Nuotrauka Nuotrauka

Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Auginimas lauke.
Rašyti atsakymą
pompapiras
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 211
Užsiregistravo: 2012-07-15, 19:55
Reputacija: 0

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė pompapiras »

ellolt rašė:aš gal per daug |.|) bet ar nebus per daug akivaizdu grybautojams medyje poletileninė plėvelė, o joje ganja.. geriausias patarimas būtų mano: susigalvok savo džiovinimo būdą ir tikėkis, kad pavyks :))
gi medziai miske auksti, pasistenksiu padaryt, kad daugkas paziurejes, neatskirtu nieko, be to geras patarimas :D
PonasGerutis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 75
Užsiregistravo: 2012-10-13, 23:36
Reputacija: 0

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė PonasGerutis »

norejau paklaust ar neziurejot prognoziu kada prasides normalus orai, kad galimetu pradet viska daryt?
Rankdarbis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 118
Užsiregistravo: 2012-09-24, 18:04
Reputacija: 0

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė Rankdarbis »

Viska daryt? Pradek daryt usisakyk seklas pradek daigint , susirask spota nusipirk zemiu, trasu ir visko ko reikia. Dabar labai staigiai susils, pavasario beveik nebus Ziema-Vasara. Paauginsi menesi ir jau gali nest i lauka ;)
pompapiras
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 211
Užsiregistravo: 2012-07-15, 19:55
Reputacija: 0

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė pompapiras »

darbus gali kai sniegas nutirps pradeti, jau reiks eit ieskoti spoto, ji paruosti auginimui, ir tada laukti geru oru, ir sodinti tuos mazylius i zeme, bent jau toks mano planas.
Anonymous

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė Anonymous »

mano planas toks pat :) už poros savaičių planuoju spotus paruošti :)
kivikosas
Naujokas
Pranešimai: 23
Užsiregistravo: 2012-11-06, 17:22
Reputacija: 0

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė kivikosas »

As krc jau dabar sudejau seklas i vazonus, o juos i spota. kaip manot kas gausis?
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė runkelis »

nu kagi sie metai bus ziaurus :) tuoj spotu nebeliks arba spotininkai tuoj spotais nepasidalins :)nice :)quadrale mes ne ateities spejikai...tu pats saves klausk,orai gali buti permainingi,tas neprognuozuojama,nebent savaite I prieki numatoma.ir tau nagus reiketu su liniuote padauzyti,ar tau tik kad siame forume rasineti tiktai?kas per seklos jeigu ka auto ar ne auto? jei auto tai ziurekis pats ka tau parasiau siame poste jei ne auto tai gali namie laikyti kiek tik panorejes.
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
Anonymous

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė Anonymous »

na jei išlauksi kada baigsis šalnos, gali nešti į lauką ir užauginti.. o realiai, augant nuo dabar vazonuose(jeigu jie bus ant palangės - išstyps, galėsi laukti žaliųjų :D ), o jei growbox, tai priklauso nuo rūšies(kaip minėjo, gerbiamas kolega - runkelis) ir kaip sužaisi augindamas su šviesa
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė G. »

aš tai kaip supratau, qwadral jau dabar išnešė į lauką.. ar až čia kažko nesuprantu?
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė runkelis »

sudejo seklas I vazonus :)
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė G. »

o juos (vazonus) į spotą (lauke?) ?
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė runkelis »

mes cia patys daug ko nezinome,parase kad tik parasyti...ir dar nuomuoniu laukia is musu :) dar uzpisa kaip parasai ka nors, o autorius pratrina savo eilerastukus,poezijas :) kad to neivyktu --->prasom :)
qWadRal rašė:As krc jau dabar sudejau seklas i vazonus, o juos i spota. kaip manot kas gausis?
gal man dar visus savo trumpinius galetumei paaiskinti kaip krc,bbd,ir t.t. as tau irgi galiu paaiskinti kaip is myskes reikia irkluoti su irklu :) kaip sakant ten nebuvau ir nesinori ir paciam nepatariu ten pabuvoti bet manau butu kur kas maloniau klaviatura minkyti savuose siltuose namuose o ne begti pas kaimyna nauju nick"u prisiloginti ir vel tersti si bendraminciu foruma.
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė G. »

Vienžo, jeigu vazonai su sėklom jau lauke, tai va aš padėlioju kortų ant stalo: pikų dama, širdžių karalis, būgnų devynake ir kartuves -mano ekstrasensija tokia - sudygs, sušals ir numirs :) Nebent, qwadral, tu ne Lietuvoj, o kažkur pietuose :V:
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė runkelis »

man rodos jam daugiau reiketu juodo sokolado valgyti,nes buna paputus zoles uzgliucina kitus... (zinau tokiu :) ) na forume tai po to pradeda pasiiaiskinimus,sorryyy,taram param parukes buvau ir t.t. :) bet jei ne zole kalta, tada reikia liniuote griebti ir pirstus padauzyti.pietuose jis, kur daugiau :) mes jam pranesima I pietus isiunteme :) kad maziau klausimu patiems kiltu ir butu lengvesnis bei geresnis bendravimas siame forume!
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
kivikosas
Naujokas
Pranešimai: 23
Užsiregistravo: 2012-11-06, 17:22
Reputacija: 0

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė kivikosas »

Sorry skubejau labai, tai pasodinau viena sekla i vazona su zemem ir padejau jau i spota, noriu paziuret kas gausis nes man teks isvaziuot ir grysiu tik birzelio viduryje, o derliu noriu jau vasaros pabaigoje nuimt.
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė runkelis »

kartais norai su realybe nesutampa.labai jau kazkurtai skubi.ir vel "sorry" :) ka as sakiau :) tau jau kortas pamete uz mane :)o pietuose ar tinkamas klimatas jau nesti I lauka? :)as galiu nueiti I spota patresti :)bet teks stuffu pavaisinti,arba dalinsimes per puse :)
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
kivikosas
Naujokas
Pranešimai: 23
Užsiregistravo: 2012-11-06, 17:22
Reputacija: 0

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė kivikosas »

tai cia tik pabandymui, nes as noriu derliu nuimti vasaros pabaigoj, gal patarimu kokiu duosit ?
Anonymous

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė Anonymous »

runkeli, kaip spotą paruoši vasarai?? jei naudoji nepirktines žemes, tai kaip neutralizuoji ph?? kokį mišinį darai dirvožemio + X + X ?
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė runkelis »

hmm as jau seniai esu ta dares :) na bet musu latitude skiriasi,manau net neverta apie tai pradeti mums. zeme pas mane kieta lyg akmuo,kirstuko reiketu gera duobe isvanoti.
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
Vartotojo avataras
Rastafari
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 281
Užsiregistravo: 2012-05-06, 22:38
Reputacija: 7

Re: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.

Standartinė Rastafari »

ellolt rašė:runkeli, kaip spotą paruoši vasarai?? jei naudoji nepirktines žemes, tai kaip neutralizuoji ph?? kokį mišinį darai dirvožemio + X + X ?
Bandyk kažką panašaus į 5 dalys žemių, 3 dalys biohumuso, 1 dalis perlito ir 1 dalis vermikulito. .|
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Kanapes legalios lietuvoj?
    OGschool » » forume Legalus forumas
    29 Atsakymai
    14092 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Operatore
  • Auginimas kokose
    Kinyous » » forume Technologijos
    14 Atsakymai
    15287 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Nanobotas
  • outdoor auginimas
    DZHY » » forume Legalus forumas
    2 Atsakymai
    1453 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Moderatorius
  • LSD auginimas su SCROG
    Volkas » » forume Dienoraščiai (užbaigti)
    2 Atsakymai
    5646 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas G.
  • auginimas be vegatavimo, 12/12.
    Kiskis » » forume Herbariumas
    30 Atsakymai
    17177 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas barzdyla