Nuotrauka Nuotrauka

OUTDOOR 2020

Auginimas lauke.
Rašyti atsakymą
quNNcy
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 476
Užsiregistravo: 2014-12-31, 20:12
Reputacija: 66

Re: OUTDOOR 2020

Standartinė quNNcy »

Gera pamoka ateiciai,jei jau pastebejai maza zidinuka pelesio tai zinok kad bus bedu tikrai ir viskas ka reikia daryt nuolat stebeti,jei matai kad nebegali susitvarkyt imi tai ka gali arba ... va kaip tau,puse augalo nebera :| pats irgi turejau bedu su pelesiais ir aplamai idomiai,viena savaite nieko,kita atleki ir matai 5-6 zidiniai ir tenka jau imti,su nl same shit buvo,karpiau ne viena karta bet kas is to.. aisku plitimas suletejas buvo,taciau vistiek isisiubavo ir imta anksciau laiko nes nebebuvo galimybiu jo laikyt
smc
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 137
Užsiregistravo: 2018-07-25, 12:57
Reputacija: 7

Re: OUTDOOR 2020

Standartinė smc »

Sveiki forumeciai snd buvau pasivaikshcioti ir nutareu uzhsukti i viena spot'a kur pavasari buvau ikishes daiga ish rastu augaliuke seklu ash ji pavasari pasodinau palaishciau ir pamirshau o vasara buvo sausa ir ash jo nelaishciau bet uzhaugo net nesitikejau😀Nuotrauka
Operatore
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 785
Užsiregistravo: 2018-11-25, 16:43
Reputacija: 112

Re: OUTDOOR 2020

Standartinė Operatore »

smc rašė: 2020-08-31, 20:32 Sveiki forumeciai snd buvau pasivaikshcioti ir nutareu uzhsukti i viena spot'a kur pavasari buvau ikishes daiga ish rastu augaliuke seklu ash ji pavasari pasodinau palaishciau ir pamirshau o vasara buvo sausa ir ash jo nelaishciau bet uzhaugo net nesitikejau😀Nuotrauka
Nu, saunu! Jei eina, tai apskink ten aplink viska, kad butu kuo daugiau vietos vejui. Ir veduoklinius apskabyk diena, kai nelyja ir vejuota + saule. Del pelesio. Aisku, toli augini, matyt, bet butu gerai jei nupurtytum ryte ir vakare rasa, nu, bet cia jau pagal galimybes. Geru oru! :)
Yra kaip yra, o turim ka turim ..
mms
Naujokas
Pranešimai: 34
Užsiregistravo: 2013-07-21, 18:11
Reputacija: 2

Re: OUTDOOR 2020

Standartinė mms »

Operatorė, o apskabius veduoklinius nesustresuos medis? Nes turiu pora didelių krūmų ir bijau kad irgi pelėsis neuzpultu.
smc
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 137
Užsiregistravo: 2018-07-25, 12:57
Reputacija: 7

Re: OUTDOOR 2020

Standartinė smc »

Operatore rašė: 2020-08-31, 21:35
smc rašė: 2020-08-31, 20:32 Sveiki forumeciai snd buvau pasivaikshcioti ir nutareu uzhsukti i viena spot'a kur pavasari buvau ikishes daiga ish rastu augaliuke seklu ash ji pavasari pasodinau palaishciau ir pamirshau o vasara buvo sausa ir ash jo nelaishciau bet uzhaugo net nesitikejau😀Nuotrauka
Nu, saunu! Jei eina, tai apskink ten aplink viska, kad butu kuo daugiau vietos vejui. Ir veduoklinius apskabyk diena, kai nelyja ir vejuota + saule. Del pelesio. Aisku, toli augini, matyt, bet butu gerai jei nupurtytum ryte ir vakare rasa, nu, bet cia jau pagal galimybes. Geru oru! :)
Operatore ten laukai ir vejas gerai prapuche augaliuka apzhiurejau jokio pelesio nera,ir dar del pelesio net ir pritaikitas augaliukas LT klimatui pasigaus pelesi jai augs kur dregna ir nera vejo teko augint lietuvaite su 6%thc tj pasodinau mishke kur apauge krumais ir vejo mazai pelesio kas diena rasdavau o tos pacios kilmes augdama lauke kur gerai cirkulioja oras iki spalio datrauke pastovei shlapdama ir jokio pelesio😀
Operatore
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 785
Užsiregistravo: 2018-11-25, 16:43
Reputacija: 112

Re: OUTDOOR 2020

Standartinė Operatore »

smc rašė: 2020-08-31, 21:59
Operatore rašė: 2020-08-31, 21:35
smc rašė: 2020-08-31, 20:32 Sveiki forumeciai snd buvau pasivaikshcioti ir nutareu uzhsukti i viena spot'a kur pavasari buvau ikishes daiga ish rastu augaliuke seklu ash ji pavasari pasodinau palaishciau ir pamirshau o vasara buvo sausa ir ash jo nelaishciau bet uzhaugo net nesitikejau😀Nuotrauka
Nu, saunu! Jei eina, tai apskink ten aplink viska, kad butu kuo daugiau vietos vejui. Ir veduoklinius apskabyk diena, kai nelyja ir vejuota + saule. Del pelesio. Aisku, toli augini, matyt, bet butu gerai jei nupurtytum ryte ir vakare rasa, nu, bet cia jau pagal galimybes. Geru oru! :)
Operatore ten laukai ir vejas gerai prapuche augaliuka apzhiurejau jokio pelesio nera,ir dar del pelesio net ir pritaikitas augaliukas LT klimatui pasigaus pelesi jai augs kur dregna ir nera vejo teko augint lietuvaite su 6%thc tj pasodinau mishke kur apauge krumais ir vejo mazai pelesio kas diena rasdavau o tos pacios kilmes augdama lauke kur gerai cirkulioja oras iki spalio datrauke pastovei shlapdama ir jokio pelesio😀
Jo, bet rasei, kad sekla rastine, tai pamasciau kazkaip, kad radai pirktiniame augaliuke. Barygines, tai lepios buna. Nu, jei atspari, tai gut. Bet orai nekokie, lietuviskos geles nuleidzia galvas ir pradeda puti, vistiek reikia buti atsargiam ;)
Yra kaip yra, o turim ka turim ..
smc
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 137
Užsiregistravo: 2018-07-25, 12:57
Reputacija: 7

Re: OUTDOOR 2020

Standartinė smc »

Ne ten ne barygines bw o savo royal cookies automate rasta jam jau neuzhilgo harvestas😀
quNNcy
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 476
Užsiregistravo: 2014-12-31, 20:12
Reputacija: 66

Re: OUTDOOR 2020

Standartinė quNNcy »

Ir taip as i ji ziuriu ir taip... bet kazko as nesuprantu matomai,kodel tavo sita gele neturi visiskai saku? arba jos nedidukes ir atrodo vientisas stulpas arba del kazkokiu priezasciu ji nugeneta,arba cia pluostas,nes jos butent taip auga,jokiu saku ir atrodo kaip stulpas,bet kaip sakai cia is royal sausainio rasta,tikriausiai nebuvo apdulkinta ir si sekliuke nuo streso
smc
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 137
Užsiregistravo: 2018-07-25, 12:57
Reputacija: 7

Re: OUTDOOR 2020

Standartinė smc »

Turi nedideles shakeles o ant ju zhiedai ir cia ne pluoshtine ir kvapas ir zhiedu struktura kitokia nei sejamosios kanapes ir zn ka sodinau😀kaip pjausiu galesiu pafotkint ish archiau.
smc
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 137
Užsiregistravo: 2018-07-25, 12:57
Reputacija: 7

Re: OUTDOOR 2020

Standartinė smc »

quNNcy rašė: 2020-09-01, 10:07 Ir taip as i ji ziuriu ir taip... bet kazko as nesuprantu matomai,kodel tavo sita gele neturi visiskai saku? arba jos nedidukes ir atrodo vientisas stulpas arba del kazkokiu priezasciu ji nugeneta,arba cia pluostas,nes jos butent taip auga,jokiu saku ir atrodo kaip stulpas,bet kaip sakai cia is royal sausainio rasta,tikriausiai nebuvo apdulkinta ir si sekliuke nuo streso
Va bishki ft.augaliuko man cia visai i pluoshta nepanashu😀NuotraukaNuotraukaNuotraukaNuotrauka
Operatore
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 785
Užsiregistravo: 2018-11-25, 16:43
Reputacija: 112

Re: OUTDOOR 2020

Standartinė Operatore »

quNNcy rašė: 2020-09-01, 10:07 Ir taip as i ji ziuriu ir taip... bet kazko as nesuprantu matomai,kodel tavo sita gele neturi visiskai saku? arba jos nedidukes ir atrodo vientisas stulpas arba del kazkokiu priezasciu ji nugeneta,arba cia pluostas,nes jos butent taip auga,jokiu saku ir atrodo kaip stulpas,bet kaip sakai cia is royal sausainio rasta,tikriausiai nebuvo apdulkinta ir si sekliuke nuo streso
Va, pluostine, bet su sakom ir ziedais, auga miestelio kieme laisvai, niekieno nelieciama :)
Nuotrauka
Yra kaip yra, o turim ka turim ..
quNNcy
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 476
Užsiregistravo: 2014-12-31, 20:12
Reputacija: 66

Re: OUTDOOR 2020

Standartinė quNNcy »

Idomi struktura :) grazus augaliukas smc,operatorete mates as ir tokiu,pvz siais metais maciau ne viena lauka tu pluostiniu kanapeliu ar maistines ten tiksliai pasakyt negaliu,bet visi kai stulpai,jokiu saku,todel ir pagalvota mano sitaip buvo
Operatore
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 785
Užsiregistravo: 2018-11-25, 16:43
Reputacija: 112

Re: OUTDOOR 2020

Standartinė Operatore »

quNNcy rašė: 2020-09-03, 10:58 Idomi struktura :) grazus augaliukas smc,operatorete mates as ir tokiu,pvz siais metais maciau ne viena lauka tu pluostiniu kanapeliu ar maistines ten tiksliai pasakyt negaliu,bet visi kai stulpai,jokiu saku,todel ir pagalvota mano sitaip buvo
Augaliukas ne mano :)
Ei, quNNcy, pluostines, tai ir yra maistines. Yra dvi kanapiu rusys, tai pluostine ir marichuana (marichuana dar i dvi: indika, sativa). Tai jei db nepakeista, kad indika ir sativa atskiros, tai ir liko dvi, siaip, tai 3 rusys.
Yra kaip yra, o turim ka turim ..
quNNcy
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 476
Užsiregistravo: 2014-12-31, 20:12
Reputacija: 66

Re: OUTDOOR 2020

Standartinė quNNcy »

Db blaiwiom akym pazejau kokia nesamone cia papiesiau :) apie pluosta/maista... vakar paxmielnas kaip subine buvau,nieko keisto kad super mintys sudeliotos buvo :D biskiuka sarmata
Operatore
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 785
Užsiregistravo: 2018-11-25, 16:43
Reputacija: 112

Re: OUTDOOR 2020

Standartinė Operatore »

quNNcy rašė: 2020-09-04, 09:50 Db blaiwiom akym pazejau kokia nesamone cia papiesiau :) apie pluosta/maista... vakar paxmielnas kaip subine buvau,nieko keisto kad super mintys sudeliotos buvo :D biskiuka sarmata
Nesiparink, dabar visokiu pavadinimu atsiranda: maistine, medicinine ir pan., niekas oficialiais vardais nevadina :)
Yra kaip yra, o turim ka turim ..
smc
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 137
Užsiregistravo: 2018-07-25, 12:57
Reputacija: 7

Re: OUTDOOR 2020

Standartinė smc »

NuotraukaBalkoninio cheezo harvestas😀
nenaudelis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 350
Užsiregistravo: 2020-03-18, 15:10
Reputacija: 39

Re: OUTDOOR 2020

Standartinė nenaudelis »

Skanaus :)
Operatore
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 785
Užsiregistravo: 2018-11-25, 16:43
Reputacija: 112

Re: OUTDOOR 2020

Standartinė Operatore »

mms rašė: 2020-08-30, 20:20 Nuotrauka
Laiku ne apžiūrėtas pelėsis 8E ... Supuvo puse augalo, šiek tiek dar pavyko išgelbėti, nors dar norėjau paaugint bet teko raut. Dar du su mažesneis pelesio židiniais irgi isroviau nes jau bijojau palikt kad ir iskarpyta. :/
Ouch..
Jei turi, tai stebek kitus.
Yra kaip yra, o turim ka turim ..
mms
Naujokas
Pranešimai: 34
Užsiregistravo: 2013-07-21, 18:11
Reputacija: 2

Re: OUTDOOR 2020

Standartinė mms »

Operatore rašė: 2020-09-06, 22:02
mms rašė: 2020-08-30, 20:20 Nuotrauka
Laiku ne apžiūrėtas pelėsis 8E ... Supuvo puse augalo, šiek tiek dar pavyko išgelbėti, nors dar norėjau paaugint bet teko raut. Dar du su mažesneis pelesio židiniais irgi isroviau nes jau bijojau palikt kad ir iskarpyta. :/
Ouch..
Jei turi, tai stebek kitus.
Stebiu, kur didelės galvos ten atsirasdineja, vakar iskarpiau iš vieno ir palikau dar augt, bet jaigu taip ir toliau ilgai nebetempsiu
smc
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 137
Užsiregistravo: 2018-07-25, 12:57
Reputacija: 7

Re: OUTDOOR 2020

Standartinė smc »

Pas mane irgi balkoninis cheezas pradejo pelyt tj vakar teko nuimt.
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas