Nuotrauka Nuotrauka

SSL sertifikatas | linda-seeds.com sėklų parduotuvė

Pasiūlymai/pastabos/klausimai forumo administracijai.
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: SSL sertifikatas | linda-seeds.com sėklų parduotuvė

Standartinė runkelis »

bijai vilko neik I miska :)
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
Vartotojo avataras
adminas
Administratorius
Administratorius
Pranešimai: 321
Užsiregistravo: 2003-06-05, 18:17
Reputacija: 2

Re: SSL sertifikatas | linda-seeds.com sėklų parduotuvė

Standartinė adminas »

pauliuslt rašė:"Gal tai ir paranoja, bet man tokie pranešimai smarkiai įtartini" Dar karta pasikartosiu :D na kaip ir kunigs rase padarai užsakymą pervedi pinigus ir ramu po ~ poros dienų gauni tik patvirtinimą kad užsakymas padarytas pinigai nuskaičiuoti.. Čia turbūt ne vienam iškils klausimas padariau užsakyma, pervedžiau pinigus nieko nenutiko kas daryt? tiesiog reikia palaukti pora dienų tada gauni atsakyma.
Tai kad į mano klausimą vistiek neatsakei :)

"pervedi pinigus" - kur pervedi, kokiu būdu pervedi, ir ką reiškia "nenuskaitė"?

Jei darai pavedimą per banką, tai negali būti, kad to pavedimo banke (el. bankininkystėje) nerodo. Gali būti tik taip, kad pavedimo suma bus "užšaldyta" ("in transit" ar pan.), bet taip įvyksta ir kiekvieną kartą perkant maistą prekybos centre, jei atsiskaitai kreditine kortele. Jei "problema" tik tame, tai keista, nejaugi jūs niekada anksčiau nedarėte bankinio pavedimo į užsienį ir/ar neatsiskaitinėjote kreditine kortele? Arba kalba eina ne apie bankinį pavedimą, todėl ir klausiu, kolkas vis dar neaišku, apie ką eina kalba.
emrq
Naujokas
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 2013-12-27, 18:31
Reputacija: 0

Re: SSL sertifikatas | linda-seeds.com sėklų parduotuvė

Standartinė emrq »

Sveiki,
Galeciau privaciai susirasyt su adminu del uzsakimo is linda-seeds.com svetaines? nes turiu keblumu del uzsakymo ir nesuprantu ar cia del to kad atostogos ar jau kazkas netavo (pinigus pervedes jau nuo gruodzio 22d. ir iki dabar negaunu patvirtinimo kad jie gavo pinigus ir siuntinys siunciamas nors buvau dar paklauses ar jie informuos kai jie bus gave pinigus sake "jo").
wowere
Naujokas
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 2013-07-29, 16:59
Reputacija: 1

Re: SSL sertifikatas | linda-seeds.com sėklų parduotuvė

Standartinė wowere »

Kaip istrinti savo paskyra siame forume? dekuj isanksto.
delta9
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 97
Užsiregistravo: 2009-07-11, 17:26
Reputacija: 0

Re: SSL sertifikatas | linda-seeds.com sėklų parduotuvė

Standartinė delta9 »

emrq rašė:Sveiki,
Galeciau privaciai susirasyt su adminu del uzsakimo is linda-seeds.com svetaines? nes turiu keblumu del uzsakymo ir nesuprantu ar cia del to kad atostogos ar jau kazkas netavo (pinigus pervedes jau nuo gruodzio 22d. ir iki dabar negaunu patvirtinimo kad jie gavo pinigus ir siuntinys siunciamas nors buvau dar paklauses ar jie informuos kai jie bus gave pinigus sake "jo").
taigi paskaityk senesnius komentarus visalaik tas patvirtinimas uztrunka
I ♥ northern lights
emrq
Naujokas
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 2013-12-27, 18:31
Reputacija: 0

Re: SSL sertifikatas | linda-seeds.com sėklų parduotuvė

Standartinė emrq »

pauliuslt rašė:
emrq rašė:Sveiki,
Galeciau privaciai susirasyt su adminu del uzsakimo is linda-seeds.com svetaines? nes turiu keblumu del uzsakymo ir nesuprantu ar cia del to kad atostogos ar jau kazkas netavo (pinigus pervedes jau nuo gruodzio 22d. ir iki dabar negaunu patvirtinimo kad jie gavo pinigus ir siuntinys siunciamas nors buvau dar paklauses ar jie informuos kai jie bus gave pinigus sake "jo").
taigi paskaityk senesnius komentarus visalaik tas patvirtinimas uztrunka

man tiesiog idomu kiek tai laiko uztrunka ir kiek butent gali uztrukt kai sventes dbr
Sunhump
Naujokas
Pranešimai: 35
Užsiregistravo: 2014-01-03, 21:52
Reputacija: 0

Re: SSL sertifikatas | linda-seeds.com sėklų parduotuvė

Standartinė Sunhump »

Tai kaip jums sita parduotuve? Ar patogu, saugu atsisiust?
delta9
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 97
Užsiregistravo: 2009-07-11, 17:26
Reputacija: 0

Re: SSL sertifikatas | linda-seeds.com sėklų parduotuvė

Standartinė delta9 »

parduotuve konfidencialuma garantuoja bet niekada negali buti saugus siunciantis tokius dalykus jei sugalvos kad patikrint tai ir patikrins nors dar negirdejas jog kaika butu pagave
I ♥ northern lights
Sunhump
Naujokas
Pranešimai: 35
Užsiregistravo: 2014-01-03, 21:52
Reputacija: 0

Re: SSL sertifikatas | linda-seeds.com sėklų parduotuvė

Standartinė Sunhump »

Galit gal trumpai papasakot kaip vyksta tas pirkimas, kaip pinigus siust, vokelyje i adresa, ar kazkokiu pervedimu, ar kaip? kad nefiguruotu mano duomenys niekur
Vartotojo avataras
adminas
Administratorius
Administratorius
Pranešimai: 321
Užsiregistravo: 2003-06-05, 18:17
Reputacija: 2

Re: SSL sertifikatas | linda-seeds.com sėklų parduotuvė

Standartinė adminas »

Sunhump rašė:Galit gal trumpai papasakot kaip vyksta tas pirkimas, kaip pinigus siust, vokelyje i adresa, ar kazkokiu pervedimu, ar kaip? kad nefiguruotu mano duomenys niekur
Parašyta pirmame šios temos poste:

Priima atsiskaitymams bitcoin, ir pinigus voke (t.y. pirkėjas pinigus gali nusiųsti paštu įdėjęs į voką). Taip pat kreditines korteles, pervedimą per banką ir western union.
Sunhump
Naujokas
Pranešimai: 35
Užsiregistravo: 2014-01-03, 21:52
Reputacija: 0

Re: SSL sertifikatas | linda-seeds.com sėklų parduotuvė

Standartinė Sunhump »

Na o ant to voko gi vistiek save rasyt reikia nuo ko. Ar sugalvota tipo?
Vartotojo avataras
adminas
Administratorius
Administratorius
Pranešimai: 321
Užsiregistravo: 2003-06-05, 18:17
Reputacija: 2

Re: SSL sertifikatas | linda-seeds.com sėklų parduotuvė

Standartinė adminas »

Sunhump rašė:Na o ant to voko gi vistiek save rasyt reikia nuo ko. Ar sugalvota tipo?
Nesuprantu apie ką tu. Siunčiant laišką ant voko reikia rašyti tik gavėjo adresą, ir užklijuoti pašto ženklą (-us).
kungis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 62
Užsiregistravo: 2013-12-06, 19:00
Reputacija: 0

Re: SSL sertifikatas | linda-seeds.com sėklų parduotuvė

Standartinė kungis »

Kad kamnors palengvinciau dusele galiu pasakyt, viskas normaliai :)) :V: Draugas uzsisake , pavedimas buvo banku, patvirtinima sulauke po 3 dienu, siuntinukas dar + keliavo 12 dienu, jei kurjeris taves neranda pasiemi is pasto, siuntinuka, buna geltonam mazam paminkstintame voke, dovana bus tam paciam voke atskirta nuo uzsakyto maiselio. Bus naujas dienorastis ,laukiam :) --==::~~
meistriukas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 71
Užsiregistravo: 2012-11-03, 07:46
Reputacija: 0

Re: SSL sertifikatas | linda-seeds.com sėklų parduotuvė

Standartinė meistriukas »

Sveiki visi,bandant nupirkti sėklas linda-seeds parduotuvėje susiduriu su problema.Aš pasirinkau mokėjimą grynaisiais nusiunčiant juos paštu ir viskas klostosi gerai,kol esu pačios parduotuvės svetainėje,tačiau sekant nurodymus,adresą,kuriuo siųsiu pinigus,turiu sužinoti parašęs šiuo e-mail'u: contact@linda-seeds.com ,o bandant išsiųsti užklausimą gaunu štai tokį error'ą: "Technical details of permanent failure:
Google tried to deliver your message, but it was rejected by the server for the recipient domain linda-seeds.com by mail.linda-seeds.com. [xx.xxx.xx.xxx]" (skliaustuose skaičiai).

Redaguota: Viskas gerai.
Priežastis reikalinga karui, ne taikai
Sunhump
Naujokas
Pranešimai: 35
Užsiregistravo: 2014-01-03, 21:52
Reputacija: 0

Re: SSL sertifikatas | linda-seeds.com sėklų parduotuvė

Standartinė Sunhump »

Kazkaip nlb suprantu kur siust tuos pinigus vokelyje, patogiau butu aisku per kortele ir viskas, bet sakot pavojinga tai geirau pasisaugot.. bet iskur zinot kad tie pinigai ateis jeims? ir pvz pas mane 68.18 USD, tai man eit i banka, keist tipo, ir tuos centus irgi det i voka? o ten parasyta kad "no coins" ... kas siuntesi gal pasakysit? aciu
meistriukas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 71
Užsiregistravo: 2012-11-03, 07:46
Reputacija: 0

Re: SSL sertifikatas | linda-seeds.com sėklų parduotuvė

Standartinė meistriukas »

Sunhump rašė:Kazkaip nlb suprantu kur siust tuos pinigus vokelyje, patogiau butu aisku per kortele ir viskas, bet sakot pavojinga tai geirau pasisaugot.. bet iskur zinot kad tie pinigai ateis jeims? ir pvz pas mane 68.18 USD, tai man eit i banka, keist tipo, ir tuos centus irgi det i voka? o ten parasyta kad "no coins" ... kas siuntesi gal pasakysit? aciu
Atliekant užsakymą norimoms sėkloms pirkti,būsi pažymėjęs,kad už jas atsiskaitysi grynaisiais, nusiunčiant juos paštu.Kai užsakymas baigtas,kreipkis tiesiogiai per "Contact Us" pačiame puslapyje tam,kad sužinotum adresą,kuriuo išsiųsti pinigus registruotame laiške,ten pat pasiklausk ir dėl monetų,nors aš tai imčiau ir suapvalinčiau.
Priežastis reikalinga karui, ne taikai
Sunhump
Naujokas
Pranešimai: 35
Užsiregistravo: 2014-01-03, 21:52
Reputacija: 0

Re: SSL sertifikatas | linda-seeds.com sėklų parduotuvė

Standartinė Sunhump »

Na dave adresa, bet o kaip siust, tipo teisiog parasyt kam, o "nuo kuo" nereikia? :/
meistriukas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 71
Užsiregistravo: 2012-11-03, 07:46
Reputacija: 0

Re: SSL sertifikatas | linda-seeds.com sėklų parduotuvė

Standartinė meistriukas »

Sunhump rašė:Na dave adresa, bet o kaip siust, tipo teisiog parasyt kam, o "nuo kuo" nereikia? :/
Nemanau,kad išsiųstum registruotą laišką be siuntėjo duomenų.Be to,siunčiant registruotą laišką,gavėjas ir siuntėjas turi būti parašyti toje pačioje voko pusėje,tik gerai neatsimenu kas kur,vienu žodžiu,turėk tai omeny.
Priežastis reikalinga karui, ne taikai
Sunhump
Naujokas
Pranešimai: 35
Užsiregistravo: 2014-01-03, 21:52
Reputacija: 0

Re: SSL sertifikatas | linda-seeds.com sėklų parduotuvė

Standartinė Sunhump »

taip ir nesuprantu kaip jus siunciates... Paste pasake kad pinigu voke nesius, nes tai 100% kad isims pakeliui, gi persviecia ir nieko neirodysi niekada. Perlaida pastas daro tik LT, o ne USD ar EUR, o pardavejui ispanijoj gi LT nereikalingi. Per banka galima tik per savo saskaita kas nera anonimiska visai. ir kainuoja kaip Western Union, 40lt, kas mano manymu yra perdaug.. KAIP MAN NUSIPIRKT, padekit :D
meistriukas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 71
Užsiregistravo: 2012-11-03, 07:46
Reputacija: 0

Re: SSL sertifikatas | linda-seeds.com sėklų parduotuvė

Standartinė meistriukas »

Sunhump rašė:taip ir nesuprantu kaip jus siunciates... Paste pasake kad pinigu voke nesius, nes tai 100% kad isims pakeliui, gi persviecia ir nieko neirodysi niekada. Perlaida pastas daro tik LT, o ne USD ar EUR, o pardavejui ispanijoj gi LT nereikalingi. Per banka galima tik per savo saskaita kas nera anonimiska visai. ir kainuoja kaip Western Union, 40lt, kas mano manymu yra perdaug.. KAIP MAN NUSIPIRKT, padekit :D
Toks jausmas,kad tu nenori to daryti,bet rasi savyje pasiteisinimą,kai kažkas "privers" parašydamas išsamią instrukciją.
Įdedi pinigus į kokį atviruką ar paprasčiausią perlenkto kartono gabaliuką,ant jo parašai kam jie skirti,patalpini viską į voką ir nuėjęs į paštą,išsiunti nurodytu adresu kaip registruotą laišką.
Priežastis reikalinga karui, ne taikai
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • AKCIJA perkant sėklas iš LINDA-SEEDS.com (nebegalioja)
    adminas » » forume Herbariumas
    183 Atsakymai
    155031 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Sh4d0w
  • Parduotuvė
    ganjaman » » forume Pasiūlymai administracijai
    12 Atsakymai
    8527 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas adminas
  • growing.lt nauja parduotuve.
    runkelis » » forume Herbariumas
    10 Atsakymai
    8902 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas krūmas
  • 1st grow,Bag seeds
    Moderatorius » » forume Dienoraščiai (neužbaigti)
    54 Atsakymai
    26990 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas iLovePlants
  • Medical seeds
    kasiakas » » forume Legalus forumas
    10 Atsakymai
    5740 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas kaciarasyt?