo inventorius ir kt.
    omax » » forume Herbariumas
    136 Atsakymai
    64470 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Enchanteris
  • Apklausa del Auginimo
    star » » forume Herbariumas
    20 Atsakymai
    9760 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Val