Nuotrauka Nuotrauka

2019 OUTDOOR

Auginimas lauke.
Tema užrakinta
barzdyla
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 509
Užsiregistravo: 2019-01-19, 20:14
Reputacija: 68

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė barzdyla »

Po lempas su jomis susipažinsim artimiau kitame mano dienoraštyje :) O dabar tiesiog jų turiu tikrai nemažai, tai negaila. O jau ir išdygo visos keturios, atgal į sėklą nebesukišiu o prie namų nelabai yra kur augint :)) Dar nusprendžiau ta critical kloną išnešt į gamtą irgi. Tik atokiau nuo gorillų kaip jūs sakot, kad jeigu pelėsis, nepersineštų ant critical. O jis palyginus stipresnis už gorillą. Tai gal jis atlaikytų :) P.S. ten jis išvis su trim galvom auga, tai vaizdelis irgi manau neblogas turėtų būti.
Aš irgi čia kaip daugelis laukia, kol naktys šiltesnės bus :) Žiū klimatas vos ne toks pat koks lietuvoj pas mane. Tai visai sutarsim:D
quNNcy
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 476
Užsiregistravo: 2014-12-31, 20:12
Reputacija: 66

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė quNNcy »

Kad persoktu pelesis nuo vieno ant kito,nemanau kad del tu turetum sukti galva,nuo weisliu priklauso,jei pritaikyti siltam klimatui didziausia beda pelesis,praita met 3 dwarfai vienas salia kito stovejo,pats maziausias pasigavo pelesiuka,visa sakele nuimiau anksciau laiko ( savaite/dvi iki harvesto like buvo ) ir dasibaigem graziai iki galo,sekantis biskiuka taip pat papelyjo bet lb mazai,na treciasis visiskai sweikas,o stovejo vienas salia kito,ateity jei nori isvegti tokiu bedu,ziurekis kad butu mold resistanse kitaip sakant atsparus pelejimui,arba tau reikia tokios vietos kur butu pastovus oro judejimas,nuolat prapuciama,gera ventilecija,megink :) visko pasitaiko,buna rodos netinka ta veisle,su viena beda po bedos,o su kitu tarkime eina viskas tolka tak
barzdyla
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 509
Užsiregistravo: 2019-01-19, 20:14
Reputacija: 68

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė barzdyla »

Tai taip taip. Mano autikai labai atsparus pelesiui ir kaip tik tokiam klimatui sukurti kokiame auginam. O šitie gorillos ir buvo imti kaip dovana su tikslu auginti box'e, o čia taip gavos, kad labai daug tų sėklų gavau, daugiau nei tikėjaus, tai negaila pasibandyt :)

P.S. ar yra kokia nors tema diskutuoti apie kanapių rūšis? Pvz., kaip chebra jaučiasi po WW, kaip po Cheese ar kokios kitos rūšies.
Operatore
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 785
Užsiregistravo: 2018-11-25, 16:43
Reputacija: 112

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė Operatore »

Pelesi uztenka paliesti ir jis pasklinda aplink jei yra oro cirkuliacija, daleles gali buti nematomos, gali keliauti toli ir apsigyventi nesvarbu ant ko jei salygos tinkamos. Taip kad nuo kanapes iki kanapes pelesis persokti gali.
As tai palaikau barzdyla, nes seklos chaliavos, ko neauginti. Tik as patarciau vis tik ne pamirsti iki rudens, o aplankyti bent 5 kartus per sezona. Tiesiog aplauzyti aplink augala konkurentus, gausiai pamulciuoti, na, dar ka nors prie progos nuveikti. Sansu padauges. Dar apie out butinai turiu priminti, kad medziu laja vasara min 10 kartu yra didesne nei pavasari, ivertink seselius.
Yra kaip yra, o turim ka turim ..
akvile
Naujokas
Pranešimai: 26
Užsiregistravo: 2018-05-19, 16:57
Reputacija: 0

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė akvile »

Sveiki siais metais planuoju augint automatus outdoore
Nl, dwarf ir cheesa is rqs
Norejau pasiteirauti ar bus kaskokios naudos darant LST ?
quNNcy
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 476
Užsiregistravo: 2014-12-31, 20:12
Reputacija: 66

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė quNNcy »

akvile,as asmeniskai nerizikuociau su auto darant lst (low stress training),nes jei sustresuosi augaliula,gali anksciau laiko pradet zydeti,atsilieps ant ugio tuo paciu ir derliaus,juk auto nepakelia streso,o sustresuot gali nuo daug ko,sraigiu apesti lapai,luzusi sakele,lankstymai,trasos,perlaistymas,veduokliniu lapu salinimas karpymas,su auto as tokiu bejeriu nedarau,jei nori zaisti su lst rekomenduociau tai daryt grynai su outdoriniais strainais,bet cia tavo teise rinktis
gardening
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 67
Užsiregistravo: 2019-04-14, 23:31
Reputacija: 1

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė gardening »

Galima augalus lauke, lieti prudo vandeniu?
ir 17litru vazonu lauke uzteks? ar pirktis didesnius?
Operatore
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 785
Užsiregistravo: 2018-11-25, 16:43
Reputacija: 112

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė Operatore »

Akvile, tik ramiai ir svelniai, nedaryk hardcore'o ir viskas bus gerai. Tiesiog daryk easy versija. Tie automatai, kur cia visiems stresuoja, leipsta ir mirsta - stovi per vasaros audras, skvalus ir vetras ir px jiems panasu kad. Aisku, kol zmogus neisikisa "matydamas" ko augalui "reikia". AISKU, jie lepesni, bet nebijokime!
Gardening, as laistau prudo vandeniu. Viskas gut. Tik nemaisyk balos su prudu :) mano tvenkinys kokie 5-6 arai maitinamas saltinio, tai no probs. O vazonai ir taip jau ddidesni uz "standarta", bet augalui tik geriau nuo to.
Yra kaip yra, o turim ka turim ..
quNNcy
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 476
Užsiregistravo: 2014-12-31, 20:12
Reputacija: 66

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė quNNcy »

Klausimas operatorei,ar jus darote kazka panasaus su automatais? Nes as esu dares,tik rezultatas kuri gavau ir pamaciau tikrai nedziugino,atsiliepe ir ant ugio ir derliaus,o dariau su auto NL,taigi tas nelaimelis pasieke tik 50cm ugi kai jo broliai neliesti pasieke 100+ ir vyriausiasis 120cm,del vetru,skvalu tu teisi,bet kolkas tfu tfu tfu nelikau nuskriaustas

gardering,paantrisiu operatorei,taip tinka :) paciam tenka daznai naudoti upes vandeni,nieko nesiskunde,sugere ir liko patenkiti

O db apie save,sios savaites gale zadu nesti jau i lauka autikus,salnos jau praejo,naktimis nuo treciadienio +10 ir tt... snd nutiko nelaime vienam dwarfui,katukas nuverte kulturingai vazoneli,biskiuka apsilankste pats pirmasis lapukas,kotas sweikas,tikiuosi neatsilieps tai,saknys jau per apacia pradejo lyst,laikas kraustyt i didelius namus,beje 7 eksperimentai jau sedi vazonuose su islindusiomis galvomis,stai ka reiskia praitu metu semkos,kokybe nuostabi kaip ir daigumas,realiai visi 7 per 2 dienas daiginimo inde sugebejo nusimest salmus,saknu ilgis nesumeluosiu,nuo 5 iki 10 cm,kaikuriuose vazoneliuose turejau daryt skyles iki pat dugno jog tilptu saknele,na ir dar viena partija sedi jau daginimo induke :) ir visi jie eksperimentai keliaus pas dilgelaites,jau 3 sezona bus kultivuojamos sios semkos,pats ziedynas turi 2 fenotypus,vieno jo didele grazus bumbulai tik mases nera,lb daug oro tarpu,kitame grazus kieti riesutukai,anksciau ar veliau gausiu stabilia weisle,beje dar ka atkreipiau demesi,vienas is ju lepus ir nera atsparus pelesiui,kitas is ju kietas biciukas :) na istiesu nusimato idomus sezonas
Operatore
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 785
Užsiregistravo: 2018-11-25, 16:43
Reputacija: 112

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė Operatore »

