Nuotrauka Nuotrauka

Ar marihuanos rukymas kenkia vaisingumui?

Kanapių panaudojimas gydomaisiais tikslais.
tolimas
Naujokas
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: 2014-04-30, 08:26
Reputacija: 0

Re: Ar marihuanos rukymas kenkia vaisingumui?

Standartinė tolimas »

Kotelis rašė:Sveiki norejau paklausti ar marihuanos rukymas mazina vaisinguma, jeigu kazka zinote parasykit :) Dekui :)

vaisingumas ,ar poreikis savo pasauliui(seimai) kurt..... esam atvirame gyvenime,pastebekyt kakojanti suni,jis kompleksuoja kai ji stebi,taip ir zmogaus privatumas..... vaisingumas,sandeliu gerybes,vysa tai vistimasis...... net tie patis poreikiai darbo sritija,kam man vaikas jei is ranku nepaleidziu redlenties.....
Vartotojo avataras
saldi.juoda.naktis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 59
Užsiregistravo: 2014-10-26, 00:19
Reputacija: 1

Re: Ar marihuanos rukymas kenkia vaisingumui?

Standartinė saldi.juoda.naktis »

O ar vat yra bandžiusių parūkius eit iškart į lovą su drauge/draugu? :))) Įdomu ar tam daro įtaką THC kūne... manrods tik padidina proceso malonumą, hehe
quNNcy
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 476
Užsiregistravo: 2014-12-31, 20:12
Reputacija: 66

Re: Ar marihuanos rukymas kenkia vaisingumui?

Standartinė quNNcy »

Bandziau ir ne karta,asmeniskai man,visai kiti pojuciai,tikrai ne i blogaja puse,tiek su erekcija tiek su ejekulecija problemu nera,o malonumas mmmm,bet kadangi mes visi skirtingi apie kitus nieko sneket negaliu :)
zolininkass
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 74
Užsiregistravo: 2014-03-23, 22:19
Reputacija: 0

Re: Ar marihuanos rukymas kenkia vaisingumui?

Standartinė zolininkass »

quNNcy rašė:Bandziau ir ne karta,asmeniskai man,visai kiti pojuciai,tikrai ne i blogaja puse,tiek su erekcija tiek su ejekulecija problemu nera,o malonumas mmmm,bet kadangi mes visi skirtingi apie kitus nieko sneket negaliu :)
Visiškai sutinktu su tavim! :)
Ypač malonu yra kai kartu su partnerė patraukiam dūmelio, tuo pačiu ir sekso trukmė pailgėja, bent jau man.
Kaip sakant parūkius:
seksas malonesnis
muzika geresnė
maistas skanesnis
bendravimas didesnis

ir dar daug begalė dalykų, paprastų dalyku kuriuos labiau vertini būdamos toje būsenoje nei įprastai. Ta būsena kai išorinis pasaulis tavęs tiek nevaržo. Nuo to tu nepamiršti problemų, o išmoksti jas priimti kitaip, iš kitos pusės, iš gerosios. Jau krypstu nuo temos, tad atsiprašau... :D
PEACE! :V:
gemini
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 322
Užsiregistravo: 2014-04-25, 08:26
Reputacija: 15

Re: Ar marihuanos rukymas kenkia vaisingumui?

Standartinė gemini »

zolininkass rašė:
quNNcy rašė:Bandziau ir ne karta,asmeniskai man,visai kiti pojuciai,tikrai ne i blogaja puse,tiek su erekcija tiek su ejekulecija problemu nera,o malonumas mmmm,bet kadangi mes visi skirtingi apie kitus nieko sneket negaliu :)
Visiškai sutinktu su tavim! :)
Ypač malonu yra kai kartu su partnerė patraukiam dūmelio, tuo pačiu ir sekso trukmė pailgėja, bent jau man.
Kaip sakant parūkius:
seksas malonesnis
muzika geresnė
maistas skanesnis
bendravimas didesnis

ir dar daug begalė dalykų, paprastų dalyku kuriuos labiau vertini būdamos toje būsenoje nei įprastai. Ta būsena kai išorinis pasaulis tavęs tiek nevaržo. Nuo to tu nepamiršti problemų, o išmoksti jas priimti kitaip, iš kitos pusės, iš gerosios. Jau krypstu nuo temos, tad atsiprašau... :D
PEACE! :V:
tarsi is mano lupu :D o vaisingumui, is patirties sakau, nekenkia :)
airbee
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 182
Užsiregistravo: 2014-04-08, 11:42
Reputacija: 0

Re: Ar marihuanos rukymas kenkia vaisingumui?

Standartinė airbee »

atsiprašau, kad ne apie mj, bet jei jau prakalbot apie vaisingumą, kažkur skaičiau kad markes ir grybai jam gan kenkia ir gali gimti vaikas neįgalus, pats nieko panašaus net nebandes ir kažin ar teks, bet dėl apsišvietimo kaip ten yra iš tikro ? 8??? :angel:
Visi miršta, bet ar visi gyvena ?! :|?
Vartotojo avataras
kauptukas
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 607
Užsiregistravo: 2015-07-10, 14:12
Reputacija: 40
Susisiekti:

Re: Ar marihuanos rukymas kenkia vaisingumui?

Standartinė kauptukas »

Jeigu markėmis vadini lsd, tai girdėjai teisingai. LSD vartojimas daro įtaką chromosomoms... ko pasekoje vaisius gali gimti neįgalus. LSD yra labai pavojingas haliucinigenas.
Pareigūnai klauso.
airbee
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 182
Užsiregistravo: 2014-04-08, 11:42
Reputacija: 0

Re: Ar marihuanos rukymas kenkia vaisingumui?

Standartinė airbee »

ačiū tau Kauptuk, to ir reikėjo :V: +rep :angel:
Dabar visiškai pilnai atgrasei nuo minties kažkada... :D
Visi miršta, bet ar visi gyvena ?! :|?
Vartotojo avataras
kauptukas
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 607
Užsiregistravo: 2015-07-10, 14:12
Reputacija: 40
Susisiekti:

Re: Ar marihuanos rukymas kenkia vaisingumui?

Standartinė kauptukas »

airbee rašė:ačiū tau Kauptuk, to ir reikėjo :V: +rep :angel:
Dabar visiškai pilnai atgrasei nuo minties kažkada... :D
Siūlau pačiam youtubėj filmą apie lsd susirast ir pažiūrėt. Ten detaliau paaiškina kaip jis veikia ir kokią įtaką daro žmogaus psichikai, biocheminiems procesams.
Pareigūnai klauso.
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas