Nuotrauka Nuotrauka

Vapingas su HTC

Darbščiųjų rankų būrelis.
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Vapingas su HTC

Standartinė Ciakis »

Sveiki, na va atejo laikas isbandyti si ta naujo ir pasidalinti kuklia patirtimi.

Istorija tokia kad jieskodamas efektyvumo sugalvojau pasigaminti e-liquid su HTC kazkokiu %

kolkas tik pasidariau kalna jauno bubble hash`o. :) dar nesveriau nes kelinta diena procese, labai truksta laiko. bet nieko nedziovinau o tik prispyrus reikalui per anksti nuemiau derliu 6x gorrila skitlz. gal menesis iki zydejimo pabaigos, gal ciut maziau :) nedidukai tokie. iskart i freezeri ir po poros dienu i leduku vonia :)

kolkas tiek. komentaruose pratesim

pastu ateina:

Juull (veipingo pen su kasetemis)
VG ir PG maisyti e skysciam.
ir forest fruits skonio koncentratas.
Bet darbe mane vadina - Veryga
nenaudelis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 350
Užsiregistravo: 2020-03-18, 15:10
Reputacija: 39

Re: Vapingas su HTC

Standartinė nenaudelis »

Idomu idomu ... Nors tradicinius skysciukus senokai vapinu, bet niekaip nesuprantu, kaip tai veiktu su kalnalapem ? Visas klausimas kaip isgaut skysti, tinkanti vapinimui. Ten gi net jei tirstesnis ir su priemaisom aromatinis skysciukas - is karto kemsasi knatas ir pradeda degt. Na ne is karto, be tgerokai greiciau nei su bespalviu. Kolkas efektyviausia ka radau, tai "dry herb vaporizer", kuris is tikruju efektyvus dalykas ir aromata labai gerai perduoda. Na tik nera to dumu kamuoliu vaizdo. Gal cia koks specialiai tam skirtas ?
Paziurejau kas per zveris tas Juull. na neradau nieko teigiamo. Arba pamirso parasyt. Baterija kaip pirmuju kinietisku, nekeiciama, kasetes - tik to gamintojo, kaip su kaitinimo elementu - atviras klausimas, jis gi ne amzinas, kaip valyti irgi neaisku. Uzsikims jis manau greitai. Pagal konstrukcija kazkas panasaus i seniena EGO-T tik kitokia forma.
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: Vapingas su HTC

Standartinė Ciakis »

ok realiai pasirinkau jull nes nera ten jokio knato. kasetes 5ml ir jas galima uzpildyti savo skysciu :)

del apsinesimo nezinau dar nes manau kasetes po panaudojimo galima ir ismesti nes jos nera labai brangios (jo tam sukurtos)
del baterijos taip, ji nekeiciama, ir nematau didelio reikalo tam nes juk neveipinsi THC all day long :D kelius kart paveipini ir ramu :) priklauso koks % thc

del skyscio tai imsiu VG ir ji kaitinsiu su aktyvuotu buble hashu (40-60% koncentratas). taip gausiu THC tinktura kuria galima lasinti i burna ar veipinti. o visa kita jau skonio reikalas. as darysiu 30/70% skystaiuka veipinimui, skaiciau jis geriausia su jull veipinasi.

skyscius jau sau gaminu kokius 2 metus, niekad neturejau su jais problemu. as cia nejieskau dumu mano tikslas pasidaryti thc inhaletoriu su kuriuo butu galima keliauti lektuvu :)

normalaus produgto nerizikuociau pasiimti i kelione :)
Bet darbe mane vadina - Veryga
nenaudelis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 350
Užsiregistravo: 2020-03-18, 15:10
Reputacija: 39

Re: Vapingas su HTC

Standartinė nenaudelis »

Mane irgi sis devaisas sudomino. Jei ji naudot tik pagal sita paskirti, tai viskas kaip ir gerai. Kasetes apie 1$ kas nera brangu, net jei 1 pildymui.
Kadaise esu megines paprastai stufa pavirt PG/VG misinyje, na nieko nesigavo. Spalva lyg ir buvo, aromatas buvo, bet poveikio 0. Poto likusi stufa gerai kad neismeciau - vaporaizeryje labai smagiai suejo. Ko gero nevyko dekarb. Gal per trumpai virinau, nors temperatura tikrai >100 buvo. Toliau eksperimentuoti stufo gaila pasidare.
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: Vapingas su HTC

Standartinė Ciakis »

Na man dabar problema kad hashas atsiskiria nuo vg/pg misinio. Reik daryti tirpu koncentrata kaip hash oil ir panasiai.
Dekarbint reikejo atskirai pries verdant. O virti reik 90c temp. 3-4h.
Bet darbe mane vadina - Veryga
nenaudelis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 350
Užsiregistravo: 2020-03-18, 15:10
Reputacija: 39

Re: Vapingas su HTC

Standartinė nenaudelis »

Kai vienas draugas apie 10gr stufo orkaitej sudegino, labai atsargiai pradejau i sita procesa ziuret. Bet va kaip ji padaryt su minimalia rizika ? Kiek suprantu ten labai svarbus ir temperatura ir laikas ir dujinej orkaitej gan sudetinga nutaikyt temperatura.
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: Vapingas su HTC

Standartinė Ciakis »

Nuotrauka
Bet darbe mane vadina - Veryga
nenaudelis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 350
Užsiregistravo: 2020-03-18, 15:10
Reputacija: 39

Re: Vapingas su HTC

Standartinė nenaudelis »

Turiu spirito/vandens/kalnalapiu tirpala. Spirita beveik visa isgarinau prie 78 laipsniu +-. Per nakti ir nekaitinant stipriai nugaruoja. Spiritas buvo 80% ir kaip dabar atskirti vandeni ? Nieko gudriau nesugalvoju, nei ipilt VG/PG ir prie biski daugiau 100 laipsniu megint isgarint likusi vandeni. Jau be budu, nukosta.
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: Vapingas su HTC

Standartinė Ciakis »

vanduo ir savaime nugaruos tik leciau :) ikisk i deze,ten idek ryziu ar kazko sauso :) laikrasciai tinka :) vanduo oru pereis is vienos medios i kita
Bet darbe mane vadina - Veryga
nenaudelis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 350
Užsiregistravo: 2020-03-18, 15:10
Reputacija: 39

Re: Vapingas su HTC

Standartinė nenaudelis »

Savaime laukt patingejau, labai atsargiai kaitinau iki bazes virimo temperaturos, lygtai viskas ok. Vandens nebera, bet gavosi gana tirstas marmalas. Vapingui nelabai tinka - kemsasi atomaizeris. Nors garu yra kaip ir turi but. Bazes tai ko gero per daug ipyliau (20ml/6g zalio) Ir tas zalias nelabai dinamitinis.
Bet va kirba kita mintis, kuri seniau nepavyko - PG/VG verda prie apie 120, dekarbas vyksta irgi prie panasios temperaturos. Kodel negalima tu 2 procesu padaryt 1 kartu ? Galbut praeita karta nepavyko, nes pabijojau kaitint iki virimo ir pavirt koki pusvalandi. Gal kas jau taip bande ?
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: Vapingas su HTC

Standartinė Ciakis »

galima, bet nezinosi ar tikrai susikarbino :) va gavau presa, isspaudziau 1.3g koncentrato is 8g zoles skiesiu su 10ml skyscio. ziuresiu kas bus. dekarbinu atskirai parasysiu kai jau viskas baigsis ir bus isbandyta
Bet darbe mane vadina - Veryga
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: Vapingas su HTC

Standartinė Ciakis »

nedidelis updeitas.

resinas + pg 1/8 veikia gerai. (rudas)
resinas + vg/pg (30/70) veikia bet atrodo ne taip gerai :) ir atsiskiria kanape nuo veipo baltas

netinkamai isbandziau, reikejo ragauti viena ir dvieju :) o as primaisiau :) abieju.

ir nenufiltravau, reiks uzsakyti svirkstu filtra ir prafiltruoti dar.

Nuotrauka
Bet darbe mane vadina - Veryga
nenaudelis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 350
Užsiregistravo: 2020-03-18, 15:10
Reputacija: 39

Re: Vapingas su HTC

Standartinė nenaudelis »

Pas mane pagal isvaizda 1:1 tas kur is kaires. Bet jis kemsasi na gal po kokiu 2-3 pildymu. O kaip prafiltruot irgi nesugalvoju. Kazkokia baime kad filtre visas geris nuses :) Kasdieniam naudojimui naudoju rebuildable atomizeri.
Poveikis yra gana padorus is 6gr/20ml - po kokiu 5 pagarinimu jau visai gerai pasidaro :)
Vistik manau, kad bazes virimas nieko blogo nedaro.
Naudoju 50/50 baze ir lygtai niekas neatsiskiria, tik buteliuke ant sieneliu lieka tokiu keistu kaip tamsiu riebalu apnasu.
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: Vapingas su HTC

Standartinė Ciakis »

yra tokie daigtai kaip syringe filter 45 ir 22 berods.

jis realiai rukomas su vienkartinem kasetem :) nes kemsasi greitai

man nesigavo su vg. bet manau ir nereikia niekam vg nes resinas is saves labai klampus. tad skiedi su pg tiek kiek reikia ir valio.
Bet darbe mane vadina - Veryga
nenaudelis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 350
Užsiregistravo: 2020-03-18, 15:10
Reputacija: 39

Re: Vapingas su HTC

Standartinė nenaudelis »

VG ir skaiciau, kad per daug tirstas, geriau PG.
Dar man iskilo klausimas - ant buteliuko sieneliu lieka to resin. Ar jame ko nors naudingo yra ar tiesiog pasalinis produktas ?
Bet man kazkaip toks naudojimo budas nelabai limpa, kai reikia kasetes keist po kiekvieno pildymo. Siek tiek gal geresne situacija su rebuildable. Vata istraukei, kita ikisai ir pirmyn.
Pas manes niekas buteliuke nesisloksniuoja, nors biski bijojau. Gal kad 50/50 baze.
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: Vapingas su HTC

Standartinė Ciakis »

galima drasiai naudoti RBA coiluis bet klausimas lieka del neisnaudoto koncentrato vatoje. vata nemaza ten dar daug buna gerio. man asmeniskai ekonomiskiau tokios kasetes. bet pas kekviena kitokia situacia.

tas resinas prie seneliu, kaip jis atrodo? nes kai as dariau praktiskai nieko ten nelieka ant sieneliu :) pakaitink biski turi nuteketi :) o resinas gal ne visas istirpo pg, gal atsiskyre nuo skyscio
Bet darbe mane vadina - Veryga
nenaudelis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 350
Užsiregistravo: 2020-03-18, 15:10
Reputacija: 39

Re: Vapingas su HTC

Standartinė nenaudelis »

Tas rezinas tokia plevele padengia sieneles, bet suplakus nubega. Taip sakant - pries vartojima suplakti :)
Gal as biski persistengiau su dekarbu, del to gana juodas marmalas gavosi. Dar gerai butu per kokia vata prafiltruot, bet skyscio gaila. O bendrai, tai visai patiko. Tik va ta pati problema - greitai kemsas. Bet su driperiu visai puse velnio.
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: Vapingas su HTC

Standartinė Ciakis »

a, ok yra cia kelios problemos :)
kai iskaitini terpenus visas geris pasidaro juodas :) o limpa prie sienu nes atsiskirineja nuo PG/VG. filtruoja per kavos filtra arbe per tokius shvirkstu filtrus :) beja filtruoti rekomenduojama kas nufiltruotum vaskus ir kitas priemaisas :) dar galima winterizacija daryti (saldiklis). bet filtras geriau :). mano nuotrasukoj nefiltruotas dar. laukiu filtru. siaip jis buna skaidrus. spalva priklauso nuo koncentrato bet dazniausia sviesiai ar tamsiai gintarinis (koncenrato spalva priklauso nuo jo amziaus. oksiduojasi su laiku ir tamseja)

p.s. ta juoda ishzvejoti reiktu :)
p.p.s filtruoti reikia silta marmala :) nes jis saltas tirstas labai :) bent as iki 50C pakaitinciau. (terpenai pradeda garuoti prie 60-70C tad aktyvuojant koncentrata dauguma terpenu isgaruoja :) maziau skonio buna)
Nuotrauka
Bet darbe mane vadina - Veryga
nenaudelis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 350
Užsiregistravo: 2020-03-18, 15:10
Reputacija: 39

Re: Vapingas su HTC

Standartinė nenaudelis »

Del to, kad terpenai isgaruoja, man ir nera veipingas prie sirdies - norisi viso aromato, tuo labiau savos gamybos :) Bet kartais taip patogiau.
Pameginau i buteliuko kamsteli su adata idet maza vatos gumuliuka - pilant ir prasifiltruoja. Tada grazi gintarine spalva be jokio marmalo. As tik bijojau ta marmala filtruot - gal ten dar kazkas naudingo dar buna :)
Kai pamaciau nuotraukas, prisiminiau, kad nuo kitu projektu yra like lasines filtru. Bet speju, kad jie labai greitai uzsikims.
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: Vapingas su HTC

Standartinė Ciakis »

Jo manau jie kaip ir vienkartiniai bet nera brangus, po 60 centu vienas ar pigiau. As gavau 25 uz 6 svarus.
Bet darbe mane vadina - Veryga
Rašyti atsakymą