Kaip cia pasakius. Pries teorini gilinimasi ir tolesne praktika, tai nejucia siltnamy atsirado ir dafiguski isilgai einanciu vielu prie kuriu patogu paraisioti augalus, plastmasiniu kabliuku, geleziniu sagiu prisegti ir bla bla, tai atsitiko kokiu 3m pries nei as apskritai suzinojau zodi lst. Lauke, kur auginau iki siltnamio irgi gan megau paraisioti. O automatai jau praktikuojami 6m, jei neklystu (buvo pertrauku kai auginau tik regular), tai galiu pasakyti jei augaliukas levas ar salygos jam nepatinka, tai tu jam ko nori nedaryk - juokins viskuo (mano rekordine ponia lilipute su visais galingo augalo atributais - kiek didesne nei mano sprindis).
O, beje, as esu tamstos kolega forumietis augintojas megejas, tad lygus lygiam galetu ir tu sakyti :) man apie 35, tai ne toks as jau ir jus.
As taip pat si 5dieni sodinsiu saviskius, dabar balkone pratinu prie oru. Vienas istyso gan smarkiai, teko remti.
Idomu, kad pas mus panasus auginimas gaunasi - abu auto, panasiu metu i zeme. Na, sekmes, linkiu, kad taviskes butu didesnes nei mano .)
Yra kaip yra, o turim ka turim ..
N/A
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 311
Užsiregistravo: 2010-07-18, 19:33
Reputacija: 40

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė N/A »

akvile rašė: 2019-05-13, 02:50 [...]
Norejau pasiteirauti ar bus kaskokios naudos darant LST ?
Naudos žinoma bus, o ar verta priklausys nuo to, kur augini. Augalas su LST išsiskirs iš aplinkos, taigi gali labiau atkreipti dėmesį. Saulės penetration geresnis nei lempų, tad stipriai lankstyti nėra prasmės. Juk ne scrog'ui ruoši ;)
quNNcy rašė: 2019-05-13, 10:27 akvile,as asmeniskai nerizikuociau su auto darant lst (low stress training),nes jei sustresuosi augaliula,gali anksciau laiko pradet zydeti,atsilieps ant ugio tuo paciu ir derliaus,juk auto nepakelia streso,o sustresuot gali nuo daug ko,sraigiu apesti lapai,luzusi sakele,lankstymai,trasos,perlaistymas,veduokliniu lapu salinimas karpymas,su auto as tokiu bejeriu nedarau,jei nori zaisti su lst rekomenduociau tai daryt grynai su outdoriniais strainais,bet cia tavo teise rinktis
LST todėl ir vadinamas low stress training, nes praktiškai nesukelia jokio streso. Svarbu nenulaužti belankstant. O žydėti tikrai anksčiau nepradės, veikiau - atvirkščiai. Stresas gali atitolinti žydėjimo pradžią. Belankstydamas netyčia įlaužęs stiebą buvau, tai visos pasekmės - savaite atsilikinėti pradėjo, kol stiebas sugijo.
Vėduoklinių lapų karpymas ir šakelių laužymas (supercroping) yra HST, o tai ne tas pats. Pats asmeniškai visada lanksčiau ir lankstysiu, tik reikia įgusti tai daryti atsargiai. Pamatytumėt jūs mano cream caramel auto, kai kurios šakos pusmetrio ilgio, ne tik lenktos, bet ir susuktos į spiralę, o pačių augalų aukštis 25 cm nesiekia :D Ir auga puikiai, pagrindinės galvos kumščio dydžio, augalas jokių stresų nepatyrė.
quNNcy rašė: 2019-05-13, 22:02 [...] saknu ilgis nesumeluosiu,nuo 5 iki 10 cm,kaikuriuose vazoneliuose turejau daryt skyles iki pat dugno jog tilptu saknele,na ir dar viena partija sedi jau daginimo induke :) [...]
Niekada nelaikykit sudaigintų sėklų tiek ilgai, kad šaknelė 10cm pasiektų. Dar augalas neįsišaknijo, o jau gavo streso... Tik prasikala, išlenda bent pora mm ir iškart į žemę sodint reikia. Daiginimas skirtas tik tam, kad įsitikinti, kad sėkla tikrai daigi.
Iki pat vazono dugno sodinti irgi negerai. Nebėra kur augti šakniai, tenka į šonus. Šaknijimasis vyksta iš viršaus į apačią, o ne atvirkščiai. Reikėjo sodinti į didesnį vazoną tokiu atveju.
Operatore rašė: 2019-05-14, 00:09 [...]
As taip pat si 5dieni sodinsiu saviskius, dabar balkone pratinu prie oru. Vienas istyso gan smarkiai, teko remti.
Idomu, kad pas mus panasus auginimas gaunasi - abu auto, panasiu metu i zeme. Na, sekmes, linkiu, kad taviskes butu didesnes nei mano .)
Turiu ir aš Critical+ auto siemkių, nors planavau outdoor nebandyti, visgi turbūt neiškentėsiu ir pasėsiu dvi. :D Tik skirtingai nei judu, aš tiesiai į žemę sodinsiu. Irgi planuoju apie penktadienį. Galėsim palyginti vasaros pabaigoje ;)
N/A
barzdyla
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 509
Užsiregistravo: 2019-01-19, 20:14
Reputacija: 68

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė barzdyla »

Green Smoke rašė: 2019-05-14, 01:04
Turiu ir aš Critical+ auto siemkių, nors planavau outdoor nebandyti, visgi turbūt neiškentėsiu ir pasėsiu dvi. :D Tik skirtingai nei judu, aš tiesiai į žemę sodinsiu. Irgi planuoju apie penktadienį. Galėsim palyginti vasaros pabaigoje ;)
Va bus įdomu palygint Critical 2.0 + Auto(maniškiai) su Critical + auto ;))
Beje, Critical + auga boxe. Smagiai auganti rūšis, sunku užmušt :D
akvile
Naujokas
Pranešimai: 26
Užsiregistravo: 2018-05-19, 16:57
Reputacija: 0

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė akvile »

Green Smoke rašė: 2019-05-14, 01:04
akvile rašė: 2019-05-13, 02:50 [...]
Norejau pasiteirauti ar bus kaskokios naudos darant LST ?
Naudos žinoma bus, o ar verta priklausys nuo to, kur augini. Augalas su LST išsiskirs iš aplinkos, taigi gali labiau atkreipti dėmesį. Saulės penetration geresnis nei lempų, tad stipriai lankstyti nėra prasmės. Juk ne scrog'ui ruoši ;)
quNNcy rašė: 2019-05-13, 10:27 akvile,as asmeniskai nerizikuociau su auto darant lst (low stress training),nes jei sustresuosi augaliula,gali anksciau laiko pradet zydeti,atsilieps ant ugio tuo paciu ir derliaus,juk auto nepakelia streso,o sustresuot gali nuo daug ko,sraigiu apesti lapai,luzusi sakele,lankstymai,trasos,perlaistymas,veduokliniu lapu salinimas karpymas,su auto as tokiu bejeriu nedarau,jei nori zaisti su lst rekomenduociau tai daryt grynai su outdoriniais strainais,bet cia tavo teise rinktis
LST todėl ir vadinamas low stress training, nes praktiškai nesukelia jokio streso. Svarbu nenulaužti belankstant. O žydėti tikrai anksčiau nepradės, veikiau - atvirkščiai. Stresas gali atitolinti žydėjimo pradžią. Belankstydamas netyčia įlaužęs stiebą buvau, tai visos pasekmės - savaite atsilikinėti pradėjo, kol stiebas sugijo.
Vėduoklinių lapų karpymas ir šakelių laužymas (supercroping) yra HST, o tai ne tas pats. Pats asmeniškai visada lanksčiau ir lankstysiu, tik reikia įgusti tai daryti atsargiai. Pamatytumėt jūs mano cream caramel auto, kai kurios šakos pusmetrio ilgio, ne tik lenktos, bet ir susuktos į spiralę, o pačių augalų aukštis 25 cm nesiekia :D Ir auga puikiai, pagrindinės galvos kumščio dydžio, augalas jokių stresų nepatyrė.
quNNcy rašė: 2019-05-13, 22:02 [...] saknu ilgis nesumeluosiu,nuo 5 iki 10 cm,kaikuriuose vazoneliuose turejau daryt skyles iki pat dugno jog tilptu saknele,na ir dar viena partija sedi jau daginimo induke :) [...]
Niekada nelaikykit sudaigintų sėklų tiek ilgai, kad šaknelė 10cm pasiektų. Dar augalas neįsišaknijo, o jau gavo streso... Tik prasikala, išlenda bent pora mm ir iškart į žemę sodint reikia. Daiginimas skirtas tik tam, kad įsitikinti, kad sėkla tikrai daigi.
Iki pat vazono dugno sodinti irgi negerai. Nebėra kur augti šakniai, tenka į šonus. Šaknijimasis vyksta iš viršaus į apačią, o ne atvirkščiai. Reikėjo sodinti į didesnį vazoną tokiu atveju.
Operatore rašė: 2019-05-14, 00:09 [...]
As taip pat si 5dieni sodinsiu saviskius, dabar balkone pratinu prie oru. Vienas istyso gan smarkiai, teko remti.
Idomu, kad pas mus panasus auginimas gaunasi - abu auto, panasiu metu i zeme. Na, sekmes, linkiu, kad taviskes butu didesnes nei mano .)
Turiu ir aš Critical+ auto siemkių, nors planavau outdoor nebandyti, visgi turbūt neiškentėsiu ir pasėsiu dvi. :D Tik skirtingai nei judu, aš tiesiai į žemę sodinsiu. Irgi planuoju apie penktadienį. Galėsim palyginti vasaros pabaigoje ;)
Dekui uz atsakymus :)

Norejau dar pasiteirauti ar geriau autoflowerius pirma savaite auginti durpiniuose puodeliuose ar geriau nukirpus 2 litro vazono dugna po savaites persodint su visu vazonu ? iskart i dideli kibira nesinori sodint
Operatore
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 785
Užsiregistravo: 2018-11-25, 16:43
Reputacija: 112

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė Operatore »

Akvile, kam tai? Nezaisk. Kaip supratau vistiek auginsi vazone, tai ir sodink iskarti i vazona. Nebent neturi salygu su dideliais vazonais tasytis, vesioti juos, tai ten jau labai nebus skirtumo ar i durpini trumpam, ar i kita trumpam. Bet jei durpiniai ne tie patys maziausi, tai gal i durpinius, nes vistiek neva organika bla bla .)
Yra kaip yra, o turim ka turim ..
quNNcy
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 476
Užsiregistravo: 2014-12-31, 20:12
Reputacija: 66

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė quNNcy »

Greenai del daiginimo as tai zinau,tik nesuku galvos nes sios semkos yra mano eksperimentai,o tokios sakneles gavosi del laiko stokos,2 dienas prabuvo daiginimo inde ir vuolia turiu ka turiu,kas yra (supercroping) as puikiai zinau,turejau omeny kad visa tai gali atsiliepti,stresuojant augala nebutinai jis turi saut i zydejima,gali stoti viskas savaite ar net dvi,variantu yra tikrai ne vienas ( kalbu apie auto ) jei tu tuo uziemi ir esi igudes tuomet nesigincysiu,deja as ant to kanto nelb,zaides esu daugiau su outdoriniais ar tais pacias eksperimentais,ateity kai turesiu daugiau igudziu ar zyniu manau meginsiu ir su autikais paisdikauti
Operatore
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 785
Užsiregistravo: 2018-11-25, 16:43
Reputacija: 112

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė Operatore »

As tai manau, kad cia ne tik igudimo reikalas.Check this out: eglutes 10-6, pukuotosios vysnaites 5-3, putinai 5-3 ir dar galeciau vardinti nemazai personalines augalu isgyvenimo statistikos rodancios, kad apskritai augalu sodinimo ir mirties santykis yra naturalu - kaip 2x2. Ir plius musu tas isivaizduojamas kanapiu daigumas 10/10 ir, augalas isvaizdos kaip zmogus Heraklis (neva sveikas, drutas), ir derliai ant pakuotes parasyti - tai visiska utopija daugumai musu. Realiai kai rezultate tikiesi, kad turesi 10/6 seklu, dar keleta levaku , plius pora normaliu ir vienas didelis augalas, tai derliai kartais stebina geraja prasme, o tik isivaizduok - ir liudins. Ka noriu pasakyti, o gi, kad tokie reikalai pas mus saly su seklom, oru ir kultura apskritai, kad tiketis is augalu, tokiu kaip automatai, kazko, ka matai per yt - nereikia. Jie ne "neklesti", o tiesiog naturaliai cia jiems taip. Maciau ispudingu augalu, bet ten 100% profisionalaus demesio skirta, kai kanape yra 1% mano viso ukio ir fiziskai as jegu joms skirti galiu nedaug, tai as jau eile metu stebiu auto bairius ir man viskas gerai. Siulau nestresuoti kaip tie augalai stresuoja, ziurekite, dar nustosite augti ar pan. :)
Dzonis buvo geras, aciu :)
Yra kaip yra, o turim ka turim ..
barzdyla
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 509
Užsiregistravo: 2019-01-19, 20:14
Reputacija: 68

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė barzdyla »

https://www.lrytas.lt/verslas/rinkos-pu ... xKpZP8FMGE

Va chebra. Linkiu, kad ir jūsų autikai tokį ūgį pasiektų šiais metais :))
quNNcy
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 476
Užsiregistravo: 2014-12-31, 20:12
Reputacija: 66

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė quNNcy »

O visai realia imi is flashseed brenderio,doctor shiva super auto kuris auga nuo 2 iki 4 metru :) atrodo nerealu,idomu toki monstra pamatyt butu

Is daigyglos istraukta dar 16 eksperimentu,skamba baisiai daug ar ne? nee su jais tikrai nesiterliosiu,su vienu kitu tik pasizaisiu,lankstymai,cropinimai ir tt... bent jau puse is ju tikrai atkris parode pimpaliuka,o kitus ziuresime kokie fenotipai islys,bus ir ko parykyt,galbut dar sokolado pasidaryt ir kadangi kiekis bus nemazas na jei viskas ok,tai kogero ir oilo meginsiu darytis,dar neteko,bet smalsu
barzdyla
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 509
Užsiregistravo: 2019-01-19, 20:14
Reputacija: 68

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė barzdyla »

Tai va. Išnešiau iš šiltnamio į laukus savo keturis augaliukus(critical plus). Vienas kur buvo vazone gerai atlaike kelione, bet trys iš jų neatrodo patenkinti. Bedėdamas į vazonus iš žemių greičiausiai šaknis aplaužiau, nors ir stengiausi atsargiai... ar yra šansų jiems dar išgyvent?
NuotraukaNuotraukaNuotraukaNuotrauka
Operatore
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 785
Užsiregistravo: 2018-11-25, 16:43
Reputacija: 112

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė Operatore »

Taip pat apie savo outdoor. Lenku selekcininkai holenderksiskun chaliavai dave purple maroco nenuvyle, zemese nuo vakar pupso augaliukai vienas siltnamy, kitas lauke. Dinafem su savo ww rodo stabiluma ir irgi pora tuno siltnamy, viena lauke. Panelem ziauri kelione buvo is miesto del keliu, taciau pasodinus, atrodo, niekas nieko. O ir, tikiuosi nesivaidena, net paaugo pernakt.
Tu paciu lenku amnesia daiginsiu ryt kartu su dutch passion produkcija n.lights. Kita savaitgali - i laisve. Auto visi.
Ziauriai geri orai, vakar taip silta buvo vakare ir nakti, o sian saulute tiesiog ispudinga. Sekmes visiems besirupinantiems auginimu! :)
Yra kaip yra, o turim ka turim ..
Tema užrakinta
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • KKD 2019, Vilnius
    Moderatorius » » forume Prašau žodžio!
    10 Atsakymai
    4852 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Moderatorius
  • Spannabis 2019
    Artemis » » forume Muzika, filmai ir kita media, pramogos
    1 Atsakymai
    2466 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas G.
  • Prezidento rinkimai 2019
    N/A » » forume Prašau žodžio!
    5 Atsakymai
    3128 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Ciakis
  • outdoor mix 12/12 pc box
    sudumalunas » » forume Dienoraščiai (neužbaigti)
    16 Atsakymai
    8315 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Carlos-
  • OUTDOOR 2023!
    Grower » » forume Outdoor
    18 Atsakymai
    2017 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas nenaudelis