Nuotrauka Nuotrauka

Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Kanapių panaudojimas gydomaisiais tikslais.
Rašyti atsakymą
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė putejas »

rukymaszudo, suprantu kad taboka neigiamai cia viska itakoja, bet tai nera salutinis ar neigiamas kanapes poveikis. tabakas yra atskira opera. dar betruko kad pasakytum, jog kanapiu salutinis poveikis yra apsvaigimas alkoholiu. o ka, didele dalis zmoniu ir alu megsta gert ar vodke ar dar ka nors prie kasiako:) parukius vien ganjos kazkas tavo organizme turetu neigiamai ivykti, kad galetum pasakyti, jog tai yra salutinis kanapiu poveikis, bet jei rukant prisimaisai visokiu tabaku ir miltuku tai tave ir veiks tos visos priemaisos kartu su kanapemis. atsirade salutiniai poveikiai tuomet bus itakoti tu priedu kuriuos dejai i kanapini kasiaka, bet jokiu budu salutinis amfetamino ar kokaino poveikis netaps salutiniu kanapes poveikiu :)
rukymaszudo
Naujokas
Pranešimai: 12
Užsiregistravo: 2012-10-01, 09:05
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė rukymaszudo »

Taip, sutinku. As tik siulau nerukyt tabako :)
Dute
Naujokas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2012-10-12, 13:22
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Dute »

Legalus rašė:
Domantas Rastenis rašė:Prasau pagalbos. Parukiau pirmakart cheminio sudo, poveikis buvo labai stiprus gliucino nezmoniskai. Jauciau, kad manyje kazkas gyvena ir sjp buvo daug visko. Po dienos viskas atsistate pagalvojau, kad viskas jau bus gerai, kol neatejo vakaras ir vel nepradejo gliucint, kalt sirdis girdetis garsai ir atsirast nezmoniska baime. Kita diena gliucino dar labiau. Ir taip kiekviena diena jau savaite, tik kartais stipriau kartais silpniau. Daznai jauciu salti kaikurioe kuno vietose, pradeda pykint, kartais dingsta garsas. Gal kam taip buve, gal zinot kada baigsis ir ka daryt, kad baigtusi? :(
čia tai kaip is anekdoto istorija Domantai :) Gal tu susirgai kuom nors ar dar kas nutiko, nes kaip čia imanoma kad taip gliucintu savaite laiko nuo himkes kazkokios, tokiu sposu tai ir as negirdejas dar, tu pasidomek ka rukei ten. Bet norejai apsinest gerai turbut? Tai dziaukis dabar nereike net rukyt ir taip rauna kalpoka ziurek kas bus toliau ir pranesk mum.
Sveiki, padėkit! man labai baisu. uzvakar parukiau zoles ir ziauriai apsinesiau. Poveikis galima sakyt kaip Domantui Rašteniui. iskart kai parukiau man pasidare labai baisu, atrodo, kad as esu mirusi ir viskas kas vyksta aplinkui tai yra tai, kas butu jei as buciau gyva. tai yra ziaurus jausmas. jau antra diena as ji jauciu. vos parukius jis buvo labai stiprus, buvau panikoj, db mazesnis, bet net nepanasu, kad jis kada baigsis. Ka man daryti, kad tai baigtusi!? Domantai, kaip tu susitvarkiai su tuo?
Lar
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 223
Užsiregistravo: 2012-03-02, 22:43
Reputacija: 2

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Lar »

Pirmiausiai reikėtu neparanojinti . Ir rukyti tik su tais asmenimis kurie nesukelia to nemalonaus jausmo . Dar vienas iš svarbiu kriteriju rukyti normalia žolia . O ne chemija pagaminta iš š .
Click Clack
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 412
Užsiregistravo: 2011-06-07, 23:49
Reputacija: 20

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Click Clack »

Man čia į trolinimą panašu. :?
vartotikas
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 694
Užsiregistravo: 2012-08-08, 12:02
Reputacija: 26

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė vartotikas »

Click Clack rašė:Man čia į trolinimą panašu. :?
Ir man taip pat :D


Nežinau ką rukėte,bet aš pirmą kartą parukes sintetinės taip pat jaučiausi , bet po poros valandų atleido.

@ Dute - Kaip čia taip į šita forumą akliuvai ?
Auginimo Pradžiamokslis
http://www.legalus.net/kan/
______________________
Pasidaryk pats.
https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=40637
______________________
Augalų Problemos+Atsakymai !
https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=11688
rukymaszudo
Naujokas
Pranešimai: 12
Užsiregistravo: 2012-10-01, 09:05
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė rukymaszudo »

Pasidalinsiu ir aš savo bėdom :)

Visu pirma noriu pasakyt, kad šiuo metu rūkau labai nereguliariai. Prieš tai kokius 4m. pastoviai su didesnėm pertraukom.

Pirkau stuff'ą iš dylerio, lyg ir normalus iš išvaizdos, kvapo.
Stiprus. Tai yra jaučiasi stiprus tvojimas galvoje.

Ir po kelių dienų tas tvojimas, kuris kaip ir malonus pereina į nemalonų pojūtį, neaštrų skausmą.

Ar tai gali būti nuo stuff'o - tai yra nuo to, kaip jis augintas arba sakykim blogiausiu atveju kame nors išmirkytas dėl įvairių priežasčių, kaip priklausomybė, svoris ir pan..?
Ar tai gali būti grynai mano kūno sandaros dalykas - aš negaliu rūkyt?
Ar tai gali būti nuo to kaip rūkau: - rūkau arba atšaldytą dūmą arba vapor - bet dūmą laikau plaučiuose?
Ar vertėtų bandyti augintis savo?

Tiesiog būtų įdomu sužinot pasvarstymus, patirtį šią tema.. : )

Sekantį kartą ruošiuos poost po trijų savaičių kažkur, tai gal kaip nors pagerint kažką išeitų, nes nėra gerumo tada, kai jis trunka 6 valandas, o atchodai 6 dienas :)
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė runkelis »

nuo ruderalio galva skauda.gali buti ruderalio genu stuffe. turejau savo asmenini hibrida seniau-maisyta su safari mix is mandala. visai nieko derinukas buvo.augink savo-patyrinejes zoliu pasauli-suzinosi zymiai daugiau apie zoles.
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
dlmp
Naujokas
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2013-02-20, 21:23
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė dlmp »

Sveiki, padėkit! man labai baisu. uzvakar parukiau zoles ir ziauriai apsinesiau. Poveikis galima sakyt kaip Domantui Rašteniui. iskart kai parukiau man pasidare labai baisu, atrodo, kad as esu mirusi ir viskas kas vyksta aplinkui tai yra tai, kas butu jei as buciau gyva. tai yra ziaurus jausmas. jau antra diena as ji jauciu. vos parukius jis buvo labai stiprus, buvau panikoj, db mazesnis, bet net nepanasu, kad jis kada baigsis. Ka man daryti, kad tai baigtusi!? Domantai, kaip tu susitvarkiai su tuo?
Man idealiai ta pati situacija.......... Gal kas patarimų kokių turit? Ar tai yra jau ligos požymis šizofrenijos ar streso? :/// Tikrai parūkiau kažkokios neaiškios žolės, kur vienintelis taip apsinešiau kiti, tą pačią rukydami nieko ispūdingo nepajautė, gal dėlto, kad dažnai rūko.
dlmp
Naujokas
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2013-02-20, 21:23
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė dlmp »

Sveiki, padėkit! man labai baisu. uzvakar parukiau zoles ir ziauriai apsinesiau. Poveikis galima sakyt kaip Domantui Rašteniui. iskart kai parukiau man pasidare labai baisu, atrodo, kad as esu mirusi ir viskas kas vyksta aplinkui tai yra tai, kas butu jei as buciau gyva. tai yra ziaurus jausmas. jau antra diena as ji jauciu. vos parukius jis buvo labai stiprus, buvau panikoj, db mazesnis, bet net nepanasu, kad jis kada baigsis. Ka man daryti, kad tai baigtusi!? Domantai, kaip tu susitvarkiai su tuo?
Man idealiai ta pati situacija.......... Gal kas patarimų kokių turit? Ar tai yra jau ligos požymis šizofrenijos ar streso? :/// Tikrai parūkiau kažkokios neaiškios žolės, kur vienintelis taip apsinešiau kiti, tą pačią rukydami nieko ispūdingo nepajautė, gal dėlto, kad dažnai rūko.
ice
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 240
Užsiregistravo: 2009-09-17, 12:36
Reputacija: 5

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė ice »

pries du metus pradejo tirpti -salti koju pirstai,kaldavo motoras,rukydavau dazniausiai ir lapus ir visoky prasta staffa.
mano situacija tikrai prasta tai persigandau ir meciau pusmety ganja 8|
ganja uber alles
Vartotojo avataras
WTČ
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 764
Užsiregistravo: 2014-09-02, 23:40
Reputacija: 15

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė WTČ »

kazkada draugelis, jei neklystu "uodZ" rase kad isimet panikos atakos ir ligoninei tyrimuose rado ne vien MJ. o visa mendelejevo lentele,plius nezinomus junginius kuriu nerodo lietuvos medicina. As jam pritariu nes rase tiesa pries jusu negalvimu atsiradima forume, nors stumet ir pns.. cia yra kiekvieno zmogaus skirtingas mastymas, kuno veikla ir pns. visa gatves MJ gal ir gera,bet ji paturbinta kazkokia huinia! galiu duot kaire ranka nukirsti kad Vilno,Siauliai,Kaunas,Pnvz apsorbuojamas tu paciu barygu kurie turbina stafa. o nuo to turbinima viskas prasideda. tik ne kiekvienas supranta ka noriu pasakyti ir as. Kiek draugeliai ruke is gatves is isvardintu miestu,visur tas pats kvapas nuo zoles eina. sitaip nebuna :) nebekumarinkit vapse, nes cia kazkoks iliuminati lietuvviskas gaunasi su tuom paranojom. Situ dalyku nebeisgydisi visam gyvenimui :) "UODUI" jau du metai taip, ir kartais be raminamuju uzmigti zmogus negali.Teks susitaikyti jog atsiras ir dar daugiau tokiu negaluojanciu zmoniu :) sekmytes hebra :)
if u want to be a water be a water ma friend :V:
ice
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 240
Užsiregistravo: 2009-09-17, 12:36
Reputacija: 5

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė ice »

White Rhino man sukelia tokia ziaure paranoja kad jau paciam uzkniso tos paranojos tie demonu puolimai ,baisu ir rukyt ta rhino-pradejau galvot gal kokiu moterisku harmonu yra tam rhino 8|
ganja uber alles
kilmantas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 325
Užsiregistravo: 2013-09-23, 22:20
Reputacija: 10

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė kilmantas »

Panašu kad tas pats kaušas Uodz slepiasi po Vabalz acc - rašymo stilius ir nusišnekėjimas toks pats.
Adminai, kodėl nebanini tokių veikėjų, kurie skleisdami vėjus sėja dezinformaciją? Kodėl leidžiama jiems čia šikti kliedesiais?
Vartotojo avataras
WTČ
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 764
Užsiregistravo: 2014-09-02, 23:40
Reputacija: 15

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė WTČ »

kilmantas rašė:Panašu kad tas pats kaušas Uodz slepiasi po Vabalz acc - rašymo stilius ir nusišnekėjimas toks pats.
Adminai, kodėl nebanini tokių veikėjų, kurie skleisdami vėjus sėja dezinformaciją? Kodėl leidžiama jiems čia šikti kliedesiais?
Deja mes esam is to pacio kaimo ir uodZ yra mano pusbratkis is antros gimines. O jei tu moki nuspeti is rasymo kas raso,tai uzsirasyk i extrasensu musi,padesiu "like" susirinkti. 8) as pilnai sutinku su jo nuomone ir pats esu patyres ta nerimo jausma (bent dali to ka yra man pasakoje) tad jei esi smarkuolis ir nepatyres to, niekada nesuprasi kas kaip ,tad manyciau pats save isibanink kad nesinervuotum :) pis :V:
if u want to be a water be a water ma friend :V:
kilmantas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 325
Užsiregistravo: 2013-09-23, 22:20
Reputacija: 10

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė kilmantas »

papasakok darkart apie gatvinę žolę ir kaip ten rado mendelejevo lentelę, heroino, amfetamino, momento ir kitus junginius, kurių nerodo lietuviška medicina joje.

[ nuotrauka ]
Rankdarbis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 118
Užsiregistravo: 2012-09-24, 18:04
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Rankdarbis »

Aš irgi nelabai tikiu dėl visu heroinu ir amfetaminu. Žmonės kurie juos pardavinėja manau uždirba pakankamai ir turi pakankamą klientūra :D Kažkada senai senai padarė draugui drug testa rado didelį spektrą narkotikų , tačiau tikrai ne visus jis vartojo , todėl labiau tikėtina , kad tie testai grybą užpjauna , nes tokių istoriju žinau ne vieną. Kad sintetiniai kanabinoidai vaikšto gatvėse yra faktas(spice) , bet labai abėjoju , kad juos duoda vietoj normalaus dūmo , užsėji pora pora kvadratinių metrų low ryder'iu , dėdi po 0.8 ir viskas kaimas rukys metus. Palyginus , kiek darbo padaryti identiška produktą su tokiupat kvapu , panašia išvaizda t.t
P.s Kažkur mačiau pirkti marihuana test kit. Berods 40-60lt kainuoja bet ilgam užtenka.

:V:
Paskutinį kartą redagavo Rankdarbis 2014-12-12, 12:09. Iš viso redaguota 1 kartą.
vartotikas
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 694
Užsiregistravo: 2012-08-08, 12:02
Reputacija: 26

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė vartotikas »

kilmantas rašė:Panašu kad tas pats kaušas Uodz slepiasi po Vabalz acc - rašymo stilius ir nusišnekėjimas toks pats.
Adminai, kodėl nebanini tokių veikėjų, kurie skleisdami vėjus sėja dezinformaciją? Kodėl leidžiama jiems čia šikti kliedesiais?
* Ispejimas uz izeidinejima.
* Kadangi tu esi nelabai aktyvus skleidziant informacia - tai naudos is taves tiek pat kiek is uzbaninto veikejo.

Kilmantai , kodel nepataisai/neapsvieti tokiu veikeju kurie skleidzia vejus ir seja dezinformacija ?
kilmantas rašė:papasakok darkart apie gatvinę žolę ir kaip ten rado mendelejevo lentelę, heroino, amfetamino, momento ir kitus junginius, kurių nerodo lietuviška medicina joje.

[ Paveikslėlis ]
Pats trollini ir zmogu ragini atrasyti i tavo klausyma - kuris visiskai nerimtas.

Grynai kilmanto veidas :|?
Auginimo Pradžiamokslis
http://www.legalus.net/kan/
______________________
Pasidaryk pats.
https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=40637
______________________
Augalų Problemos+Atsakymai !
https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=11688
kilmantas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 325
Užsiregistravo: 2013-09-23, 22:20
Reputacija: 10

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė kilmantas »

Vartotikai, su Uodz bandžiau diskutuot normaliai, bet jis ilgainiui vėlėsi savo istorijose, įterpdavo vis fantastiškesnių istorijų, iš kurių gavosi fail ir jo postai buvo pratrinti.

Nors pats esu prieš šią naują madą internte tyčiotis ir žeminti oponentą, tačiau kaip šnekėti su Uodu II, kuris užuot valandelę čia pasearchines (kad būtų sužinojęs kaip daroma chymkė iš sintetinių kanabinoidų) vėl ima skleisti paskalas apie Lietuvos mokslui nežinomus junginius ir hašiše mirkomas kanapes?

Gal reik sukurt čia kokį šviečiamąjį topicą su patikrintais straipsniais ir mėtyt jo linką kaip kontrargumentą visiems, kurie skelbiasi čia, kad jų draugo draugas rūkė momente mirkytas kanapes?
Rankdarbis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 118
Užsiregistravo: 2012-09-24, 18:04
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Rankdarbis »

http://www.eztest.com/product/ez-test-f ... rihuana-2/

Paimam pora rinkinių iš 10 skirtingų barygu pasiemi MJ ir išspresim klausimą :)
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • thc ir sveikata
    naktibaldas » » forume Legalus forumas
    70 Atsakymai
    39902 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Regimantas
  • sveikata
    just_lukas » » forume Legalus forumas
    109 Atsakymai
    44962 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas dcorp
  • Sportas - sveikata :)
    Donatas » » forume Prašau žodžio!
    87 Atsakymai
    41639 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas loreta
  • Marihuanos ekstraktas
    Sigma » » forume Legalus forumas
    4 Atsakymai
    5013 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Sigma
  • Ar marihuanos rukymas kenkia vaisingumui?
    Kotelis » » forume Medicina
    28 Atsakymai
    19232 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas kauptukas