Nuotrauka Nuotrauka

2019 OUTDOOR

Auginimas lauke.
Tema užrakinta
Edis
Naujokas
Pranešimai: 33
Užsiregistravo: 2013-12-15, 22:29
Reputacija: 1

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė Edis »

gardening rašė: 2019-04-17, 11:57 Turiu auto visus
white widow-10
royal cheese-10
northern light-10
royal haze-10
ir dar turiu gaut 20dovanu kazkokiu, planuoju sudaigyt ir paaugyt namuose 2-3savaites ant lempos les tik nezinau kaip laikyt12/12 manau kad prie laiko poto greiciau prisitaikytu, o lauke persodinima daryysiu ikses vazonus didelius i zeme su gera zeme kartu su perlitu bus pirmas auginimas jei ant birzelio i lauka perkelsiu viska kaip sakot tureciau nuimti ant rugpjucio galo, gal kas kokiu oastebejimu patarimu?🙂
Kur tu 50 - 55 medzius padesi? Su tiek medeliu suktis is darbo iseiti reikia, norint normaliai uzauginti :.
Mr green Auto bubblehaze 110g sauso
Mr green C99 x WW 500g sauso
Sensi Purple bud 220g sauso
Sensi Northen Lights 300g sauso
Sensi auto Skunk 200g sauso
Sensi auto Skunk 110g sauso
Sensi early Skunk 100g sauso
gardening
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 67
Užsiregistravo: 2019-04-14, 23:31
Reputacija: 1

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė gardening »

Yra cia juos kur padet, ir laiko pilnai uztenka viskam :D bet klausimas ne toks buvo:)
Seedman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 400
Užsiregistravo: 2017-07-11, 15:02
Reputacija: 84

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė Seedman »

Geguzes viduri drasei y lauka gali keliaut, turesi laiko vasaros pabaigoja pabrandint trihomas kaip pats meksti , milky , amber ar mix both. Zodziu daigink jau nuo send, nes jos taip greit neauga😉
gardening
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 67
Užsiregistravo: 2019-04-14, 23:31
Reputacija: 1

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė gardening »

dekui tau uz patarima👍
gardening
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 67
Užsiregistravo: 2019-04-14, 23:31
Reputacija: 1

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė gardening »

Ka cia imanoma nuimt nuo tiek augalu su gera prie ziura?
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė Ciakis »

Gerai auginant tau reiktu labai daug vietos kokiu 50kv metru :), po to net neysivaizduoju kiek laiko uztruktu nuimti derliu :)

Pirmam auginimui truputi tu cia per daug. Jei bent vienas pahermins netycia bus juoko :)
Bet darbe mane vadina - Veryga
barzdyla
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 509
Užsiregistravo: 2019-01-19, 20:14
Reputacija: 68

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė barzdyla »

Na jei pirkta buvo iš normalaus seedbanko, nes pvz iš ten kur aš perku, visada garantuoja 100% jog bus feminized sėklos. Turiu irgi draugų, kurie iš ten pirkę tikrai daug sėklų. Niekad nenuvylė, buvo gal tik vienetai iš šimto irgi kurios neišdygo. Bet kad būtų bahūras ar hermis neteko susidurt :) O kad ir atsiras bahuras netyčia ar hermis, jeigu laiko turi, spėsi jį pašalint ir viskas.

ir berods man davė patarimą, Seedsman ar qynccy, kad auto geriau pradygus sėkloms sodint lauke iškarto, nes jie nemėgsta persodinimų.
Pats irgi turiu 50 autoflowerių nusipirkęs outdoorui, žiūrėsim kaip kas bus :)
quNNcy
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 476
Užsiregistravo: 2014-12-31, 20:12
Reputacija: 66

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė quNNcy »

barzda jo sakiau kad nemegsta,del galimo streso,o tai veliau atsilieps paciame augime,mazesnis,maziau derlio :) gali tiesiog sudygusias semkas iskarto kist i didelius namus ( vazonai,15-20l ) arba issikasi duobike ir ten suberi savo misini,bet as megstu pazaisti ir darau su persodinimais ( aisku esu nukentejas ;D ir turejau mazu pypliu ) kadangi snd gavau to ko norejau galiu ir as pasigirti ka veiksiu siais metais,o siais metais startuosiu su naujove Diamond Queen Kush autikai kc brains darbelis,naujas strainas kuriame mazoka info,zinau tik tiek jog galiu tiketis iki 160g per planta,bet as realistas uzteks ir 50 :) zydi 70 dienu,pagrinde indica,dar prie viso sito gerio dasimeciau,dwarfai,bluematic ir dovana cheezas (visi auto is rqs ) taip pat turiu neaiskiu semku,jie bus eksperimentai,turesiu kas veikti :)
barzdyla
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 509
Užsiregistravo: 2019-01-19, 20:14
Reputacija: 68

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė barzdyla »

Va va. Reikia mokytis iš kitų klaidų, kad pats nenudegtum. :D Aš jau sakiau dienų bėgy eisiu į savo vietą ir ruošiu duobes augaliukams :)) Pabandysiu paieškot kur dilgelės auga, iš ten gal gero dirvožemio pasigriebsiu, nereikės pirkt tų žemių. O ir šiaip ten kur nusižiūrėjęs vietą juodžemis dominuoja. Ir taip jau nėra bloga žemė :) Skaičiavau, jeigu pasisodinsiu gegužės vidury, tai turėtų mano auto jau būt išdžiuvę ant gimtadienio, tai jeigu viskas eis pagal planą, bus super :D

o šiaip dar klausimukas su dirvožemiu: jį geriau padaryt tokį puresnį ar kaip tik suspaustą? Kalbant apie paprastą žemę, ne durpes ar kokius biobizz mixus
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė Ciakis »

Puresni ( saknims geriau. per kieta zeme saknys sunkiau auga, plius oro maziau zemese )
Bet darbe mane vadina - Veryga
buyan0
Naujokas
Pranešimai: 21
Užsiregistravo: 2019-03-30, 22:59
Reputacija: 1

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė buyan0 »

gal kas koki fainesni žemių mišinį pasiūlytų, be firminio kaktusu ir lapuočių žemiu + perlito ir drenažo, gal turit ką pasiūlyti ko galima gauti čia už kampo ir įmaišyti?
quNNcy
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 476
Užsiregistravo: 2014-12-31, 20:12
Reputacija: 66

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė quNNcy »

pomidoram skirtos zemes,ziurekis kad butu su mikro elementais, nepagaileki centuku del geresniu zemiu,meginau patiko,viso veg metu nereikejo nieko,ismaitina pilnai

barzda cikis praktiskai viska susake,beje ir vandeni sunkiau pasiema,gaunasi kieta kaip akmuo ir kai lieji dazniausiai viskas bega per vazono sonus,vidurkiukas lieka nelb ir paliestas,su tokiomis zememis jau susiduriau,vargau.... bet zinoma visuomet gali ismeginti ant savo kailio :)
barzdyla
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 509
Užsiregistravo: 2019-01-19, 20:14
Reputacija: 68

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė barzdyla »

Neauginsiu vazonuose, tiesiai į žemę. Kaip kažkas siūlė(berods irgi tu:D), iškasus duobę šakelėm apdeliot nuo kurmių. Padaryt tokią kaip ir vazono imitaciją.

Dar klausimas: ar kas bandėt kažką panašaus kaip šitas? https://www.mkds.lt/plantskydd-1-kg-repelentas
Ar atbaido gyvūnus nuo augalų?
Operatore
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 785
Užsiregistravo: 2018-11-25, 16:43
Reputacija: 112

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė Operatore »

Oho! Kokie kiekiai! As apie 30 kai ne auto auginau, tai ne tik uzpuolus pelesiui puse vasaros su zirklutemis rankoje praleidau, bet po to su hiper massive proporcijomis zaisdamas, nes rezultatas buvo tiesiog rekordinis, ir po to bandydamas atprasti dar pora metu varga vargau. Ne mano charakteriui, ne mano budui. Nebeauginu po daug augalu. Saikas - svarbu, pamoka ismokta :)
Yra kaip yra, o turim ka turim ..
barzdyla
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 509
Užsiregistravo: 2019-01-19, 20:14
Reputacija: 68

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė barzdyla »

Chebra, susiconfuse'inau. Po desine - tikrai dilgele. O kaip po kaire? Irgi dilgele tik kitos rusies?
Nuotrauka
quNNcy
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 476
Užsiregistravo: 2014-12-31, 20:12
Reputacija: 66

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė quNNcy »

barzda as ziuriu i ji ir nelb suprantu,baisiai panasus,bet gal ir ne... esu tokiu mates ne viena ir ne 2 bet ten ne dilgeles buna ir auga ganetinai aukstos,po desne tikrai dilgelaite ir sita bus pikta :) o seip patikrinti juk nesunku jei negaila ranku,brukstelk ir pajusi,beje zeme grazi juoda,itariu ir slieku nemazai rast turejai :) snd jau persitempiau 3 maisus pomidoru zemes po 16l,dar 2 tikrai reikes,bet itariu kad visu 3
barzdyla
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 509
Užsiregistravo: 2019-01-19, 20:14
Reputacija: 68

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė barzdyla »

Taip, sliekų belekiek daug. Nors ir kibirais nešk :D Žėmė minkšta palyginus, lengva su kastuvu švaitytis:) Giliau pakasus prisikasi molį, bet gal net ir geriau, nes sulaikys vandenį. Nors dirvožemis dabar kasant(pas mane čia nebuvo lietaus dar po žiemos) toks maloniai drėgnas :) manau, kad vieta super. Išvis, einant iki tos vietos absoliučiai visur dilgelės auga. Tos kur po dešine. Bet jos dar nedilgina, nes dar kaip suprantu per jaunos. Brūžinau per ranką ne vieną ir ne dvi, gal dabar va kai rašau jaučiasi kažkoks perštėjimas, bet abejoju ar nuo to :D
O kas nelabai patinka, kad belekiek daug stirnų išmatų. Tai reikės apsipurkšt ta chemija kur buvau čia linką numetęs ir dar apsitvert. Bet kas man visai patiko, kad nė vieno kurmiarausio neradau net eidamas link savo vietos.

p.s. čia gerai, kad pikta ar ne? :) kad pačiam prieit bus sunkiau, tai nusišikt man, nebijau aš dilgelių:D

EDIT: dabar googlinu apie dilgeles ir randu tokį varianta su pavadinimu Gailioji dilgelė ir Didžioji dilgelė. Bent jau iš nuotraukų sprendžiu, kad ta Gailioji tai bus po dešine, o didžioji bus po kaire. ką manai?
https://lt.wikipedia.org/wiki/Gailioji_ ... %97l%C4%97
https://lt.wikipedia.org/wiki/Did%C5%BE ... %97l%C4%97
quNNcy
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 476
Užsiregistravo: 2014-12-31, 20:12
Reputacija: 66

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė quNNcy »

Dilgeles geras indikatorius kuris parodo jog tose vietose puikus gruntas,zemes :) del piktumo dazniausiai pavasari kai buna jaunuciai ir maziukai velniskai kaikurie dilgina :) praeit ner sunku,uzsidedi kelnias ir eini,bet ir per jas gauni to malonumo ;D apie didziaja dilgele kur numetei linka apacioje raso jog jos auga ten kur gausu puvenu ir azoto turtinga dirva,tai jau zenklas kad zeme ten superine :) del stirnu tai jo,tuomet reikia tau purskalo ar chemijos,nes jaunus augalus jos megsta
Seedman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 400
Užsiregistravo: 2017-07-11, 15:02
Reputacija: 84

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė Seedman »

barzdyla rašė: 2019-04-19, 17:07 Chebra, susiconfuse'inau. Po desine - tikrai dilgele. O kaip po kaire? Irgi dilgele tik kitos rusies?
Nuotrauka
Man rodos kad ties dilgele yra laukinis serbentas arba aviete :)
barzdyla
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 509
Užsiregistravo: 2019-01-19, 20:14
Reputacija: 68

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė barzdyla »

quNNcy rašė: 2019-04-20, 10:19 Dilgeles geras indikatorius kuris parodo jog tose vietose puikus gruntas,zemes :) del piktumo dazniausiai pavasari kai buna jaunuciai ir maziukai velniskai kaikurie dilgina :) praeit ner sunku,uzsidedi kelnias ir eini,bet ir per jas gauni to malonumo ;D apie didziaja dilgele kur numetei linka apacioje raso jog jos auga ten kur gausu puvenu ir azoto turtinga dirva,tai jau zenklas kad zeme ten superine :) del stirnu tai jo,tuomet reikia tau purskalo ar chemijos,nes jaunus augalus jos megsta
Yep. Labai patinka man, kad krūmai aplink, tai lengvai bus apsipurkšt visur ar aptvert :) Tik į pietų pusę tokia atviresnė vieta, niekas neužstoja.
Seedman rašė: 2019-04-20, 11:20
Man rodos kad ties dilgele yra laukinis serbentas arba aviete :)
Na, kas bus tas. :) Bet žemė kaip matau derlinga, tas man svarbiausia. Labiau gal patiktų avietė, nes kas nemėgsta skaniai pavalgyt po parūkymo? :D :D
Tema užrakinta
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • KKD 2019, Vilnius
    Moderatorius » » forume Prašau žodžio!
    10 Atsakymai
    4852 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Moderatorius
  • Spannabis 2019
    Artemis » » forume Muzika, filmai ir kita media, pramogos
    1 Atsakymai
    2466 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas G.
  • Prezidento rinkimai 2019
    N/A » » forume Prašau žodžio!
    5 Atsakymai
    3128 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Ciakis
  • outdoor mix 12/12 pc box
    sudumalunas » » forume Dienoraščiai (neužbaigti)
    16 Atsakymai
    8315 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Carlos-
  • OUTDOOR 2023!
    Grower » » forume Outdoor
    18 Atsakymai
    2017 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas nenaudelis