Nuotrauka Nuotrauka

OUTDOOR 2020

Auginimas lauke.
Rašyti atsakymą
nenaudelis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 350
Užsiregistravo: 2020-03-18, 15:10
Reputacija: 39

Re: OUTDOOR 2020

Standartinė nenaudelis »

Kam taip drastiskai ? :D
Operatore
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 785
Užsiregistravo: 2018-11-25, 16:43
Reputacija: 112

Re: OUTDOOR 2020

Standartinė Operatore »

smc rašė: 2020-08-14, 12:54
Kinderis rašė: 2020-08-13, 20:09 Sveiki reikia greito patarimo situacija tokia kad buvau pradėjęs auginti augaleli tačiau išvažiavau į užsienį padirbėt augalą palikau augint draugei nelabai iš jo ko tikėjausi sėkla iš paikes gryzes radau ta augaleli jau žydinti tačiau drauge per sodino ji tiesiai po medžiu ir ji negauna praktiškai tiesioginių saulės spindulių
Kaip man elgtis tokiu atveju ar palikt augalą ramybei ir tikėtis kad kažkas užaugs ar galima jį persodinti
Žydėjime 1 sav
Arba medi nupjaut galima jai nedidelis as azuola rankiniu pjukliuku nuverciau kaip uzhstojo saule😀
Giriu karaliu nupjonei del vienmecio augalo.. Nuuu..
Yra kaip yra, o turim ka turim ..
smc
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 137
Užsiregistravo: 2018-07-25, 12:57
Reputacija: 7

Re: OUTDOOR 2020

Standartinė smc »

Nu man tas vienmetis svarbesnis tda buvo nei giriu karalius😀
quNNcy
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 476
Užsiregistravo: 2014-12-31, 20:12
Reputacija: 66

Re: OUTDOOR 2020

Standartinė quNNcy »

Apsileidau biskiuka,praita savaite nelekiau niekur,patingejau,apsileidau,vadink kaip nori :) bet snd iveikiau sia negalia ir nuvykome,juk ten mano dar trejerukas palikas su apatinem sakom,taigi dar 2 bluematic baige savo zaidima ir finisavome,puikiai viskas nuaugo,jokiu pelesiu kaip nekeista,rodos nedidukai bet drasiai sakyt galiu kad nuo dvejeto bus po 15g sauso kaip nieko,grazus dideli ziedai,apacia neatsiliko,tik aisku dydziai skyriasi,bet taip pat puikiai,na ir ka,liko paskutinysis sweet zz,o tam pofik,toliau jis sau zydi ir savaite dar tikrai jam,bet ziedai kokie grazus,kaip is lankstinuko,zodziu sitas od mano beveik jau psio

Zinoma kad viskas jau isdziuve ir beveik isragauta,neliestas tik cheezas dar,bluematic eina sikti,tikrai galima padauginti ir pakilti i kosmosa ir tada jau niekas nebepasakis kur tu,sweet zz visiskai neatitinka apraso pas rqs banka,raso kad "stoned" bet net is tolo to neprimena,kitame psl radau kad jis medical,tikrai i tai panasu,parukai,jautiesiai puikiai,nesodina nieko,swelnus,nedraskos nei gerkles nieko,turi saldumo,o poveikis toks,ijungi chill moda ramus kaip belgas,veliau patraukia ant nemu nemu ir zinoma vainikuoja puikus saldus miegas,northern ligt pas mane buvo dvieju fenotipu,vienas indica kita satyvele,viena ismeginta tik nelb zn kuri,itariu kad bus satyvele,smagiai numusa,bet ne is tos serijos kad paeiti nebegaliu,ganetinai swelnus dumas :) ir ka,dar 2 pratestuot ir bus done ir pereiname i kita faze po isdziuvimo,sandeliuojame ir brandiname
Operatore
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 785
Užsiregistravo: 2018-11-25, 16:43
Reputacija: 112

Re: OUTDOOR 2020

Standartinė Operatore »

Sveiki!
Gerai jums, kas jau nuemet ir dziovinat. O as si sezona ir velai pradejau ir auto neturejau, tik savas no name seklas su siurpizu rezultate. Tai trumpai kas vyksta mano darzely, pradesiu nuo smulkmes.
Keletas maziu, auganciu lauke 5l vazonuose, vaidina damas ir turi neblogas figurytes, tik, kad viskas labai sumazinto varianto, galvikes mazos, patys augaliukai kokiu 40cm. Nu dzin, lai jau auga tokie. Keleta auga 12l vazone. Tos irgi neaukstos, viena lanksciau, galvikes puse velnio, kietos gan neblogai atrodo, liko apie savaite jiems, gal bus kokiu trim gramu nuo vieneto.
Kylam i 20l vazona. Augalas - afigenas. Kokiu 1,6m, turi galva, kaip riesas storio, o kitos galvos irgi dziugina labai. Is jo kokiu simto sauso tikiuosi. Galva grazi, as retai tokiu turejes, tai ji tokio baltos gandzikes atspalvio.
Kitas augalas yra irgi nemazas, kokiu 1,7m auga laisvas zemese, jis irgi turi grazia galva ir nemazai mazesniu, tik jam kiek ilgiau dar prireiks nei tam baltajam, nu, kokio menesio.
Nu, ir pabaigai, tai mergina kokiu 3m su ziaaaauriai daug ziedu, kurie, jei spes subresti, nes dar reikia kokio men min, tai duos man koki iki 1kg sauso. Auga zemese ji. Jau viena tokia ir nukirpau, nes ta visai nebuvo pradejusi zydeti, tai tik nervino.
Tai toks chaotiskas mano auginimas siais. Nelepinu augaliu, mazai tresiu, tu mazuose vazonuose visai nemegstu, nes i viska jie lb greit reaguoja, nepatikti.
Tai sekmes dar auginantiems, geru oru!
Yra kaip yra, o turim ka turim ..
Operatore
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 785
Užsiregistravo: 2018-11-25, 16:43
Reputacija: 112

Re: OUTDOOR 2020

Standartinė Operatore »

Ai, dar paeditinsiu, kad turejau ir biciuku keleta, ir viena nebloga augaliuka, kuri kazkas nulauze per puse ir tas is pazastines sakos uzaugino pagrindine galva ir db toks kaip sprindis augina mazyte galvyte.
Yra kaip yra, o turim ka turim ..
quNNcy
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 476
Užsiregistravo: 2014-12-31, 20:12
Reputacija: 66

Re: OUTDOOR 2020

Standartinė quNNcy »

Operatore viskas pas tave cia gerai juda,kad ir vienas menesiukas likes,rugsejo gale sienapjute,visas kortas gali pakisti db tik pelesis,pacio eksperimentai pradeda mazdaug liepos 15-20 zydejima ir baigiame rugsejo gale,tik matai pas mane yra lietuvaites geno kuri nera lepi ir atspari pelesiui,viskas bus ok,grazu ziuret i tokius bushus ar ne? :) zinau... tikrai patinka,pacio sirdele atsigaudavo kai ateini matai kruma 220-230 trumpiau tariant eglute
Operatore
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 785
Užsiregistravo: 2018-11-25, 16:43
Reputacija: 112

Re: OUTDOOR 2020

Standartinė Operatore »

quNNcy rašė: 2020-08-24, 21:44 Operatore viskas pas tave cia gerai juda,kad ir vienas menesiukas likes,rugsejo gale sienapjute,visas kortas gali pakisti db tik pelesis,pacio eksperimentai pradeda mazdaug liepos 15-20 zydejima ir baigiame rugsejo gale,tik matai pas mane yra lietuvaites geno kuri nera lepi ir atspari pelesiui,viskas bus ok,grazu ziuret i tokius bushus ar ne? :) zinau... tikrai patinka,pacio sirdele atsigaudavo kai ateini matai kruma 220-230 trumpiau tariant eglute
Aciu uz palaikyma! :))) isties kiek nervina kai kiti jau dziovina, o as dar cia menesiukais svaistausi :)
Yra kaip yra, o turim ka turim ..
mms
Naujokas
Pranešimai: 34
Užsiregistravo: 2013-07-21, 18:11
Reputacija: 2

Re: OUTDOOR 2020

Standartinė mms »

Sveiki ekspertai, savaitgalį padzioviau viena medį ir ant jo buvo du nedideli pelesio židiniai, bet aš jų neiskirpau, taip ir padzioviau, tai klausimas ar tai turės įtakos skoniui, poviaikiui ar pan, ar viskas išdžius ir bus okey?
Operatore
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 785
Užsiregistravo: 2018-11-25, 16:43
Reputacija: 112

Re: OUTDOOR 2020

Standartinė Operatore »

mms rašė: 2020-08-25, 23:35 Sveiki ekspertai, savaitgalį padzioviau viena medį ir ant jo buvo du nedideli pelesio židiniai, bet aš jų neiskirpau, taip ir padzioviau, tai klausimas ar tai turės įtakos skoniui, poviaikiui ar pan, ar viskas išdžius ir bus okey?
Labas, patarciau iskirpti zidinius ir aplink juos kiek. Ir del skonio, ir del galimybes pelesiui plisti toliau.
Yra kaip yra, o turim ka turim ..
karitas
Naujokas
Pranešimai: 47
Užsiregistravo: 2015-08-29, 19:33
Reputacija: 1

Re: OUTDOOR 2020

Standartinė karitas »

Sveiki,čia hermis?Nuotrauka
Operatore
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 785
Užsiregistravo: 2018-11-25, 16:43
Reputacija: 112

Re: OUTDOOR 2020

Standartinė Operatore »

karitas rašė: 2020-08-28, 20:46 Sveiki,čia hermis?Nuotrauka
Labas, kodel hermis, o ne biciukas? Man tai cia tiesiog vyriskas augalas, nebent nematau ko nors.
Yra kaip yra, o turim ka turim ..
karitas
Naujokas
Pranešimai: 47
Užsiregistravo: 2015-08-29, 19:33
Reputacija: 1

Re: OUTDOOR 2020

Standartinė karitas »

Operatore rašė: 2020-08-29, 08:26
karitas rašė: 2020-08-28, 20:46 Sveiki,čia hermis?Nuotrauka
Labas, kodel hermis, o ne biciukas? Man tai cia tiesiog vyriskas augalas, nebent nematau ko nors.
Na pirma kart su tuo susiduriu niekad neturejau vyruko,tai kaip suprantu derliaus bus labai mažai iš jo? 😃
smc
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 137
Užsiregistravo: 2018-07-25, 12:57
Reputacija: 7

Re: OUTDOOR 2020

Standartinė smc »

karitas rašė: 2020-08-29, 09:03
Operatore rašė: 2020-08-29, 08:26
karitas rašė: 2020-08-28, 20:46 Sveiki,čia hermis?Nuotrauka
Labas, kodel hermis, o ne biciukas? Man tai cia tiesiog vyriskas augalas, nebent nematau ko nors.
Na pirma kart su tuo susiduriu niekad neturejau vyruko,tai kaip suprantu derliaus bus labai mažai iš jo? 😃
ish vyro jokio derliaus nebus,jai hermis tai kiaushinius nulupt reikia😀
Operatore
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 785
Užsiregistravo: 2018-11-25, 16:43
Reputacija: 112

Re: OUTDOOR 2020

Standartinė Operatore »

karitas rašė: 2020-08-29, 09:03
Operatore rašė: 2020-08-29, 08:26
karitas rašė: 2020-08-28, 20:46 Sveiki,čia hermis?Nuotrauka
Labas, kodel hermis, o ne biciukas? Man tai cia tiesiog vyriskas augalas, nebent nematau ko nors.
Na pirma kart su tuo susiduriu niekad neturejau vyruko,tai kaip suprantu derliaus bus labai mažai iš jo? 😃
Deja, biciukai nekrauna ziedu.
Ir jei salia yra mergaiciu, tai daug sansu, kad apdulkins. O vat tada derlius bus mazas, nes ziedai bus apsikrove seklom. Pjauk :)
Yra kaip yra, o turim ka turim ..
karitas
Naujokas
Pranešimai: 47
Užsiregistravo: 2015-08-29, 19:33
Reputacija: 1

Re: OUTDOOR 2020

Standartinė karitas »

Operatore rašė: 2020-08-29, 09:33
karitas rašė: 2020-08-29, 09:03
Operatore rašė: 2020-08-29, 08:26

Labas, kodel hermis, o ne biciukas? Man tai cia tiesiog vyriskas augalas, nebent nematau ko nors.
Na pirma kart su tuo susiduriu niekad neturejau vyruko,tai kaip suprantu derliaus bus labai mažai iš jo? 😃
Deja, biciukai nekrauna ziedu.
Ir jei salia yra mergaiciu, tai daug sansu, kad apdulkins. O vat tada derlius bus mazas, nes ziedai bus apsikrove seklom. Pjauk :)
Tada dar klausimas,jei persodinus kur nera panu,iš jo gali buti kokios naudos iskirus ziedadulkes? Tarkim pasigaminti koki magic cake ar dar ka?
nenaudelis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 350
Užsiregistravo: 2020-03-18, 15:10
Reputacija: 39

Re: OUTDOOR 2020

Standartinė nenaudelis »

Na turesi seklu sekanciam growui :) Gal pjauti ir neverta.
Operatore
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 785
Užsiregistravo: 2018-11-25, 16:43
Reputacija: 112

Re: OUTDOOR 2020

Standartinė Operatore »

karitas rašė: 2020-08-30, 12:09
Operatore rašė: 2020-08-29, 09:33
karitas rašė: 2020-08-29, 09:03

Na pirma kart su tuo susiduriu niekad neturejau vyruko,tai kaip suprantu derliaus bus labai mažai iš jo? 😃
Deja, biciukai nekrauna ziedu.
Ir jei salia yra mergaiciu, tai daug sansu, kad apdulkins. O vat tada derlius bus mazas, nes ziedai bus apsikrove seklom. Pjauk :)
Tada dar klausimas,jei persodinus kur nera panu,iš jo gali buti kokios naudos iskirus ziedadulkes? Tarkim pasigaminti koki magic cake ar dar ka?
Na, jei tikrai neapdulkins, tai gali uzsiauginti ir dziovinti. O veliau, kai turesi jau panu, tai ju lapus ir sugar leaves'us sumaisyk su biciuko ir gaminkis ka nors, tikrai nepamaisys. Bet turek minty, kad ziedadukes oi kaip toli skrieja.
Yra kaip yra, o turim ka turim ..
mms
Naujokas
Pranešimai: 34
Užsiregistravo: 2013-07-21, 18:11
Reputacija: 2

Re: OUTDOOR 2020

Standartinė mms »

Nuotrauka
Laiku ne apžiūrėtas pelėsis 8E ... Supuvo puse augalo, šiek tiek dar pavyko išgelbėti, nors dar norėjau paaugint bet teko raut. Dar du su mažesneis pelesio židiniais irgi isroviau nes jau bijojau palikt kad ir iskarpyta. :/
Operatore
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 785
Užsiregistravo: 2018-11-25, 16:43
Reputacija: 112

Re: OUTDOOR 2020

Standartinė Operatore »

mms rašė: 2020-08-30, 20:20 Nuotrauka
Laiku ne apžiūrėtas pelėsis 8E ... Supuvo puse augalo, šiek tiek dar pavyko išgelbėti, nors dar norėjau paaugint bet teko raut. Dar du su mažesneis pelesio židiniais irgi isroviau nes jau bijojau palikt kad ir iskarpyta. :/
Uf, uzuojauta. As, matyt, laiku nuemiau (vakar) labiausiai subrendusi, tai nebuvo pelesio, bet jaudinuosi del kitu.
Yra kaip yra, o turim ka turim ..
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas