Nuotrauka Nuotrauka

2019 OUTDOOR

Auginimas lauke.
Tema užrakinta
Operatore
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 785
Užsiregistravo: 2018-11-25, 16:43
Reputacija: 112

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė Operatore »

Ir dar pasidziaugti! As cia taip atsargiai pasisakau pries auginima dideliais kekiais, galvojau chebra juoksis, neva - operatore, nemoki p-st, nereikia list, susimovei, tai tipo tylek. Bet ne, cia pora pliusu ten, pora ten - aciu uz palaikyma :)
Yra kaip yra, o turim ka turim ..
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė Ciakis »

Operatore rašė: 2019-04-23, 20:00 Ir dar pasidziaugti! As cia taip atsargiai pasisakau pries auginima dideliais kekiais, galvojau chebra juoksis, neva - operatore, nemoki p-st, nereikia list, susimovei, tai tipo tylek. Bet ne, cia pora pliusu ten, pora ten - aciu uz palaikyma :)
Viskas gerai Operatore, as pilnai tau pritariu, geriau taip nerizikuoti nes ant kortos realiai labai daug :) kokiu 20 metu nuosavo gyvenimo.

zinoma ne man ar tau aiskinti kaip kitas turi gyventi, bet visi perspejimai bei kritika yra labai laukiami, leidzia apsvarstyti viska pora papildomu kartu. tiek 120, 420 cia tiek per paskutines kelias dienas maciau jog atrodo visi matuojasi pas ka didesnis. realiai toki kieki paslepti labai sunku o ikliuti labai lengva tokios realijos. ir nezinau ar 10k ar 20k euru verti tu metu praleistu ne ten kur noretum :)
Bet darbe mane vadina - Veryga
quNNcy
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 476
Užsiregistravo: 2014-12-31, 20:12
Reputacija: 66

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė quNNcy »

120 :) ir dar pirmas auginimas? panasu is drambliuko svajone,kazkada pakako man ir 11 ju ir tikrai vargelio turejau,o cia... kiek prieziuros,trasu ir tt... o ka jau sneket apie nuemima,triminima,dziovinima,na sekmes nes tau jos prireiks laaabai daug,as kuklenis busiu,per akis man bus x3 auto dwarf,x3 auto bluematic,1x auto cheezas ir x5 diamond queen kush,turiu dar ir neaiskiu saulegrazu ir tikrai jos mane domina,bet kazi ar apsimsiu... velniskai daug laiko viskas atimtu,nebet i dilgelyna ir palikt
Sh4d0w
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 81
Užsiregistravo: 2017-03-23, 00:16
Reputacija: 3

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė Sh4d0w »

Mhm, čia ir užsienio forumuose tokius kiekius netaip dažnai sutiksi, rimti planai pas žmones. Iki 20 auto šiais metais sodinsiu, iš patirties optimalus kiekis kai galima dirbt ir suspėt tiek augalus apšokinėt, tiek pailsėt. Sau tiek derliaus gaunasi per akis. Kelių rūšių, kad nepriprast ir viskas liux. Lieka aišku, bet tegul guli, komercija nesiruošiu užsiimt.
barzdyla
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 509
Užsiregistravo: 2019-01-19, 20:14
Reputacija: 68

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė barzdyla »

Sh4d0w rašė: 2019-04-24, 23:30 Mhm, čia ir užsienio forumuose tokius kiekius netaip dažnai sutiksi, rimti planai pas žmones. Iki 20 auto šiais metais sodinsiu, iš patirties optimalus kiekis kai galima dirbt ir suspėt tiek augalus apšokinėt, tiek pailsėt. Sau tiek derliaus gaunasi per akis. Kelių rūšių, kad nepriprast ir viskas liux. Lieka aišku, bet tegul guli, komercija nesiruošiu užsiimt.
Aš planuoju kokį trečdalį savo derliaus "užkoncervuot" pusei metų, metams ar dviems. Sako, skonis tobulas po tokio brandinimo :)))
Sh4d0w
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 81
Užsiregistravo: 2017-03-23, 00:16
Reputacija: 3

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė Sh4d0w »

barzdyla rašė: 2019-04-24, 23:32 Aš planuoju kokį trečdalį savo derliaus "užkoncervuot" pusei metų, metams ar dviems. Sako, skonis tobulas po tokio brandinimo :)))
O taip, metelius tvarkingai pralaikius brandinime būna tikrų skanėstų, net pradedi galvot kad galėtų būt puikūs prieskoniai patiekalams :D tik vat reikia kokybiško derliaus, pelėsis labai stipriai pagadina reikalus, outdoore to išvengt nelengva.
Ta proga klausimas, kokius naudojat būdus apsisaugot nuo pelėsio? Kas ką iš patirties galit rekomenduot neskaitant teisingo sėklų pasirinkimo :)
barzdyla
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 509
Užsiregistravo: 2019-01-19, 20:14
Reputacija: 68

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė barzdyla »

Sh4d0w rašė: 2019-04-24, 23:47
barzdyla rašė: 2019-04-24, 23:32 Aš planuoju kokį trečdalį savo derliaus "užkoncervuot" pusei metų, metams ar dviems. Sako, skonis tobulas po tokio brandinimo :)))
O taip, metelius tvarkingai pralaikius brandinime būna tikrų skanėstų, net pradedi galvot kad galėtų būt puikūs prieskoniai patiekalams :D tik vat reikia kokybiško derliaus, pelėsis labai stipriai pagadina reikalus, outdoore to išvengt nelengva.
Ta proga klausimas, kokius naudojat būdus apsisaugot nuo pelėsio? Kas ką iš patirties galit rekomenduot neskaitant teisingo sėklų pasirinkimo :)
Skaičiau, kad mažas kiekis obuolių cidro acto sumaišius su vandeniu ir nupurškus augalus padeda kovot su pelėsiu. Dar jei gerai pamenu galima maišyt pieną su vandeniu, tik tiksliai nebeprisimenu kokiu santykiu ir taip pat nupurkšt.

Jei gerai pamenu yra dar pelėsio rūšis, kuri atsiranda žieduose ir sunku tokį pelėsį pamatyt kol dar augalas vegetuoja. Tai jei toks augalas pasitaiko, tai reikia šalint visiškai, nes tada pelėsis į visas puses plečiasi ir persimeta ant kitų augalų.
Palaukt reikia daugiau nuomonių, tikrai žinos kas nors tiksliai ką daryt :)

EDIT: Va radau video, kur labai aiškiai pasakoja kas kur ir kaip :)
https://www.youtube.com/watch?v=JnulS7MTfuA
buyan0
Naujokas
Pranešimai: 21
Užsiregistravo: 2019-03-30, 22:59
Reputacija: 1

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė buyan0 »

turiu pora klausimuku planuoju sodinti augalus i plastamsini maisa 50 lt su skilutem viduje, miske(pamiskeje). Ar apstacius aplink augala sakaliukus ( inicijuoti tvora ) apsaugotu tai nuo gyvunu, amaru, sraigiu ir t.t. kaip apskritai, kreipiuosi i tuose, kurie pamiskeje arba miskuose bande auginti, apsisaugoti nuo vabalu, padaru ir t.t.
Dar toks klausimas kokios organines medžiagos sudaro natri ir kali, kuo galima pamaitinti iš organniniu trašų vegetuojant vegetuojant?
barzdyla
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 509
Užsiregistravo: 2019-01-19, 20:14
Reputacija: 68

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė barzdyla »

Nuo vabalų: lesyklėlė paukščiams
Nuo gyvūnų: repelentas arba normali tvora
Operatore
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 785
Užsiregistravo: 2018-11-25, 16:43
Reputacija: 112

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė Operatore »

Laba, sakaliukai galbut apsaugotu nuo kiskiu, bet jei jie imituos auksta tvora, augalas frustruos del sviesos, jei zema tvora - stirnoms, elniams, briedziams pofik bus. Sraigems tvora dzin apskritai.
Siulau maziau jaudintis del didziuju zoleedziu, nusimyzk keleta kartu ten, pametik savo augintiniu ismatu (juk turi :) ), kaimynu kaciu kraiko naudoto ir rozanciu kur nors salia, tutetu praeiti.
Sraiges - manualus nurinkimas kuo dazniau, varines vielutes kaip barjeras ir tas pats rozancius - turetu praeiti.
Paskutiniu klausimu siulau dometis kai susidursi su poreikiu.
Yra kaip yra, o turim ka turim ..
quNNcy
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 476
Užsiregistravo: 2014-12-31, 20:12
Reputacija: 66

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė quNNcy »

Rqs tik dar kart patvirtina savo gera varda bei kokybe,24 h stiklineje su vandenuku ir para laiko daiginimo inde,saknys kewrai diskine vata ir sikpopieriu isejo :) visi 7 jau sedi vazonuose,lauksime kol iskis savo galvyte i dienos sviesa,na o diamont queen kushai spiriojasi,4 is 5 isleido uodegaites bet per mazos man :) iki vakaro palaikysiu,jei islis tai islis daugiau,jei ne desiu tokias kokios bus i misinuka,nes galiu ir dar supudyt netycia

PO darbu,4 kushai sedi naujuose namuose,2 is ju per visa diena padare sioki toki progresa,nediduka taciau vistiek padare,kiti 2 lig ir nieko... o likes nei krust,manau kad jam bus zopa,keistoka man aplamai,nauja rusis sio augaliuko o semkos toks ispudis kad pastovejusios butu,arba prastai sandeliuotos,ko pasekoje dygsta ne taip kaip noreciau ar turetu
lazyc
Naujokas
Pranešimai: 25
Užsiregistravo: 2015-05-11, 21:27
Reputacija: 0

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė lazyc »

Mano, saulytė, jau dvi savaitės, kaip lauke ir kolkas auga puikiai, bet orai nusimato artimiausia savaitę ganėtinai žiaurūs. Gerai, kad ne auto, o Gold rush outdoor, bet vistiek neramu. Įdomu ar kas jau išnešėt į lauką savo agurkelius? :)
smc
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 137
Užsiregistravo: 2018-07-25, 12:57
Reputacija: 7

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė smc »

sveiki ka daryt su skruzdelem vieta kur planuoju augint yra skruzdeliu ar jos pakenktu augalui?
lazyc
Naujokas
Pranešimai: 25
Užsiregistravo: 2015-05-11, 21:27
Reputacija: 0

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė lazyc »

Skruzdėlės, nebent ant augalo pradės namus statyt,kitaip abejoju kad kašką padarys. Išnaikinti gali su karštu vandeniu
N/A
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 311
Užsiregistravo: 2010-07-18, 19:33
Reputacija: 40

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė N/A »

lazyc rašė: 2019-04-29, 23:04 Mano, saulytė, jau dvi savaitės, kaip lauke ir kolkas auga puikiai, bet orai nusimato artimiausia savaitę ganėtinai žiaurūs. Gerai, kad ne auto, o Gold rush outdoor, bet vistiek neramu. Įdomu ar kas jau išnešėt į lauką savo agurkelius? :)
Na kaip, ar nenušalo? Vietomis, girdėjau, buvo ir iki 2°C nukritę šianakt... Manau, be gegužės vidurio neverta nešti į lauką, nors pats outdoor nebandysiu.
N/A
lazyc
Naujokas
Pranešimai: 25
Užsiregistravo: 2015-05-11, 21:27
Reputacija: 0

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė lazyc »

Kolkas, tai tikrai nenušalo, atrodo puikiai ir auga gerai, padėtas termometras, tai buvo +4,9c mažiausiai , na bet dabar laukia tikras išbandymas artimiausią savaitę dienomis 10-13c ir mažai saulės, galimos ir šalnos.
quNNcy
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 476
Užsiregistravo: 2014-12-31, 20:12
Reputacija: 66

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė quNNcy »

smc viskas bus gerai,nebijok del skruzdeliu,turejau auto nl kur buvo apsigyvene salia vazono ir dalis paciame vazone,kaip augo taip augo,nuzydejo ir viskas uzsibaige gerai,beje dar ir visokius gyvius susirinkdavo nuo jo :)

lazyc nebent stos augimas iki +10 jis tebeauga,letai bet auga,jei zemesne butu galetum nerimatau del streso bet ir tai neuzmustu jo,dazniausiai patys groweriai uzmusa jas is per dideles meiles ir noro kad butu viskas ciki,tai per laisto,pertrasia ir pns :)

na o pas mane tai viskas juda puikiai,snd jau x3 dwarfai ir x3 bluematic islinde is po zemiu,ryt tikiuosi pamatyt jau cheeza ir kazka is diamond queen kushu,nez kodel bet sis autikas mane labai jau domina ir jaudina,praktiskai vien indika 90% :) idomus hybridas cia,ble kazkoki nerima turiu del ju :) na blogiausiu atveju nors 2 tegul pamato dienos sviesa,o toliau jau as pasistengsiu del ju
smc
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 137
Užsiregistravo: 2018-07-25, 12:57
Reputacija: 7

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė smc »

quNNcy dekui uz atsakyma :)
Operatore
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 785
Užsiregistravo: 2018-11-25, 16:43
Reputacija: 112

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė Operatore »

Smc, skruzdes nera kazkas bloga. Jos tikrai gali isikurti prie tavo augalo, bet ne ant, o po zeme prie saknu sistemos. Niekis, nepastebejau, kad augalai kazkuo skirtusi nuo kitu.
Siandiena ir as jau pamaciau uodegeles savo 3x ww ir 2x purplemaroco! O viena partija jau pasodinta, kita bus kita savaite daiginama, visi pavasario zenklai :)
Yra kaip yra, o turim ka turim ..
quNNcy
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 476
Užsiregistravo: 2014-12-31, 20:12
Reputacija: 66

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė quNNcy »

operatore jus ww ( white widow ) jei neklistu,meginsi lauke isauginti? del maroco tai kaip ir aisku man,tikriausiai viskas su juo ok bus,nuimsi ji tikriausiai spalio menesi

Na o pas mane snd jau galva iskiso ir cheezas :) rqs dovana,o diamond queen kushai kolkas neiasku,nesimato nieko :) lauksime ir laikysime spygas :) o paskutine kusho semka padare mirau,pasirode jau kazkokia keistoka,biskiuka spustelejau tarp pirstuku ir liko kose.. supuvome
Tema užrakinta
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • KKD 2019, Vilnius
    Moderatorius » » forume Prašau žodžio!
    10 Atsakymai
    4898 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Moderatorius
  • Spannabis 2019
    Artemis » » forume Muzika, filmai ir kita media, pramogos
    1 Atsakymai
    2485 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas G.
  • Prezidento rinkimai 2019
    N/A » » forume Prašau žodžio!
    5 Atsakymai
    3154 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Ciakis
  • outdoor mix 12/12 pc box
    sudumalunas » » forume Dienoraščiai (neužbaigti)
    16 Atsakymai
    8394 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Carlos-
  • OUTDOOR 2023!
    Grower » » forume Outdoor
    18 Atsakymai
    2020 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas nenaudelis