Nuotrauka Nuotrauka

www.legalus.net perimtas į naujas rankas + konkursas!

Pasiūlymai/pastabos/klausimai forumo administracijai.
Domis
Naujokas
Pranešimai: 31
Užsiregistravo: 2009-10-28, 13:59
Reputacija: 0

Re: www.legalus.net perimtas į naujas rankas + konkursas!

Standartinė Domis »

Anekdotas apie :x: galbut jau daug kam zinomas...

Karta mire rastamanas ir Dievas ji uz tai, kad daug ruke per savo gyvenima ir nieko daugiau neveike nusiunte i pragara. Nukeliavo rastamanas i pragara ir vaiksto su velniu po ji. O gi pries akis kanapiu plantacija. Pribega rastamanas apsidziauges prie ju ir sako velniui:
- Skinam ir nesam dziovint !
Velnias jam atsako:
- Ne ne, yra jau pridziovintos.
Na eina eina jie toliau ir prieina kalna dziovintu kanapiu. Vel gi rastamanas pribega prie ju ir savo velniui:
- Imk imk ! Padek smulkint ir sukt !
Velnias jam:
- Na kam? Yra jau prismulkintos ir prisuktos.
Taigi priejo jie kalna is joint'u lygu su Egipto piramidemis, rastamano akyse dziaugsmo asaros, kiek ikabindamas jis pribega prie joint'u kalno ir sako nelabajam:
- Greiciau duok ugnies, apsipusim kaip reikiant !
Velnias klastingai nusisypso ir taria rastamanui:
- Aaa ble... Tureciau ugnies, tai ne pragaras, o rooojus cia butu. :D
Kottonmouthkings - Rest of my life :]
Domis
Naujokas
Pranešimai: 31
Užsiregistravo: 2009-10-28, 13:59
Reputacija: 0

Re: www.legalus.net perimtas į naujas rankas + konkursas!

Standartinė Domis »

Dar viena istorija is mano gyvenimo... :D

Buvo diena po kazkokios vasaros vetros artejant rudieniui, todel su draugeliu nusprendem paspiningaut nueit iki gal uz kilometro sodyboje esancio tvenkinio. Kaip tikri rimti zvejai susiruosem zvejybai, pasiemem kiekvienas po spininga ir savaime aisku po pypkute ir pedinam keliu tarp misko... Pedinam pedinam... As draugeliui: Puciam dabar ar nueje?? Draugelis zvilgsniu rodo i miska :D nu ka, susokom abu su meskerem i miska, apsidauzem su is sampano kamscio gaminta pypkute ir vel atgal i trasa :D Kartas nuo karto pravaziuoja sodybos kaimynai, bet einam kiek galedami sukande dantis ir siaip ne taip nupedinom iki tvenkinio... Visai ramu, saule islindo aplink nei vieno zmogaus. Nacionaline zvejyba tiesiog :D --==::~~

Jau pusvalandis praejo, kaip maluosi aplink tvenkini, gal tris ratus jau apejau, o draugelis nuo pat atejimo vietoj stovi prie i vandeni nuversto berzo. Nueinu as link jo issiaiskint, kas ten vyksta. Prieinu artyn, o jis man: shh, tyliai... Sakau: Kas vyksta?? Jis man atsako: lydeka gaudau, matai va ten? Kaip nedamatantis issisiepes ziuriu i taska uz kokiu triju metru nuo musu taip ir anaip, na lyg ir uodega lydekos. Taip ir gaudem ta lydeka gal 20minuciu, kol draugelis su guminuku neuzkabino sakos to medzio, kuris pluduriavo vandenyje ir nesupratom, kad toji lydekos uodega tebuvo lapai, kurie buvo ant po vandeniu esancios sakos :D

Dar karta pasikartosiu... Nacionaline zvejyba tiesiog :bong: :D :V:
Kottonmouthkings - Rest of my life :]
Glifas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 89
Užsiregistravo: 2011-01-20, 16:55
Reputacija: 0

Re: www.legalus.net perimtas į naujas rankas + konkursas!

Standartinė Glifas »

Tai bus tikra istorija :)

Taigi viena silta vasaros diena as ir dar 3 mano draugai sugalvojome, kad reikia siandien butinai parukyti suktinuke, nes pas mane namuose nieko nebuvo. Tad susiskambine su baryga nuejome iki jo ir pasiemem nei daug nei mazai partija. Tada patraukeme link mano namu ten mes susisukom pora kaseku juos parukem ir tada as ir dar vienas mano draugas sugalvojom padaryti prikola ir isgazdinti kitus mano draugus :) Nueje pas mano broli(jam 21metai) jam pasakem, kad norim isgazdint mano draugus jis mum sutiko padet. Kadangi mano tevas buves mentas tad turejau namuose policijos uniforma mano brolis ja uzsivilko ir atejo prie lauko duru ir paskambino i duris. Vienam is draugu pasakiau, kad nueitu paziuret kas ten. jis nuejo paziurejo sako -ei mentai atvare... -as sakau ramiai nieko nebus jis nueis. Po kokiu 5 minuciu sakau einam parukyt rukem pas mane kambari parasiau sms broliui kad jau ateitu jis atsirakino namu duris ir tyliai priejo prie mano kambario ir sako -Ka cia jaunimas veikiat(o jis su mentu apranga viska) draugai tik atsisuko i ji perbalusiais veidais ir nieko negalejo pasakyt... Butumet jus juos mate :D :}
:x: Draugauju su kanape jau 3 metus :x:
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: www.legalus.net perimtas į naujas rankas + konkursas!

Standartinė runkelis »

nesfeikas..... :]
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
Glifas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 89
Užsiregistravo: 2011-01-20, 16:55
Reputacija: 0

Re: www.legalus.net perimtas į naujas rankas + konkursas!

Standartinė Glifas »

Keletas anekdotų apie :x: :}

Sėdi du diedukai ant suoliuko kieme ir kalbasi:
- Ale žiūrėk, vargšai tie studentai… 5-se vieną cigaretę rūko..
- Nu, ale vis tiek linksmi, juokiasi, krykštauja…

***

- Kuo dirbi?
- Darau žmones taikiais ir gerais.
- Šventiku, ar ką?
- Žolę pardavinėju.

***

Sedi zuikis ant kranto ir ruko žole.Priplaukia prie jo bebriukas ir sako:
-Zuiki,duok žoles parūkyt.
-Tai kad tu nemokesi,-atsako zuikis,gailėdamas žoles.
Kai pagaliau bebriukas išmaldavo dūmo,zuikis jam aiškina:
-Reikia gerai itraukti,nuplaukti į kitą krantą,tada atplaukti atgla ir išpūsti.
Na bebriukas taip ir padarė:gerai įtrauke ir plaukia.Bet vargšas neišgalejo ir jau kitame krante išpute.Sedi sau liūdnas bebriukas,kol priplaukė begemotas.Tas klausia nusiminusio bebriuko:
-Ka čia veiki?
-Ai zuikis aname krante žole dalija,- atsake bebriukas.
Begemotas,matydamas gera proga,plaukia pas zuiki į kitą krantą.Išnyra jau priplaukęs, o zuikis isterišku balsu ir rėkia:
-Išpūsk,bebriuk, išpūsk!!!!!!!!!!!!

***

Gyveno kartą čeburaška ir vinipūchas. Ir visą vasarą jie rūkė žolę. O kaip čeburaška yra jaunesnė jai reikia eiti į mokyklą. Ir nuėjus jai pasako, kad reikia parašyti rašinį apie vasarą. Ji greitai atlekia pas vinipūchą ir sako ką daryt man reikia parašyt ką veikiau vasarą, o aš visą vasarą rūkiau žolę ką man daryti. Vinipūchas ir sako kad tu rašyk ne rūkiau o skaičiau. Nu tai čeburaška ir rašo atsikeliu paskaitau, paskaitęs pasidarau valgyt ir vėl paskaitau. Paskaitęs nueinu miegot. Atsikeliu ir vėl paskaitau ir vėl pasidarau valgyt ir pavalgęs einu pas vinipūchą skaitydamas. Nuėjęs pas jį kartu paskaitom paskaitę pavalgom ir vėl paskaitom, paskui skaitydami išeinam į mišką ir ten tik pyst vilkas iš krūmų iššoka toks apsiskaitęs apsiskaitęs ir dar pusę knygos už ausies užsikišęs.
:} :D :]
:x: Draugauju su kanape jau 3 metus :x:
PsY
Guru
Guru
Pranešimai: 1292
Užsiregistravo: 2009-10-27, 13:45
Reputacija: 1

Re: www.legalus.net perimtas į naujas rankas + konkursas!

Standartinė PsY »

kam kelti anekdotus iš pačio legalaus puslapio ? .|
PsYchotherapist
Glifas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 89
Užsiregistravo: 2011-01-20, 16:55
Reputacija: 0

Re: www.legalus.net perimtas į naujas rankas + konkursas!

Standartinė Glifas »

PsY rašė:kam kelti anekdotus iš pačio legalaus puslapio ? .|
Keliau is kitu puslapiu nemaciau kad yra sitam :|

EDIT: Nei vieno tokio pat neradau anekdotu skiltyje :V:
:x: Draugauju su kanape jau 3 metus :x:
Tema užrakinta
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas