Nuotrauka Nuotrauka

OUTDOOR 2020

Auginimas lauke.
Rašyti atsakymą
_______
Naujokas
Pranešimai: 22
Užsiregistravo: 2020-06-09, 16:46
Reputacija: 1

Re: OUTDOOR 2020

Standartinė _______ »

smc rašė: 2020-07-14, 17:12 Zhalius budus ishplausi ir trichomu zhaliu nenuplausi ir dar yra tokis dalykas kaip water curing'as kaip zali zhiedai mirkomi vandenije pastoviai keiciant vandenihttps://www.royalqueenseeds.com/blog-water-curi ... weed-n852😀
Linkas neveikia. Pabandyk sekanti karta watercurindamas, prakosti skysti per 25 mikronu tinkleli. Pamatysi kaip nenusiplauna trichomos :) neteisingai dziovinant jos nuluzineja, o cia kalbam apie skysti...
Operatore
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 785
Užsiregistravo: 2018-11-25, 16:43
Reputacija: 112

Re: OUTDOOR 2020

Standartinė Operatore »

smc rašė: 2020-07-14, 17:12 Zhalius budus ishplausi ir trichomu zhaliu nenuplausi ir dar yra tokis dalykas kaip water curing'as kaip zali zhiedai mirkomi vandenije pastoviai keiciant vandenihttps://www.royalqueenseeds.com/blog-water-curi ... weed-n852😀
Sveiks!
Senas forumo lankytojas Slow Stone kazkada dare sita finta su water curingu, man teko ragauti. Dumas buna svelnesnis, ne taip kabina gerkle. Lyginom su paprastai dziovinta, tai ant poveikio nelabai yra skirtumo. Tai jei jau rinksies koki is budu, tai rinkis vandens, o ne peroksido ")
Dar editinu.
Naturaliai per sezona ant augalo iskrinta labai daug vandens, tai del thc nuotekio abejoju, augalas prisitaikes. Bet imti derliu labiau patariu kai augalai sausi, cia senas vaistazoliu rinkeju patarimas :)
Yra kaip yra, o turim ka turim ..
smc
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 137
Užsiregistravo: 2018-07-25, 12:57
Reputacija: 7

Re: OUTDOOR 2020

Standartinė smc »

Operatore rašė: 2020-07-15, 17:24
smc rašė: 2020-07-14, 17:12 Zhalius budus ishplausi ir trichomu zhaliu nenuplausi ir dar yra tokis dalykas kaip water curing'as kaip zali zhiedai mirkomi vandenije pastoviai keiciant vandenihttps://www.royalqueenseeds.com/blog-water-curi ... weed-n852😀
Sveiks!
Senas forumo lankytojas Slow Stone kazkada dare sita finta su water curingu, man teko ragauti. Dumas buna svelnesnis, ne taip kabina gerkle. Lyginom su paprastai dziovinta, tai ant poveikio nelabai yra skurtumo. Tai jei jau rinksies koki is budu, tai rinkis vandens, o ne peroksido ")
Tj ten peroksida maisho su vandeniu ir tada plauna mirko ir maciau video kaip daro eksperimenta filtruoja ta vandeni ir nk neishfiltruoja jos gi dar zalios tj ta smala neishdziuvus negali atlushti taip kaip sausa,siuliciau pasidomet geriau tem kas nezhino.
Operatore
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 785
Užsiregistravo: 2018-11-25, 16:43
Reputacija: 112

Re: OUTDOOR 2020

Standartinė Operatore »

smc rašė: 2020-07-15, 17:34
Operatore rašė: 2020-07-15, 17:24
smc rašė: 2020-07-14, 17:12 Zhalius budus ishplausi ir trichomu zhaliu nenuplausi ir dar yra tokis dalykas kaip water curing'as kaip zali zhiedai mirkomi vandenije pastoviai keiciant vandenihttps://www.royalqueenseeds.com/blog-water-curi ... weed-n852😀
Sveiks!
Senas forumo lankytojas Slow Stone kazkada dare sita finta su water curingu, man teko ragauti. Dumas buna svelnesnis, ne taip kabina gerkle. Lyginom su paprastai dziovinta, tai ant poveikio nelabai yra skurtumo. Tai jei jau rinksies koki is budu, tai rinkis vandens, o ne peroksido ")
Tj ten peroksida maisho su vandeniu ir tada plauna mirko ir maciau video kaip daro eksperimenta filtruoja ta vandeni ir nk neishfiltruoja jos gi dar zalios tj ta smala neishdziuvus negali atlushti taip kaip sausa,siuliciau pasidomet geriau tem kas nezhino.
Jo, kam naudinga, lai pasidomi. As, savo ruoztu, naudoju tik savo trasas, del to trup kenciant derliui ir pavydziai ziurint i kolegu tresiamas, bent dziaugiuosi, kad nereikia sukti galvos del flush, kuris irgi.. Nu.. Kaip pasakyti. Augalas 100d dienu mito maistu is buteliuku, nu, ka tas savaites flush padarys..
O kalbant apie water curininga, tai jis tikrai saugesnis, nei peroxid curingas.
Yra kaip yra, o turim ka turim ..
dmt
Naujokas
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 2016-04-20, 17:20
Reputacija: 0

Re: OUTDOOR 2020

Standartinė dmt »

--
Paskutinį kartą redagavo dmt 2020-07-18, 11:04. Iš viso redaguota 1 kartą.
Take it easy, but take it.
_______
Naujokas
Pranešimai: 22
Užsiregistravo: 2020-06-09, 16:46
Reputacija: 1

Re: OUTDOOR 2020

Standartinė _______ »

Taika taikele :V:
Paskutinį kartą redagavo _______ 2020-07-17, 18:23. Iš viso redaguota 1 kartą.
Lupikas
Naujokas
Pranešimai: 15
Užsiregistravo: 2020-04-29, 15:47
Reputacija: 0

Re: OUTDOOR 2020

Standartinė Lupikas »

Hey! Xebra, pasakykit man, naujokui, kiek dar mazdaug cia liko?

NuotraukaNuotrauka


Blemba is toliau ziurint atrodo tokios rimtos gelytes, o arciau priejus pasirodo vieni lapai :( Cia taip turi buti? Dar issipus, ar jau tokie mazi ziedeliai ir bus?

Nuotrauka
_______
Naujokas
Pranešimai: 22
Užsiregistravo: 2020-06-09, 16:46
Reputacija: 1

Re: OUTDOOR 2020

Standartinė _______ »

Lupikas rašė: 2020-07-17, 17:05 Hey! Xebra, pasakykit man, naujokui, kiek dar mazdaug cia liko?

NuotraukaNuotrauka


Blemba is toliau ziurint atrodo tokios rimtos gelytes, o arciau priejus pasirodo vieni lapai :( Cia taip turi buti? Dar issipus, ar jau tokie mazi ziedeliai ir bus?

Nuotrauka
4-5 sav
Operatore
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 785
Užsiregistravo: 2018-11-25, 16:43
Reputacija: 112

Re: OUTDOOR 2020

Standartinė Operatore »

Cocaine rašė: 2020-07-17, 16:46 Taika taikele :V:
Labas, matau, istrynei visa teksta, tai bet vistiek daugmaz atsimenu ka rasei, tai atsakysiu tau, nes kiti gal nieko nesupras.
Giriesi rukydamas A klases stafa, o ar bent lankei desimta klase neaisku.. Jei butum lankes, tai zinotum, kad zemese auginant augalai turi dideli buferi, dar zinotum, kad naturaliai augalas pasisavina tiek medziagu, kiek jam reikia, perteklius kuria kitus elementus arba pasisavinamas dirvos mikroorganizmu jei zeme idirbta teisingai, yra kompostuota ir mulciuota. Ne taip, kaip vazone, kai nebereikalingos medziagos trunyja aplink saknis. Man nereikia flushinti, niekad to nedariau. Mano augalai, ypac paskutiniais metais, neturi nieko, ka reiktu flushinant, nes be naturalumo ten daugiau nieko nera. Man tinka. O ir kiekiai tenkina, nes butent, kaip rasei, paprastus narkomanus tai tenkina. O A klases narkomanus, kurie per diena turi susileisti 5g - netenkina, nes plauciukai sprogs raw out dumeli ipesus.
Zodz, cia ne man, kaip rasei, o tau 200 metu dar prireiks kol galesi ka nors uzauginti zingsniu toliau nei tavo boxas ar ka nors kita, nei kanape.
Tai taika taikele.
Yra kaip yra, o turim ka turim ..
barzdyla
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 509
Užsiregistravo: 2019-01-19, 20:14
Reputacija: 68

Re: OUTDOOR 2020

Standartinė barzdyla »

dmt rašė: 2020-07-17, 15:20 Nuotrauka
Nuotrauka
Nuotrauka
Nuotrauka
Gal kas galit savo nuomone pasidalinti, patvirtinti ar paneigti - panašu į miltligę? Automatai, jau žydintys. Buvau pamiršęs atidaryti šiltnamį, tai spėju dėl to
Labas. Aš manau, kad ne. Čia labiau panašu jog buvo kuo nors aplieta, gal vandeniu ar trąšomis, ir kai nebuvai atidaręs šiltnamio, buvo mažiau ventiliacijos ir tie lašiukai tiesiog užsistovėjo ant tavo augalo lapų, saulė juos išgarino ir gavosi toks vaizdas. Visgi jeigu pasigautum miltligę, rekomenduoju išbandyt: https://zaliastotele.lt/trasos-ir-augal ... ncentratas aš pats juo papurškiau, rašo čia organic, tai pasitikėjau, bet vistiek stengiausi žiedus apsaugot nuo purškimo, tai jau bus tuoj savaitė kaip nebesimato jokių miltligės pėdsakų.

Pabandyk nuvalyt savo lapukus ir žiūrėk ar atsiranda dėl visa pikto. :)
quNNcy
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 476
Užsiregistravo: 2014-12-31, 20:12
Reputacija: 66

Re: OUTDOOR 2020

Standartinė quNNcy »

Wo barzda teisingai susake,nei pridurti nei atimti,pabuvojau ir as pas savo rozes,viskas einasi kaip is pypkes,itarimiai apie miltlige nepasiteisino,bus isgarintas vandens lasai ir like demeles,atidziau apzejome niekas niekur nesiplecia ir net nematyt kad kazkas butu,viena roze jau i gala,prireike 5 savaiciu,dar palikau,tikiuosi dar biskiuka mases,sekancio vizito metu apziuresime ir matysime ka daryt,patinka man dvi auto nl,skirtingi fenotipai,viena gryna indica,kita gryna satyvele,pastarajaj praita karta karpiau nediduka zidinuka pelesio,snd vel ten pat,tai visa zieda graziai salinome,kas liecia trukumus ju turime bet nera baisiai dideli,nieko nedaveme,neryskus fosforo,kalio ir kalcio,zwelgiant i ateity grubiai 2-3sav +/- iki visiskos sienapjutes,viena grupe startavo savaite anksciau,zodziu lb viskas ok,pozityviai nuteikia ir orai,silta gera,maza dregmes,tai reiskia ir maza tikimybe pelesiui
Operatore
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 785
Užsiregistravo: 2018-11-25, 16:43
Reputacija: 112

Re: OUTDOOR 2020

Standartinė Operatore »

quNNcy rašė: 2020-07-17, 19:43 Wo barzda teisingai susake,nei pridurti nei atimti,pabuvojau ir as pas savo rozes,viskas einasi kaip is pypkes,itarimiai apie miltlige nepasiteisino,bus isgarintas vandens lasai ir like demeles,atidziau apzejome niekas niekur nesiplecia ir net nematyt kad kazkas butu,viena roze jau i gala,prireike 5 savaiciu,dar palikau,tikiuosi dar biskiuka mases,sekancio vizito metu apziuresime ir matysime ka daryt,patinka man dvi auto nl,skirtingi fenotipai,viena gryna indica,kita gryna satyvele,pastarajaj praita karta karpiau nediduka zidinuka pelesio,snd vel ten pat,tai visa zieda graziai salinome,kas liecia trukumus ju turime bet nera baisiai dideli,nieko nedaveme,neryskus fosforo,kalio ir kalcio,zwelgiant i ateity grubiai 2-3sav +/- iki visiskos sienapjutes,viena grupe startavo savaite anksciau,zodziu lb viskas ok,pozityviai nuteikia ir orai,silta gera,maza dregmes,tai reiskia ir maza tikimybe pelesiui
Oi, seniuk, gera situacija tavo :)
Maniskiai tik du rodo rezultatus su prognozem menuo, pusantro. Su kitais izengsime i rudeneli ir, tikiuosi, silto :)
Paeditinu.
Mano visi ne auto, semi geriausiu atveju.
Yra kaip yra, o turim ka turim ..
barzdyla
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 509
Užsiregistravo: 2019-01-19, 20:14
Reputacija: 68

Re: OUTDOOR 2020

Standartinė barzdyla »

Kas liečia mano outdoor, tai seedsmanas man įdūrė CBD ne autoflowerį, bet photoperiodą :) Tai persodinau į žemę tiesiog. Neturėjau didesnio vazono, tiesiog iškasiau duobę nemažą, priverčiau dilgelyno žemių ir persodinau. LSD teko bandyt nuflushint, kažko man labai į pH bėdas panašu, kad nepasisavina medžiagų. Rytoj reiks dilgelyno eksrakto jam papilt, nes rodo azoto trūkumą gan stiprų, tai tikiuosi susitvarkys ten. Kiti neblogai jau, SCC pirmesnis manau kaip ir qunncy 2-3 savaitės beliko. Dar savaitę manau patrešiu ir poto paprastu vandenuku laistysim :) Green gelato vienas išgeria po 2.5 litro kas antrą dieną laistant. Bet ir matosi patenkintas. Viskas jam tinka, jokių pretenzijų nerodo. Manau kitąmet vėl imsiu green gelato iš RQS :) Kitiem liko manau apie 4-5 savaites. Mažesniems, kur buvo strigę pačioj jaunystėj, manau daug ilgiau. Jų derlius gal tik rugsėjį bus manau.
Lupikas
Naujokas
Pranešimai: 15
Užsiregistravo: 2020-04-29, 15:47
Reputacija: 0

Re: OUTDOOR 2020

Standartinė Lupikas »

Cocaine rašė: 2020-07-17, 18:24
Lupikas rašė: 2020-07-17, 17:05 Hey! Xebra, pasakykit man, naujokui, kiek dar mazdaug cia liko?

NuotraukaNuotrauka


Blemba is toliau ziurint atrodo tokios rimtos gelytes, o arciau priejus pasirodo vieni lapai :( Cia taip turi buti? Dar issipus, ar jau tokie mazi ziedeliai ir bus?

Nuotrauka
4-5 sav
8() Maniau, kad jau i pabaiga (seed bankas rase 60-70 dienu nuo seed iki harvest :D ). Jau sitiem autikam apie 9-10 savaiciu. Nu jooo, greiciausiai nebus siemet derliaus. Per dregna vieta parinkta, puva ir taip jau, o dar galvos ne tokios tankios.


Tarp kitko, barzdyla, man atrodo ir pas mane isimaises photo periodas. Sumestas tuo paciu metu su kitais, bet ugio jau apie 1.7m ir dar nepradejo zydeti.
quNNcy
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 476
Užsiregistravo: 2014-12-31, 20:12
Reputacija: 66

Re: OUTDOOR 2020

Standartinė quNNcy »

Operatore teko susidurti su semiauto,beje pacio eksperimentai tokie,tai dazniausiai startas prasidedavo liepos vidurys tarp 15-20 ir finisuodavome mazdaug rugsejo 20,nenustebsiu jei bushai bus nuo 180 iki 220 ir bus daug daug bumbulu,tik pas mane ziedinu struktura budavo gana idomi,pas viena tokie airy budai is toli atrodo kai plytos kabetu bet pazejus arciau pilna skiliu :) o sekantis golfo dydzio kamuoliukai,kieti kieti,na jei nera lepus pelesiui nieko baisaus,pas mane yra lietuvaites genu kuri nera lepi ir atspari pelesiui,jei ir kazkur kazkas papelydavo tai tikrai nedaug

Lupikai zydejima itakoja daug kas,ka raso prie apraso tai nereiskia kad taip bus,stresas,kuri sukelti gali daug kas,gyvuneliai,karstis,blogas zemiu ph ir tt stabdo zydejima ir buna nusivelina viskas,puikus to pvz is asmeninio repertuaro vasara kai lyjo lyjo lyjo ir viskas skedo,auto nl vegitavo ilgai,zydejome dar ilgiau ir visa tai itakojo shudini orai
Seedman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 400
Užsiregistravo: 2017-07-11, 15:02
Reputacija: 84

Re: OUTDOOR 2020

Standartinė Seedman »

Nuotrauka NL auto,thanks RQS, siu metu derlius draugai.
smc
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 137
Užsiregistravo: 2018-07-25, 12:57
Reputacija: 7

Re: OUTDOOR 2020

Standartinė smc »

Seedman rašė: 2020-07-22, 00:22 Nuotrauka NL auto,thanks RQS, siu metu derlius draugai.
Seedmanai kada pradedi daigint seklas kad toks ankstyvas derlius,gal po lempom daigini?😀
Seedman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 400
Užsiregistravo: 2017-07-11, 15:02
Reputacija: 84

Re: OUTDOOR 2020

Standartinė Seedman »

Butent draugas. Kaskaip reik susibekti galvoti kaska draugai, gal kas DK esat?
_______
Naujokas
Pranešimai: 22
Užsiregistravo: 2020-06-09, 16:46
Reputacija: 1

Re: OUTDOOR 2020

Standartinė _______ »

Out doors
Paskutinį kartą redagavo _______ 2020-07-24, 21:47. Iš viso redaguota 2 kartus(ų).
quNNcy
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 476
Užsiregistravo: 2014-12-31, 20:12
Reputacija: 66

Re: OUTDOOR 2020

Standartinė quNNcy »

Idomu paskaityt judvieju diskusija :) bet as si kart ne apie tai,cia pora dieneliu lijo lijo,keite kaikuriuos planus,tai apsilankiau snd pas savo rozes,3bluematic nuelisti zemen,paliktos tik apatines sakos nes rozes dar nesubrendusios iki galo,viso prireike 6sav jom,norejau dar palaikyt del mases,bet deja tas neleido daryt pelesis,pas viena radau 4 zidinius,pas kita 3 o kitas pilnai ir graziai be jokiu nelaimiu,na dabar aukstin papais pakabinti,likusieji apie pora savaiciu dar +\- bet viskas lb graziai,ai tiesa vel vienam NL teko rezti zieduka,jau 3 kart karpau tam paciam,neramina kad teks imti anksciau laiko,stebesime,ziuresime,nes dar reikia jam laiko
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas