Nuotrauka Nuotrauka

Parkinsono liga

Kanapių panaudojimas gydomaisiais tikslais.
Rašyti atsakymą
dmt
Naujokas
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 2016-04-20, 17:20
Reputacija: 0

Parkinsono liga

Standartinė dmt »

Sveiki. Sutikau šiandien prie ežero tokią mielą senutę. Įsikalbėjome ir ji užsiminė, kad turi Parkinsono ligą, sunkiai juda. Paklausiau jos, ar teko girdėti apie kanapių gydomasias savybes. Ji gan atvirai į tai pažiūrėjo ir sutarėm, kad atvešiu jai sėklų, pasisodins.

Norėčiau paklausti, ar galite kas konkrečiau patarti kaip naudoti kanapes gydant Parkinsono ligą (ar bent jos simptomus)?

Kaip suprantu, čia labiau tinka CBD aliejus? Kokio stiprumo jis turėtų būti? Kaip dozuoti?

Kaip dėl THC?

Būčiau dėkingas, jei pasidalinsite savo patirtimi. Gal pavyks padėti senam žmogui.

Video - Medical Marijuana and Parkinson's
Paskutinį kartą redagavo dmt 2019-05-27, 11:16. Iš viso redaguota 1 kartą.
Take it easy, but take it.
barzdyla
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 509
Užsiregistravo: 2019-01-19, 20:14
Reputacija: 68

Re: Parkinsono liga

Standartinė barzdyla »

Aš tikrai ne kažką nusimanau apie medicininį panaudojimą, bet va greit pagooglinęs radau šį bei tą.
https://www.marijuanabreak.com/marijuan ... ns-disease
Iš tų rūšių manau kaikuri tikrai tiks Lietuvoje augint močiutei.

Sėkmės su idėja;) up
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: Parkinsono liga

Standartinė Ciakis »

Kiek teko ziureti per netflixa ir skaiyineti auginama kol maximaliai uzkeliama cbd. T.y ginarine spalva ant budu. Na ti tuomet vartojama kaip kas nori. Maciau netflixe senute kasiakus trauke :)
Bet darbe mane vadina - Veryga
Operatore
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 785
Užsiregistravo: 2018-11-25, 16:43
Reputacija: 112

Re: Parkinsono liga

Standartinė Operatore »

Ciki, o tu medikas? Nuodugniai issiaiskines moters organizmo bukle, kaip patyres daktaras siulai gydomuosius preaparatus, kaip turguje pardavejai kiekvienas savo preke. Ar zinai kokie tyrimai turi buti atlikti pries vartojant kanapiu medikamentus? Vien tik neivertink spaudimo senoles ir uzsidesi checked ant jos kryziuko. Ypac su naminemis nesertifikuotomis ale medicininemis (isties tik, kad gerai rukytusi ir augtu buvo rinktasi seklos, ne?). Apie sirdele pamastes moteriskes? Juk mociute ilgam gali apsiraminti, visam sitam zemiskam gyvenimui, o tu i ateinancius gyvenimus nusinesi super pasiulyma kaip karmine nasta. Atsargiai, dr. Ciki.
Yra kaip yra, o turim ka turim ..
Operatore
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 785
Užsiregistravo: 2018-11-25, 16:43
Reputacija: 112

Re: Parkinsono liga

Standartinė Operatore »

Oi, sori, ten ne Cikio tema, tik ka pabudau, tai nieko dar gerai nematau :)
Yra kaip yra, o turim ka turim ..
dmt
Naujokas
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 2016-04-20, 17:20
Reputacija: 0

Re: Parkinsono liga

Standartinė dmt »

Operatore, aš ne medikas. Bet medikai, dauguma, man taip pat neautoritetai. Dauguma jų turbūt pasakytų, kad kanapė neturi gydomųjų savybių arba trūksta mokslinių įrodymų...

Tu teisi, svarbiausia nepakenkti. Visų pirma kalba eina apie CBD aliejus. Mano praktika, žinios ir nuojauta sako, kad tai yra pakankamai saugus dalykas. Tik klausiu konkretesnių patarimų... O suktinės su OG Kush tikrai niekas neskuba siūlyti.
Take it easy, but take it.
Operatore
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 785
Užsiregistravo: 2018-11-25, 16:43
Reputacija: 112

Re: Parkinsono liga

Standartinė Operatore »

Suprask, as ne pries alternatyva gydytis kanape, as labiau pries neapsvarstyta disponavima. Tai matau, kad yra kazkiek ziniu, bet nuojauta praktikos neatstos. Ar daug patyres? Ar teke jausti rysku piribora ko nors; pvz., per smarkiai slopina (iki 2 paru) arba sirdies permusimai niekaip nesustojantys? Zinok, senam zmogui tai gali buti tiesiog mirtina. Tu patikek, zmones mokosi po 12m, kad ismanytu savo darba, o tu cia "pasitikiu, nepasitikiu" "neautoritetai" .. Pats, tuo tarpu, labai autoritetingus pasiulymus dalini, o forume, kur zmones pagrinde pasisvaiginti megejai, detaliu pasiulymui klausineji. Manai, kad man is sono tavo pasiulymai moteriskei rimtai atrodo? Ai, nu bet as irgi tau neautoritetas ..
Yra kaip yra, o turim ka turim ..
dmt
Naujokas
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 2016-04-20, 17:20
Reputacija: 0

Re: Parkinsono liga

Standartinė dmt »

Tavo postas mane tikrai privertė viską permąstyti - ačiū!

Ne, nėra tekę jausti permušimų nuo kanapės. Nuo CBD aliejaus išvis esu jautęs tik labai švelnų poveikį arba nieko nejautęs. Jis net Lietuvoje legaliai pardavinėjimas ne kaip vaistas - manau, vien tai jau daug pasako apie saugumą. Čia klausimas tik dėl efektyvumo.

Taip, mes visi skirtingi ir mūsų organizmai reaguoja skirtingai. Tuo yra tekę įsitikinti ne kartą. Tačiau šiuo atveju jaučiu pareigą žmogui bent pristatyti informaciją, kuri nėra prieinama.
Take it easy, but take it.
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: Parkinsono liga

Standartinė Ciakis »

as asmeniskai viska linkes vertinti gana skeptiskai.

reikia suprasti visas suinteresuotas puses gyditojus/ligonius
jei gydidtojas patars ir kazkas atsitiks jam bus kryzelis, pasmerktas visuomenes, negalintis dirbti ir panasiai. todel tokie atsakymai pas juos. truksta tyrimu. jie realiai negali nieko skirti ar siuliti.

cia bet kokiu atveju kencia labiausia daktarai nes jie visais atvejais isvadinami lopais ir nieko neismananciais :) tokia zmoniu prigimtis.

bet kokia priemone nepatvirtina turetu buti naudojama TIP pacio pacijento noru ir gauta TIK pacio pacijento iniciatyva.

jei viskas bus gerai geradaris bus patrauktas i atsakomybe uz neaiskiu prieparaty bandymus su zmonemis :)
jei viskas bus blogai geradaris bus partauktas i atsakomybe uz betkokia baigti :) pvz netycinis nuzudymas
Bet darbe mane vadina - Veryga
Operatore
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 785
Užsiregistravo: 2018-11-25, 16:43
Reputacija: 112

Re: Parkinsono liga

Standartinė Operatore »

Svarbiausia neisaukstinti gandzikes. Reali nauda ligoniams ateis galbut kada, na, o mes po senovei gydysimes nesirgdami ir dar kitus itraukinesime. Mm .. Aa ..
Yra kaip yra, o turim ka turim ..
Vartotojo avataras
Volkas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 295
Užsiregistravo: 2016-05-25, 21:24
Reputacija: 46

Re: Parkinsono liga

Standartinė Volkas »

Pipiec... rašiau tekstą gal 20 minučių, viską pabaigiau ir netyčia paspaudžiau mygtuką atgal X( žiauriai pikta :D. Bet nepasiduosiu, bandau dar, bet trumpinu.
Perskaičiau, turiu dvi nuomones.
1. Tu pasiūlei bobutei užsiaugint kanapių. Ar ji pati jas užsiaugintų? Ar tu padėtum, jei turi kažkiek patirties? Tarkim, užsiaugina. Kaip vartos? Kaseką susisuks? Tai būtų pats prasčiausias kanapių panaudojimo būdas. Vartos ji pati kaip nori, kada nori, ar tu ją prižiūrėsi? Viena, daug šansų, jog padaugins, o tada gali būt panikos priepolis, ir gali neatlaikyt širdis. Tokiam "gydymui" esu prieš.
2. Jeigu tu ją prižiūrėsi, pats atsakingai ir nuoselliai domėsies liga, kanapių pagalba tai ligai ir jai padėsi dozuot, eksperimentuosi su ja nuo minimalių dozių, kodėl gi ne. Gal padėsi močiutei, pasidžiaugt likusiu gyvenimu. Esu visiškai už protingą eksperimentavimą abiejų sutikimu, nes šiuo metu Lietuvoj tik taip įmanoma. Bet tu ją, kiek suprantu, sutikai pirmą kartą. Tai ar ja rūpinsies ir prižiūrėsi? Nemanau. O duodamas tik sėklų, gali pakenkt, labai pakenkt.

Pats daug domėjausi apie alzheimerio ligą, sunkią depresiją, nes jomis sirgo mamo baba. Buvau pasirįžęs kiek galiu padėt, eksperimentuot, tiek aš tiek ji. Gaila, nespėjau. Dar kart pasikartosiu, tuo reikia užsiimt rimtai, kaip užsiimsi - toks bus ir rezultatas. Tikriausiai ruošeisi tik gaut sėklų, jei taip - nedaryk geriau nieko :)
"Žmogus negyvena nei dabartyje, nei ateityje. Jis gyvena taip, tarsi niekada nemirtų. Ir galiausiai numiršta taip, tarsi nebūtų gyvenęs." - Dalai Lama
Operatore
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 785
Užsiregistravo: 2018-11-25, 16:43
Reputacija: 112

Re: Parkinsono liga

Standartinė Operatore »

[/quote]reikia suprasti visas suinteresuotas puses gyditojus/ligonius
Pramone, narkomanus, politini populistini reksni. Daug tu pusiu ..
Yra kaip yra, o turim ka turim ..
Operatore
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 785
Užsiregistravo: 2018-11-25, 16:43
Reputacija: 112

Re: Parkinsono liga

Standartinė Operatore »

Ideja palieku, bet su citavimu man prastai .. :)
Yra kaip yra, o turim ka turim ..
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Laimo liga
    barzdyla » » forume Medicina
    4 Atsakymai
    2538 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Operatore
  • Auginimas - liga?--> pamastymui
    Pipis » » forume Herbariumas
    115 Atsakymai
    59513 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Sigma