Nuotrauka Nuotrauka

2018 metų OUTDOOR

Auginimas lauke.
Tema užrakinta
quNNcy
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 476
Užsiregistravo: 2014-12-31, 20:12
Reputacija: 66

Re: 2018 metų OUTDOOR

Standartinė quNNcy »

Sweiki draugai,ispudziais niekas nesidalina,taigi snektelsiu as,auto ak ir auto dwarf x3 jau nuimti,bei isdziovinti,nuo maziausio dwarfo nuimta 15+g,nuo atrojo 26+ nuo didziausio nikstuko 37+,dumas swelnus,gerkles nedrasko,kabina gerai ir padauginti galima nesunkiai,uzvakar patyriau si dziaugsma,sedejau surakintas :) tikrai patiko,bet asmeniskai noretusi kazko stipresnio,auto ak,swelnus,nestiprus ir puikiai tinkantis dienos parukimui,jautiesi laimingas ir aktivus,nuimta nuo vieno 36,5,butu daugiau,taciau teko imti anksciau del pelesio ( rqs bankas ) kvapas labai malonus,primena citrusinio vaisiaus,na ir 2 eksperimentai,ugis 2,20+ saku daug kaip ir paciu ziedu,ziedynas skurdokas,atrodo dideli taciau mases nera,baisiai daug seklu,todel ir stabdo visa zydejima,bedu jau yra su pelesiu ir toliau tik dauges ju,baltu piesteliu dar labai daug,toliau laikysiu ir zesiu.... jei ne seklos butu tikrai dasibaiges,nes daug energijos eina i semkas,kvapas malonus,primena citrina,teko viena sakele ismeginsi,lengvas poveikis,tirpsta galnues,galvoje burbuliukai,diustanti burna,na stengsime isgauti is jo visa potencija,na ir antras medelis su kuriuo teko pavargi ir gaivinti trasu pagalba,taciau rezultate visa nieko,apie 180,zydi apie menesi,praita vizita pastebejau jog truksta fosforo,na cia sutvarkysime,ziedai dar nedideli,cukriuka meta,seklu taip pat ant jo jau maciau,na apie juos bus galima pasneket veliau :) tam kartui tiek
Vycia
Naujokas
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: 2018-08-09, 01:16
Reputacija: 4

Re: 2018 metų OUTDOOR

Standartinė Vycia »

Bus "monstriukas". Dar tik 5 savaite zydejimo, o pildos kaip turi but. Tikiuos uzteks lapu datempt iki pabaigos. Auginu ekologiniu rezimu, nenoriu uzmaitint chemija ,o lapai gelsta. Medicall mass is RQS.
Nuotrauka
Auga ir Euphoria RQS - 2 savaitem vyresne, bet zydejime savaite acilieka. Be to radau sviesos nutekejima - toj vietoj kur ji tamsiam pastayta visa nakti ziba zalias diodas. Uzdengiau,tikiuos dabar sparciau pildyt prades
Nuotrauka
Vartotojo avataras
Moderatorius
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 850
Užsiregistravo: 2013-01-28, 20:59
Reputacija: 94

Re: 2018 metų OUTDOOR

Standartinė Moderatorius »

ohoho. gražu, šaunuolis
(:
o, gal gali pakomentuot, kodėl nenori maitint ta „chemija“?
kažkada seniau čia buvom užvedę tokią temą, įdomi diskusija gavos
aš esu visiškai UŽ trąšas. kodėl jų vengi?
Vycia
Naujokas
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: 2018-08-09, 01:16
Reputacija: 4

Re: 2018 metų OUTDOOR

Standartinė Vycia »

Nu as toks truputi "kompostinis" jeigu galima taip pavadint :D Pas mane gan nemazas ukis: siltnamis, lysves, darzoves, uogos, vaisiai... Auginu viska ekologiskai, del saves. As ne pries trasas, jeigu butu prase buciau daves, bet vegino labai graziai ir be chemijos, tai galvoju datempsiu ir iki zydejimo pabaigos be chemijos. Dariau 4 kapitalinius "fan leaves" genejimus iki 12/12 ciklo, gal galejau truputi daugiau palikt, nes matosi kad stipriai juos nusiurbineja. Tikesimes viskas bus OK :)
Vycia
Naujokas
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: 2018-08-09, 01:16
Reputacija: 4

Re: 2018 metų OUTDOOR

Standartinė Vycia »

pafotkinau "šerkšną"
Nuotrauka
Nuotrauka
Vycia
Naujokas
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: 2018-08-09, 01:16
Reputacija: 4

Re: 2018 metų OUTDOOR

Standartinė Vycia »

Updeitas:
Medicall Mass padarytas flushas ir pradejo skaiciuot paskutine savaite. Ziuresim pagal "grybukus" pas mane tikslas ne THC tai gali but kad po sios savaites dar pratesim truputi.
Nuotrauka
Nuotrauka

Kazkaip mazokai aktyvumo cia pas jus. Ar visi jau derliu nueme ir pucia ramus ?
Vartotojo avataras
Moderatorius
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 850
Užsiregistravo: 2013-01-28, 20:59
Reputacija: 94

Re: 2018 metų OUTDOOR

Standartinė Moderatorius »

labai prinokusios atrodo, pakankamai laikai, geri žiedynai, maladec
o dėl aktyvumo.. didelis reikalas čia, visi apleidžia forumus, bet tokie, kaip tu, ir kiti aktyvūs forumo nariai - palaiko visą šitą
ateis laikas, atsigaus viskas čia (:
Vycia
Naujokas
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: 2018-08-09, 01:16
Reputacija: 4

Re: 2018 metų OUTDOOR

Standartinė Vycia »

Panasu kad sita tema taps mano "dienorasciu" :D
Vakar buvo harvest day, nes jau prisirpo taip, kad net varvejo (pirma foto)
Nuotrauka
Nuotrauka
Nuotrauka
Nuotrauka
Nuotrauka
Nuotrauka
Nuotrauka
Biersack
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 62
Užsiregistravo: 2017-11-18, 10:06
Reputacija: 3

Re: 2018 metų OUTDOOR

Standartinė Biersack »

Super atrodo viskas pas tave čia:) ilgai užsiemi auginimu?
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: 2018 metų OUTDOOR

Standartinė Ciakis »

gerai atrodo :) liuks :ugeek:
Bet darbe mane vadina - Veryga
Vycia
Naujokas
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: 2018-08-09, 01:16
Reputacija: 4

Re: 2018 metų OUTDOOR

Standartinė Vycia »

Pirmas kartas :D
As net puciau paskutini syk pries gerus 5 metus turbut. Tiesiog del gyvenimo tempu, stresso darbe stoga truputi raut pradejo, uzssisakiau CBD oil'o is RQS it gavau seklu bonuso. Negi gera daikta ismesi? :) Pasejau ir isaugo.
Tiesiog pas mane tokia filosofija - jeigu darai daryk gerai, o jeigu gerai daryt nenori nedaryk visai. Daug domejaus, skyriau daug demesio augaliukams ir jie acidekoja derlium :D
Labai uzkabinantis process. Kitam sezonui berods 12 semku stalciuj guli.
Sekantis harvestas bus su graziais "purple" budsais, bet panasu kad tik uz geru 2 savaiciu..
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: 2018 metų OUTDOOR

Standartinė Ciakis »

:D visiskai sutinku ir taip pat dalinuosi tavo mastymu :)
as daug dirbu, be darbo daug self studinu. prasidejo visokios nemigos pastovus nerimas :) darktaras prirase migdomuju, bet manau jau geriau karts nuo karto parukyti jei su miegu blogai nei pulti prie tableciu. po tableciu dar pusdieni miegantis vaikstau :)

galiu paklausti? matau dziovinai spintoje. gal matavai spintos isores dregnuma ir vidaus dregnuma, sausintuvo daug reikejo jei reikejo visai? kiek laiko dziuvo? dejai i stiklainius?
Bet darbe mane vadina - Veryga
Vycia
Naujokas
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: 2018-08-09, 01:16
Reputacija: 4

Re: 2018 metų OUTDOOR

Standartinė Vycia »

As ja tik vakar nuskyniau. Dregme pas mus name dabar apie -+65. Dariau bandyma pries kabinant, tai per nakti 2 mazi dziovintuvai iki >50 numuse. Pac gerumas dziovinimui + ventiliatoriu maza pastates kad oras cirkuliuotu. Planas toks - 7 dienos dziovinimui, dry trim, pasversiu ir i stklainius brandinimui.
Idomu koks svoris bus :)
Paskutinį kartą redagavo Vycia 2018-10-03, 16:42. Iš viso redaguota 1 kartą.
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: 2018 metų OUTDOOR

Standartinė Ciakis »

laukiam naujienu :Das savo 1ma sezona atidarysiu po kokio menesio :) man tiek gerai kad nesodina pagavus :D velniu israso tik :)
Bet darbe mane vadina - Veryga
Vycia
Naujokas
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: 2018-08-09, 01:16
Reputacija: 4

Re: 2018 metų OUTDOOR

Standartinė Vycia »

As irgi ne Marijos zemej ukininkauju :D
Biersack
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 62
Užsiregistravo: 2017-11-18, 10:06
Reputacija: 3

Re: 2018 metų OUTDOOR

Standartinė Biersack »

:( NuotraukaDabar tokie reikalai pas mane. Turėjau meduka gražu ir sveika. Bet kadangi orai labai labai pablogėjo. Bijojau aš ji palikt ant tokiu oru. Tai va man gavos ir sėklu prie to paties. Bet jos nesubrendusios iki galo 100%. Bet kaip manot imanoma kažka bandyt žiurėt su jom? Ar tiesiog išmest? Nes nesubrendo iki galo
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: 2018 metų OUTDOOR

Standartinė Ciakis »

Nepabandes nesuzinosi nors sansas ir menkas bet imanoma
Bet darbe mane vadina - Veryga
quNNcy
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 476
Užsiregistravo: 2014-12-31, 20:12
Reputacija: 66

Re: 2018 metų OUTDOOR

Standartinė quNNcy »

Gali lengvai jas patikrinti,jei subrendusios spustelk tarp pirstuku,aisku nereikia issisiepus ar dantis sukandus spaut ;D jom nieko nenutiks ir nesusitraiskys,o jei nesubrendusios suluz nesunkiai ir tikrai zinosi kad zopa,del seklu ar salia buvo dar augalu? jei ne tai ka is ju gausi neaisku,tokiu atveju gali meginti auginti tik aisku nekisant pinigu ar skiriant daug demesio nes veliau gali nusivilti nes gausi SH... tiesiog susirandi koki dilgelina igrudai ir palikai,tegul auga,ka ir as dariau siais metais,isaugo 2 grazuoles 220+cm ir sekantis 190+,semkos tos pacios bet ziedynai skyresi,o gavosi lengvas stuffas :) o surinktos buvo nuo auto Northern light,beje semkos turetu but reg,meginti aisku gali o ka gausi suzinosi pats ir mum gal dar papasakosi,sekmes
Vycia
Naujokas
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: 2018-08-09, 01:16
Reputacija: 4

Re: 2018 metų OUTDOOR

Standartinė Vycia »

Vakar neiskenciau ir susisukau nediduka kasiakeli is medical mass :D
Aisku dumas dar stipriai gerkle droziantis,nes nuskinta tik pries 5 dienas, bet susiruke. Galvojau bus lengvas parukymas, nes naudojau "popcornus" nuo paciu apatiniu sakeliu, bet prikabino gerai. Is pradziu toks greitas stiprus high, tai teko prisest ant sofos, high bribleso per gera pusvalandi, bet liko stiprus couch lockas , apie valanda patingejau ir pramuse ant valgymo - krekeriu pakuote geras 3 minutes bandziau praplest :D Uzvalgiau ir priguliau pasnaust. Zodziu diena buvo trumpa
Reziume - viskas gavos super, bet strainas tikrai ne day time smoke.Vakarui pries miega pac tas
Pora dienu ir darysiu apkarpyma, susversiu (idomu visgi kiek gausis, nors ir nera svarbu) ir i stiklainius brandinimui
Vycia
Naujokas
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: 2018-08-09, 01:16
Reputacija: 4

Re: 2018 metų OUTDOOR

Standartinė Vycia »

Padariau vakar manikiura savo derliui. Pac nemaloniausias auginimo procesas 8E Pradejau 7 vakare ir nonstop variau iki 3.30 - 8.5 valandos nensustojamo karpymo! Galvojau ir stoga nuraus i pabaiga net smirdet augaliukas pradejo :D
Kaip pirmam auginimui, tai sakyciau neblogai nuo vieno krumuko - 230g. Galejau ir daugiau isspaust, bet "popcornus" i trimingus meciau, ypac i pabaiga karpymo :D
Nuotrauka
Tema užrakinta
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Sveikatos dienos 2018
    putejas » » forume Renginiai
    0 Atsakymai
    3280 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas putejas
  • Yaga Gathering 2018: ShapeShifting
    Moderatorius » » forume Renginiai
    6 Atsakymai
    5086 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas saldi.juoda.naktis
  • 18-30 metu, visi (pa)ruko?
    kulturingas » » forume Prašau žodžio!
    18 Atsakymai
    10308 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas zemes_paslaptis
  • www.legalus.net - 10 METŲ GIMTADIENIS
    adminas » » forume Legalus forumas
    3 Atsakymai
    4971 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Darkphoric
  • Kiek metų pučiat?
    mindblow » » forume Legalus forumas
    26 Atsakymai
    14529 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Moderatorius