Nuotrauka Nuotrauka

2019 OUTDOOR

Auginimas lauke.
Tema užrakinta
medelynas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 172
Užsiregistravo: 2013-01-15, 22:50
Reputacija: 11

2019 OUTDOOR

Standartinė medelynas »

Kalendorinis pavasaris prasidėjo, kas ką nuplanavę? 8)

Bandysiu ir aš šiemet lauke laimę. Pagrinde visi fem automatai: NL, gorilla og, ripleys og, malawi x nl (šitas man labai įdomiai atrodo), white widow, išskyrus onyx reg ir gavau photo fem freebie iš rgsc fast diesel, kuris mano nuomone turėtų spėti sužydėti iki spalio pradžios, tai galbūt truputėli paeksperimentuosiu. Net nežinau ar visas rūšis išbandysiu, noriu šiek tiek sėklų pasidaryti. Kaip praktika rodo Lietuvoje lauke su photo veislėmis galima žaisti naudojant greitas veisles iš hfh, cannaseeds dk, rgsc. Tačiau dažnai kokybės ten nėra, va tik dabar rgsc pakankamai įdomiai atrodo, panašu stipriai jie dirba ties ankstyvom outdoor veislėm, kad ir kokybė būtų. Aišku ne viskas kas tinka UK, tinka Lietuvai, mums derėtų tik į jų ankstyviausius ir greičiausius produktus žiūrėti, mano nuomonė Lietuvoje rugsėjo pabaiga yra auginimo lauke deadline, kartais galima rizikuoti ir į spalį einant, tačiau vidutinės temperatūros tada jau žemos, jei giedra - šalnų grėsmė, jei apsiniaukę ir lyja tai puola palėsis. Mano rekomendacijos naujiems augintojams: venkit photoperiod veislių, nebent perkant iš mano anksčiau minėtų tiekėjų, visad rinkitės kiek įmanomą anksčiau sužydinčią tiekėjo siūlomą veislė, o jei norit kažko paprasto ir neprasto rinkitės auto veisles, visos tinka, tenkesnių žiedų struktūros gali kiek papėlyti dėl mūsų vasariškų škvalų, tačiau galutinis produktas bus pilnai prisirpęs.

Sekmės auginime šiemet, būkit protingi ir atsakingi, linkiu išsirinkti gerus spotus ir gerus strainus, mažiau kalbėti ir nerūkyti viešose vietose, nevairuoti parūkius, neturėti tokių dalykų savo automobiliuose, išmintingai laikyti ir gabenti savo stuffa ir sulaukti gerų orų. Auginkite ir vartokite atsakingai.
barzdyla
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 509
Užsiregistravo: 2019-01-19, 20:14
Reputacija: 68

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė barzdyla »

Bandysim ir mes Danijoj su bosu paauginti :) Planuoju Critical 2.0 Plus Autoflowerius iš dinafem. Dirvožemis spėju bus pakankamai geras, nes aplink krūmai, lapuočiai medžiai(neužstoja saulės), žinau, kad augdavo dilgelės aplinkui. Tai iš kolegos forumiečio sužinojau, jog labai derlinga žemė, kur auga dilgelės. Klimatas čia kaip ir panašus į Lietuvos, tik kad labiau vėjuota pas mus ir nepasakyčiau, kad šalčiau(nors žinant faktą, kad aplink Daniją vanduo). Galbūt dar turit pasiūlymų, kokią rūšį būtų galima auginti? Kiek pats domėjausi, man pačiam labiausiai limpa mano minėtasis, tačiau mielai pridėčiau dar keletą kitų augaliukų :)
Sekmės visiems ir geros vasaros!!
quNNcy
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 476
Užsiregistravo: 2014-12-31, 20:12
Reputacija: 66

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė quNNcy »

Ka nuplanave? emm ok,nuzejas esu anglu genetikos veisliu is rgsc,imponuoja ne viena veisle,domina dfg,royal mazar ir tt...daug pasidomejau apie jas ir daug maz zinau ka galeciau imti ir tikriausiai keletas autiku,del kuriu nesu apsisprendes dar,vel 3-4 augintiniai eis i vazonus o dali grusiu i dilgelyna,ismeginta ir garantuotas esu,atkris lb daug darbo,nei zemiu,nei trasu nereikes,pilnai ismaitins,spotu turiu ne viena ir ne du,juolab kai megstu zwejoti tokiu uzkampiu kur nelb kas kelia koja zinau,bet zinot... visko pasitaiko ;D su autikais kiek tai pabodo,noresi normaliu bushu su kuriais galeciau daugiau pazaisti,pakarpyt,palankstyt ir pns
smc
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 137
Užsiregistravo: 2018-07-25, 12:57
Reputacija: 7

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė smc »

Nuotrauka va ka paimiau gal kas gausis su shitu royal coocies automatu nes pirmiau nusipirkau o paskui tik suzhinojau kad jam reikia karshtos vasaros :)
quNNcy
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 476
Užsiregistravo: 2014-12-31, 20:12
Reputacija: 66

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė quNNcy »

smc del cookies nesu tikras,gali but bedu del pelesio,bet pries keletas metu kai turejau pasiemes is rqs banko northern ligt autika kuris beje taip pat pritaikitas warm klimatui puikiai isaugo per lb prasta vasara ( pora metu atgal,kai lijo,lijo ir viskas skedo ) kadangi orai sh buvo visas vegitavimas ir zydejimas nusitempe,o nuimiau as ji tik spalio kazkur 10 diena ir zn ka jokio pelesio,tas baisiai mane nustebeno
smc
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 137
Užsiregistravo: 2018-07-25, 12:57
Reputacija: 7

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė smc »

nu jai ne sausainiai tj bent surys uzhderes bet jai gera vasara bus tj ir tiem vsks ok bus gal dar jiem ta ruderalio genetika kokio atsparumo blogem oram duoda.
Seedman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 400
Užsiregistravo: 2017-07-11, 15:02
Reputacija: 84

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė Seedman »

Royal queen seeds, cheese auto, o ce tai patvorine uzaugo outdoor😨😨😨
https://youtu.be/R6sKjNyg42U
Kerpyčius
Naujokas
Pranešimai: 17
Užsiregistravo: 2012-01-27, 05:33
Reputacija: 0

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė Kerpyčius »

Jai galimybės leis auginsiu ir aš (Vokietijoje)
Žadu 3-5 auto rūšies ir rastas stufe įmest į žemę.
Gal kas auginot Vokietijoje?
Kerpyčius – senovės lietuvių mitologijoje miško dievas. :angel:
akvile
Naujokas
Pranešimai: 26
Užsiregistravo: 2018-05-19, 16:57
Reputacija: 0

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė akvile »

Sveiki norejau paklaust ar geri strainai outdoorui ? :)
http://www.part.lt/img/825b206033193272 ... 7ee107.png
quNNcy
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 476
Užsiregistravo: 2014-12-31, 20:12
Reputacija: 66

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė quNNcy »

akvile,tinka,tik nez del pelesio,ar jo atsparumo,vienintelis manau dalikas galintis kisti koja,tingiu ziureti genetika,buna kad paciam straino aprase raso jog turi atsparuma pelijimui "mold resistant" o seip viskas turetu but ok
Seedman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 400
Užsiregistravo: 2017-07-11, 15:02
Reputacija: 84

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė Seedman »

Na ka, siemet tikuosi siltos vasaros, viska auginsiu lauke , na gal dali y siltnamiuka, visos seklos auto.
3x ak 49 auto
1x northern auto
2x orient automatic
1x jumping black dasc auto
2x 60 day lemon auto
1x ak automatic
1x cream automatic
1x critical automatic
1x kabrales automatic
Nuotrauka
barzdyla
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 509
Užsiregistravo: 2019-01-19, 20:14
Reputacija: 68

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė barzdyla »

seedmen rašė: 2019-03-08, 11:06
1x critical automatic
Koks būtent critical? Plus, mass, cheese, jack, kush?
Seedman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 400
Užsiregistravo: 2017-07-11, 15:02
Reputacija: 84

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė Seedman »

Lowryder su Critical Mass. Kryzmintas.
https://blimburnseeds.com/critical-automatic
smc
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 137
Užsiregistravo: 2018-07-25, 12:57
Reputacija: 7

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė smc »

tj ka niekas daugiau nesiruoshe outdoorui? :D
Seedman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 400
Užsiregistravo: 2017-07-11, 15:02
Reputacija: 84

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė Seedman »

As kadangi turiu daug sekluciu darysiu ekspermenta.
Orient auto- sodinsiu viena lauke, o kita y siltamiuka.
Ak49 auto- taipat y lauka viena , o kita y siltami.
Ziuresiu harvesto metu rezultata, taipogi papildysiu "Legalus.net" , fotografijiu skilty😁
Operatore
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 785
Užsiregistravo: 2018-11-25, 16:43
Reputacija: 112

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė Operatore »

