Nuotrauka Nuotrauka

Tvarkdara

Pasiūlymai/pastabos/klausimai forumo administracijai.
Rašyti atsakymą
kalnalapinis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 95
Užsiregistravo: 2007-06-18, 09:34
Reputacija: 0

Standartinė kalnalapinis »

naktibaldas rašė:Na matau atejo laikas jums isduoti paslapti, jei patiems nedaeina. Legalus.net yra mentu remiamas projektas, jo paskirtis suburti kuo daugiau MJ kultivuojanciu zmoniu, ir is to semti informacija. Narkotiku tyrimo skyrius atlieka vos ne sociologinius asmenu, vartojanciu narkotikus tyrimus. Studentus, kurie ateityje dirbs narkotiku skyriuje, aktyviai moko pasitelke sio puslapio duomenis. Taipogi karts nuo karto, kai mentai vykdo planus, per cia bandoma iseit iki barygu, o per ten iki barygu barygu. Tai labai sekmingas projektas, finale, kai visa nauda bus issemta ir jus busite nebereikalingi, gales dar susemti ir visus sodininkus, vis pliusas bus kokiam mentui, gal gi premija gaus. Jie patys sukure jums palankia terpe ir jus stebi.
Iš kur tokios žinios? Čia pasvarstymas ar tikra info?Šiaip gal ir realu, mentam netgi labai pravartu būtų '|
Paskutinį kartą redagavo kalnalapinis 2008-05-15, 14:49. Iš viso redaguota 1 kartą.
If you are 555 I will be 666
dr.greenthumb
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 170
Užsiregistravo: 2007-11-21, 19:32
Reputacija: 1

Standartinė dr.greenthumb »

Pilnai tiketina! 8/
Smoke shit every day ;)
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

Kaip jusu manymu mentai kitaip suzinotu, kokiu budu hebra gauna seklu etc. Info apie auginimo salygas jiems irgi labai vertinga, turint sia info, jau galima daryt isvadas kur ir kaip kriminaliskai gali buti auginamas zalias augalas, su tikslu parduoti i gatves.
kalnalapinis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 95
Užsiregistravo: 2007-06-18, 09:34
Reputacija: 0

Standartinė kalnalapinis »

naktibaldas rašė:Kaip jusu manymu mentai kitaip suzinotu, kokiu budu hebra gauna seklu etc. Info apie auginimo salygas jiems irgi labai vertinga, turint sia info, jau galima daryt isvadas kur ir kaip kriminaliskai gali buti auginamas zalias augalas, su tikslu parduoti i gatves.
Taip ir neatsakei ar cia tikri faktai ar speliojimai 8/
If you are 555 I will be 666
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Standartinė hipiukas »

kalnalapinis rašė:
Taip ir neatsakei ar cia tikri faktai ar speliojimai 8/
Atsakymas atsakymu: Kodėl manai valdžia leido puslapiui gyvuoti? :)

(čia retorinis klausimas jei ką ;) )
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

kalnalapinis rašė:
naktibaldas rašė:Kaip jusu manymu mentai kitaip suzinotu, kokiu budu hebra gauna seklu etc. Info apie auginimo salygas jiems irgi labai vertinga, turint sia info, jau galima daryt isvadas kur ir kaip kriminaliskai gali buti auginamas zalias augalas, su tikslu parduoti i gatves.
Taip ir neatsakei ar cia tikri faktai ar speliojimai 8/
As kai sedziu prie stalo, man nereikia matyt, ar po stalu yra mano kojos, as ir taip zinau, kad jos ten yra.
Apvalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 2007-12-02, 11:03
Reputacija: 0

Standartinė Apvalus »

Na kad ten jai ir augina kas pora medeliu ir tai nepardawineja nei ka tai ka ce semt.As ir pilnai tikiu jog tai mentu rememas,stebimas ir visoks kitoks psl bet taip jau yra.Pries postindamas apgalvok ka rasai ;) (ne naktibaldui)
whitejimmy
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 125
Užsiregistravo: 2007-11-23, 12:32
Reputacija: 0

Standartinė whitejimmy »

hipiukas rašė:
kalnalapinis rašė:
Taip ir neatsakei ar cia tikri faktai ar speliojimai 8/
Atsakymas atsakymu: Kodėl manai valdžia leido puslapiui gyvuoti? :)

(čia retorinis klausimas jei ką ;) )
Nu o del puslapiu gyvavimu, tai jei nelabai zinai sistemos, kaip nuo sito apsisaugoma, kad neuzrauktu, tai nebuk toks uztikrintas savo atsakymo atsakymu teisingumu.
parukom? --==::~~
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

Nesiparinkit, juk net parasa uzsidejau, kad zmoniu neklaidinciau :D
Pilypas is kanapiu
whitejimmy
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 125
Užsiregistravo: 2007-11-23, 12:32
Reputacija: 0

Standartinė whitejimmy »

As tai ramus. Toks dalykas kaip proxy juk egzistuoja. ;)
parukom? --==::~~
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

whitejimmy rašė:As tai ramus. Toks dalykas kaip proxy juk egzistuoja. ;)
As irgi ramus, nors cia mano ir asmens kodas yra ir vardas pavarde ir feisas, jei kazka domina galiu dar ir adresa dabartini parasyt . Kovojant pries sistema kazkam ir i priesakines linijas reikia eit :D
Pilypas is kanapiu
Apvalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 2007-12-02, 11:03
Reputacija: 0

Standartinė Apvalus »

Jai real foto isimetes tu man labai panasus i mano pazystama......Smagu jog turim savanoriu fronte ;)
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Standartinė hipiukas »

whitejimmy rašė: Nu o del puslapiu gyvavimu, tai jei nelabai zinai sistemos, kaip nuo sito apsisaugoma, kad neuzrauktu, tai nebuk toks uztikrintas savo atsakymo atsakymu teisingumu.
: ) 5 metus dirbu su svetainėm, serveriais, duomenų saukyklom, ir t.t..
Neturiu visiškai nei noro, nei matau naudos ginčytis... ;)
whitejimmy
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 125
Užsiregistravo: 2007-11-23, 12:32
Reputacija: 0

Standartinė whitejimmy »

Kaip raukiami hostingai? Kai ant ju paraso abuse. O yra toks dalykas kaip anti-abuse hosting, toki aisku public nerasi kur paimt.
O ginca kelt as nesiekiu.
parukom? --==::~~
energetiniai gluosniai
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 396
Užsiregistravo: 2006-10-05, 17:20
Reputacija: 1

Standartinė energetiniai gluosniai »

naktibaldas rašė:Na matau atejo laikas jums isduoti paslapti, jei patiems nedaeina. Legalus.net yra mentu remiamas projektas, jo paskirtis suburti kuo daugiau MJ kultivuojanciu zmoniu, ir is to semti informacija. Narkotiku tyrimo skyrius atlieka vos ne sociologinius asmenu, vartojanciu narkotikus tyrimus. Studentus, kurie ateityje dirbs narkotiku skyriuje, aktyviai moko pasitelke sio puslapio duomenis. Taipogi karts nuo karto, kai mentai vykdo planus, per cia bandoma iseit iki barygu, o per ten iki barygu barygu. Tai labai sekmingas projektas, finale, kai visa nauda bus issemta ir jus busite nebereikalingi, gales dar susemti ir visus sodininkus, vis pliusas bus kokiam mentui, gal gi premija gaus. Jie patys sukure jums palankia terpe ir jus stebi.
Beprotybė! Man nuvažiavo stogas, vakar po gabalėlio chalvos perskaičiau šitai ir man TAIP STUKTELĖJO.. Viską supratau - čia kas antras - mentas, žmonės iš forumo nuolat dingsta ir nebeatsiranda.. KOŠMARAS!!! Gal tai paranojos priepuolis, haliucinacija, sativos "cerebral high" svaigulys (niekada nebeauginsiu sativos, seniai įtariau, kad "high" ne man, nes "high" varo mane iš proto, verčiau jau baisiai skambantis, bet raminantis "stone'as"), bet man reikia pertraukos. Išeinu neterminuotų atostogų. Net nebežinau, su kuo atsisveikinti, visus įtariu. GANA. Būkit atsargūs, bičiuliai, būkit daugiau nei atsargūs!
Atleiskite man.
whitejimmy
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 125
Užsiregistravo: 2007-11-23, 12:32
Reputacija: 0

Standartinė whitejimmy »

-delete-
Paskutinį kartą redagavo whitejimmy 2008-05-16, 16:20. Iš viso redaguota 1 kartą.
parukom? --==::~~
Apvalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 2007-12-02, 11:03
Reputacija: 0

Standartinė Apvalus »

Taigi jis prikolina :D
antiFA
Naujokas
Pranešimai: 9
Užsiregistravo: 2008-05-07, 22:19
Reputacija: 0

Standartinė antiFA »

tequila atsieme savo zodzius. :D
Paskutinį kartą redagavo antiFA 2008-05-17, 15:26. Iš viso redaguota 1 kartą.
antiFA
Naujokas
Pranešimai: 9
Užsiregistravo: 2008-05-07, 22:19
Reputacija: 0

Standartinė antiFA »

NAKTIBALDAI :D :D :D TU ZIAURUS ;) :D :D :D :D
Paskutinį kartą redagavo antiFA 2008-05-17, 15:27. Iš viso redaguota 1 kartą.
whitejimmy
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 125
Užsiregistravo: 2007-11-23, 12:32
Reputacija: 0

Standartinė whitejimmy »

Ryskiai matosi antifa sedi ant kazko sunkaus, galbut heroinas.
Adekvatumo nulis, raso totalias pievas, jokio minciu rislumo.
parukom? --==::~~
Rašyti atsakymą