Nuotrauka Nuotrauka

Growbox (auginimo dėžių) gamyba

Darbščiųjų rankų būrelis.
Rašyti atsakymą
heartagram
Naujokas
Pranešimai: 32
Užsiregistravo: 2011-08-23, 10:00
Reputacija: 0

Re: Growbox (auginimo dėžių) gamyba

Standartinė heartagram »

breeze rašė:Nebandei spinta pravira palikti?
Kita ideja - spintos daznai is galines puses buna uzkaltos paprastu preskartonu. Ji irgi galima nesunkiai "praverti".
Buvau ir esu palikes, tai temp laikosi apie ~28-29. Tik veliau reikes palikti uzdaryta, tai nezinau kaip tada bus. Galas spintos ne is kartono, nezinau.. Pjaut nelabai noretusi :/

Man tik idomu del lempu, ar teisingai galvoju, kad sonuose ijungti kai paaugs, kad turetu sviesos ne tik is virsaus? Nes as galvoju jeigu tai nera ypatingai pasiteisinantis sprendimas, as tiesiog visas 4 lempas horizontaliai pritvirtinciau virsuje, ir dar viena ventiliatoriu pajungciau kad virsuje pustu ora i pacias lempas - kad siek tiek atsaldytu jas, be to dar 2 ventiliatoriai virsuje ispucia karsti. Tai logiskai mastant turetu nusimusti temperatura. Bet man idomu del tu lempu kurios statmenai stovi apacioje, ar verta taip laikyti?..
Vartotojo avataras
Jah
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 1439
Užsiregistravo: 2010-04-11, 15:59
Reputacija: 24

Re: Growbox (auginimo dėžių) gamyba

Standartinė Jah »

Heh, žinai ką, tu pabandyk, ir pasakyk mums ar verta. Manau bus idomu tau pačiam ir mums :)
heartagram
Naujokas
Pranešimai: 32
Užsiregistravo: 2011-08-23, 10:00
Reputacija: 0

Re: Growbox (auginimo dėžių) gamyba

Standartinė heartagram »

Jah rašė:Heh, žinai ką, tu pabandyk, ir pasakyk mums ar verta. Manau bus idomu tau pačiam ir mums :)
Nu bandysiu :) Dabar vistiek nera verta perdarineti dezes, nes dabar gan arti virs zemes 2 lempos kabo - uzteks iki kol isaugs iki kokiu 10 cm, tada ijungsiu sonines. Jeigu nesusitvarkysiu su temperatura, tada galvosiu viska perkelt i virsu ir bandyt ten siurbt karsti + pust salti.

Jei kas turi siaip minciu ar bande taip zaist su lempom, pasidalinkit .. :)
breeze
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 237
Užsiregistravo: 2011-06-26, 19:05
Reputacija: 0

Re: Growbox (auginimo dėžių) gamyba

Standartinė breeze »

heartagram rašė:{..}ir dar viena ventiliatoriu pajungciau kad virsuje pustu ora i pacias lempas - kad siek tiek atsaldytu jas{..}
Cia tu biski neteisingai viska isivaizduoji. Tavo tikslas turetu buti ne "atsaldyti lempas", o kuo daugiau karsto oro istraukti is boxo. Ir istraukti ne i spinta, o i kambari (arba dar geriau is viso i lauka). Tavim detas pabandyciau nuo istraukimo ventiliatoriaus (kuris turi buti virsuje) nuvesti kokia slanga kiek imanoma toliau nuo bokso ir butinai i spintos isore (jei gerai supratau, tavo deze laikoma spintoje?). Zinoma, jei plaustyt spintos negali, tam reikes truputi isradingumo ;)
Del lempu patarti negaliu, nes as pats dar visai zalias :)
Padekim viską ir dingstam velniop...
heartagram
Naujokas
Pranešimai: 32
Užsiregistravo: 2011-08-23, 10:00
Reputacija: 0

Re: Growbox (auginimo dėžių) gamyba

Standartinė heartagram »

breeze rašė:
heartagram rašė:{..}ir dar viena ventiliatoriu pajungciau kad virsuje pustu ora i pacias lempas - kad siek tiek atsaldytu jas{..}
čia tu biski neteisingai viska isivaizduoji. Tavo tikslas turetu buti ne "atsaldyti lempas", o kuo daugiau karsto oro istraukti is boxo. Ir istraukti ne i spinta, o i kambari (arba dar geriau is viso i lauka). Tavim detas pabandyciau nuo istraukimo ventiliatoriaus (kuris turi buti virsuje) nuvesti kokia slanga kiek imanoma toliau nuo bokso ir butinai i spintos isore (jei gerai supratau, tavo deze laikoma spintoje?). Zinoma, jei plaustyt spintos negali, tam reikes truputi isradingumo ;)
Del lempu patarti negaliu, nes as pats dar visai zalias :)
Taip - as visa sita suprantu. Bet tiesiog lempos taip ziauriai ikaista tos 35W CFL, kad noretusi kad jos pacios maziau silumos skleistu.

Del tos slangos tai as noreciau kazka panasaus padaryt, bet dar nedaejo kaip. As elektros laida pravedziau atsukes spintos dureles, ikisau tarp pacios spintos ir dureliu laida ir uzsukau, bet ne itin smarkiai kad pacio laido nesugadinciau. Slanga kad taip ir pravesciau, uzsispaus ir oras neiseis. Na bandysiu ka nors :) dabar ziauriausia kad mano augintinis isaugo saknim i virsu, ir tik siandien pastebejau .. Apverciau atgal, tikiuosi liko gyvas :/
breeze
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 237
Užsiregistravo: 2011-06-26, 19:05
Reputacija: 0

Re: Growbox (auginimo dėžių) gamyba

Standartinė breeze »

heartagram rašė:Bet tiesiog lempos taip ziauriai ikaista tos 35W CFL, kad noretusi kad jos pacios maziau silumos skleistu.
Vis tiek nesupratai... Jei tu pusi ora i lempas, jos nuo to nenustos kaisti. Tiesiog ikaitusi ora tu varinesi po savo boksa pirmyn-atgal ir tiek.
Be to man pasidare idomu, kas ten pas tave per lemputes, jei taip kaista? As savo 45W CFL galiu ramiai rankoje islaikyti, net jei jos visa diena buvo ijungtos.. Zinoma, jei jos veikia uzdarytoje dezeje, oras ikais vis labiau, bet IMHO vien palikes praviras duris ir jas pilnai atidarydamas kas kelios valandos turetum isspresti sia problema.
Padekim viską ir dingstam velniop...
heartagram
Naujokas
Pranešimai: 32
Užsiregistravo: 2011-08-23, 10:00
Reputacija: 0

Re: Growbox (auginimo dėžių) gamyba

Standartinė heartagram »

breeze rašė:
heartagram rašė:Bet tiesiog lempos taip ziauriai ikaista tos 35W CFL, kad noretusi kad jos pacios maziau silumos skleistu.
Vis tiek nesupratai... Jei tu pusi ora i lempas, jos nuo to nenustos kaisti. Tiesiog ikaitusi ora tu varinesi po savo boksa pirmyn-atgal ir tiek.
Be to man pasidare idomu, kas ten pas tave per lemputes, jei taip kaista? As savo 45W CFL galiu ramiai rankoje islaikyti, net jei jos visa diena buvo ijungtos.. Zinoma, jei jos veikia uzdarytoje dezeje, oras ikais vis labiau, bet IMHO vien palikes praviras duris ir jas pilnai atidarydamas kas kelios valandos turetum isspresti sia problema.
Taip, kai atidarytos durys spintos, ir pati deze atverta - lempos ne taip ikaista, BET kai viskas uzdaryta tai lempu niekaip neislaikytum rankoje. Lempos pacios tai Vagner. Del tam tikru niuansu, as ta deze galesiu matyti karta per 2-3 dienas, visa kita laika ji privales but uzdaryta. Tai toks gal ne itin standartinis atvejis mano .. Todel webcam isimeciau i deze kad bent jau galeciau ziureti kaip augaliukas auga :) (kol kas neauga..)

Dabar tiesiog idomu pasidare, kokio derliaus galima tiketis is tokio paprasto growboxo? Man idomu kokiu santykiu lempos/dezes dydis/derlius mazdaug yra. Tarkim jeigu padidinus 20 cm deze, dadejus 2 lempas, koks % padidejimas ~mazdaug butu derliaus. Cia nesupraskit kaip tiesiogini klausima, cia toks retorinis dalykas labiau.

Off topic: as pirma karta beje auginu ir t.t., tai galiu pasakyti kad man vien ta praktine puse auginimo labiausiai patinka kol kas :D sugalvoti kaip geriau t.t..
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Re: Growbox (auginimo dėžių) gamyba

Standartinė Legalus »

Tai o tu istraukimui karscio kanors naudoji vapsie? :D
vaikai nenarkokit vartotiku.
heartagram
Naujokas
Pranešimai: 32
Užsiregistravo: 2011-08-23, 10:00
Reputacija: 0

Re: Growbox (auginimo dėžių) gamyba

Standartinė heartagram »

Legalus rašė:Tai o tu istraukimui karscio kanors naudoji vapsie? :D
Taip, praeitam psl paskutinis postas, nupaisiau kaip atrodo mano boxas. Virsuje 2 PC ventiliatoriai istraukia karsti, tik noretusi kokios slangos ar ka nors kad ta karsti isnestu is pacios spintos ..
Anonymous

Re: Growbox (auginimo dėžių) gamyba

Standartinė Anonymous »

Atskirti lempas nuo augalų stiklu ar panašia medžiaga. Arba dar geriau būtų cooltube susiremontuot
breeze
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 237
Užsiregistravo: 2011-06-26, 19:05
Reputacija: 0

Re: Growbox (auginimo dėžių) gamyba

Standartinė breeze »

Su deze ten viskas tvarkoj. Mano galva, kaip tokiai mazai dezei, ten ventiliatoriu net per daug - pilnai uztektu vieno ant istraukimo ir paprastos skyles apacioj iputimui. Pagrindine problema yra ta, kad pati deze laikoma uzdaroje spintoje. Turi sugalvoti, kaip karsta ora istraukti is spintos arba surasti tinkamesne atvira vieta savo dezei laikyti.
Stiklas cia nepades, nes ventiliatoriai istrauks karsta ora i spinta, o paskui is spintos atgal i boksa.
Padekim viską ir dingstam velniop...
Enchanteris
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 512
Užsiregistravo: 2010-09-05, 09:56
Reputacija: 1

Re: Growbox (auginimo dėžių) gamyba

Standartinė Enchanteris »

Stiklas padetu, nebent jei sakai kad kas dvi dienas lankytum,tai kad augalas nesusiliesti su paciom lempom tiesiogiai, plius ziurint kiek tavo boksas turi erdves tavo toj spintoj jei yra siek tiek vietos tai istrauktas oraas tikrai keliais laipsniais nukrenta paprasciausiai patikrink su termometru savo boksa ir spintos temperatura, plius jei auksta tavo spinta tai prie istraukiamo pc ventilitoriaus prijunk slanga ar ortaki(armonikini) ir nutiesk i virsu kad istrauktas karstas oras kuo ilgiiau laiko turetu atvesti kol daeis iki tavo apatinio iputimo. Mano pasiulymas butu jei negali ten pjaustyti skyliu savo toj spintoj kad gaut fresh air isgreziok daug mazu skyluciu kokioj nematomoj vietoj poto jas galesi uzglaistyti su medzio glaistu nieks nieko nematys 8)
blackjack
Naujokas
Pranešimai: 7
Užsiregistravo: 2011-10-07, 00:12
Reputacija: 0

Re: Growbox (auginimo dėžių) gamyba

Standartinė blackjack »

Sveiki.Taigi, užsimaniau ir aš savo jėgas išbandyti kaip "biologas" kokių medžiagų prireiks grow boxui? Ką siūlote? Kokias medžiagas siūlote naudoti "švisos atspindėjimui mano growboxo viduje? Folija ar dar ką nors? Kokias lempas ir ventiliatorius, kokį taimerį ir žinoma termometrą ir prietaisą drėgmei matuoti? Dėl auginimo kokias žemes naudojate, trašas, perlita ir ar smėlis išties reikalingas? Dėkui už nuomonę. Taip pat norėčiau automatinės drekinimo sistemos, turite pasiūlymų kaip tokia padaryti? Aš maždaug įsivaizduoju, bet vis nesumastau kiek man tai kainuos. Žinoma būtų įdomu kiek kiekvienas įrenginys kainuos. Žinoti kiek reikės investuoti į tai :) Dėkui.
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Growbox (auginimo dėžių) gamyba

Standartinė runkelis »

kaip su smarve kovos tamsta? ruosk filtrui pinigus.
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
primatas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 225
Užsiregistravo: 2007-05-04, 22:19
Reputacija: 0

Re: Growbox (auginimo dėžių) gamyba

Standartinė primatas »

eric rašė:Situo vadovavausi pats: http://www.rollitup.org/grow-room-desig ... box-z.html
Tokioj dežėj pastačius 400w natrio lempa bus visiška pirtis, jokie ventiliatoriai nepadės. Išbandyta.
Sensi Addict
Naujokas
Pranešimai: 39
Užsiregistravo: 2011-04-03, 12:19
Reputacija: 0

Re: Growbox (auginimo dėžių) gamyba

Standartinė Sensi Addict »

Gal žinot kur gaut kokią nenaudojamaą pc dėžę? =(
breeze
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 237
Užsiregistravo: 2011-06-26, 19:05
Reputacija: 0

Re: Growbox (auginimo dėžių) gamyba

Standartinė breeze »

Skelbimuose pabandyk pažiūrėt.
Padekim viską ir dingstam velniop...
greenprojectone
Naujokas
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2011-09-23, 14:31
Reputacija: 0

Re: Growbox (auginimo dėžių) gamyba

Standartinė greenprojectone »

Sveiki,
turiu toki klausima ir laukiu patarimu:
aukstis ±60; ilgis ±160; plotis ±60
desiu arba 1x400w HPS arba 2x250w HPS (visam bandymui)
beda ta , jog tai yra uzdara erdve ir tik kartais pavyktu pradaryt viena sona(pilnai)
pragrezt ar ispjaut ar nutiest anga i lauka/kambari - neimanoma.
Kaip siulytumete tvarkytis su temperatura , nes manau ten tikrai bus karsta!
breeze
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 237
Užsiregistravo: 2011-06-26, 19:05
Reputacija: 0

Re: Growbox (auginimo dėžių) gamyba

Standartinė breeze »

greenprojectone rašė:pragrezt ar ispjaut ar nutiest anga i lauka/kambari - neimanoma.
Jei patalpa nešildoma (tipo garažas, palėpė ir pan), tai šaltu metų gal ir sueis (nors vis vien abejoju), bet šildomoj patalpoj arba vasarą - nėr šansų. Bent jau ne su tokiom liustrom.
Kad įsivaizduotum koks ten karštis - aš nudegiau pirštus netyčia prisilietęs prie reflektoriaus (net ne prie lempos). Pirtis ten bus be geros ventiliacijos.
Padekim viską ir dingstam velniop...
Slow Stone
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 519
Užsiregistravo: 2010-02-08, 12:57
Reputacija: 1

Re: Growbox (auginimo dėžių) gamyba

Standartinė Slow Stone »

greenprojectone rašė:Sveiki,
turiu toki klausima ir laukiu patarimu:
aukstis ±60; ilgis ±160; plotis ±60
desiu arba 1x400w HPS arba 2x250w HPS (visam bandymui)

beda ta , jog tai yra uzdara erdve ir tik kartais pavyktu pradaryt viena sona(pilnai)
pragrezt ar ispjaut ar nutiest anga i lauka/kambari - neimanoma.
Kaip siulytumete tvarkytis su temperatura , nes manau ten tikrai bus karsta!
Tokiam boxui ne HPS, o ilgiausius/galingiausius fluoro vamzdžius (t5, t8, pl-l...) susidėt, kad panašus vatažas išeitų, jei balastus laikysi ne vidui, su karščiu bėdų neturėtum turėt ir scrog'ini sau atsipūtęs...
...paspausk, bus bairiookas...
...............2.20 + 2.20 = 4.20
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Growtent (auginimo tentų) gamyba
    hipiukas » » forume DIY
    86 Atsakymai
    54450 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas xdevelo
  • Reflektorių gamyba
    hipiukas » » forume DIY
    14 Atsakymai
    9841 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas lankytojas1
  • Mazu GROW BOX gamyba, apsvietimas, irengimas
    Indian indica » » forume DIY
    8 Atsakymai
    5067 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Indian indica
  • LED PC growbox
    kauptukas » » forume Dienoraščiai (neužbaigti)
    43 Atsakymai
    21079 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas quNNcy
  • Pirmasis PC Growbox aug
    marlis » » forume Herbariumas
    39 Atsakymai
    21410 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas PsY