Sveiki,
Ruosiuosi ir as! kad ir kaip stengiausi neplanuoti, nesiruosti, neieskoti, zodziu - neauginti, bet nesigauna ..
Turiu nemazai savo seklu, kurias tik ant bairio auginsiu raw salygomis, turiu minty, minimalia prieziura. Bet tos, tai be parkiu, matyt, augs, bo be parkiu auga visad :)
Na, o jau paciam pazaidimui sena gera white widow, amnesia, think diff., purple afghan. Visi autikai. Sodinsiu ir siltnamy, ir pamiskeje, ir pievoje (savo). Kaip Seedman rase, taip pat eksperimentusiu su skirtingose vietose auganciais tos pacios rusies augalais, taip pat augalu pasaru (nieko pirkto).
Visus sodinsiu i zeme.
Aisku, nezinau kam man tie bandymai, nes cia eilinis mano paskutinis sezonas, bet gal forume ka turesiu uztad paporinti. O fotkiu, tai as myzu deti, bet kiek save pazistu, neiskesiu neidejes jei jau turesiu ..
Visiems linkiu saugaus ir gero sezono!
Yra kaip yra, o turim ka turim ..
Biersack
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 62
Užsiregistravo: 2017-11-18, 10:06
Reputacija: 3

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė Biersack »

Opa sekmes auginant :) man šis dalikas kaip hobis gaunas :D bet šiais m tai galvosiu dar... nes labai jau daug mentu patruliuoja pirmyn ir atgal... bet nors vieta jau turiu :D
quNNcy
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 476
Užsiregistravo: 2014-12-31, 20:12
Reputacija: 66

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė quNNcy »

turiu klausimeli ar kam yr teke is rqs bluematic autika auginti ? zydejimas 5-7 savaites,spet laiswai speciau,tik neramina mane klimatas prie apraso "mild" kitaip tariant swelnus,teke is rqs isauginti ir northenlighta per lb prasta vasara ( pamenat kai pries pora metu viskas skedo,lijo lijo) klimatas jam skirtas warm ir visa tai atlaike be pelijimu,nuimta buvo spalio 6 jei gerai pamenu,zodziu nukripau biskiuka nuo temos,idomu kaip sitas atlaikytu musu vasara ar ir nebutu problemu su pelesiu
Edis
Naujokas
Pranešimai: 33
Užsiregistravo: 2013-12-15, 22:29
Reputacija: 1

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė Edis »

Po sezono pertraukos gryžtu prie auginimo. Lieku ištikimas sensiseeds, laukiu gryžtančiu siemkiu iš UK.
Šio sezono planas: Big Bud x 3 feminized, White diesel x 3 feminized, Female mix x 5. Sezoną planuoju pradėti gegužės viduryje, tik pagaliau iš pilno outdooro persikelsiu į šiltnamį.
Mr green Auto bubblehaze 110g sauso
Mr green C99 x WW 500g sauso
Sensi Purple bud 220g sauso
Sensi Northen Lights 300g sauso
Sensi auto Skunk 200g sauso
Sensi auto Skunk 110g sauso
Sensi early Skunk 100g sauso
gardening
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 67
Užsiregistravo: 2019-04-14, 23:31
Reputacija: 1

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė gardening »

Turiu auto visus
white widow-10
royal cheese-10
northern light-10
royal haze-10
ir dar turiu gaut 20dovanu kazkokiu, planuoju sudaigyt ir paaugyt namuose 2-3savaites ant lempos les tik nezinau kaip laikyt12/12 manau kad prie laiko poto greiciau prisitaikytu, o lauke persodinima daryysiu ikses vazonus didelius i zeme su gera zeme kartu su perlitu bus pirmas auginimas jei ant birzelio i lauka perkelsiu viska kaip sakot tureciau nuimti ant rugpjucio galo, gal kas kokiu oastebejimu patarimu?🙂
Tema užrakinta
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • KKD 2019, Vilnius
    Moderatorius » » forume Prašau žodžio!
    10 Atsakymai
    4856 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Moderatorius
  • Spannabis 2019
    Artemis » » forume Muzika, filmai ir kita media, pramogos
    1 Atsakymai
    2469 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas G.
  • Prezidento rinkimai 2019
    N/A » » forume Prašau žodžio!
    5 Atsakymai
    3129 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Ciakis
  • outdoor mix 12/12 pc box
    sudumalunas » » forume Dienoraščiai (neužbaigti)
    16 Atsakymai
    8333 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Carlos-
  • OUTDOOR 2023!
    Grower » » forume Outdoor
    18 Atsakymai
    2017 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas nenaudelis