Nuotrauka Nuotrauka

2019 OUTDOOR

Auginimas lauke.
Tema užrakinta
Operatore
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 785
Užsiregistravo: 2018-11-25, 16:43
Reputacija: 112

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė Operatore »

Barzdyla, spalva augalu normali, atrodo kiek pavarge, bet tikrai yra sansu, nesijaudink dar. Tik labai nuoga aplink augaliukus. Apdenk storu, 10-15cm mulcu. Zeme dregna, saule kepina tiesiai - negerai. Nezinau kaip daznai lankysi, bet primesk 3 dienas karscio ir zopa silpniems butu. Seselis, kuris nakti siluma, butinas!
Yra kaip yra, o turim ka turim ..
Seedman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 400
Užsiregistravo: 2017-07-11, 15:02
Reputacija: 84

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė Seedman »

Sweiki, kaip siemet sekasi su auto? Pasidalinkit rezultatais, maniskes jau 2 sav zydi😁 o dar tik geguzis😃
Operatore
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 785
Užsiregistravo: 2018-11-25, 16:43
Reputacija: 112

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė Operatore »

Geras, tai kada tu isnesei? Maniskem yra 20 dienu ir dar nera labai ka komentuoti. Kiti out - si 5dieni.
Yra kaip yra, o turim ka turim ..
Seedman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 400
Užsiregistravo: 2017-07-11, 15:02
Reputacija: 84

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė Seedman »

Operatore rašė: 2019-05-21, 16:02 Geras, tai kada tu isnesei? Maniskem yra 20 dienu ir dar nera labai ka komentuoti. Kiti out - si 5dieni.
Pas mane auga vazonose 20l, zinok as balandzio men jau sudaigines buvau, o lauke jau kiurkso nuo balandzio 20dienos☺. Visas salnas istvere net minus 5😀 galesiu imest foto jei idomu, labai dziauguosi nes ankstyvas derlius bus, medzei auga ir zydi puikei jokiu trukumu, tikriausei bus vienas is geriausiu mano outdoor ever😉

Siryt anksti kiles paseriau savo grazuoles biobizz analogais, aisku puse dozes, kad nesusidurciau su trukumais😊 pabresiu vegetavimo metu neseriau jokiomos trasomis , paneles maitinosi vien is soil😊
quNNcy
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 476
Užsiregistravo: 2014-12-31, 20:12
Reputacija: 66

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė quNNcy »

Ekstremaliai tu cia seedmanai :) maniskes tik 6ieni isejo i gamta,si savaitgali tikriausiau mesiu kita partija i lauka tik ten bus manieji eksperimentai,ryt reikes palekti pazet kaip jos ten gyvena,biskiuka vandenuko duosime,nedidukai dar :) po tokiu karstu dienu tikrai bus pradziuve kai reikalas
Operatore
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 785
Užsiregistravo: 2018-11-25, 16:43
Reputacija: 112

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė Operatore »

O man bairiukas nutiko, vakar sodinant daigus sumaisiau etiketes ir kur dabar think diff., o kur amnesia - nezinia :) galbut forume atsiras tema spekite rusi :)
Seedman, maladec. Tie -5 galejo kiek kitaip pakreipti tema, bet kadangi viskas jau done, tai belieka garbingai sulaukti derliaus nenunuodijus augalu, to ir linkiu! O pats tuo tarpu, tai manau, kad maniskiai laisveje gaus nemazai karscio sia savaite, neramu, tie augalai, kur siltnamy, tai visai nabagai, bet tikiuosi viskas bus gerai, pagirdysiu jau poryt.
Yra kaip yra, o turim ka turim ..
Seedman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 400
Užsiregistravo: 2017-07-11, 15:02
Reputacija: 84

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė Seedman »

Operatore rašė: 2019-05-22, 07:45 O man bairiukas nutiko, vakar sodinant daigus sumaisiau etiketes ir kur dabar think diff., o kur amnesia - nezinia :) galbut forume atsiras tema spekite rusi :)
Seedman, maladec. Tie -5 galejo kiek kitaip pakreipti tema, bet kadangi viskas jau done, tai belieka garbingai sulaukti derliaus nenunuodijus augalu, to ir linkiu! O pats tuo tarpu, tai manau, kad maniskiai laisveje gaus nemazai karscio sia savaite, neramu, tie augalai, kur siltnamy, tai visai nabagai, bet tikiuosi viskas bus gerai, pagirdysiu jau poryt.
as zaidziau su etiketem taipat,ir kai persodinau ta pati problema nutiko ir man :D kadangi rusis skirtingos neilgai trukau susigaudyt koke rusis yra koke :D o dabar ipac kai 3 medelei jau zydi o 2 tik rosesi manau nepasiklysiu :D gera mintis pakurti toke tema +foto, manau dauguma uzskaitytu, diskutuotu ta tema :)
barzdyla
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 509
Užsiregistravo: 2019-01-19, 20:14
Reputacija: 68

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė barzdyla »

Vo blem. Del karščių ir aš nerimauju. Pamatysiu savo outdoor augaliukus tik birželį... Sekmadienį sumečiau į žemes, turėtų gal jau būt išdygę rašant šitą komentarą. Labai meldžiuosi lietaus per ateinančias dienas
quNNcy
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 476
Užsiregistravo: 2014-12-31, 20:12
Reputacija: 66

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė quNNcy »

Nu wo,apsilankiau pas savo drauges,vaizdas neliudina,vieni daugiau,kiti maziau paauge,bluematic ir cheezas lenktiniauja kuris didesnis bus,o dwarfai pateisina savo varda ;D pazanga yra tik nedidele,kazkas biskiuka apvalge lapelius,nedaug bet...,vienam is 2 bluematic jau is pazastu lenda naujos sakos :) na ir prie viso sito grozio dasidejo ir erkes,3 spejau nusimesti,o viena pizduke isisege,gyliai nespejo nes pakako ir su naguciu pakrapstyt,juda kai reikalas,istroskusius laksto tolka tak
barzdyla
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 509
Užsiregistravo: 2019-01-19, 20:14
Reputacija: 68

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė barzdyla »

quNNcy rašė: 2019-05-22, 20:53 Nu wo,apsilankiau pas savo drauges,vaizdas neliudina,vieni daugiau,kiti maziau paauge,bluematic ir cheezas lenktiniauja kuris didesnis bus,o dwarfai pateisina savo varda ;D pazanga yra tik nedidele,kazkas biskiuka apvalge lapelius,nedaug bet...,vienam is 2 bluematic jau is pazastu lenda naujos sakos :) na ir prie viso sito grozio dasidejo ir erkes,3 spejau nusimesti,o viena pizduke isisege,gyliai nespejo nes pakako ir su naguciu pakrapstyt,juda kai reikalas,istroskusius laksto tolka tak
va su tom erkėm ir aš kariauju. Iki mano vietos aukšta žole reikia eiti, per dilgeles paaugusias, žodžiu panašiai kaip seneliai eidavo į mokyklą per pūgas ir uraganus. Tai per tokį žygį prisirenku erkių irgi po 2-3, laimei dar neįsisegė nei viena, spėjau numest. Gal žinot kas kokį purškalą efektyvų būtent nuo erkių?
Operatore
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 785
Užsiregistravo: 2018-11-25, 16:43
Reputacija: 112

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė Operatore »

Chebryte, erke yra pize ne gyvis. Sirgau erkiniu encefalitu. Su reanimacija ir reabilitacija, detaliu neskelbsiu, bet darbe off iiiiilga turejau. Tpfu tpfu tpfu, per didziules fizines pastangas be pasekmiu islindau ir dabar draugeliams rodau kaip viena ranka kirviu reikia kalade perskelti (tipo sveikas). As niekad nesisaugojau, tad zinojau, kad kada nors 'bus'.
Zodziu, o kaip, idomu, siltnamy augalams? As gausiai pagirdziau trejeta dienu, apmulciavau .. Na, tikiuosi, kad neiskeps. Poryt jau gaus pagerti. Sakau, praeita karta pernakt lapeliai paaugo, tai gan gyvybingi atrodo. O savaitele karstoka, svelniai pasakius ..
Yra kaip yra, o turim ka turim ..
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė Ciakis »

del erkiu, mes kariuomenej toki biban (rebrandintas speju i ben`s nes biban neranda bet bonka tokia pat) naudojam, smirda, grauzia spalva, rukloja uodam px ant jo bet speju jie priprate, nepurkstos mesos ten nepasitaiko. bet manau ten pac paciausias daigtas nuo visokiu gyviu ir sunu, zmoniu, ateiviu :)
Bet darbe mane vadina - Veryga
buyan0
Naujokas
Pranešimai: 21
Užsiregistravo: 2019-03-30, 22:59
Reputacija: 1

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė buyan0 »

Jei auginsiu plastamasiniuose maisuose, ar labai daug skyliu reikia padaryti oro tarpam? Gal kas augine ir patartu?
Seedman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 400
Užsiregistravo: 2017-07-11, 15:02
Reputacija: 84

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė Seedman »

buyan0 rašė: 2019-05-23, 14:32 Jei auginsiu plastamasiniuose maisuose, ar labai daug skyliu reikia padaryti oro tarpam? Gal kas augine ir patartu?
seip nera baisei gera ideja , nes politilenas kad ir daug skiliu pribadysi jis vistek padarys parylka saknu sistemoja , o to pasekoja itakos augima gali keistis ph, gali isvis prisidirbt ir isimest pelesi y saknu sistema tada sakes medzem , rinkis bulviu maisus , arba juoda agro pievele , isikirpk kvadrata , susipilk zemes pasidaryk kaip vazonos forma.surises 3 kart apacioja per viduri ir virsuj :)
izza
Naujokas
Pranešimai: 8
Užsiregistravo: 2019-05-21, 18:53
Reputacija: 0

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė izza »

Seedman rašė: 2019-05-21, 18:01 Pas mane auga vazonose 20l, zinok as balandzio men jau sudaigines buvau, o lauke jau kiurkso nuo balandzio 20dienos☺. Visas salnas istvere net minus 5😀 galesiu imest foto jei idomu, labai dziauguosi nes ankstyvas derlius bus, medzei auga ir zydi puikei jokiu trukumu, tikriausei bus vienas is geriausiu mano outdoor ever😉

Siryt anksti kiles paseriau savo grazuoles biobizz analogais, aisku puse dozes, kad nesusidurciau su trukumais😊 pabresiu vegetavimo metu neseriau jokiomos trasomis , paneles maitinosi vien is soil😊
Sveikas. Imesk foto kaip atrodo ;)
I'm fresh, i'm fly, i'm always high :]
smc
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 137
Užsiregistravo: 2018-07-25, 12:57
Reputacija: 7

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė smc »

ir man butu idomu paziuret kaip atrodo :D
barzdyla
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 509
Užsiregistravo: 2019-01-19, 20:14
Reputacija: 68

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė barzdyla »

Cikis rašė: 2019-05-22, 22:43 del erkiu, mes kariuomenej toki biban (rebrandintas speju i ben`s nes biban neranda bet bonka tokia pat) naudojam, smirda, grauzia spalva, rukloja uodam px ant jo bet speju jie priprate, nepurkstos mesos ten nepasitaiko. bet manau ten pac paciausias daigtas nuo visokiu gyviu ir sunu, zmoniu, ateiviu :)
https://www.manovaistine.lt/bens-max-pu ... entas-37ml apie sita kalbam?
Vartotojo avataras
Moderatorius
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 850
Užsiregistravo: 2013-01-28, 20:59
Reputacija: 94

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė Moderatorius »

Aš, kaip tarnaujantis irgi, galiu atsakyt, kad apie šitą :D
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė Ciakis »

barzdyla rašė: 2019-05-24, 09:43
Cikis rašė: 2019-05-22, 22:43 del erkiu, mes kariuomenej toki biban (rebrandintas speju i ben`s nes biban neranda bet bonka tokia pat) naudojam, smirda, grauzia spalva, rukloja uodam px ant jo bet speju jie priprate, nepurkstos mesos ten nepasitaiko. bet manau ten pac paciausias daigtas nuo visokiu gyviu ir sunu, zmoniu, ateiviu :)
https://www.manovaistine.lt/bens-max-pu ... entas-37ml apie sita kalbam?
Sitas :) tik nepurks i akis :)
Bet darbe mane vadina - Veryga
Mandala
Naujokas
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 2018-07-16, 15:03
Reputacija: 0

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė Mandala »

Sveiki, isdaiginau jau 7 skirtingu rusiu augalus balandzio menesi, taciau susiduriau su tokia problema. Augalai pasieke 15-20cm ugi ir suletejo augimas, nuo apacios pradejo gelst lapai.
Isbandziau ir daugiau saules, ir maziau vandens is esmes ir is juodzemio i durpes persodinau, nes galvojau gal per kieta zeme. Bet esme jog vistiek niekas nepasikeite. Per savaite paauga max 1cm ir toliau gelsta lapai, galbut galit kas nors patarti ka ne taip darau? Jau treji metai is eiles auginu, bet su tokia augimo problema susiduriau pirma karta.
Tema užrakinta
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • KKD 2019, Vilnius
    Moderatorius » » forume Prašau žodžio!
    10 Atsakymai
    4848 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Moderatorius
  • Spannabis 2019
    Artemis » » forume Muzika, filmai ir kita media, pramogos
    1 Atsakymai
    2458 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas G.
  • Prezidento rinkimai 2019
    N/A » » forume Prašau žodžio!
    5 Atsakymai
    3123 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Ciakis
  • outdoor mix 12/12 pc box
    sudumalunas » » forume Dienoraščiai (neužbaigti)
    16 Atsakymai
    8307 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Carlos-
  • OUTDOOR 2023!
    Grower » » forume Outdoor
    18 Atsakymai
    2015 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas nenaudelis