Nuotrauka Nuotrauka

2017 OD sezonas

Auginimas lauke.
Tema užrakinta
Vartotojo avataras
avoria
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 333
Užsiregistravo: 2015-08-20, 09:51
Reputacija: 22

Re: 2017 OD sezonas

Standartinė avoria »

kauptukas rašė:Sveiki, pristatyta nauja auto veislė kuri išvesta su stabilia lapų deformacija.
Ką manote apie tokią veislę outdorrui, kad mažiau trauktų prašalaičių akį.
https://www.dutch-passion.com/en/cannab ... auto-duck/
super :) jei ne šiemet tai kitamet tikrai reiks pabandyt :)
„Herb is the healing of a nation, alcohol is the destruction.“ Bob Marley
Vartotojo avataras
WTČ
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 764
Užsiregistravo: 2014-09-02, 23:40
Reputacija: 15

Re: 2017 OD sezonas

Standartinė WTČ »

To private memeber : kvepi tu man sekmes rulete taskas lt :D
To kauptukas: sitas duck auga didelis kad ir auto :( bent kiek youtubei cekinau..labiau siulyciau rinktis zemo ugio purple hybridus :) tarybiniai "oziai" dar nera susidure su purple kanapemis :D
if u want to be a water be a water ma friend :V:
Vartotojo avataras
avoria
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 333
Užsiregistravo: 2015-08-20, 09:51
Reputacija: 22

Re: 2017 OD sezonas

Standartinė avoria »

private.member rašė:uz puse kainos galiu padaryt is royalqueenseeds shopo
Mr.plant rašė:Tai kad jis uz pilna jau pasidare :D
private.member rašė:jo matau, bet gal kam reiks uz puse kainos bet minimum orderis uz 200eu tai uz 100eur padaryciau.
kad ir už 10 padarytum jokio skirtumo, pinigai uždirbami, kai pradėsi čia per bet ką užsisakinėt turbūt nebeteks ir panaudot siuntos :)
„Herb is the healing of a nation, alcohol is the destruction.“ Bob Marley
Marbauskas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 504
Užsiregistravo: 2010-10-15, 09:07
Reputacija: 18

Re: 2017 OD sezonas

Standartinė Marbauskas »

Sveiki vyrai. Po 3 ar tai 4 metų pertraukos galvoju kažką pamėgint šiemet OD iš autoflowerių. Tai kukliai manau bet turiu x5 https://shop.greenhouseseeds.nl/super-bud-auto.html fem ir 3x https://dizzyduckseeds.com/blue-shark iš dizzyduck seeds. :) Manau bus smagu prisimint seną amatą, kurio taip be galo pasiilgau :))
Geriausias vaistas nuo visų ligų :x:
Vartotojo avataras
Buzzas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 98
Užsiregistravo: 2015-12-26, 14:13
Reputacija: 1

Re: 2017 OD sezonas

Standartinė Buzzas »

avoria rašė:
Buzzas rašė:
Ką ten priedų pridėjo? advento kalendorių? :D

Visada siuntiesi tiesiai iš breededių? Kažkaip baisiai atrodo :D

Praeitą sezoną, jei gerai pamenu, auginai vien automatus iš RQS, kodėl šiemet nusprendei photoperiod'ines pagrinde? Nepakako derliaus ar šiaip profili pleti?

Aš šiemet galvoju kaip tik vien auto megint nors ir turiu early skunk fem. ir galvoju iš RQS Auto Dwarf ar Auto Easy Bud ir taip pat AK.
Visada siunčiuosi tik iš jų, atvežė per +-12d. Plius veža kurjeris, ne paštas. Manau mažiau šansų jog pribrisiu.
Kalendorius tai turbūt kad advento, tik spėju ne šokoladas viduje :D o šiaip prideda jie ten lipdukų, popieriukų, grinderių ir kalendorių visokių :D
Dėl fotoperiodo tai turbūt smalsumas lėmė pasirinkimą, norisi atrasti sau geriausią veislę :)
Ateina iš Ispanijos ar Olandų?

Iš Spannabis parsivežiau Vision Seeds Auto AK-49, gal kas auginot? Balandžio mėn. daiginsiu ^_^
Give a man a fish, and you feed him for a day. Teach a man to fish, and you feed him for a lifetime.
Anonymous

Re: 2017 OD sezonas

Standartinė Anonymous »

avoria rašė:
Buzzas rašė:
Ką ten priedų pridėjo? advento kalendorių? :D

Visada siuntiesi tiesiai iš breededių? Kažkaip baisiai atrodo :D

Praeitą sezoną, jei gerai pamenu, auginai vien automatus iš RQS, kodėl šiemet nusprendei photoperiod'ines pagrinde? Nepakako derliaus ar šiaip profili pleti?

Aš šiemet galvoju kaip tik vien auto megint nors ir turiu early skunk fem. ir galvoju iš RQS Auto Dwarf ar Auto Easy Bud ir taip pat AK.
Visada siunčiuosi tik iš jų, atvežė per +-12d. Plius veža kurjeris, ne paštas. Manau mažiau šansų jog pribrisiu.
Kalendorius tai turbūt kad advento, tik spėju ne šokoladas viduje :D o šiaip prideda jie ten lipdukų, popieriukų, grinderių ir kalendorių visokių :D
Dėl fotoperiodo tai turbūt smalsumas lėmė pasirinkimą, norisi atrasti sau geriausią veislę :)[/quo/
Sveikas, kdl galvoji kad per kurjieri saugiau? ju netikrina muitine ar kaip?
BangaD
Naujokas
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2017-03-19, 11:30
Reputacija: 0

Re: 2017 OD sezonas

Standartinė BangaD »

Sveiki, norėjau paklausti su kokiomis problėmomis susiduret miškuose?
Marbauskas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 504
Užsiregistravo: 2010-10-15, 09:07
Reputacija: 18

Re: 2017 OD sezonas

Standartinė Marbauskas »

BangaD rašė:Sveiki, norėjau paklausti su kokiomis problėmomis susiduret miškuose?
Sveikas. Na, jei viskas apgalvota iš anksto ir pasiruošta, jokių problemų neturėtų kilti. Pirmiausia problema gali būti netinkama žemė(jos rūgštingumas), tada ją reikia nukalkinti arba dar geriau iškasus duobę supilti savo pagamintą substratą. Tolimesnės problemos gali būti sraigės, nuo kurių tikrai reikės apsaugos, dar teko susidurti su šerno išverstais jau gerokai pažydėjusiais augalais. O svarbiausia, kad medžiai saulės neužstotų ir nebūtų per daug drėgna. Manau tikrai kažkas dar papildys atsakymą :)
Geriausias vaistas nuo visų ligų :x:
BangaD
Naujokas
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2017-03-19, 11:30
Reputacija: 0

Re: 2017 OD sezonas

Standartinė BangaD »

Dar norėjau paklausti dėl mūsų klimato ar išeitu auginti
Amnesia haze ir northern lights abu automatai būtų.
Ačiū. :)
Vartotojo avataras
northernlights
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 203
Užsiregistravo: 2017-01-05, 21:41
Reputacija: 18

Re: 2017 OD sezonas

Standartinė northernlights »

Drasiai gali automatus
Sekit :x: Budget Grow Nežinomas strain---> www.legalus.net/dis/viewtopic.php?f=16&t=7269
MYSTERY BOX GROW -----> www.legalus.net/dis/viewtopic.php?f=16&t=7282
Kerpyčius
Naujokas
Pranešimai: 17
Užsiregistravo: 2012-01-27, 05:33
Reputacija: 0

Re: 2017 OD sezonas

Standartinė Kerpyčius »

BangaD rašė:Sveiki, norėjau paklausti su kokiomis problėmomis susiduret miškuose?
Man tai asmeniškai didžiausia problemą būna žmonės, sunku rasti vietą kur niekas neateitų. Vienais metais atsimenu buvau pasodines į dilgėlės gal 6 kanapes, o iki jų reikėdavo apie 200metrų brautis ir tai atrado, bet nupjovė tik pusę tai ir man liko. Tai daugiau į vieną vietą nebesodinu.
Kerpyčius – senovės lietuvių mitologijoje miško dievas. :angel:
Marbauskas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 504
Užsiregistravo: 2010-10-15, 09:07
Reputacija: 18

Re: 2017 OD sezonas

Standartinė Marbauskas »

Mano tai senoji vieta buvo labai nepasiekiama nors ir netoliese kažkur kirto miškus. Uždėdavau virvutę, kad matyt ar ėjo kažkas mano takais, kuriuos keičiau kiekviena kart eidamas. O pasiekt vietą reikėjo į kalną tempti dviratį tada nuo kalno, tada mišku dar į kalną nešt jį, tada paslepi dvirati, pereini avietynus kurie raizgosi baisiai praeini laukyme ir tada 2 kliūtis - dilgėlės iki kaklo. Šoki į treningus iškeli rankas ir eini link spoto per dilgėles :D su žmonėmis problemų neturėjau :D
Geriausias vaistas nuo visų ligų :x:
Vartotojo avataras
Buzzas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 98
Užsiregistravo: 2015-12-26, 14:13
Reputacija: 1

Re: 2017 OD sezonas

Standartinė Buzzas »

Marbauskas rašė:Mano tai senoji vieta buvo labai nepasiekiama nors ir netoliese kažkur kirto miškus. Uždėdavau virvutę, kad matyt ar ėjo kažkas mano takais, kuriuos keičiau kiekviena kart eidamas. O pasiekt vietą reikėjo į kalną tempti dviratį tada nuo kalno, tada mišku dar į kalną nešt jį, tada paslepi dvirati, pereini avietynus kurie raizgosi baisiai praeini laukyme ir tada 2 kliūtis - dilgėlės iki kaklo. Šoki į treningus iškeli rankas ir eini link spoto per dilgėles :D su žmonėmis problemų neturėjau :D
Erkių tokiu keliu pasirinkai gerai turbūt? :D
Give a man a fish, and you feed him for a day. Teach a man to fish, and you feed him for a lifetime.
Anonymous

Re: 2017 OD sezonas

Standartinė Anonymous »

Nu pasigirkit kokias veisles siais metais planuojat augint :-)
RQS
Naujokas
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 2017-01-28, 14:12
Reputacija: 1

Re: 2017 OD sezonas

Standartinė RQS »

3*nothern lights auto, 3*royal Ak auto, 1*honey cream fem, 1*white widow fem. Žiūrėsim kas gausis. Gal kas galit patart ar apsimoka man white widow šiltnamyje šį sezoną augint?
BangaD
Naujokas
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2017-03-19, 11:30
Reputacija: 0

Re: 2017 OD sezonas

Standartinė BangaD »

RQS rašė:3*nothern lights auto, 3*royal Ak auto, 1*honey cream fem, 1*white widow fem. Žiūrėsim kas gausis. Gal kas galit patart ar apsimoka man white widow šiltnamyje šį sezoną augint?
Viską tiesiai iš royal queen seeds siuntiesi?
Marbauskas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 504
Užsiregistravo: 2010-10-15, 09:07
Reputacija: 18

Re: 2017 OD sezonas

Standartinė Marbauskas »

Buzzas rašė:
Marbauskas rašė:Mano tai senoji vieta buvo labai nepasiekiama nors ir netoliese kažkur kirto miškus. Uždėdavau virvutę, kad matyt ar ėjo kažkas mano takais, kuriuos keičiau kiekviena kart eidamas. O pasiekt vietą reikėjo į kalną tempti dviratį tada nuo kalno, tada mišku dar į kalną nešt jį, tada paslepi dvirati, pereini avietynus kurie raizgosi baisiai praeini laukyme ir tada 2 kliūtis - dilgėlės iki kaklo. Šoki į treningus iškeli rankas ir eini link spoto per dilgėles :D su žmonėmis problemų neturėjau :D
Erkių tokiu keliu pasirinkai gerai turbūt? :D
Geras pastebėjimas, kolega :D Prieš eidamas miškan pasipurkšdavau ir pasitepdavau čiurnas,riešus ir vistiek kelnes i kojnes, balti kedai ant kuriu gerai matosi jei kas ir grįžęs išsipurtai, po dušu nueini ir tfu tfu per keletą metų neikart neįsisiurbė. Beje nepaminėjau kad aplamai iki spoto kaskart mindavau dviračiu apie 20-30km, kildavo įdomesniu problemų nei visos čia išvardintos :D pvz kaip nuvežt iškart 15 daigelių ten :D bet aš labai kūrybingas .
Geriausias vaistas nuo visų ligų :x:
Vartotojo avataras
Jah
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 1439
Užsiregistravo: 2010-04-11, 15:59
Reputacija: 24

Re: 2017 OD sezonas

Standartinė Jah »

Marbauskai, simtas metu :) pasiilgau ir as tu dienu kai i spota keliauji velnias zino kiek laiko. baisiai pasiilgau ir indoor.. :) :) :)
RQS
Naujokas
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 2017-01-28, 14:12
Reputacija: 1

Re: 2017 OD sezonas

Standartinė RQS »

BangaD rašė:
RQS rašė:3*nothern lights auto, 3*royal Ak auto, 1*honey cream fem, 1*white widow fem. Žiūrėsim kas gausis. Gal kas galit patart ar apsimoka man white widow šiltnamyje šį sezoną augint?
Viską tiesiai iš royal queen seeds siuntiesi?
Jo, per ~2sav ateina
Vartotojo avataras
Volkas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 295
Užsiregistravo: 2016-05-25, 21:24
Reputacija: 46

Re: 2017 OD sezonas

Standartinė Volkas »

akkmuo, kai būsi čia online, patikrink gmail'ą. :) (vis dar negaliu rašyt asmeninių žinučių :/ )
"Žmogus negyvena nei dabartyje, nei ateityje. Jis gyvena taip, tarsi niekada nemirtų. Ir galiausiai numiršta taip, tarsi nebūtų gyvenęs." - Dalai Lama
Tema užrakinta
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • yaga gathering 2017
    Moderatorius » » forume Renginiai
    4 Atsakymai
    4818 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Moderatorius
  • 2011 OD sezonas
    Zotexas » » forume Outdoor
    503 Atsakymai
    182418 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Dendis
  • 2012 OD sezonas.
    FisH3r » » forume Outdoor
    674 Atsakymai
    222331 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas runkelis
  • 2013 OD sezonas
    zebr » » forume Outdoor
    1050 Atsakymai
    338880 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Closer
  • 2014 OD sezonas
    YraDvidesimtSimboliu » » forume Outdoor
    565 Atsakymai
    201084 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas medelynas