Nuotrauka Nuotrauka

2019 OUTDOOR

Auginimas lauke.
Tema užrakinta
smc
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 137
Užsiregistravo: 2018-07-25, 12:57
Reputacija: 7

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė smc »

Operatore kashkodel man atrodo kad tu visishkai teisus esu augines ir ant mineralkes ir ant organikos ir manau organika geriau😀
smc
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 137
Užsiregistravo: 2018-07-25, 12:57
Reputacija: 7

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė smc »

Nuotrauka Jau pilnai nuimiau visa derliu per 3 Cookies automatus gavosi apie 70g nuotraukoi neviskas dalis paragauta ir draugai pavaishinti o Cheeso gavosi 18g ir dar pas visas sekliciu radau net nzn ishkur jos galejo atsirast nes arti nk neauga ir ligtai ne hermiai rezultatu esu patenkintas kitais metais ishbandysiu nauju strainu ir rastas semkes pasodinsiu😀
barzdyla
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 509
Užsiregistravo: 2019-01-19, 20:14
Reputacija: 68

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė barzdyla »

va va, pas mano autikus irgi sėklų galima rast. bet visos tuščios, kiek radau... :/
mms
Naujokas
Pranešimai: 34
Užsiregistravo: 2013-07-21, 18:11
Reputacija: 2

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė mms »

Sveiki visi, truputy ne į tą temą, bet gal kas nors nukreips arba aptars čia. Kaip pasigaminti namuose kanapių aliejų, arba e skysty, kad būtų galima garint su elektronke, žiūrėjau youtube bet nieko paprasto neradau, gal kas esat darę kažką panašaus ir galit užvesti ant tinkamo kelio?
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė Ciakis »

mms rašė: 2019-09-04, 22:12 Sveiki visi, truputy ne į tą temą, bet gal kas nors nukreips arba aptars čia. Kaip pasigaminti namuose kanapių aliejų, arba e skysty, kad būtų galima garint su elektronke, žiūrėjau youtube bet nieko paprasto neradau, gal kas esat darę kažką panašaus ir galit užvesti ant tinkamo kelio?
Ne sitos temos skyrelis.
1. Neaisku kiek sveika veipinti kanapiu alieju. Jei skaitai naujienas usa virs 200 zmoniu ligoninese :)
2. Paprasciausias varijantas tikriausia butu su alkoholiu atskiriant veikliasias medziagas o po to alkoholi isgarinant. Nes alkoglholis laki, svari medziaga, nesunkiai issigarina nestipriai kaitinant. Pilnas youtubas info.
3. Geriausias varijantas daryti distiliata, t.y. distiliuotas 100% thc/cbd cbn ir kitu veikliuju medziagu misinys be nieko nereikalingo. Berods neturintis savyje mineraliniu alieju, beskonis ir bekvapis. Bet tam atrodo reik sudetingos irangos.

Ikvepiant augalini alieju i save pazeidziami plauciai. Tad nezaiskim vaikai su degtukais
Bet darbe mane vadina - Veryga
mms
Naujokas
Pranešimai: 34
Užsiregistravo: 2013-07-21, 18:11
Reputacija: 2

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė mms »

Dėkoju už atsakymą, nežaisim su nesąmonėm, suksim --==::~~ :] :D
smc
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 137
Užsiregistravo: 2018-07-25, 12:57
Reputacija: 7

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė smc »

mms paziurek shita tik cia rusu kalba https://www.youtube.com/watch?v=ekkXzGCn_u4
barzdyla
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 509
Užsiregistravo: 2019-01-19, 20:14
Reputacija: 68

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė barzdyla »

Pradedam zydet. Durbanas pirmauja, jau beveik savaite kaip zydejime. C+ katik pradejo. Vaziuojam

Nuotrauka
NuotraukaNuotrauka
Nuotrauka
Operatore
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 785
Užsiregistravo: 2018-11-25, 16:43
Reputacija: 112

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė Operatore »

Sveiki!
Tuo tarpu kai barzda su saviskiais vaziuoja, as su saviskiais po truputi jau stoju. Stai ir paskutine mano augalu rusis buvo papjauta (vienas augalas dar liko, bet as jo nesuprantu, tai lai auga kiek jis nori). Dutch Passion pagamino Think Different auto, as ji pasodinau out, lanksciau nedaug, bet daug ir nereikejo, nes saule visa diena is priekio, tad penketas vieluciu buvo pats tas. Pries pat zydejima (atspejau daugmaz laika idealiai, aisku, netycia) nugnybau vienos is saku virsune, ta isaugo i dvi. Tresiau tik organiskai, jokiu pirktiniu trasu. Emiau po 93 dienu.
Augala puole pelesis, nuemiau pora nemazu galvikiu, aisku, jas ir paragavau.
Skonius, kvapus ir vezimo greiti aprasysiu toje, kur skoniai. Bet kvepejo (kol nenupjoviau!) ziauriai skaniai, melionu.
Augaliukas nera gausus, bet laimei ziedukai sunkus :)
Kol kas rudenelis palankus lauke augantiems augalams, ziuresime kaip toliau. Sekmes!

Nuotrauka

Nuotrauka

Nuotrauka

Nuotrauka
Yra kaip yra, o turim ka turim ..
ᴄʜɪᴇꜰᴀ ᴅᴀ ʀᴇᴇꜰᴀ
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 135
Užsiregistravo: 2019-09-03, 12:53
Reputacija: 17

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė ᴄʜɪᴇꜰᴀ ᴅᴀ ʀᴇᴇꜰᴀ »

Nuotrauka


Mano od derlius jau curinasi :) Pirmam plane critical + autoflower. Mačiau kiti irgi šitą auginote. Man vienam ši veislė viena lieviausių bandytų? skonis puse velnio, bet velka kazkaip idomiai ir galva isiskauda iskart. niekada daugiau neauginsiu. kiti autofloweriai zjbs, bet šitas tai konkreti nesamonė
atostogauju
Operatore
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 785
Užsiregistravo: 2018-11-25, 16:43
Reputacija: 112

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė Operatore »

Šėtonas rašė: 2019-09-07, 20:33 Nuotrauka


Mano od derlius jau curinasi :) Pirmam plane critical + autoflower. Mačiau kiti irgi šitą auginote. Man vienam ši veislė viena lieviausių bandytų? skonis puse velnio, bet velka kazkaip idomiai ir galva isiskauda iskart. niekada daugiau neauginsiu. kiti autofloweriai zjbs, bet šitas tai konkreti nesamonė
O kas antrame plane? Pvz ten kairiausiame stiklainiuke?
Yra kaip yra, o turim ka turim ..
ᴄʜɪᴇꜰᴀ ᴅᴀ ʀᴇᴇꜰᴀ
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 135
Užsiregistravo: 2019-09-03, 12:53
Reputacija: 17

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė ᴄʜɪᴇꜰᴀ ᴅᴀ ʀᴇᴇꜰᴀ »

Operatore rašė: 2019-09-08, 09:51
Šėtonas rašė: 2019-09-07, 20:33 Nuotrauka


Mano od derlius jau curinasi :) Pirmam plane critical + autoflower. Mačiau kiti irgi šitą auginote. Man vienam ši veislė viena lieviausių bandytų? skonis puse velnio, bet velka kazkaip idomiai ir galva isiskauda iskart. niekada daugiau neauginsiu. kiti autofloweriai zjbs, bet šitas tai konkreti nesamonė
O kas antrame plane? Pvz ten kairiausiame stiklainiuke?
O tenais Grape Ape auto viršutinės, gražiausios galvos :)
atostogauju
barzdyla
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 509
Užsiregistravo: 2019-01-19, 20:14
Reputacija: 68

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė barzdyla »

Man nuo c+ galva skaudėdavo kai persirūkydavau belekiek. Bet skausmą nuima maloniai. Žandikaulio skausmą nuima puikiai... :)
ᴄʜɪᴇꜰᴀ ᴅᴀ ʀᴇᴇꜰᴀ
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 135
Užsiregistravo: 2019-09-03, 12:53
Reputacija: 17

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė ᴄʜɪᴇꜰᴀ ᴅᴀ ʀᴇᴇꜰᴀ »

Keistai kažkaip veikia c+ nea? Jautiesi rūkęs, bet nevelka. Ir man per koordinaciją muša belekaip. Parūkęs jos einu visur kliūvu :D Akis sunešioja belekaip. Nors jokio high. Kitus autoflowerius rūkau - no problem. Jaučiasi lengvi skirtumai tarp skirtingų veislių, bet c+ tikras mėšlas nežinau net kur kišti :D dar "dyleriu pasirinkimu" vadina Critival+. kur gi ne :D :D :D
atostogauju
Operatore
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 785
Užsiregistravo: 2018-11-25, 16:43
Reputacija: 112

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė Operatore »

Šėtonas rašė: 2019-09-09, 00:54
barzdyla rašė: 2019-09-08, 15:12 Man nuo c+ galva skaudėdavo kai persirūkydavau belekiek. Bet skausmą nuima maloniai. Žandikaulio skausmą nuima puikiai... :)
Keistai kažkaip veikia c+ nea? Jautiesi rūkęs, bet nevelka. Ir man per koordinaciją muša belekaip. Parūkęs jos einu visur kliūvu :D Akis sunešioja belekaip. Nors jokio high. Kitus autoflowerius rūkau - no problem. Jaučiasi lengvi skirtumai tarp skirtingų veislių, bet c+ tikras mėšlas nežinau net kur kišti :D dar "dyleriu pasirinkimu" vadina Critival+. kur gi ne :D :D :D
Sveiki!
Gi ta pati kanape (rusis) skirtingose salygose augdama skirtinga rezultata duoda, o + imkime skirtingus gamintojus. Ta pati rusis jau augdama siltnamy ir lauke skirtingu skoniu buna, o pakeiskime ir maisto raciona. Irgi skirsis.
As 5 metus ne is eiles esu augines ta pacia rusi is dinafem, rqs, dutch passion ir nepamenu is kur dar, tai motyvai galbut labiau akcentuoti, bet paskoniai tai visad skyresi.
Ir dar! Cia tas skonis - "man neskanu, man nevelka", tai su maistu panasu - na, nera universalaus patiekalo, kuris butu skanus 100% visiems.
Yra kaip yra, o turim ka turim ..
Seedman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 400
Užsiregistravo: 2017-07-11, 15:02
Reputacija: 84

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė Seedman »

Nuotrauka
Nuotrauka
Nuotrauka
Normalei uzderejo😅
barzdyla
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 509
Užsiregistravo: 2019-01-19, 20:14
Reputacija: 68

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė barzdyla »

Papasakok kokia čia rūšis :D
ᴄʜɪᴇꜰᴀ ᴅᴀ ʀᴇᴇꜰᴀ
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 135
Užsiregistravo: 2019-09-03, 12:53
Reputacija: 17

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė ᴄʜɪᴇꜰᴀ ᴅᴀ ʀᴇᴇꜰᴀ »

Garantuotai bus AK. :D gal AK48 auto?
atostogauju
quNNcy
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 476
Užsiregistravo: 2014-12-31, 20:12
Reputacija: 66

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė quNNcy »

Lapai lig labiau i sativele nesa,setonai netikiu kad cia auto aplamai yra,bushas didelis baisiai,na seedmanai tai kas cia pas tave? manau outdorinis variantus su trumpesniu zydejimo ciklu
Seedman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 400
Užsiregistravo: 2017-07-11, 15:02
Reputacija: 84

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė Seedman »

Seip ce turejo buti AK ,nutopinau, gavosi 2 virsunes, ziedai labai panasus y AK😀 bet kas ce do besas net nezinau, nes tikriausei bus sumaisytos seklos , uz sav harvestas, jei butu perijodine dar tektu laukt maziausei 4sav🙂 pakolkas trihomos visos milky, tai manau po savaites bus 10- 15 procentu amber🙃. Sekla turejo buti ak-49 perijodine, bet kaip matau pradejo zydet 16/8😇
Tema užrakinta
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • KKD 2019, Vilnius
    Moderatorius » » forume Prašau žodžio!
    10 Atsakymai
    4860 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Moderatorius
  • Spannabis 2019
    Artemis » » forume Muzika, filmai ir kita media, pramogos
    1 Atsakymai
    2473 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas G.
  • Prezidento rinkimai 2019
    N/A » » forume Prašau žodžio!
    5 Atsakymai
    3133 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Ciakis
  • outdoor mix 12/12 pc box
    sudumalunas » » forume Dienoraščiai (neužbaigti)
    16 Atsakymai
    8355 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Carlos-
  • OUTDOOR 2023!
    Grower » » forume Outdoor
    18 Atsakymai
    2017 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas nenaudelis