Nuotrauka Nuotrauka

OUTDOOR 2020

Auginimas lauke.
Rašyti atsakymą
barzdyla
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 509
Užsiregistravo: 2019-01-19, 20:14
Reputacija: 68

Re: OUTDOOR 2020

Standartinė barzdyla »

NuotraukaNuotraukaNuotraukaNuotrauka
mms
Naujokas
Pranešimai: 34
Užsiregistravo: 2013-07-21, 18:11
Reputacija: 2

Re: OUTDOOR 2020

Standartinė mms »

Sveiki kolegos, toks klausimas iškilo, žodžiu pas mane ir pas draugą iš tų pačių sėklų auga skirtingi medžiai, tiek pernai, tiek šiemet, pas jį užauga monstrai virš 2 metrų ir su mažais žiedais, o pas mane 1-1,2metro bet su geru ziedynu, pas mane žemės pirktines, pas jį su vietinem. Ko galima užduoti jo augalams kad krautusi didesni žiedai, nes dar tik nesenei pradėjo žydėti?
Vartotojo avataras
kauptukas
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 607
Užsiregistravo: 2015-07-10, 14:12
Reputacija: 40
Susisiekti:

Re: OUTDOOR 2020

Standartinė kauptukas »

mms rašė: 2020-07-29, 08:05 Sveiki kolegos, toks klausimas iškilo, žodžiu pas mane ir pas draugą iš tų pačių sėklų auga skirtingi medžiai, tiek pernai, tiek šiemet, pas jį užauga monstrai virš 2 metrų ir su mažais žiedais, o pas mane 1-1,2metro bet su geru ziedynu, pas mane žemės pirktines, pas jį su vietinem. Ko galima užduoti jo augalams kad krautusi didesni žiedai, nes dar tik nesenei pradėjo žydėti?
Jeigu esate tikras kad seklu genetine baze yra identiska arba panasi, tuomet akivaizdziai vietines isorines salygos itakoja tai, kas buvo aprasyta. Atsiminkite kad kanape tai augalas per amzius prisitaikes prie salygu ir tai daro nuolat. Matomai pirmoje eileje eitu gruntas, toliau saules ir vandens santykis, mikroelementu kompozicija taip pat atlieka savo role. Ziedam krautis padeda fosforo trasos, su jomis tik neperlenkit lazdos. Pasikartojant 101 rekomenduociau organines trasas, laistyti netik su trasomis bet ir paprastu vandeniu. Pvz 2 kartai vandens, vienas vandens su trasu misiniu. Tokiu budu matysit augala ir eigoje galesite daryti pakeitimus.
Pareigūnai klauso.
barzdyla
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 509
Užsiregistravo: 2019-01-19, 20:14
Reputacija: 68

Re: OUTDOOR 2020

Standartinė barzdyla »

mms rašė: 2020-07-29, 08:05 Sveiki kolegos, toks klausimas iškilo, žodžiu pas mane ir pas draugą iš tų pačių sėklų auga skirtingi medžiai, tiek pernai, tiek šiemet, pas jį užauga monstrai virš 2 metrų ir su mažais žiedais, o pas mane 1-1,2metro bet su geru ziedynu, pas mane žemės pirktines, pas jį su vietinem. Ko galima užduoti jo augalams kad krautusi didesni žiedai, nes dar tik nesenei pradėjo žydėti?
Mano šių metų atradimas - Schultz bloom trąšos su 8:12:35 + 5MgO NPK santykiu. Virš savo komentaro matai rezultatus. Žiedai kieti, nesitikėjau tokių, o dar ir auga pučiasi toliau maloniai. Augalams 87 dienos, planuoju dar 2-3 savaites palaikyt ir imt lauk(tas paskutinis žiedas fotkėse jau nuimtas prieš dvi dienas). Su rimtesnės firmos trąšomis gal geresnių rezultatų būčiau pasiekęs, bet asmeniškai man schultz geriau nei BioBizz, o BAC ar Advanced Nutrients kitiems metams nukėliau. Aš pats kiek susidariau įspūdį, tai ne kiek ir seniau Schultz bloom buvo su 10-52-10 npk. Gaila neteko minėtų išbandyt, bet dabartinis NPK tikrai gražiai veikia augalus. Matavau kartą pH ir ppm runoff, tai buvo pH 7, ppm apie 450. Dabar duodu trigubą dozę nei rašo ant pakuotės, tai augalams labai patinka. Pradėjau su 1 tbsp/2litram ir po biškį kėliau. Tręšiu su kiekvienu laistymu beje. Verta paminėti, kad žydėjimo pradžioje kol dar augalas auga, jam gali papildomai prireikti azoto, tai užsirauk dar dilgelių ar kažko, nes pastebėjau ant beveik visų augalų, kad azoto gan mažokai tenka iš schultz. Kadangi auginu organinėse žemėse, tai pH nebežiūriu maišydamas trąšas, tai tiems medžiams irgi gali nežiūrėt ir pilt drąsiai sumaišęs.
mms
Naujokas
Pranešimai: 34
Užsiregistravo: 2013-07-21, 18:11
Reputacija: 2

Re: OUTDOOR 2020

Standartinė mms »

Dėkingas vyrai už patarimus, perduosiu draugui kad tvarkytusi, nes ir pernai užaugo maži žiedukai, nors atrodė gana gražiai, bet efekto praktiškai neturėjo, o pas mane buvo didelės galvos ir tikrai stiprus. Na ir plius kad pas jį auga kažkur už tvarto tai net nežinau kiek daug saulės jie gauna, nes pas mane jie šildosi nuo ankstyvo ryto iki pat vakaro. Na ir aišku turbūt aš savo žymiai labiau myliu negu jis savo 🤣
Jonaskapitonas
Naujokas
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 2020-06-27, 15:24
Reputacija: 0

Re: OUTDOOR 2020

Standartinė Jonaskapitonas »

Sveiki, po lietingų dienų užpuolė pelėsis automatams 9 sav laiko , teko nukirpti pagrininius kamienus ir dar ne vieną židinį šonuose, dar jiems liko apie 1-2sav. Kaip sakot jei ir toliaus plis pelėsi ar pjauti juos ankščiau laiko ir ar atsigaus po šitiek streso, nes reikėjo nemažai iškarpyti. :( :( :x:
quNNcy
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 476
Užsiregistravo: 2014-12-31, 20:12
Reputacija: 66

Re: OUTDOOR 2020

Standartinė quNNcy »

Zek pagal situacija,pvz per savaite gali nutikkti daug negeru dalyku su pelesiu,kad ir man,atvarau ziuriu viskas ok,matau dar savaite,atlekiu ir matau 3 ar 4 zidiniai puvesio ir leista zemyn buvo,auto nl vienam jau 3 kart karpau ir baisu pagalvot kas toliau bus nes dar jam reikia laiko,zinoma tempk tiek kiek gali,bet jei matai kad nebeina tvarkytis geriau imi ta ka gali nes... matau toliau sakyt nebereikia kas ir kaip
Jonaskapitonas
Naujokas
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 2020-06-27, 15:24
Reputacija: 0

Re: OUTDOOR 2020

Standartinė Jonaskapitonas »

Padėjau drėgmės surinkėją ir padariau ventiliacija geresne, žiuresiu gal viskas pasitaisys.
_______
Naujokas
Pranešimai: 22
Užsiregistravo: 2020-06-09, 16:46
Reputacija: 1

Re: OUTDOOR 2020

Standartinė _______ »

Barzda, gali nedekoti :D :]

JK, jeigu pradejo puti pabaigoj zydejimo, as imciau ir tiek. Tiksliau jau buciau nuemes. Dregmes sugereju efektyvumas apciuopiamas tik prie dideliu temperaturu, ir tai mazom erdvem. Lauke auginant nieko tau jie nepades. Rinkis sausesne vieta kitam auginimui, sekmes :)
barzdyla
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 509
Užsiregistravo: 2019-01-19, 20:14
Reputacija: 68

Re: OUTDOOR 2020

Standartinė barzdyla »

Tai, kad nemačiau ką rašei :) Nesilankau forume kas valandą
quNNcy
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 476
Užsiregistravo: 2014-12-31, 20:12
Reputacija: 66

Re: OUTDOOR 2020

Standartinė quNNcy »

Cocaine sausesne vieta? na idomu butu suzinot kur ja rast outdore,na ok prie upiu ar telkiniu jos daugiau,bet kad ir plikam lauke same shit,ryte rasa ir tos dregmes sociai pliusas nebent tas kad plikam lauke gautum didesni oro cirkuliavima neuzstotu niekas ir aisku mazintu pelesio tikimybe

OK... nulekiu pas rozes,apziuriu,tada sakau eik tu nax**,matau pas viena didziausia cheeza gal 5 zidiniai pelesio,dar pas 2 surius tas pats,daugiau maziau,apziurime sweet zz ir ka... vel blet blet,daugiau maziau irgi turime,nueinu prie auto northernlight,atsidustu,mintyse vel ta pati tirada kas blet per bbiene cia,parukau uz zirkliu ir go... po 5h darbo baigeme trima,zodziu 3 suriai sutvarkyti,3 sweet zz beje viena dar palikau apatines sakas,reikia jom dar,liko dar 1 auto nl sativele dominuoja,pas ja iskarpiau 5 ar 6 vietose ir db sekenti kart zesiu kas kaip,leisti egle zemen ar ne,nes tikrai reikia dar laiko tai vargsei,labiausiai patiko dirbti su sweet zz na vien pavadinimas ne is pirsto lauztas,dvelkia tokiu saldumu,bumbulai kieti kieti,kaikuriuos dar buciau palikes del mases taciau... su suriu daugiausiai vargo,daug lapu ir kantrybes,su nl visai smagiai taip pat dirbasi,o jei atvirai tai uzsipisau snd :) dar 3 bluematic palikti apatines sakos,ten viskas kaip ir pipkes einasi,toliau krauna bumbula ir viliuosi kad praslysiu be pelijimu,na db kabo pakabinti,lai dziuna,realiai mano od eina i gala,liko paskutiniai patepimai,apibendrinant viska,vertinciau geram septynetui desimtbaleje sistemoje,augaliai isaugo padorus,visiskai naturalus be jokiu E :D visas kortas sumaise pelesis,jau mano isbandyta bluematic,smagus dumelis,swelnus,gerkles nedrasko,o skoni pajunti tik paciame gale,primena kiek tai zemiu,skunko skoni,poveikis toks,viena kart lig niekur nieko,smagu,burna per daug nedziuna,nerakina,i lova netraukia,veliau pramusa ant maisto,nu bet vakar o jetus jetus kokie potyriai... :D nebesupratau ar ten mist ar sikti noriu,lig skauda sona lig neskauda,visiska nesamone,veliau kiek tai atleido ir visai smagu,realiai laukiu lb sweet zz ir nl nes vienas gryna indica kita sativele
karitas
Naujokas
Pranešimai: 47
Užsiregistravo: 2015-08-29, 19:33
Reputacija: 1

Re: OUTDOOR 2020

Standartinė karitas »

NuotraukaVa ka radau nežinau iš kur bet. 😁
O šeip kaip ir normaliai kaikuriem matosi truksta kalcio bet labai i tai nekreipiu demesio,kad nebutu veliau koks nutrion burn,dar toks klausimelis kas kiek laistot fotikus,i savaite du kart vienas laistimas su trašom kitas be 8 medžiams 50l vandens bet kai ateinu laistyti zeme labai isdziuvus buna mastau ar dazniau reik ar daugiau?
Vartotojo avataras
Ricky LaFleur
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 64
Užsiregistravo: 2016-04-28, 17:15
Reputacija: 2

Re: OUTDOOR 2020

Standartinė Ricky LaFleur »

barzdyla rašė: 2020-07-29, 14:32
mms rašė: 2020-07-29, 08:05 Sveiki kolegos, toks klausimas iškilo, žodžiu pas mane ir pas draugą iš tų pačių sėklų auga skirtingi medžiai, tiek pernai, tiek šiemet, pas jį užauga monstrai virš 2 metrų ir su mažais žiedais, o pas mane 1-1,2metro bet su geru ziedynu, pas mane žemės pirktines, pas jį su vietinem. Ko galima užduoti jo augalams kad krautusi didesni žiedai, nes dar tik nesenei pradėjo žydėti?
Mano šių metų atradimas - Schultz bloom trąšos su 8:12:35 + 5MgO NPK santykiu. Virš savo komentaro matai rezultatus. Žiedai kieti, nesitikėjau tokių, o dar ir auga pučiasi toliau maloniai. Augalams 87 dienos, planuoju dar 2-3 savaites palaikyt ir imt lauk(tas paskutinis žiedas fotkėse jau nuimtas prieš dvi dienas). Su rimtesnės firmos trąšomis gal geresnių rezultatų būčiau pasiekęs, bet asmeniškai man schultz geriau nei BioBizz, o BAC ar Advanced Nutrients kitiems metams nukėliau. Aš pats kiek susidariau įspūdį, tai ne kiek ir seniau Schultz bloom buvo su 10-52-10 npk. Gaila neteko minėtų išbandyt, bet dabartinis NPK tikrai gražiai veikia augalus. Matavau kartą pH ir ppm runoff, tai buvo pH 7, ppm apie 450. Dabar duodu trigubą dozę nei rašo ant pakuotės, tai augalams labai patinka. Pradėjau su 1 tbsp/2litram ir po biškį kėliau. Tręšiu su kiekvienu laistymu beje. Verta paminėti, kad žydėjimo pradžioje kol dar augalas auga, jam gali papildomai prireikti azoto, tai užsirauk dar dilgelių ar kažko, nes pastebėjau ant beveik visų augalų, kad azoto gan mažokai tenka iš schultz. Kadangi auginu organinėse žemėse, tai pH nebežiūriu maišydamas trąšas, tai tiems medžiams irgi gali nežiūrėt ir pilt drąsiai sumaišęs.
Aš gal out of the loop, bet kaip tu gali sakyt, jog augini organinėse žemėse, kai laistai mineralinėm trąšom kiekvieną kartą, kurios žudo visą mikrobiologinę ir mikorizės masę?
Gotta learn stuff through denial and error.
Vartotojo avataras
Ricky LaFleur
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 64
Užsiregistravo: 2016-04-28, 17:15
Reputacija: 2

Re: OUTDOOR 2020

Standartinė Ricky LaFleur »

karitas rašė: 2020-08-02, 14:50 NuotraukaVa ka radau nežinau iš kur bet. 😁
O šeip kaip ir normaliai kaikuriem matosi truksta kalcio bet labai i tai nekreipiu demesio,kad nebutu veliau koks nutrion burn,dar toks klausimelis kas kiek laistot fotikus,i savaite du kart vienas laistimas su trašom kitas be 8 medžiams 50l vandens bet kai ateinu laistyti zeme labai isdziuvus buna mastau ar dazniau reik ar daugiau?
Žiūrėk ką augalai rodo.
Jei Lietuvoj gyveni, tai tokiu varganu oru, net nesivarginu tempti vandens į mišką, jo ir taip iš dangaus per akis.
Gotta learn stuff through denial and error.
barzdyla
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 509
Užsiregistravo: 2019-01-19, 20:14
Reputacija: 68

Re: OUTDOOR 2020

Standartinė barzdyla »

Ricky LaFleur rašė: 2020-08-03, 16:27
barzdyla rašė: 2020-07-29, 14:32
mms rašė: 2020-07-29, 08:05 Sveiki kolegos, toks klausimas iškilo, žodžiu pas mane ir pas draugą iš tų pačių sėklų auga skirtingi medžiai, tiek pernai, tiek šiemet, pas jį užauga monstrai virš 2 metrų ir su mažais žiedais, o pas mane 1-1,2metro bet su geru ziedynu, pas mane žemės pirktines, pas jį su vietinem. Ko galima užduoti jo augalams kad krautusi didesni žiedai, nes dar tik nesenei pradėjo žydėti?
Mano šių metų atradimas - Schultz bloom trąšos su 8:12:35 + 5MgO NPK santykiu. Virš savo komentaro matai rezultatus. Žiedai kieti, nesitikėjau tokių, o dar ir auga pučiasi toliau maloniai. Augalams 87 dienos, planuoju dar 2-3 savaites palaikyt ir imt lauk(tas paskutinis žiedas fotkėse jau nuimtas prieš dvi dienas). Su rimtesnės firmos trąšomis gal geresnių rezultatų būčiau pasiekęs, bet asmeniškai man schultz geriau nei BioBizz, o BAC ar Advanced Nutrients kitiems metams nukėliau. Aš pats kiek susidariau įspūdį, tai ne kiek ir seniau Schultz bloom buvo su 10-52-10 npk. Gaila neteko minėtų išbandyt, bet dabartinis NPK tikrai gražiai veikia augalus. Matavau kartą pH ir ppm runoff, tai buvo pH 7, ppm apie 450. Dabar duodu trigubą dozę nei rašo ant pakuotės, tai augalams labai patinka. Pradėjau su 1 tbsp/2litram ir po biškį kėliau. Tręšiu su kiekvienu laistymu beje. Verta paminėti, kad žydėjimo pradžioje kol dar augalas auga, jam gali papildomai prireikti azoto, tai užsirauk dar dilgelių ar kažko, nes pastebėjau ant beveik visų augalų, kad azoto gan mažokai tenka iš schultz. Kadangi auginu organinėse žemėse, tai pH nebežiūriu maišydamas trąšas, tai tiems medžiams irgi gali nežiūrėt ir pilt drąsiai sumaišęs.
Aš gal out of the loop, bet kaip tu gali sakyt, jog augini organinėse žemėse, kai laistai mineralinėm trąšom kiekvieną kartą, kurios žudo visą mikrobiologinę ir mikorizės masę?
Mano šių metų planai buvo naudot BAC organiškas trąšas, bet nepavyko man jų rast kai ieškojau, tai teko naudot Schultz. Biobizz nenaudojau beveik, nes bijojau nudegint trąšom iš patirties su critical. Aišku nėra gerai taip daryt kaip aš dabar darau, bet well rezultatais negaliu skųstis, mane tenkina [:)]
quNNcy
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 476
Užsiregistravo: 2014-12-31, 20:12
Reputacija: 66

Re: OUTDOOR 2020

Standartinė quNNcy »

Na ka,mano od praktiskai baigtas,vakar paskutine roze imta,norejau to ar ne taciau priverstas tai daryt buvau,truko mases dar jam,bet pelesis koregavo visus planus ir deja galimybiu jo laikyt tikrai nebebuvo,dar paliktas trejetukas su apatinem sakom,taip pat dar 1 pasiemem su apatinem sakelem kuris graziai dasibaige,liko 2 bluematic ir vienas sweet zz,savaite kita ir jie taip pat graziai baigs savo cikla,nezinau ar pavyks isvengti puvesio,nes ant to mazylio jau taip pat metesi puvekas i pacia apacia,kita met tikriausiai keisiu spota,ieskosime atviro lauko be jokiu kliuciu kad gaut maximaliai oro cirkuliavima,nes tokie bajeriai man nepatinka,kai matai kad dar reikia bet deja negali,ka atkreipiau demesi i zydejima,gan smarkiai skiriasi ziedu tankis kai augini vazone ir laiswai,kodel ta sakau,nes db galiu nesunkiai lyginti praitu ir siu metu cheeza,praita met vazone pupsodamas ir valgydamas viska is buteliuko apturejome grazius tankius ir sunkius ziedus,net ir apatiniai ziedai praktiskai buvo dasibaige,tik vel pakiso koja pelesis,o sio cheezo kuris bujojo laisvai ir valge vietini maista,netreseme nei karto,trukumai minimalus,azotas,fosforas,kalis ar kalcis,magnis dazniausiai atvykus po savaites jau matydavai kad pasitaise viskas arba dar like lb mazai to trukumo,visi lapai,zali zali iki pat galo ir per visa cikla vos keletas veduokliniu lapu krito zemyn,bet kas liecia ziedyna jis gan skurdokas ir net nera reikalo jo lyginti,pliusas tas kad turiu visiskai natural produkt be jokiu E,kolkas tokie ispudziai,o sekanti kart gal zaisiu keliais budais,su vazonais ir laisvai,kad butu galima lyginti esamas rezultatus
Kinderis
Naujokas
Pranešimai: 13
Užsiregistravo: 2017-03-27, 14:19
Reputacija: 1

Re: OUTDOOR 2020

Standartinė Kinderis »

Sveiki reikia greito patarimo situacija tokia kad buvau pradėjęs auginti augaleli tačiau išvažiavau į užsienį padirbėt augalą palikau augint draugei nelabai iš jo ko tikėjausi sėkla iš paikes gryzes radau ta augaleli jau žydinti tačiau drauge per sodino ji tiesiai po medžiu ir ji negauna praktiškai tiesioginių saulės spindulių
Kaip man elgtis tokiu atveju ar palikt augalą ramybei ir tikėtis kad kažkas užaugs ar galima jį persodinti
Žydėjime 1 sav
mms
Naujokas
Pranešimai: 34
Užsiregistravo: 2013-07-21, 18:11
Reputacija: 2

Re: OUTDOOR 2020

Standartinė mms »

Sveikas. Nesu specas, bet manau kad geriau persodint atsargiai, negu tikėtis, kad pavėsį išžydės. Gal sustresuos, bet jai tikrai bus geriau ten kur daug saulės.
nenaudelis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 350
Užsiregistravo: 2020-03-18, 15:10
Reputacija: 39

Re: OUTDOOR 2020

Standartinė nenaudelis »

Ir as galvoju, kad jei augalas jau tiek vargo mates, tai geriau persodint, nei tiketis, kad be saules kas nors bus. Stebuklu vistiek nebus, bet yra tikimybe, kad bus geriau. O del saknu, tai apkask gerokai aplinkui ir su visom zemem bandyk perkelt. Tik pakaiciuok, kad saknu sistema pas kanapes didele. Kai pradejau, nesitikejau, kad jos tokios dideles.
p.s. o kodel 2 temose tas pats klausimas ? :)
Paskutinį kartą redagavo nenaudelis 2020-08-14, 12:55. Iš viso redaguota 1 kartą.
smc
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 137
Užsiregistravo: 2018-07-25, 12:57
Reputacija: 7

Re: OUTDOOR 2020

Standartinė smc »

Kinderis rašė: 2020-08-13, 20:09 Sveiki reikia greito patarimo situacija tokia kad buvau pradėjęs auginti augaleli tačiau išvažiavau į užsienį padirbėt augalą palikau augint draugei nelabai iš jo ko tikėjausi sėkla iš paikes gryzes radau ta augaleli jau žydinti tačiau drauge per sodino ji tiesiai po medžiu ir ji negauna praktiškai tiesioginių saulės spindulių
Kaip man elgtis tokiu atveju ar palikt augalą ramybei ir tikėtis kad kažkas užaugs ar galima jį persodinti
Žydėjime 1 sav
Arba medi nupjaut galima jai nedidelis as azuola rankiniu pjukliuku nuverciau kaip uzhstojo saule😀
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas