Nuotrauka Nuotrauka

Tvarkdara

Pasiūlymai/pastabos/klausimai forumo administracijai.
Rašyti atsakymą
Gurman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 425
Užsiregistravo: 2007-02-12, 12:52
Reputacija: 0

Standartinė Gurman »

adminas rašė:
naktibaldas rašė:As jums seniai sakiau, kad i sodininku skilti isileistumet tik regintus vartotojus.
policija irgi moka registruotis, nepagalvojai apie tai?
tai jei mentas pilnametis.... apie tai ir gincas lygtais =] Jei mentai cia sedi, tegu sedi, mokinas kaip mane oraliniu tenkint. Bet mes, lygtais, gincijomes apie nepilnamecius
Parduodu TIK narkotikus, TIK mentams
Arnas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 194
Užsiregistravo: 2007-07-16, 21:51
Reputacija: 0

Standartinė Arnas »

(delete)
Paskutinį kartą redagavo Arnas 2009-01-26, 15:40. Iš viso redaguota 1 kartą.
Nesveikas brakonierius :D
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Standartinė Legalus »

Pasimeciau po sito komentaro :D Taip mes buki.
vaikai nenarkokit vartotiku.
MrBong
Naujokas
Pranešimai: 17
Užsiregistravo: 2009-07-29, 23:07
Reputacija: 0

Re: Tvarkdara

Standartinė MrBong »

Kazkaip jus cia ne taip apibreziat savokas apie tuos mentus ir nepilnamecius :D Man pvz visiskai netrukdytu nei mentas nei nepilnametis sitam forume, jeigu jie patys augintu, patys dometusi ir patys experimentuotu :D Man net 13metis netrukdytu, ir policijos vyr komisaras, jeigu sitam forume reikstusi protingai, perskaitytu pries uzduodant kvailus klausimus ir kad patys augintu svarbiausia! s forumo reiktu ismesti tuos nepilnamecius ir mentus, kurie uzdavineja klausimus, tarkim kaip "kaip auginti zole?" arba "surink man visa iranga auginimui, sumokesiu.ar gali?" t.t. ir panasiai :) aaight :D
Kanapiu neauginu - tik myliu ir priziuriu.
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Re: Tvarkdara

Standartinė hipiukas »

MrBong rašė:Kazkaip jus čia ne taip apibreziat savokas apie tuos mentus ir nepilnamecius :D Man pvz visiskai netrukdytu nei mentas nei nepilnametis sitam forume, jeigu jie patys augintu, patys dometusi ir patys experimentuotu :D Man net 13metis netrukdytu, ir policijos vyr komisaras, jeigu sitam forume reikstusi protingai, perskaitytu pries uzduodant kvailus klausimus ir kad patys augintu svarbiausia! s forumo reiktu ismesti tuos nepilnamecius ir mentus, kurie uzdavineja klausimus, tarkim kaip "kaip auginti zole?" arba "surink man visa iranga auginimui, sumokesiu.ar gali?" t.t. ir panasiai :) aaight :D
Šiaip forumas skirtas ne tik auginantiems. Kai sukūrė šį forumą, nebuvo pamanyta, kad herbariumo skiltis užgoš visas kitas (Sigma sakė taip 8) ) .

Na dar nemačiau 13-mečio kuris šnekėtų rimtai, elgtūsi (ir mąstytų) kaip suaugęs. Nors dabar velnias žino. Girdėjau 13-14 metų vaikams pasidulkinimas yra labai normalus dalykas.
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
Spotless
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 547
Užsiregistravo: 2009-03-02, 22:38
Reputacija: 0

Re: Tvarkdara

Standartinė Spotless »

Tipo nesvarbu koks zmogus ateina, kad tik augintu ? Policijos cia maziausiai reikia, nes kolkas dar turim istatymus. Ir neatrodo, kad artimiausiu metu jie pasikeis.
Yra zmoniu kam tiesiog patinka visa kultura ir tiek, pasneka apie legalizacija ir panasius dalykus.
Visus sio forumo dalyvus sieja vienas dalykas - jie ruko, ruke, rukys MJ.
mandari9nas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 58
Užsiregistravo: 2009-05-26, 13:27
Reputacija: 0

Re: Tvarkdara

Standartinė mandari9nas »

hipiukas rašė:
MrBong rašė:Kazkaip jus čia ne taip apibreziat savokas apie tuos mentus ir nepilnamecius :D Man pvz visiskai netrukdytu nei mentas nei nepilnametis sitam forume, jeigu jie patys augintu, patys dometusi ir patys experimentuotu :D Man net 13metis netrukdytu, ir policijos vyr komisaras, jeigu sitam forume reikstusi protingai, perskaitytu pries uzduodant kvailus klausimus ir kad patys augintu svarbiausia! s forumo reiktu ismesti tuos nepilnamecius ir mentus, kurie uzdavineja klausimus, tarkim kaip "kaip auginti zole?" arba "surink man visa iranga auginimui, sumokesiu.ar gali?" t.t. ir panasiai :) aaight :D
Šiaip forumas skirtas ne tik auginantiems. Kai sukūrė šį forumą, nebuvo pamanyta, kad herbariumo skiltis užgoš visas kitas (Sigma sakė taip 8) ) .

Na dar nemačiau 13-mečio kuris šnekėtų rimtai, elgtūsi (ir mąstytų) kaip suaugęs. Nors dabar velnias žino. Girdėjau 13-14 metų vaikams pasidulkinimas yra labai normalus dalykas.



Pasidulkinimas ir prieš 10 metų 14-kiniams buvo normalus dalykas ;D, aš pats auginu nuo 14 , tik kad nelabai išlaukdavau derliaus ;D O šiaip , aš asmeniškai nieko prieš nepilnamečius neturiu , tegu skaito , domisi ir ruko savo šudą , o ne pirktinį :E
Viltis durnių motina, teleloto tėvas.
Bongmaster
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 532
Užsiregistravo: 2009-03-13, 19:11
Reputacija: 0

Re: Tvarkdara

Standartinė Bongmaster »

Spotless rašė:Visus sio forumo dalyvus sieja vienas dalykas - jie ruko, ruke, rukys MJ.
Nedrysciau sakyt kad visi ruko ruke ir rukys. Zinau jau 4 kurie neikart neruke,neruko o ar rukys, tai nezinia. Ir skaito sita foruma. tik tiek kad neprisiregistrave, bet pastoviai lankos.Taip kad ne. :)
Bet vistiek graziai pasakyta zaliasis broleli.
manyje yra 94% juodaodzio genu ir 6% meksikiecio
Spotless
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 547
Užsiregistravo: 2009-03-02, 22:38
Reputacija: 0

Re: Tvarkdara

Standartinė Spotless »

As neparukes niekada nesidomejau visa ta kultura, bet po pirmo karto jau sedejau keliuose forumuose, kitus skaiciau, simtus filmuku ziurejau.
Dabar informacijos prikimstas tiesiog kiekviena diena baisiuosi MJ draudimu ir tyliai kovoju su sita tamsa.
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Re: Tvarkdara

Standartinė hipiukas »

Aš prieš pirmą rūkymą kokius 2 metus domėjausi jos vartojimu. Parūkiau tik tada, kuomet žinojau, kad tai saugus dalykas.

Labai gaila, kad dažniausia būna atvirkščiai.
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
antonijo
Naujokas
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 2009-07-03, 20:06
Reputacija: 0

Re: Tvarkdara

Standartinė antonijo »

Ar sitam forume galima det skelbima, kad noriu parduot sviestuva su lempa? Jei taip tai kur, kad nepazeist forumo taisykliu?
easy pyzi
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Tvarkdara

Standartinė Manvydas »

antonijo rašė:Ar sitam forume galima det skelbima, kad noriu parduot sviestuva su lempa? Jei taip tai kur, kad nepazeist forumo taisykliu?
Prekyba forume draudžiama kiek žinau. :)
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Re: Tvarkdara

Standartinė Sigma »

Negalima. Jėzus prekiautojus iš bažnyčios irgi išvarė. Prekyba anksčiau ar vėliau atneša didelių problemų. Nešikit ten kur valgot.
BOB - Bombs Over Bagdad!
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Tvarkdara

Standartinė putejas »

pirkimas-pardavimas siame forume, mano manymu, yra nepagarba kitiems forumo dalyviams. cia ne e-parduotuve.
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Re: Tvarkdara

Standartinė hipiukas »

Mano manymų būtų labai gerai šiame forume skyrelis "Turgelis" kur galėtų žmonės pirkti parduoti įrangą. Žinoma ne totaliems naujokams leisti tai daryti ir viską labiau apgalvoti reiktų. Tai tik sustiprintų žmonių bendravimą, bendradarbiavimą. Tokiu būdų žmonėms būtų spyris realiai susitikti, pabendrauti, surukyti vieną kitą --> --==::~~

Bet niekada to nebus (sarkazmas) :D :D :D
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
Anonymous

Re: Tvarkdara

Standartinė Anonymous »

Įdės skelbimą motopatrulis ir kai susitiksit geruoju nesibaigs :(
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Re: Tvarkdara

Standartinė hipiukas »

ganjaFAMA rašė:Įdės skelbimą motopatrulis ir kai susitiksit geruoju nesibaigs :(
Tam turėtų būti filtruojami žmonės kurie galėtų dėti skelbimus. Lygiai taip pat su tais kurie galėtų skaityti. Už tai, kad tu perki lempą, patroną, laidą ar visiškai legalią hidro sistemą tavęs negali nei suimti nei padaryti kratą, nei kaip kitaip pakenkti. Dėl to kad augini 3 augaliukus jie tikrai neleis tūkstančiais litų tam kad tave susektų. Yra undergroudiniai growroomai kur šimtais augalų augina. Jūs jiems neįdomūs. Jūs jiems nenaudingi.
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
mr.green
Guru
Guru
Pranešimai: 1033
Užsiregistravo: 2006-10-29, 19:24
Reputacija: 0

Re: Tvarkdara

Standartinė mr.green »

hipiukas rašė:
ganjaFAMA rašė:Įdės skelbimą motopatrulis ir kai susitiksit geruoju nesibaigs :(
Tam turėtų būti filtruojami žmonės kurie galėtų dėti skelbimus. Lygiai taip pat su tais kurie galėtų skaityti. Už tai, kad tu perki lempą, patroną, laidą ar visiškai legalią hidro sistemą tavęs negali nei suimti nei padaryti kratą, nei kaip kitaip pakenkti. Dėl to kad augini 3 augaliukus jie tikrai neleis tūkstančiais litų tam kad tave susektų. Yra undergroudiniai growroomai kur šimtais augalų augina. Jūs jiems neįdomūs. Jūs jiems nenaudingi.
Dar kaip naudingi, tas kas augina pramonineis kikeis turi dug pinigu o pinigai tai viskas bent jau Lietuvoje! O paprastas zmogelis uzaugines kaip tu sakai (3 krumus na tai apie 100g ) gauna boudziamaja bila ! O ir susekt ji ne taip ir sunku.
organike
Naujokas
Pranešimai: 22
Užsiregistravo: 2009-10-08, 08:58
Reputacija: 0

Re: Tvarkdara

Standartinė organike »

MrBong rašė:Kazkaip jus čia ne taip apibreziat savokas apie tuos mentus ir nepilnamecius :D Man pvz visiskai netrukdytu nei mentas nei nepilnametis sitam forume, jeigu jie patys augintu, patys dometusi ir patys experimentuotu :D Man net 13metis netrukdytu, ir policijos vyr komisaras, jeigu sitam forume reikstusi protingai, perskaitytu pries uzduodant kvailus klausimus ir kad patys augintu svarbiausia! s forumo reiktu ismesti tuos nepilnamecius ir mentus, kurie uzdavineja klausimus, tarkim kaip "kaip auginti zole?" arba "surink man visa iranga auginimui, sumokesiu.ar gali?" t.t. ir panasiai :) aaight :D
Pritariu juodai... Protingos mintys...
organike
Naujokas
Pranešimai: 22
Užsiregistravo: 2009-10-08, 08:58
Reputacija: 0

Re: Tvarkdara

Standartinė organike »

hipiukas rašė:
ganjaFAMA rašė:Įdės skelbimą motopatrulis ir kai susitiksit geruoju nesibaigs :(
Tam turėtų būti filtruojami žmonės kurie galėtų dėti skelbimus. Lygiai taip pat su tais kurie galėtų skaityti. Už tai, kad tu perki lempą, patroną, laidą ar visiškai legalią hidro sistemą tavęs negali nei suimti nei padaryti kratą, nei kaip kitaip pakenkti. Dėl to kad augini 3 augaliukus jie tikrai neleis tūkstančiais litų tam kad tave susektų. Yra undergroudiniai growroomai kur šimtais augalų augina. Jūs jiems neįdomūs. Jūs jiems nenaudingi.
Gerai pasakyta... Tikrai manyciau neverta nervotis kai augini tik savo reikmem... Gi nenusikaltimas savo arbatzoles augintis, aisku butu fainai jei kas nors turetu gera priejima prie istatymu leideju ir pakeistu tvarka biski, musu tik del saves auginanciuju naudai... Gal kas zinote seime koki sava... kuriam mes visi galetumem pradeti rasyti uzklausimus, prasymus legalizuoti medicinines paskirties kanape.... Nes kai turi sava zmogu, tada tikrai zinai jog tavo prasymai nenusileis i siuksliu deze... o atsidurus ant kazkieno stalo bus bent jau viena karta perziureti... As kai nuo Klaipedos krasto kazkada teko sudalyvaut su E.Masiuliu... Jis gi politikoj jau sitiek metu, tik kad as in person jo nelabai pazystu... jei kas ka geriau pazystat siulyciau pasidalinti info ir pradekim veikti.....
Rašyti atsakymą