Nuotrauka Nuotrauka

OUTDOOR 2020

Auginimas lauke.
Rašyti atsakymą
smc
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 137
Užsiregistravo: 2018-07-25, 12:57
Reputacija: 7

Re: OUTDOOR 2020

Standartinė smc »

NuotraukaNuotraukaSveiki gal kas gali pasakyt kas yra augaliukui nes pats nelbj suprantu,ziurejau tam puslapi kur parashyta apie augalu problemas bet man ten i vska panashu.
quNNcy
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 476
Užsiregistravo: 2014-12-31, 20:12
Reputacija: 66

Re: OUTDOOR 2020

Standartinė quNNcy »

Lapai atrodo pusleti,bet kolkas neblyzgus ir tam tikros vietos igauna rudos,bronzines spalvos,jei as teisus pasigavai erkutes kurios blet daro didle zala tiek lapam,tiek ziedam,smagiausiai tai kad plika akim ju nepamatysi,tam reikalinga gera lupa ar mikroskopas ir db perlaksciau per tam tikrus psl zedamas ivairius kenkejus,nieko panasaus apart tu erkuciu neradau,tikiuosi kad klysu,nes kitu atveju nusimato sunkus kelias ir jo gydimas https://www.growweedeasy.com/cannabis-p ... road-mites
kiti augalu myletojai arba patvirtins arba paneigs tai ka rasiau cia,tavo labui tikiuosi kad paneigs


Stai ka prisiminiau,esu isbandes su voratinklinem erkutem ir tas pasiteisino,pigus ir paprastas variantas,visi puikiai zinome skanuji gerima coca-cola,tai stai,paimiau isipiliau i buteliuka kuris turi antgali puskiklio,daznai buna langu valykliai su purskikliu,zodziu paimiau ir visa augala nuo apacios iki virsaus is abieju pusiu ispurskiau lapus,kadangi daug ten cukraus jame tiesiog tos erkutes prilimpa prie lapo virsaus,kadangi nebegali judeti ir maitintis jos zustas,veliau po savaites pakartojau procedura nes buna uzsilike kiausineliai ir ritasi nauja parazitu banga,rezultatas toks pats prilimpa ir game over,viso atlikau 3 kartus ir mes isgydeme augala,naikina taip pat skruzdes,amarus,colorado vabalus ir tt... info googleje nemazai,kas liecia tavo varianta nezinau,bet zinau kad jaunos erkutes turi 6 kojas o suaugusios 8,logiskai mastant jei yra kojos turi prilipti ir...


Edit - apsilankiau ir as pas savas rozes,vaizdas geras apart vienos rozes kuri gavo nemaza heat stresa,lapai vis dar tubos formoje,lig rodo givybes zenklus,pradejo auginti apatines sakas,bet kas liecia ziedyna jis bus skurdus ir shudinas,nieko doro is jo negausiu,like liuks,jokiu stopu,minimaliu trukumu pastebejau,fosforas,bet tikrai nieko dar nedarysiu ir abejoju kad dides jis,aisku gamta kazkur kazkas pagrauzta,bet ne tiek kad reiketu sukti galva,rasta ir sraigiu,labai jau mazyciu,nurinkom,apsisienavome nes atauge nemenkai buvo,nu ir tos ubages erkes lai eina jos nax** si kart tik 7,aciu dievui kad neisisege,praktiskai kiekvieno vizito metu 3-4 kaip nieko...
Paskutinį kartą redagavo quNNcy 2020-07-05, 20:20. Iš viso redaguota 1 kartą.
smc
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 137
Užsiregistravo: 2018-07-25, 12:57
Reputacija: 7

Re: OUTDOOR 2020

Standartinė smc »

quNNcy ir man panashu kad cia tos erkutes,turiu ir Neem aliejaus tj arba juo nupurksht arba coca cola reikia,nors man shita beda nutiko poto kaip buvau nupurshkes tuo paciu aliejum nuo tu padaru kurie grauzhe lapus.dar galima su ukinio muilo tirpalu nupurkst,gal kad zhino recepta tokio tirpaliuko?
Operatore
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 785
Užsiregistravo: 2018-11-25, 16:43
Reputacija: 112

Re: OUTDOOR 2020

Standartinė Operatore »

smc rašė: 2020-07-05, 15:47 quNNcy ir man panashu kad cia tos erkutes,turiu ir Neem aliejaus tj arba juo nupurksht arba coca cola reikia,nors man shita beda nutiko poto kaip buvau nupurshkes tuo paciu aliejum nuo tu padaru kurie grauzhe lapus.dar galima su ukinio muilo tirpalu nupurkst,gal kad zhino recepta tokio tirpaliuko?
Sveiks, o kur butent tu matai problema? :) as nieko kazko tokio neizvelgiu, tai ar cia rega, ar foto kokybe, ar zinios :) kad bisk jie pasiriete i virsu?
Zodz, as neiszvelgiu nieko bloga, bet tuo paciu siulau kola nepurksti, o prisitarkuoti ukinio muilo su smulkia tarka, uzpilti verdanciu vandeniu ir turesi skysto muilo, kuriuo galesi purksti augalus.
Yra kaip yra, o turim ka turim ..
smc
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 137
Užsiregistravo: 2018-07-25, 12:57
Reputacija: 7

Re: OUTDOOR 2020

Standartinė smc »

Operatore ten visi lapai susisuke priartinus ft geriau matosi o gyvai zhiurint tj ish toli jau matosi kad augalas kaip rugshtim butu nupiltas visi lapai garbanoti.
quNNcy
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 476
Užsiregistravo: 2014-12-31, 20:12
Reputacija: 66

Re: OUTDOOR 2020

Standartinė quNNcy »

Operatore viena psl atgal ir pazek i sveikus grazius augalus ir ju lapus,akivaizdus skirtumas,sakau jei neklistu broad mites cia,tik stadija dar nera baisi,veliau igauna blizguma,pasidaro rudi/bronzines spalvos lapai ir jie zusta,pasigooglik irpamatysi,nes nieko panasaus i tai daugiau nera
Operatore
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 785
Užsiregistravo: 2018-11-25, 16:43
Reputacija: 112

Re: OUTDOOR 2020

Standartinė Operatore »

quNNcy rašė: 2020-07-06, 11:54 Operatore viena psl atgal ir pazek i sveikus grazius augalus ir ju lapus,akivaizdus skirtumas,sakau jei neklistu broad mites cia,tik stadija dar nera baisi,veliau igauna blizguma,pasidaro rudi/bronzines spalvos lapai ir jie zusta,pasigooglik irpamatysi,nes nieko panasaus i tai daugiau nera
Nu, gal. Nes, atrodo, kad lapai pametomi sviesiom ar rudom demelem, lapai taip nesiraito smarkiai, o glemba, pasiriecia ir labai sumiksteja.
Lapai sukasi dar ir del oru (per karsta, per salta arba staigus pokytis), dar del boro, vario, kalcio stokos.
O tai, smc, kas vyksta po lapais, yra kokiu negalavimo pozymiu?
Yra kaip yra, o turim ka turim ..
barzdyla
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 509
Užsiregistravo: 2019-01-19, 20:14
Reputacija: 68

Re: OUTDOOR 2020

Standartinė barzdyla »

CBD vienintelis nervus gadina. :) bandysiu nuflushint ant dienų su 6.5pH, gal susitaisys ten jam prikolai. Vien laistant matomai kažko netinka jam. Dėl kitų skųstis negaliu. Green gelatai laikosi geriausiai, scc neblogai irgi, buvau(ir dar dabar biškelį tebėra) perlaistęs, bet vistiek sugebėjo paaugt 12cm per savaitę.

Cbd 96cm; GG 83, 64, 65 cm; LSD 81cm; SCC 67cm sustojęs augt, bet šonines šakas augina, jaunesni SCC 83 ir 75cm; GSC ir LSD jaunesni prasimušė į augimus ir jau žydi mažiukai, atneš gal bent parūkymui prie ežero:)

NuotraukaNuotraukaNuotraukaNuotrauka

Pas mane irgi parazitai apsilankė, tai neem oilu išmaudžiau.
Nuotrauka
smc
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 137
Užsiregistravo: 2018-07-25, 12:57
Reputacija: 7

Re: OUTDOOR 2020

Standartinė smc »

Operatore rašė: 2020-07-06, 13:00
quNNcy rašė: 2020-07-06, 11:54 Operatore viena psl atgal ir pazek i sveikus grazius augalus ir ju lapus,akivaizdus skirtumas,sakau jei neklistu broad mites cia,tik stadija dar nera baisi,veliau igauna blizguma,pasidaro rudi/bronzines spalvos lapai ir jie zusta,pasigooglik irpamatysi,nes nieko panasaus i tai daugiau nera
Nu, gal. Nes, atrodo, kad lapai pametomi sviesiom ar rudom demelem, lapai taip nesiraito smarkiai, o glemba, pasiriecia ir labai sumiksteja.
Lapai sukasi dar ir del oru (per karsta, per salta arba staigus pokytis), dar del boro, vario, kalcio stokos.
O tai, smc, kas vyksta po lapais, yra kokiu negalavimo pozymiu?
Visi nauji lapukai sukasi garbanojasi ir atsiranda baltos demeles,galvoju nupurksiu tuom neem oil'u ir bus spakaina nes lietaus pranesha dar tj ta coca cola nuplaus ishkarto o neem'as gal geriau pades.
quNNcy
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 476
Užsiregistravo: 2014-12-31, 20:12
Reputacija: 66

Re: OUTDOOR 2020

Standartinė quNNcy »

smc jei as neteisus del tu erkuciu,nes siektiek man kliuna tai kad nera blizgumo ant lapu,bet simptomai labai panasus,kiti parazitai kurie suka lapus,garbanoja,dazniausiai prie lapu krastu jie buna ir ten krauna kiausinelius,tik + tas kad nera tokios baisios kaip apie minetasias erkutes,nem oilas tinka abiem siem reikalam,tik vieni lengviau mirsta kiti sunkiau,sakai baltos demeles? heh busiu blogai indefikaves tavo beda,bus russet mites,sios padlites palieka baltas demeles,tinka nem oilas,ukiskas muilas,neapleisk tikrai susitvarkysi,info nesunkiai rasi googlej

barzda ar tik ne voratinklines erkutes aplanke? esu turejas,paziuri lapo apacia ir turetum matyt plika akimi jas,tos veikejos ciulpa is lapu visa gyvasti,veliau gelsta,dziusta ir mirsta lapas,bet su jom nesunku tvarkytis turejas ne karta jau :) tas tavo viena stulpas su keliom sakom gerai atrodo,kazko uzstresaves,pas mane lygiai toks pats vienas po heat streso,tik visai nesenai pradejo leist apatines sakas,nez kas bus is jo,bet per riesutus gerai kals,nusimato nuo menkutis grozis

Operatore jam net ir mazi nauji lapukai suvarge,taip neturi but,na o baltos demeles tik patvirtina fakta kad turi kenkeju
smc
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 137
Užsiregistravo: 2018-07-25, 12:57
Reputacija: 7

Re: OUTDOOR 2020

Standartinė smc »

quNNcy ir Operatore aciu uzh patarimus nupurshkiau neem oil'u bet po ,3h pradejo lyt tj nzn kiek jis ten suveike po kokios savaites gal vel reikes nupurksht :)
Operatore
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 785
Užsiregistravo: 2018-11-25, 16:43
Reputacija: 112

Re: OUTDOOR 2020

Standartinė Operatore »

smc rašė: 2020-07-06, 23:25 quNNcy ir Operatore aciu uzh patarimus nupurshkiau neem oil'u bet po ,3h pradejo lyt tj nzn kiek jis ten suveike po kokios savaites gal vel reikes nupurksht :)
As ir norejau rasyti, kad tu nupurksk, nes matesi, kad linksti link sitos nuomones. Bet tam ir forumas, kad rinktis is nuomoniu. Patikek, as tikrai nenoreciau tau levai ka nors patarti :)))
Del lietaus. Tai lietinga savaite nusimato, nepatiks augalams. Gal net dazniau tektu purksti tau.
Yra kaip yra, o turim ka turim ..
karitas
Naujokas
Pranešimai: 47
Užsiregistravo: 2015-08-29, 19:33
Reputacija: 1

Re: OUTDOOR 2020

Standartinė karitas »

Sveiki,pastebejau kad tris medeliai aukščiai nuo 30 iki 85cm fotikai jau kelias savaites sustojo visiškai augimas,nei krauna nauju lapu nei stiebesi i viršu nei i šonus,eina kažka padaryti ar laukti?
barzdyla
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 509
Užsiregistravo: 2019-01-19, 20:14
Reputacija: 68

Re: OUTDOOR 2020

Standartinė barzdyla »

quNNcy rašė: 2020-07-06, 20:51
barzda ar tik ne voratinklines erkutes aplanke? esu turejas,paziuri lapo apacia ir turetum matyt plika akimi jas,tos veikejos ciulpa is lapu visa gyvasti,veliau gelsta,dziusta ir mirsta lapas,bet su jom nesunku tvarkytis turejas ne karta jau :) tas tavo viena stulpas su keliom sakom gerai atrodo,kazko uzstresaves,pas mane lygiai toks pats vienas po heat streso,tik visai nesenai pradejo leist apatines sakas,nez kas bus is jo,bet per riesutus gerai kals,nusimato nuo menkutis grozis
Manau kalbi apie tą CBD stulpą :) Kur dar nežydi. Aš išvis pradedu galvot, kad man sėklas sumaišė seedsmanas ir idėjo ne auto, o photo cbd. Nes nu blemba dar tik lytį jis man parodęs. Bet kantriai laukiu kada pradės žydėt. Noriu pasidaryt RSO iš jo :) Ir taip, erkutės ten. Pažįstami jau mes :)
karitas rašė: 2020-07-07, 08:41 Sveiki,pastebejau kad tris medeliai aukščiai nuo 30 iki 85cm fotikai jau kelias savaites sustojo visiškai augimas,nei krauna nauju lapu nei stiebesi i viršu nei i šonus,eina kažka padaryti ar laukti?
Pateik daugiau informacijos. Tręšei kuom nors? Lapai ką nors signalizuoja? Nutrient burn, heat stress? Gal ko nors trūksta augalui? Geriau būtų jei nuotrauką vieną kitą įmestum. Vietoj tavęs duočiau jiem azoto, bet ne cheminių trąšų, o pasiskink dilgelių pilną kibirą, gerai paspausk ir užpilk vandeniu. Kai prasmirs 1:1 santykiu sumaišyk su vandeniu ir negailėdamas paliek savo fotikus. Organiška, tai tikrai nepertręši.
quNNcy
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 476
Užsiregistravo: 2014-12-31, 20:12
Reputacija: 66

Re: OUTDOOR 2020

Standartinė quNNcy »

karitas is niekur nieko nebuna stop,itakoja ivairus veiksniai,galbut gyvuneliu darbas,tarkime kad ir sraiges nemazai apvalgo,stresuoja stoja augimas,siais metai del karscio daug kam pastebejau bedu buvo su heat stresu ( del karscio ) pilnai stoja augimas,neaugina saku,nauju lapu ir visai tai kanuoja kaip nieko 2 savaites kol pradeda judet gera linkme ir rodo atsigavimo zenklus,trasu perteklsiu? nudegintos saknys,galbut susikaupusios druskos del ju negali pasisavinti reikiamu medziagu,blogas ph,galimai kurpis praejo isdraske dali saknu,info mazai,foto nera,tik speliot zmones gali kas kaip kodel
karitas
Naujokas
Pranešimai: 47
Užsiregistravo: 2015-08-29, 19:33
Reputacija: 1

Re: OUTDOOR 2020

Standartinė karitas »

quNNcy rašė: 2020-07-07, 12:30 karitas is niekur nieko nebuna stop,itakoja ivairus veiksniai,galbut gyvuneliu darbas,tarkime kad ir sraiges nemazai apvalgo,stresuoja stoja augimas,siais metai del karscio daug kam pastebejau bedu buvo su heat stresu ( del karscio ) pilnai stoja augimas,neaugina saku,nauju lapu ir visai tai kanuoja kaip nieko 2 savaites kol pradeda judet gera linkme ir rodo atsigavimo zenklus,trasu perteklsiu? nudegintos saknys,galbut susikaupusios druskos del ju negali pasisavinti reikiamu medziagu,blogas ph,galimai kurpis praejo isdraske dali saknu,info mazai,foto nera,tik speliot zmones gali kas kaip kodel
Na foto neturiu,trašas naudoju biobizz grow,5 litram viena kamšteli,lapai neatrodo kad kažko truktu kaikur biški pažaliave,ant vieno medelio matosi heat stres,vandeni naudoju lietaus,del kurmio gali butu nes kelis kart buvau užtikes netoli augalu,gal kaip minejo banyti azoto duoti?
barzdyla
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 509
Užsiregistravo: 2019-01-19, 20:14
Reputacija: 68

Re: OUTDOOR 2020

Standartinė barzdyla »

5 litram vandens vieną kamštelį? Biobizz? Ir dar grow? Nu va ir radai pats bėdą. :D Užsirakinęs tavo augalas nuo pertręšimo. Tu čia jam davei kone 10 kartų didesnę dozę nei reikia. 1ml/l max ką tu gali naudot su biobizz grow. Ir tai aš pildavau 0.5ml/l ir vistiek sugebėjau apdegint augalus trąšom. O tu čia tokią dozę davei. Bbž jei vazone auga, flush daryk, jei žemėse, tai net nežinau kaip sutvarkyt dabar tau:D Sakyčiau pilk vien 50l švaraus vandens ir tikėkimės, kad pakaks to nuplaut visą š prie šaknų :)
karitas
Naujokas
Pranešimai: 47
Užsiregistravo: 2015-08-29, 19:33
Reputacija: 1

Re: OUTDOOR 2020

Standartinė karitas »

barzdyla rašė: 2020-07-07, 13:08 5 litram vandens vieną kamštelį? Biobizz? Ir dar grow? Nu va ir radai pats bėdą. :D Užsirakinęs tavo augalas nuo pertręšimo. Tu čia jam davei kone 10 kartų didesnę dozę nei reikia. 1ml/l max ką tu gali naudot su biobizz grow. Ir tai aš pildavau 0.5ml/l ir vistiek sugebėjau apdegint augalus trąšom. O tu čia tokią dozę davei. Bbž jei vazone auga, flush daryk, jei žemėse, tai net nežinau kaip sutvarkyt dabar tau:D Sakyčiau pilk vien 50l švaraus vandens ir tikėkimės, kad pakaks to nuplaut visą š prie šaknų :)
Hmm idomiai,nes raše 10litru vandens 20-40ml trasu,tai ir gaudavosi 1ml litrui.bet ir neatrodo kad butu burn,ir is 15 tik 3sustoja augti,net nežinau. 😀
barzdyla
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 509
Užsiregistravo: 2019-01-19, 20:14
Reputacija: 68

Re: OUTDOOR 2020

Standartinė barzdyla »

Tam vienam kamštely manau daugiau nei 10ml būna net. Aš su svarstyklėm visada matuodavau kiek reikia dėt litrui. Ir ką rašo biobizz, dalink per pusę ir tik tada bandyk tręšt. Su bloom ir topmax drąsiau galima, bet va su grow, atsargiai. Bet jei augalas žemėse auga, ne vazone, tada gal kitur bėda. Dar jei sakai, kad ne visi sustoję. Blogiau nebus, jei pabandysi nuflushint tuos tris krumelius. Aš flushinčiau
quNNcy
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 476
Užsiregistravo: 2014-12-31, 20:12
Reputacija: 66

Re: OUTDOOR 2020

Standartinė quNNcy »

Kaikas jau aiskeja,heat streso pozymiai susisuke lapai i tubos forma,atsigavinet reikia 2 savaites ir reikia stengtis saknis islaikyt vesias,minejai apie kurmius kurie salia prisaude skiliu buvo,tai dar nereiskia kad nepraejo kiauras jas,reikia pasirupinti apsaugom,gali naudot tinkliuka is plastmases,daznai apjuosia jaunus medelius,tai issikases duobite padarai kaip vazona is jo is sodini,saknys ras sau kelia pro tarpus,o kurmiui kliutis ir nepraeis kiaurai saknu,dar matau galimos bedos su pertresimu,jei nudeginai tai vaizdelis turejo but toks,visi lapai ziuri zemyn,nepakile ir lapu galiukai buna nudege,tai stai kas galejo itakoti augima,flushas geras varaintas,isplauni visa susikaupusi sh,jei kurmio salia praeita greitai pamatysi,nes visas vandenukas pradedu begti i skyle
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas