Nuotrauka Nuotrauka

2017 OD sezonas

Auginimas lauke.
Tema užrakinta
Vartotojo avataras
WTČ
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 764
Užsiregistravo: 2014-09-02, 23:40
Reputacija: 15

Re: 2017 OD sezonas

Standartinė WTČ »

if u want to be a water be a water ma friend :V:
Vartotojo avataras
Volkas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 295
Užsiregistravo: 2016-05-25, 21:24
Reputacija: 46

Re: 2017 OD sezonas

Standartinė Volkas »

"Žmogus negyvena nei dabartyje, nei ateityje. Jis gyvena taip, tarsi niekada nemirtų. Ir galiausiai numiršta taip, tarsi nebūtų gyvenęs." - Dalai Lama
Sh4d0w
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 81
Užsiregistravo: 2017-03-23, 00:16
Reputacija: 3

Re: 2017 OD sezonas

Standartinė Sh4d0w »

Šiais metais iš automatų nusimato Dark Devil, ir Brooklyn Sunrise. Iš fotoperiodinių Sweet Cheese greita versija.
Vartotojo avataras
kauptukas
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 607
Užsiregistravo: 2015-07-10, 14:12
Reputacija: 40
Susisiekti:

Re: 2017 OD sezonas

Standartinė kauptukas »

Sh4d0w rašė:Šiais metais iš automatų nusimato Dark Devil, ir Brooklyn Sunrise. Iš fotoperiodinių Sweet Cheese greita versija.
Dark devil - uogų skonio reikalas, labai patiko.
Pareigūnai klauso.
Vartotojo avataras
ekko
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 335
Užsiregistravo: 2015-04-04, 11:47
Reputacija: 20

Re: 2017 OD sezonas

Standartinė ekko »

Mano svajone buvo kazkada Auto ultimate, sekmes kauptuk idomu kaip gausis |.|)
Vartotojo avataras
kauptukas
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 607
Užsiregistravo: 2015-07-10, 14:12
Reputacija: 40
Susisiekti:

Re: 2017 OD sezonas

Standartinė kauptukas »

monogamija rašė:Mano svajone buvo kazkada Auto ultimate, sekmes kauptuk idomu kaip gausis |.|)
Man jos prireiks, spotai jau nužiūrėti, vazonai paruošti. Planas vegint indoore ir po 3 sav išvest į lauką. Galvoju tik kaip čia persodinimą vykdyt, nes 10+ plantų nesutalpinsiu.
Pareigūnai klauso.
Sh4d0w
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 81
Užsiregistravo: 2017-03-23, 00:16
Reputacija: 3

Re: 2017 OD sezonas

Standartinė Sh4d0w »

kauptukas rašė:
monogamija rašė:Mano svajone buvo kazkada Auto ultimate, sekmes kauptuk idomu kaip gausis |.|)
Man jos prireiks, spotai jau nužiūrėti, vazonai paruošti. Planas vegint indoore ir po 3 sav išvest į lauką. Galvoju tik kaip čia persodinimą vykdyt, nes 10+ plantų nesutalpinsiu.
Nesutalpinsi kur? Auto Ultimate jei geresnė vasara bus nei pernai, gražaus derliaus turėsi. Man biški papelijo, bet turint galvoj kad pastoviai šlapia buvo tai mažai, keli g atsimetė. Vidutiniškai apie 50 g ant krūmo užaugo... Pats stuffas tai labai vidutiniškas gavos, negaliu sakyt kad nepatiko, bet žymiai labiau patiko originalas The Ultimate prieš kelis metus.
Doom'as
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 138
Užsiregistravo: 2014-12-21, 19:21
Reputacija: 0

Re: 2017 OD sezonas

Standartinė Doom'as »

Vartotojo avataras
kauptukas
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 607
Užsiregistravo: 2015-07-10, 14:12
Reputacija: 40
Susisiekti:

Re: 2017 OD sezonas

Standartinė kauptukas »

Doom'as rašė:Pluoštinukė

sėkla įmesta į žemę vasario 25 d.
[ Paveikslėlis ]

https://hostingkartinok.com/show-image. ... 6dc537a1d9
ankstyvas startas :ugeek:
Pareigūnai klauso.
Vartotojo avataras
Volkas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 295
Užsiregistravo: 2016-05-25, 21:24
Reputacija: 46

Re: 2017 OD sezonas

Standartinė Volkas »

Kada maždaug reiktų pernešt į lauką paprastą kanapę, jei namie paveginčiau 1-2sav(ne auto, bet ir ne Lietuvišką)? Kad normaliai spėtų subręsti žiedai :) ?
"Žmogus negyvena nei dabartyje, nei ateityje. Jis gyvena taip, tarsi niekada nemirtų. Ir galiausiai numiršta taip, tarsi nebūtų gyvenęs." - Dalai Lama
Vartotojo avataras
Buzzas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 98
Užsiregistravo: 2015-12-26, 14:13
Reputacija: 1

Re: 2017 OD sezonas

Standartinė Buzzas »

Mantalis rašė:Kada maždaug reiktų pernešt į lauką paprastą kanapę, jei namie paveginčiau 1-2sav(ne auto, bet ir ne Lietuvišką)? Kad normaliai spėtų subręsti žiedai :) ?
Paprasta tai fotoperiodinė? Na iš esmės nieko tai bendro neturi su žiedų brendimu, nes vistiek tau nežydės, kol dienos nebus apie 12val. tai kolkas vegink namie, tik dėl to, kad nenušaltų :)
Give a man a fish, and you feed him for a day. Teach a man to fish, and you feed him for a lifetime.
Darkphoric
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 181
Užsiregistravo: 2007-07-23, 15:58
Reputacija: 0

Re: 2017 OD sezonas

Standartinė Darkphoric »

Šiam sezonui sodinsiu, Royal Creamatic Autoflowering, 3 seeds iš Royal Queen Seeds :)
Vartotojo avataras
Volkas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 295
Užsiregistravo: 2016-05-25, 21:24
Reputacija: 46

Re: 2017 OD sezonas

Standartinė Volkas »

Buzzas rašė:
Mantalis rašė:Kada maždaug reiktų pernešt į lauką paprastą kanapę, jei namie paveginčiau 1-2sav(ne auto, bet ir ne Lietuvišką)? Kad normaliai spėtų subręsti žiedai :) ?
Paprasta tai fotoperiodinė? Na iš esmės nieko tai bendro neturi su žiedų brendimu, nes vistiek tau nežydės, kol dienos nebus apie 12val. tai kolkas vegink namie, tik dėl to, kad nenušaltų :)
Nu jo fotoperiodinė, nemokėjau išsireikšt :D blmb o man spės sužydėt? Nes kaip pirma kartą rošiuos augint tai myžu bšk.
"Žmogus negyvena nei dabartyje, nei ateityje. Jis gyvena taip, tarsi niekada nemirtų. Ir galiausiai numiršta taip, tarsi nebūtų gyvenęs." - Dalai Lama
Vartotojo avataras
kauptukas
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 607
Užsiregistravo: 2015-07-10, 14:12
Reputacija: 40
Susisiekti:

Re: 2017 OD sezonas

Standartinė kauptukas »

Priklauso nuo scenarijaus... Pavyzdžiui jei laikysi šiltnamyje ar kažkokiu būdu palaikysi temperatūra nakčiai (kad ir įnešdamas į klėtį) tada sužydės iki pabaigos, kitu atveju prasti orai gali priverst kirsti dėl pelėsio ar nepribrendusią. Nepaisant to nepribrendęs augalas nebūtinai reiškia prastos kokybės produktą. Trumpai kalbant jis bus šiektiek lengvesnis, mažiau rakinantis prie sofos.
Pareigūnai klauso.
Vartotojo avataras
Buzzas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 98
Užsiregistravo: 2015-12-26, 14:13
Reputacija: 1

Re: 2017 OD sezonas

Standartinė Buzzas »

Mantalis rašė:
Buzzas rašė:
Mantalis rašė:Kada maždaug reiktų pernešt į lauką paprastą kanapę, jei namie paveginčiau 1-2sav(ne auto, bet ir ne Lietuvišką)? Kad normaliai spėtų subręsti žiedai :) ?
Paprasta tai fotoperiodinė? Na iš esmės nieko tai bendro neturi su žiedų brendimu, nes vistiek tau nežydės, kol dienos nebus apie 12val. tai kolkas vegink namie, tik dėl to, kad nenušaltų :)
Nu jo fotoperiodinė, nemokėjau išsireikšt :D blmb o man spės sužydėt? Nes kaip pirma kartą rošiuos augint tai myžu bšk.
Papildydamas Kauptuką galiu pridėt tike tiek, kad ir veislę žiurint kokią kultivuosi. Jeigu iki 8 sav. žydinčios tai rugsėjo gale galėsi rinkt vaisius. Aš irgi turiu fotoperiodiniu, Early Skunk tai bandysiu irgi, bet betkokiu atveju, turiu ir automatų, jeigu neištems fotoperiodinės, tai bent kažka turėsiu šį sezoną, tą patį ir tau rekomenduočiau ;)
Give a man a fish, and you feed him for a day. Teach a man to fish, and you feed him for a lifetime.
Vartotojo avataras
kauptukas
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 607
Užsiregistravo: 2015-07-10, 14:12
Reputacija: 40
Susisiekti:

Re: 2017 OD sezonas

Standartinė kauptukas »

Žinoma, yra veislių kurios subrandina derlių per 6 savaites nuo žydėjimo pradžios. O yra ir tokių kuriom 14 savaičių kartais neužtenka. Nepamirškime kad skaičiai yra tik duoklė klijentui :) kartais gali užtrukti ir ilgiau.
Pareigūnai klauso.
Vartotojo avataras
Volkas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 295
Užsiregistravo: 2016-05-25, 21:24
Reputacija: 46

Re: 2017 OD sezonas

Standartinė Volkas »

Nu joo, automatai būtų daug geriau, tik, kad nelabai norisi siųstis tų sėklų, nes rizika ir pnš, toks šūdukas gali apverst aukštyn kojom visus gyvenimo planus :/ tai vis mąstau/planuoju kažkaip į Lenkija nusigaut ir nusipirkt tų automatų. Sup*sti įstatymai gadina žmonėms gyvenimus :(
"Žmogus negyvena nei dabartyje, nei ateityje. Jis gyvena taip, tarsi niekada nemirtų. Ir galiausiai numiršta taip, tarsi nebūtų gyvenęs." - Dalai Lama
Sh4d0w
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 81
Užsiregistravo: 2017-03-23, 00:16
Reputacija: 3

Re: 2017 OD sezonas

Standartinė Sh4d0w »

Automatai gerai, garantuotai sužydi normaliai ir visa kita, bet man kažkaip vistiek jaučiasi ta ruderalio genetika, nu netaip kažkas ir viskas :) o iš fotoperiodinių tai taip, labai atsirinkt rūšis reikia kad spėtų LT nužydėt. Iš mano ir pažistamų patirties normaliai arba beveik normaliai gaunasi su Hollands Hope, Early Pearl, Frisian Dew, Purple #1, Purple Maroc, Early Girl, Easy Sativa. Šiais metais pabandysiu gal ir pora rušių iš Sweet Seeds greitų versijų, pas anglus spėja, gal ir čia sueis.
Vartotojo avataras
Volkas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 295
Užsiregistravo: 2016-05-25, 21:24
Reputacija: 46

Re: 2017 OD sezonas

Standartinė Volkas »

Sh4d0w rašė:Automatai gerai, garantuotai sužydi normaliai ir visa kita, bet man kažkaip vistiek jaučiasi ta ruderalio genetika, nu netaip kažkas ir viskas :) o iš fotoperiodinių tai taip, labai atsirinkt rūšis reikia kad spėtų LT nužydėt. Iš mano ir pažistamų patirties normaliai arba beveik normaliai gaunasi su Hollands Hope, Early Pearl, Frisian Dew, Purple #1, Purple Maroc, Early Girl, Easy Sativa. Šiais metais pabandysiu gal ir pora rušių iš Sweet Seeds greitų versijų, pas anglus spėja, gal ir čia sueis.
O kas tau su jomis ne taip? Skonis, kvapas, poveikis?
"Žmogus negyvena nei dabartyje, nei ateityje. Jis gyvena taip, tarsi niekada nemirtų. Ir galiausiai numiršta taip, tarsi nebūtų gyvenęs." - Dalai Lama
Tema užrakinta
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • yaga gathering 2017
    Moderatorius » » forume Renginiai
    4 Atsakymai
    4839 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Moderatorius
  • 2011 OD sezonas
    Zotexas » » forume Outdoor
    503 Atsakymai
    182489 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Dendis
  • 2012 OD sezonas.
    FisH3r » » forume Outdoor
    674 Atsakymai
    222411 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas runkelis
  • 2013 OD sezonas
    zebr » » forume Outdoor
    1050 Atsakymai
    339047 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Closer
  • 2014 OD sezonas
    YraDvidesimtSimboliu » » forume Outdoor
    565 Atsakymai
    201184 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas medelynas