Nuotrauka Nuotrauka

2019 OUTDOOR

Auginimas lauke.
Tema užrakinta
Operatore
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 785
Užsiregistravo: 2018-11-25, 16:43
Reputacija: 112

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė Operatore »

Man irgi atrodo, kad jauna ir tiek. O, kad skiriasi nuo draugo, nors ir rusis ta pati, tai nejau tom paciom salygom auginate? Primesk toki, kad tos pacios zemes, ta pati rusis, tie patys papildai, taciau jei viena gauna 8 valandas sviesos, kita 10 - jau po menesiuko matysis skirtumas ant ju.
Bet, kaip ir tau, kazkuo itartinas augalas vistiek. Tikiuosi, kad tik paimtu fotkes kampu :)
Yra kaip yra, o turim ka turim ..
karitas
Naujokas
Pranešimai: 47
Užsiregistravo: 2015-08-29, 19:33
Reputacija: 1

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė karitas »

Sveiki gal pasakys kas blogai augalas pasėtas balandzio gale lapu daug aukstis 1,70 kvapas tikrai didelis ir geras bet nepanusu kad zydetu rusis afghan skunkNuotrauka
Nuotrauka
Vartotojo avataras
Moderatorius
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 850
Užsiregistravo: 2013-01-28, 20:59
Reputacija: 94

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė Moderatorius »

anksti dar jai žydėt, juk ne auto
karitas
Naujokas
Pranešimai: 47
Užsiregistravo: 2015-08-29, 19:33
Reputacija: 1

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė karitas »

Klausimas tada kila ar spes sužydeti? 🤔
N/A
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 311
Užsiregistravo: 2010-07-18, 19:33
Reputacija: 40

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė N/A »

karitas rašė: 2019-07-29, 21:13 Klausimas tada kila ar spes sužydeti? 🤔
Greičiausiai ne. Pirma, dėl to, nes lietuvos klimatas visiškai netinkamas fotoperiodiniams augalams, o antra - afghan genetika labai pasiduoda pelėsiui, nes ten, iš kur ji kilusi, RH retai kada perkopia 40%. Trumpai tariant, viena netinkamiausių veislių, kurią galėjai išsirinkti lietuviškam outdoor...

Žiauriai gaila. Labai gražus ir sveikas augalas... Gal dar pavyktų sulaukti derliaus, jeigu dabar pradėtum ją dangstyti, kad sutrumpinti dieną iki 12h ir iššaukti ankstesnį žydėjimą...

P.S. Jei nesunku, parašyk, kokį soilą ir trąšas naudojai? Nes akivaizdu, kad tikrai neprašovei :) Jei ne tie keli nereikšmingi taškeliai (kalcio šiek tiek trūksta) augalas kaip iš reklaminės skrajutės :D
N/A
smc
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 137
Užsiregistravo: 2018-07-25, 12:57
Reputacija: 7

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė smc »

Nuotraukai zhiurekit kas ishbirejo ish zhiedo ne hermis ir aplinkui vyrishku augalu nera o va semke yra jazhin ar subrendus😀
N/A
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 311
Užsiregistravo: 2010-07-18, 19:33
Reputacija: 40

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė N/A »

smc rašė: 2019-07-29, 21:51 Nuotraukai zhiurekit kas ishbirejo ish zhiedo ne hermis ir aplinkui vyrishku augalu nera o va semke yra jazhin ar subrendus😀
Kiek šviesoka atrodo, kažin ar bus subrendusi. Bet nesudaiginęs nesužinosi :) Jei tikrai ne hermis (siūlau patikrinti visas šakas po vieną), tuomet bus vėjas niekadėjas čia pasidarbavęs ir užnešęs žiedadulkių iš kur nors netoli :)
N/A
barzdyla
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 509
Užsiregistravo: 2019-01-19, 20:14
Reputacija: 68

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė barzdyla »

bongmeister rašė: 2019-07-29, 21:33
karitas rašė: 2019-07-29, 21:13 Klausimas tada kila ar spes sužydeti? 🤔
Greičiausiai ne. Pirma, dėl to, nes lietuvos klimatas visiškai netinkamas fotoperiodiniams augalams, o antra - afghan genetika labai pasiduoda pelėsiui, nes ten, iš kur ji kilusi, RH retai kada perkopia 40%. Trumpai tariant, viena netinkamiausių veislių, kurią galėjai išsirinkti lietuviškam outdoor...

Žiauriai gaila. Labai gražus ir sveikas augalas... Gal dar pavyktų sulaukti derliaus, jeigu dabar pradėtum ją dangstyti, kad sutrumpinti dieną iki 12h ir iššaukti ankstesnį žydėjimą...

P.S. Jei nesunku, parašyk, kokį soilą ir trąšas naudojai? Nes akivaizdu, kad tikrai neprašovei :) Jei ne tie keli nereikšmingi taškeliai (kalcio šiek tiek trūksta) augalas kaip iš reklaminės skrajutės :D

Tai nori pasakyt, kad mano critical plus fotikas ir durban poison fotikas nespes suzydet?
N/A
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 311
Užsiregistravo: 2010-07-18, 19:33
Reputacija: 40

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė N/A »

barzdyla rašė: 2019-07-29, 23:25 Tai nori pasakyt, kad mano critical plus fotikas ir durban poison fotikas nespes suzydet?
Depends. Matai, kalbėjau apie afgankes, nes jos labai drėgmei neatsparios, todėl pelėsis praktiškai neišvengiamas.

Durban Poison genetika atkeliavo iš Afrikos, kur irgi šiaip sausa, tai turbūt bus ta pati bėda, kaip ir su afganke. Tik spėju dėl šito. Dėl afgankės žinau tiksliai. O Critical+ žiedai būna labai tankūs - vėl gi, padidinta pelėsio rizika. Be to, critical+ bent jau man žydėjo 10-12 savaičių, kai kitas raškiau jau po 8.

Jei reikėtų statyti: suspės ant pliko lauko (arba šiltnamyje be papildomos ventiliacijos) PILNAI nužydėti ar ne, mano statymas būtų, kad nespės.

Tikėkimės, kad klystu.
N/A
barzdyla
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 509
Užsiregistravo: 2019-01-19, 20:14
Reputacija: 68

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė barzdyla »

Durbanas atsparus pelesiui, bent jau taip raso Dutch passion(seklos gamintojas).
Durban Posion seeds come originally from South Africa and was inbred over many years during the 70’s. With each generation, Durban Poison® became increasingly adapted to the windy and rainy conditions of Northern Europe. The buds are often dark green and resistant to mold and pests.
Critical man augo indoore, 45 dienos ir harvesta pasiekiau. Raso, kad kanapes persimeta i zydejima kai diena tampa 14.5 h ir trumpeja, tai cia daug maz Rugpjucio pabaiga. Dinafem raso, jog harvest End of september, tai gal realu butu tiketis spalio pabaigoj?

Siaip durbana bet kada galiu pernest i boxa ir ten uzbaigt jo gyvavima, nes sativa ilgiau zydes nei indica

O ir siaip abu pas mane siltnamy.

P.S. sugadinai nuotaika su spejimu, kad nespes suzydet :)
barzdyla
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 509
Užsiregistravo: 2019-01-19, 20:14
Reputacija: 68

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė barzdyla »

https://pevgrow.com/blog/en/calendar-20 ... #September

Ziurint pagal sita(cia raso apie Reikjavika), tai Lietuvai neatrodo, kad grestu jau labai didele katastrofa apie nespejima suzydet. Atrodo, kad pas mane viskas kaip ir gerai. Piesteles pirmosios jau pasirode vidury Liepos. labai tikiuosi, kad rugpjucio vidury ar antroj pusej prades rodytis trichomos :/
Operatore
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 785
Užsiregistravo: 2018-11-25, 16:43
Reputacija: 112

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė Operatore »

Barzdylos durbon p. rodo tikrai geresnius rezultatus nei karito. Nesigadink nuotaikos dar ir bus optimistu. Net nelinkusios augti tokiuose klimatuose kanapes kartais speja sukrauti ziedus viena is ten triju/penkiu. Nesigasdink dar ir pelesio, nes jei ruduo bus siltas (pvz kaip pernai in LT), tai turi dar tris menesius apynormalio oro. Bet ir tiketi dinafem rugsejo prognozemis nepatarciau. Vat karitui, tai teks laukti maksimalu termina, nes tikrai panasu, kad augalas neskuba ir nesvarbu ten, kad skunk greiciau mezga ziedus, teks laukti lygiadienio ir tiketis, tiketis, tiketis. O lygiadienis buna kazkada ten po rugsejo vidurio.
Karitai tik nereaguok i mini medziagu trukumus ivardintus kolegu, zinok, nugydisi augala. Kol augalas "suprates" savo nesveikata adaptuojasi ir skiria ivairius resursus isgyventi (nes gi suzydeti augalui pagrindinis tikslas), tai mes ten isikise su savo pagalba sujaukiame jam visus planus. Augalo planu "permastymai" kainuoja laiko, kurio gi paprasciausiai gaila.
Ant Barzdos augalo as net gal ir pinigeli pastatyciau, kad spes :)
Yra kaip yra, o turim ka turim ..
karitas
Naujokas
Pranešimai: 47
Užsiregistravo: 2015-08-29, 19:33
Reputacija: 1

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė karitas »

bongmeister rašė: 2019-07-29, 21:33
karitas rašė: 2019-07-29, 21:13 Klausimas tada kila ar spes sužydeti? 🤔
Greičiausiai ne. Pirma, dėl to, nes lietuvos klimatas visiškai netinkamas fotoperiodiniams augalams, o antra - afghan genetika labai pasiduoda pelėsiui, nes ten, iš kur ji kilusi, RH retai kada perkopia 40%. Trumpai tariant, viena netinkamiausių veislių, kurią galėjai išsirinkti lietuviškam outdoor...

Žiauriai gaila. Labai gražus ir sveikas augalas... Gal dar pavyktų sulaukti derliaus, jeigu dabar pradėtum ją dangstyti, kad sutrumpinti dieną iki 12h ir iššaukti ankstesnį žydėjimą...

P.S. Jei nesunku, parašyk, kokį soilą ir trąšas naudojai? Nes akivaizdu, kad tikrai neprašovei :) Jei ne tie keli nereikšmingi taškeliai (kalcio šiek tiek trūksta) augalas kaip iš reklaminės skrajutės :D
Soilas paprastas kaktusu kompostas,trašos atgyvena schultz bloom plus bet auga kiti augaliukai tikrai gerai.
barzdyla
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 509
Užsiregistravo: 2019-01-19, 20:14
Reputacija: 68

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė barzdyla »

Operatore rašė: 2019-07-30, 07:43 Barzdylos durbon p. rodo tikrai geresnius rezultatus nei karito. Nesigadink nuotaikos dar ir bus optimistu. Net nelinkusios augti tokiuose klimatuose kanapes kartais speja sukrauti ziedus viena is ten triju/penkiu. Nesigasdink dar ir pelesio, nes jei ruduo bus siltas (pvz kaip pernai in LT), tai turi dar tris menesius apynormalio oro. Bet ir tiketi dinafem rugsejo prognozemis nepatarciau. Vat karitui, tai teks laukti maksimalu termina, nes tikrai panasu, kad augalas neskuba ir nesvarbu ten, kad skunk greiciau mezga ziedus, teks laukti lygiadienio ir tiketis, tiketis, tiketis. O lygiadienis buna kazkada ten po rugsejo vidurio.
Karitai tik nereaguok i mini medziagu trukumus ivardintus kolegu, zinok, nugydisi augala. Kol augalas "suprates" savo nesveikata adaptuojasi ir skiria ivairius resursus isgyventi (nes gi suzydeti augalui pagrindinis tikslas), tai mes ten isikise su savo pagalba sujaukiame jam visus planus. Augalo planu "permastymai" kainuoja laiko, kurio gi paprasciausiai gaila.
Ant Barzdos augalo as net gal ir pinigeli pastatyciau, kad spes :)
Nebijau pelėsio, nes mano dvi rūšys gana stiprios. Critical silpnesnis nei durban pelėsio klausimu, bet kiek klausiu užsieniečių kaip ten reikalai su critical, tai visi sako, jog ji apeina pelėsį dėl greito žydėjimo. O jei ir drėgna pasitaiko, critical is strong strain. Na kad strong tai isitikinau boxe augindamas, neužmuši norėdamas. O ir net kai nudegė klonų viršūnės Ispanas draugas su 20 metų auginimo patirtim sakė mest lauk, nes dead jau. Atsigavo visi klonai, vienas va prašau. Šiltnamy su visiškai nudegusia viršūne buvęs. Net geltonas visas buvo, jau tikrai galvojau amen. Iš kitų išvis išaugo po tris galvas. Tai tikiu savo critical, kad atsilaikys ir sukraus žiedus kad turėsiu ką rukyt tris metus. Durban irgi manau spės, gal Lapkritį kokį, bet jeigu labai bus prastai įmesiu į boxą ir ten pabaigsim gyvenimą.

Jeigu Dinafem rašo Northern Hemisphere, tai spėju kalba bus apie Ispanija/Prancūzija. Ai tiesa, susimaišiau. Durban poison Late september, o critical early October.

Okey, pagooglinau. Imam Ispaniją, Madridą; Prancūziją, Paryžių; Jungtinę Karalystę, Londoną; Daniją, Kopenhagą; Vokietiją, Berlyną. Imam Spalio 6 dieną.
Dienos ilgumas Madride 11:33:41
Dienos ilgumas Paryžiuje 11:23:05
Dienos ilgumas Londone 11:19:00
Dienos ilgumas Kopenhagoje 11:11:45
Dienos ilgumas Berlyne 11:17:29
Dienos ilgumas Lietuvoje, Vilniuje 11:13:48

Miestai išmetyti per visą Europą arba kitaip Northern Hermisphere.

Tai gerai, apšvieskit mane ir paneikit mano teiginį, kad Lietuvoj nespės sužydėt. Sakot pelėsis? Va kaip operatorė sakė, viskas priklausys tik nuo oro, o ne nuo rūšies. Jei ruduo bus šiltas kaip pernai(o ir užpernai pamenu rugsėjį visą dar kepino saulė) viskas spės. Afganai gal ir ne, pritariu bongmeisteriui nes jie neturi atsparumo drėgmei.

Ukuose daugiau drėgmės nei Lietuvoj(bent jau tokią informaciją google teikia). Logiška, nes juk sala ir vanduo aplink. Ir dachuja lyja. Draugas Londone jau ne pirmi metai fotikus augina ir viskas visur spėja be jokių pelėsiu....

O jeigu mano googlinimas neteisus, tai rašė kažkoks, kad purškalas yra nuo pelėsio ir padeda ten jam. Vos pasimačius pelėsiui nupurkšt ir tikėtis geriausio. Būtų įdomu sužinot kas TIKRAI augino fotoperiodinį augalą 54-56 šiaurės pusrutulio lygiagretėj ir kaip sėkėsi, rūšis žinoma būtina paminėti jau būtų tokiu atvėju...

Papildau: jei temperatūra nukris žemiau tinkamos kalnalapei, kodėl nepastačius taip vadinamos burzuikos į šiltnamį? Kam atrodo neįmanomas dalykas, apeinam šia vietą draugiškai. Elektrinis radiatorius irgi manau suveiktų, bet su juo iškyla grėsmė dėl trumpo jungimo jei kalbant apie Spalį/Lapkritį kur drėgmės bus tikrai daugiau nei dabar turim. Burzuika padėtų ir su drėgme kovoti šiltnamy. Aišku, mano patirtis nėra tokia kokia jūsų, bet logiškai pamasčius, gal ir suveiktų su radiatorium ar burzuika? Nes kiek ten reiktų. Max extra mėnesio aš manau jeigu drėbtų šaltukas spalį
Operatore
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 785
Užsiregistravo: 2018-11-25, 16:43
Reputacija: 112

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė Operatore »

Barzda, jei gerai supratau, tai lygini savo auto ir ne auto rusis, tai cia visai netikslinga. Bet jei maisau ka, tai soriukas.
Krc, cia visiskas yra pusies gaudymas su tuo pelesiu. As per 8m ne karto lauke pelesio neturejau (o siltnamy nebuvo taip, kad netureciau, pirmi metai kai ventiliacijos dafiguski, tai laiko). Buvo ateini velai rudeni, augalai nusale, per kotus nulinke, lapais lieciasi i zeme, vat ten ir supuve per laika guledami, bet iki tol - nulis pelesio. Ziurek tas juostas neziurejes, man Kaune pelys, tau Vilniuje nepelys, Stasiui Kaune nepelys .. Pelesiui salygos, o ne juostos svarbiausia. Yra tendencijos, aisku, augalai linke pelyti tikrai, bet paziurekit po kaimynu vonia - pas vienus yra pelesio, pas kitus nera.
Del burzuikiu ir sildymo negaliu nieko patarti apart pabandyk :) tik ventiliatorius esu grudes siltnamin.
Gal sukonkretinciau, kad operatore sako, kad paziurejus ir net nesigilinus i rusis, speju, kad tavo spes, o to biciuko - ne. Speju. O oras ziauriai daug itakoja, pernai buvo idealus oras ilgai brestancioms rusims, nes subjuro, berods, tik lapkricio pradzioje.
Yra kaip yra, o turim ka turim ..
barzdyla
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 509
Užsiregistravo: 2019-01-19, 20:14
Reputacija: 68

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė barzdyla »

Aš manau, kad viskas ko man reikės tik makroflekso(plyšiams užsandarint) ir elektrinio radiatoriaus porai savaičių jeigu bus temperatūra kokie 5 laipsniai naktį. Ir nea, nelyginu aš auto su photo. Sumaišei:)

Tik va klausimas. Kaip izoliuot laidus pačiam šiltnamy? Tiek to izoliavimo tebūtų. Per jungtį kažką sumastyt, kad ten nepradėtų drėgmė kauptis, nes tada žinom kas gali būt. Geriausiu atvėju išmes saugiklį, blogiausiu... Tiesiog apvyniot stora izoliacine lipnia juosta laidams izoliuot storu sluoksniu jungtį? Na su pelėsiu nemanau, kad turėsiu problemų.. Critical stipri rūšis viskam, o durban poison greitesnis nei critical. Melskimės gerų orų kolegos mieli:D
N/A
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 311
Užsiregistravo: 2010-07-18, 19:33
Reputacija: 40

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė N/A »

barzdyla rašė: 2019-07-30, 20:54 Tik va klausimas. Kaip izoliuot laidus pačiam šiltnamy? Tiek to izoliavimo tebūtų. Per jungtį kažką sumastyt, kad ten nepradėtų drėgmė kauptis, nes tada žinom kas gali būt. Geriausiu atvėju išmes saugiklį, blogiausiu... Tiesiog apvyniot stora izoliacine lipnia juosta laidams izoliuot storu sluoksniu jungtį? Na su pelėsiu nemanau, kad turėsiu problemų.. Critical stipri rūšis viskam, o durban poison greitesnis nei critical. Melskimės gerų orų kolegos mieli:D
Turi omeny, sujungimą tarp jungčių? Izolkė turėtų padėti... Ir ant žemės geriau nelaikyti, o pakelti aukščiau kur į sausesnę vietą.
Matai, nežinojau, kad elektrą šiltnamy turi :) Tokiu atveju tikrai nesupelys, jeigu neleisi. Rekomenduočiau pasižvalgyti į oro sausintuvus. Padėjai tarp augalų ir ramu. Jie ir šildo, ir sausina. Už 150€ galima padorų nupirkti. O ir buityje pravers, neabejoju. Man 6m³ patalpoj kampe pastatytas drėgmę sumažina ~20-25%. Protingai patalpinęs, išspausčiau dar didesnį efektyvumą. Gal 20% RH ir neatrodo daug, bet nepamirškim, kad pas mane exhaust iš tento ~800m³/h... Ir, aišku, gerai būtų pastatyti kažką oro cirkuliacijai šiltnamyje. Tada jokie pelėsiai baisūs nebebus :V:
N/A
barzdyla
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 509
Užsiregistravo: 2019-01-19, 20:14
Reputacija: 68

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė barzdyla »

Elektros šiltnamy nėra, bet iki šiltnamio 15 metrų. Tai prailgintuvą juokų darbas pravest. Pirmokas prasivestų :) Nežinau kaip bus su lėšom. Ar bus lyčnų sausintuvą pirktis. Jeigu bus, tai yes, why not. Bet suplanuota kol kas viskas pas mane būsto remontui... :) Na, bet laiko dar yra nemažai. Pagyvensim pamatysim. Galbūt nieko ir nereiks net
Operatore
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 785
Užsiregistravo: 2018-11-25, 16:43
Reputacija: 112

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė Operatore »

barzdyla rašė: 2019-07-30, 20:54 Aš manau, kad viskas ko man reikės tik makroflekso(plyšiams užsandarint) ir elektrinio radiatoriaus porai savaičių jeigu bus temperatūra kokie 5 laipsniai naktį. Ir nea, nelyginu aš auto su photo. Sumaišei:)

Tik va klausimas. Kaip izoliuot laidus pačiam šiltnamy? Tiek to izoliavimo tebūtų. Per jungtį kažką sumastyt, kad ten nepradėtų drėgmė kauptis, nes tada žinom kas gali būt. Geriausiu atvėju išmes saugiklį, blogiausiu... Tiesiog apvyniot stora izoliacine lipnia juosta laidams izoliuot storu sluoksniu jungtį? Na su pelėsiu nemanau, kad turėsiu problemų.. Critical stipri rūšis viskam, o durban poison greitesnis nei critical. Melskimės gerų orų kolegos mieli:D
Seni, tai tu nori visai uzsandarinti siltnami ir dar sildyti?? Baik bairius. Kondencatas kaupiasi siltanmy kai saule sviecia, o lauke nulis laipsniu, o tu dar sandarinti nori? Auginsi kanapes ar pelesi su grybais?
Yra kaip yra, o turim ka turim ..
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė Ciakis »

Kad trumpas butu reik dideles dregmes virs 90%. Tiesiog imi maisiuka fasavimo, abu galus prakiurdai, uztempi ant jungties ir gumytem usspaudi galus. Ramu. Pakabini ant vinies kas zemes neliestu. Done. Happy days. Kanapei 5 ne problema gal spalva pakeis ir didesni buda uzaugins
Bet darbe mane vadina - Veryga
Tema užrakinta
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • KKD 2019, Vilnius
    Moderatorius » » forume Prašau žodžio!
    10 Atsakymai
    4860 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Moderatorius
  • Spannabis 2019
    Artemis » » forume Muzika, filmai ir kita media, pramogos
    1 Atsakymai
    2473 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas G.
  • Prezidento rinkimai 2019
    N/A » » forume Prašau žodžio!
    5 Atsakymai
    3133 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Ciakis
  • outdoor mix 12/12 pc box
    sudumalunas » » forume Dienoraščiai (neužbaigti)
    16 Atsakymai
    8355 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Carlos-
  • OUTDOOR 2023!
    Grower » » forume Outdoor
    18 Atsakymai
    2017 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas nenaudelis