Nuotrauka Nuotrauka

Wiki puslapis

Pasiūlymai/pastabos/klausimai forumo administracijai.
Dripsnis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 93
Užsiregistravo: 2013-04-04, 20:41
Reputacija: 1

Re: Wiki puslapis

Standartinė Dripsnis »

Manau jis neprivalo tau suteikti jokios info jeigu nenori. O is taves cia matau tik bereikalingus postus. Jeigu neturi kuo prisideti prie sio projekto tai manau ir si tema ne tau. Kai zmones bus pasiruose kazka atskleisti tada ir pamatysi kas yra parasyta, o kas ne. Nera reikalo cia prievartaut zmones del tu straipsniu. Asmeniskai as artimiausiomis dienomis pasubinsiu koki ten dokumentini video i lietuviu kalba zmonems kuriems su anglu nera taip gerai ;). Jeigu turit kokiu pasiulymu as klausau :). Jei ne pats koki is savo kolekcijos issirinksiu. Peace!
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Wiki puslapis

Standartinė G. »

Nu tai tu pats pagalvok kaip atrodo :D Sakai, kad čia negerai, ne nuo to galo t.t. kad norinčių rašyti NEBUS NĖ VIENO. Čia nu visiškai nu kamon nu.. už ką tu taip žiauriai? :D Man akimirksniu sukilo flešbekai iš pūtėjo dekrimo mitingo internetinių komentatorių. Atrodo žmonės palaiko judėjimą, patys įpučia, bet užuot nors pirštą pajudine dėl kažko jie ėmė ir bradėjo p*st protą kaip kad "Nejuokaukit, niekas čia nelegalizuos" "Niekas nesusirinks į tą piketą tai ir aš neisiu" "Aš pats nedalyvausiu, bet pažvengsiu iš susirinkusių" "Neapsimoka varyt, nes ir taip aišku kad nieko nebus" "Nieko nepasieksit su šituo piketu" ir blablabla.. tiesiog taip ir paėmė siutas dėl tavo nelabai gerai parinktų žodžių. Nežinau, gal tu trolinai ar ką, bet sakau, veiklių žmonių yra ir jų yra labai daug, daug skirtingų profesinių pakraipų, čia tik imk ir grėbk visus į vieną kruvą. Man kartais atrodo, kad čia visko tiek daug vyksta dėl tos legalizacijos kad bbd.. realiai vaisių prieš akis daug dar neturim, bet patikėkit, pas mus undergroundę tiek kanapės mylėtojų yra, kad net sunku patikėt. Daugiau optimizmo ;)

Dripsni, tu irgi parašyk į mail'ą, duosių, ką patitruot ;)
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Dripsnis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 93
Užsiregistravo: 2013-04-04, 20:41
Reputacija: 1

Re: Wiki puslapis

Standartinė Dripsnis »

Kad as neberandu to tavo emailo :D. Lyg ir maciau cia kazkur, bet dingo : /
Edit: Radau fb nvm :D
no_one
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 73
Užsiregistravo: 2006-11-25, 13:24
Reputacija: 0

Re: Wiki puslapis

Standartinė no_one »

Gal jau galima wiki kur nors paskaitinėt? Įdomu būtų naujos informacijos sužinot.
Vartotojo avataras
Rastafari
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 281
Užsiregistravo: 2012-05-06, 22:38
Reputacija: 7

Re: Wiki puslapis

Standartinė Rastafari »

Rašyti atsakymą