Nuotrauka Nuotrauka

Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Kanapių panaudojimas gydomaisiais tikslais.
Rašyti atsakymą
Critical
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 163
Užsiregistravo: 2013-08-26, 21:23
Reputacija: 6

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Critical »

Realiai papasakok simtomus kaip visa sita velniava tau jauciasi ir kokie simtomai kiek galima detaliau... Kada paūmėja, nuo ko priklauso ir t.t. slapiniesnormaliai. Kad tie organizmai pas 50 proc zmonių... Jei gerai perskaiciau.... Nevisi parinasi... :D joke. Gal atkreipes demesi: pvz jei turi temperaturos na tarkim gripu sergi ar seip koks virusas, simtomai sumazeja dideja ar px toms utelems ?
Mes-prieš kanapes,mes anas likviduosim! - taip, prieš išraudami kanapes,sakė pareigūnai. Bet iš kur čia tą narkotišką kanapę atrado? Juk visą amžių kanapės augo, nebuvo jokios "narkamanijos". Turbūt valstybė atrado, kad jos nuodingos?"
markyzaskarabasas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 189
Užsiregistravo: 2014-11-01, 00:16
Reputacija: 5

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė markyzaskarabasas »

Turbin100 rašė:
Critical rašė:
Turbin100 rašė:hey. mano istorija. amm, man dabar 22. prieš gerus pora metų pradėjau chroniškai rūkyt, daily basis. pirmi metai nieko. tada prasidėjo ligos nuo rudens prieš metus - plaučių uždegimas, po mėnesio angina, po dar mėnesio gerklės ir ausų uždegimas (tris antibiotikų kursus praėjau), lyg ir atsistačiau, bet kitos problemos įsivėlė su LPL (mycoplasma hominis etc.), jau penkis antibiotikų kursus praėjau - problema nedingsta : ) IMUNITETAS - nulinis (taip žinau, antibiotikai, bet tikiu kad ganja su antibiotikais tikrai nedera - pasidariau atsparus ANTIBIOTIKAM, nebeima). visą tą laiką pūčiau. nuo tų metų atgal pastebėjau - pėdos šala, kad ir šiltai būni nesvarbu, prakaituoja ir šala. širdies permušimai. galvos skausmai padažnėje, kartais net kai parūkau. kasekai, bongai stiprūs - pyhas konkretus. neseniai pradėjau jausti ir psichologinius požymius 0- nulis motyvacijos, kažką gyvenime veikti, dar prieš tai budavo noras parūkyt, zjbs jausdavaus, o dabar parūkau ir tiesiog kad parūkai, jauties kažkoks ramesnis ir tiek. padidėjus paranoja, nervingumas. VISAS KOMPLEKTAS. bandau daryt pertraukas, bent 3d~. taip pat dar išbandžiau extazio, magiškų grybukų, bet čia buvo žymiai rečiau todėl nemanau akd daug įtakos davė.

man 22m. kapoju antibiotikus, neišsigydau, rūkau ganja, rūkau cigaretes, išvados ? hm, gyvensiu neilgai :d plaučiam xujnia, jau dabar kosėju. kepenys ir skrandis suėstas antibiotikų (ir taip buvo refluksas nuo seniau, kyla rūgštys lengvai), širdis permuša, apetito nėra, motyvacijos ir nuotaikos nėra. ir tokioj situacijoj kokioj esu, kaltinu save ir išgirtąją NEKENSMINGĄJĄ ganja. - KAS PER DAUG TAS NESVEIKA. imkit mano pavyzdį ir tiap nedarykit. o aš. ką. toliau gersiu antibiotikus. ir žudysiu save. nykstu : )
patarimas paprastas zmogau.. jei eisi pas gydytojus ir naudosiesi oficiale gydymo strategija - tau pypiec. Nepazystu nei vieno kuriems gydytojai butu isgyde asma, vezi, diabeta, ar bet kokia kita liga. jie nei viuenos negydo, tik laikinai uzspakliuja simtomus, kol is taves issiurps tos zyderos pinigus o tada nugalabys. cccp jau baigesi - zmogiskumo jau nebera pas situs aferistus su baltais chalatais.
suprantu pas tamsta amzius, hormonai ir informacijos trukumas. Gyvenime lygiai tas pats, nezinojimas gamtos ystatymu neatleidzia nuo atsakomybes!!! Ka privalai savyje dabar ugdyti - stipriavale asmenybe. Kaip tai padaryt, nezinau. Tavo reikalas. silpnybiu visu neismesi, bet jei viena kanopa jau anapus - pasirinkimo neturi!

Problema viena - jei gydysi liga o ne visa organizma - nieko gero nebus. rysi antibiotikus, zudysi bakterijas zarnyne - avitaminoze, neysisavysi maisto deficita visekeriopa pajaus organizmas. automatiskai kencia tiesiogiai ir netiesiogiai imunitetas. Jei prastas imunitetas aids, vezys. o dar jei blogos ir negatyvios piktos emocijos imunitetui baisiau nei peilis. savo gyvenime pavartojau gal tik 4 kartus ratu rankom pasukti klube - praradau 3 dantis, ir kitam jau gal 4 metai toks pulinukas yra saknyje. symet taisiau pas dantista chirurga, bet pyderas zydera ne ta sakny sutaisy, net is nuotraukos avinas nemate.

Tad sakau per daug nuodu prisivariai, kurie is organizmo nesisalina matomai. ir visos tavo problemos.
Ganja cia ne prie ko, tavo metu ir daug esu suputes, ir draugely turiu kuris pucia kiekviena diena jau virs desimtmecio... neputes aisku jautrus afigiet galima.
Esme ta arba tvarkaisi arba kankiniesi ir keliauji is cia atidaves visas santaupas savo ar tevu gydytojams aferistams, uzuojautos cia negausi jei nesitvarkai.
o problemos tavo issispres kai nustosi rukyti beleka, gerti beleka ir valgyti beleka.
NUSTOK DARYTIU VISKA KAS KENKIA TAVO ORGANIZMUI - IR PRIDEK DAUG DALYKU KURIE TAVO KUNA LEPINA IR STIPRINA. Va pavyzdukas - ysivaizduok kad tu tai kanape ir ja tau reikia uzauginti. va taip ir orientuokis kuom maziau stresuok augaliuka, ir lepyk sviesa maistu manksta - lankstymu. tai viskas ko reikia. ORGANISKAI gydykis - nemaitink saves mirusiu maistu - padaryk menesuka arba du vien flusha su sultimis, morku buroku obuoliu. Labai lengvai ir daug susivalgo cesnako su obuoliu. RYK KIEK GALI... varyk i turgu nusipirki lietuvisku vaistazoliu is bobuciu [visas ispirki] - susimalki smulkiai su kavamale plikykis gerki kiek gali, ir nuosedas suvalgyki - tenui dar 90 proc like visu vitaminu, tukstanciai ju, mineralu milijona - NEISMESKI, SURYKI. TURBYK SAVE - organizmas regeneruojasi lygiai taip, kaip ir zaizdos ysipjovus. sportuok, begiok kiekviena diena, yjunki hydro terapija. ir jau po savaites galesi ismesti navigacije- ligonines pamirsi. FLUSHAS FLUSHAS FLUSHAS
Numireli galeciau prikelti - o Tave... daryk kaip parasiau ir busi sveikas vyras, sveiku vaiku pridarysi ir nebebusi toks isstizes :] :D :D :D
nu geras, su šypsena perskaičiau. apie ttuos flush jo esu mastęs, kad reiktu toxinus išvalyt iš organizmo. na vistiek kursą reik levofloxsacino pabaigt. mycoplasmos sunkiai išgydomi mikroorganizmai. supreme klausimas - kaip antibiotikai mutuoja ir pasidaro atsparūs? padarė tyrimą man dėl tų mycoplasmo ir keturiem antbiotikam atsparus iš keturių : )) nusipjaut birką ar ką daryt nežn.
jah, šaika, fainą diskusiją užvedėt, malonu, kad pasidalinot savo potyriais. btw. peace out.
Pritariu .As daznai su savim stiprius pokycius darau ,keltis 5-6 ryto plaukti juroj ar baseine mano pirmas darbas pagal galimybes ,spaudziu sultys ,mano vaistai Kanapiu retkarciais jei susergu aliejus nuo visu ligu ,rukyt (zalio) ne megejas kazkaip ir nor ir su juo badandymus dariau ilgiausias laikas rukymo buvo gal menesis po 3-4 dumus kas vakara pries miega ,miegi gerai problema naktinis valgymas :) apklauni organus poilsio metu ,ne esme as tiegiog analizavau kanape kaip vaista visokius bandymus dariau .rukymas mano vidutiniskai 20gr per metus ir tai kaznin ar bus tiek tik iskirtiniais momentais gyvenimo ar testo metu .
Mano asmenine isvada
Kanapes rukymas regulerus( nuo ryto iki vakaro) nera gerai jei tau to nereikia reikia ,manau reikia tik paveigtiems stipriu ligu zmoniem bet jis turi daug salutiniu poveikiu,
Kanapes aliejus yra stebuklu stebuklas visoms ligoms kogero ,pats isiverdu ir sirdies neskauda kaip kilograma zalio auksciausios kokybes uzpilu medicininiu spiritu :) ir ji nugarinu ,nes jo veikimas 100% duodantis tik nauda ,neradau jokiu minusu ,vartoti kaip vaista kada reikia o ne kaip zalia rukyt kas diena !
Su Pagarba!
Markyzas
Vartotojo avataras
Supreme
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 130
Užsiregistravo: 2015-01-03, 12:15
Reputacija: 8

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Supreme »

Nereikia taip perdėti ir imtis, pasikartosiu, kraštutinumų, kaip pvz. gerti vien tik sultis ar arbatžoles ryt kiek eina... :) Labai paprasta formulė - fizinis aktyvumas ir varsiai bei daržovės, turintys daug antioksidantų. Į diena bent minimum suvalgyti 500g vaisių ir daržovių, nevalgyti riebaus ir kepto maisto, vengti transriebalų ir rinktis tik augalinės kilmės riebalus. Labai paprasta ir taip mityba pasitvarkius organizmas ilgaainiui atgaus jėgas ir bus išties stiprus :)) Na čia visko neapimsi kaip reiktų gyventi, bet trumpos gairės būtų tokios ;) Ir galvokit į priekį, kaip gyventi, jog vėžiu nesusirgtumėte, o ne apie tai kaip gyvensit, kai susirgsit :) P.s pagal ORAC sistemą, jums reikėtų 15-20tūkst. antioksidantų vienetų per diena, kas sustiprina organizmą ir saugo imunitetą nuo oksidancinės pažaidos, virusinių ir bakterinių ligų bei populiariojo vėžio ;)
Gamta, kaip didis poetas, sugeba ir menkiausiomis priemonėmis pasiekti didžiausią efektą.
Turbin100
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 93
Užsiregistravo: 2012-12-27, 17:42
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Turbin100 »

Critical rašė:Realiai papasakok simtomus kaip visa sita velniava tau jauciasi ir kokie simtomai kiek galima detaliau... Kada paūmėja, nuo ko priklauso ir t.t. slapiniesnormaliai. Kad tie organizmai pas 50 proc zmonių... Jei gerai perskaiciau.... Nevisi parinasi... :D joke. Gal atkreipes demesi: pvz jei turi temperaturos na tarkim gripu sergi ar seip koks virusas, simtomai sumazeja dideja ar px toms utelems ?
šitie mikroorganizmai išaukia prostatos uždegimą, ko pasekoje šlapinantis nebūna itin malonu, seksas pasikeitęs. jo. gerai paskaitei, jų pas visus yra, bet va padaugėja dėl kažkokių priežasčių, nežinau mergaitė lyg ir švari, bet aiškino taip, kad nuo bet ko gali pasidaryt taip : )
nueini pas vieną urologą - tris antibiotikų kursa, nieko. nueinu pas kitą. sako tai tepinėlį imt reik, paėmė tepinėlį, TIK TADA išaiškino, kad mycoplasmos. dabar jau antras antibiotikų kursas - tas pats : ) nu ką daryt nebežinau, depresija ima, prisiskaičiau, kad net nevaisingumas nuo visų šitų faktorių (+ rūkymas, nekoks maistas, antibiotikai) jei ilgai neišgydoma. tai galvoju, ar ganja turi kažką bendro ar ne. supreme, taip ir neatsakei į mano klausimą : ( ir kaip antibiotikai reaguoja su kanape dar, ar pjaunas? ką daryt, kai net antibiotikai neišžudo tų bakterijų. wtf..taip įsivėliau šaika žinokit : D
Critical
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 163
Užsiregistravo: 2013-08-26, 21:23
Reputacija: 6

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Critical »

Nuo bet ko gali pasidaryti... Ir tuo momentu daktariukas pečiais tikriausia suplasnojo :D na matai pirma gydo o po to tyrimus daro, ir bla bla bla. Antibiotikai zudo viska tavo kune, o tu nori kad kirmeles nuzudytu- tu pirma uzsiversi nuo ju, nes imuniteto nera ir taip. Gal kokias atvejams ir padeda. Susimasciau, kas radikaliau ar nuzudyt save nuzudant antibiotikai imuniteta ar prabadauti na tarkim savaite tik ant vanden, butinai distiliuoto, kurio ec20. Na toky as vartoju savo buityje, bent jau. Neesme. Nepamirstant, kad SVEIKATA TAI IMUNITETAS.??? Nagi katrie cia krimte ievreju oficialiu mokslu ir ysiremine diplomus su judaizmo simbolika. :D pasiziurek net ant greitosios magendavydas stilizuotas, o vaikscioti su neapipjaustyta kanalizacijos sistema tolko nera(na jei sukabyt kokias dalis kreivai is bedos nieko nepadaryti - priverstas) :D Taigi, kas radikaliau?
Mes-prieš kanapes,mes anas likviduosim! - taip, prieš išraudami kanapes,sakė pareigūnai. Bet iš kur čia tą narkotišką kanapę atrado? Juk visą amžių kanapės augo, nebuvo jokios "narkamanijos". Turbūt valstybė atrado, kad jos nuodingos?"
Critical
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 163
Užsiregistravo: 2013-08-26, 21:23
Reputacija: 6

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Critical »

Markyzai pagarba is mano puses. O va tą uzpila ir garinima noresiu ir pats pasidaryt.. Bet reikia laukti sudetiniu komponentu kol kas :)
Mes-prieš kanapes,mes anas likviduosim! - taip, prieš išraudami kanapes,sakė pareigūnai. Bet iš kur čia tą narkotišką kanapę atrado? Juk visą amžių kanapės augo, nebuvo jokios "narkamanijos". Turbūt valstybė atrado, kad jos nuodingos?"
ice
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 240
Užsiregistravo: 2009-09-17, 12:36
Reputacija: 5

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė ice »

Turbin100 rašė:
Critical rašė:Realiai papasakok simtomus kaip visa sita velniava tau jauciasi ir kokie simtomai kiek galima detaliau... Kada paūmėja, nuo ko priklauso ir t.t. slapiniesnormaliai. Kad tie organizmai pas 50 proc zmonių... Jei gerai perskaiciau.... Nevisi parinasi... :D joke. Gal atkreipes demesi: pvz jei turi temperaturos na tarkim gripu sergi ar seip koks virusas, simtomai sumazeja dideja ar px toms utelems ?
šitie mikroorganizmai išaukia prostatos uždegimą, ko pasekoje šlapinantis nebūna itin malonu, seksas pasikeitęs. jo.

sutrikes sexas,slapinimasis,baisiau but negali,nes lytine funkcija sveikatos pagrindas kaip stuburas,taip man aiskino bioenergetikas,ir jei ikisi kokiai nors mergaitej kuri serga sunkiomis dvasinemis ligomis,tai finalas gali buti liudnas,moteris pavojingas dalykas..daug draugu isejo per moteris,per daug
ganja uber alles
Doom'as
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 138
Užsiregistravo: 2014-12-21, 19:21
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Doom'as »

pakeičiau maistą - daug augalinės kimlmės "mėsos" - t y augalinės kilmės organikoje kultivuotais termofiliniais mikroorganizmais.
toks maistelis turbina konkrečiai - žaizdos gyja nepūliuodamos ir niekaip papildomai neapsaugomos.maža to - gyja pakankamai greitai.

mano manymu - kanabinoidai be savo medžiagų apykaitą skatinančios funkcijos dar dirba kaip fungicidas - t y priešgrybelinė priemonė.
tuo tarpu yra jau hipotezė kad vėžio susidarymo priežastis ir yra grybelis (jo mizelis). todėl su kanabinoidais naikinamas grybelis mūsų organizme. o nelikus grybelio nelieka daugumos mums žinomų ligų.
Critical
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 163
Užsiregistravo: 2013-08-26, 21:23
Reputacija: 6

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Critical »

Ice, pritariu 100 proc. Netiriu ka pridet del tu moteru. Netgi padekosiu uz sita pabrezima. Visada as ta jauciau tik iki paprastumo nesudeliojau. Tad vyrai jei jauciat norsaza dalele mintyje snabzdant gal vis gi ne neteikia... Nesibirkinkit:)

Cia gal stanisauskas bioetegetikas? Girdejau rimtas jis.
Mes-prieš kanapes,mes anas likviduosim! - taip, prieš išraudami kanapes,sakė pareigūnai. Bet iš kur čia tą narkotišką kanapę atrado? Juk visą amžių kanapės augo, nebuvo jokios "narkamanijos". Turbūt valstybė atrado, kad jos nuodingos?"
ice
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 240
Užsiregistravo: 2009-09-17, 12:36
Reputacija: 5

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė ice »

Critical rašė:Ice, pritariu 100 proc. Netiriu ka pridet del tu moteru. Netgi padekosiu uz sita pabrezima. Visada as ta jauciau tik iki paprastumo nesudeliojau. Tad vyrai jei jauciat norsaza dalele mintyje snabzdant gal vis gi ne neteikia... Nesibirkinkit:)

Cia gal stanisauskas bioetegetikas? Girdejau rimtas jis.
mano pazystamas bioenergetikas Jonas Markunas Vilnius klubas Satva,yra isleides knyga,,zmogaus ligu ir nesekmiu priezastys,,neperskaicius knygos Jonas nebendrauja,bet skanbinant is Dublino pavyko ikalbeti istirti mano nelaimes del ex,taigi ka suzinojau po keliolikos min apie save ir savo ex mane shokiravo/netekau zado 8| mano vertybes tiesiog persiverte
Kaune kartais nueinu i paskaitas klube Satva,trumpas tyrimas kainuoja tik 10lt,man labiausia rupi meiles reikalai ir as viska suzinau apie savo moteris VISKA VISKA:D
ganja uber alles
Critical
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 163
Užsiregistravo: 2013-08-26, 21:23
Reputacija: 6

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Critical »

apie moteris busimas, esamas, buvusias :)

Teisingai. Morkūnas. Viena pažįstama nuvazevus su psichika buvo apsilankius - ispyskino konkreciai irgi dėl busimų vestuvių. Netgi pats galvojau, dar ir galvoju susisiekti.. - nebereikalo cia taip susiduriau gal kad su Tavim ir Morkūnu.... apie savo moteri daug zinau - daugiau jau nenoriu - padet neina va kame beda - cia gal koks ir vyksta per ją mano dvasios gydymas... savęs jau man negaila, ale kitu zmogeliuku yra - va cia ir pjauna Širdy. 8E
Apie Sergeju Lazereva girdejes, rusas? mano akimis irgi geras. Va situs du zinau.. O kiti kurie papuole y mano akiraty, nepasirode kazkuom ypatingi.


Knygų irgi reiktų paskaityt, po ranka jei turi kokį linka pameski, jei ne tai ne.
Mes-prieš kanapes,mes anas likviduosim! - taip, prieš išraudami kanapes,sakė pareigūnai. Bet iš kur čia tą narkotišką kanapę atrado? Juk visą amžių kanapės augo, nebuvo jokios "narkamanijos". Turbūt valstybė atrado, kad jos nuodingos?"
markyzaskarabasas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 189
Užsiregistravo: 2014-11-01, 00:16
Reputacija: 5

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė markyzaskarabasas »

Critical rašė:Markyzai pagarba is mano puses. O va tą uzpila ir garinima noresiu ir pats pasidaryt.. Bet reikia laukti sudetiniu komponentu kol kas :)
Sekmes sulaukti jei reiks patarimo kaip ,patarsiu :)
As tik juos ir te darau ,kiekvienas streinas kaip jus vadinat ir aliejui kitoks poveikis ,nustatineju kuris skausmui ,kuris nerimui ,kuris miegui ,nepagalvokit kad as komercija uzsiimu ,as studijuoju si augala visais ymanomais budais ,kazkada pries 100 metu ir daugiau vaistinese sudare daugiau nei 3000 vaistu i kuriuos pagrindinis komponentas buvo penkelapis ,kaip atejo farmacinikai ir prasidejo bardakas ,nes biznis vienas kad tu sirgum ir vaistus pirktum ;)
ice
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 240
Užsiregistravo: 2009-09-17, 12:36
Reputacija: 5

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė ice »

Critical rašė:apie moteris busimas, esamas, buvusias :)

Teisingai. Morkūnas. Viena pažįstama nuvazevus su psichika buvo apsilankius - ispyskino konkreciai irgi dėl busimų vestuvių. Netgi pats galvojau, dar ir galvoju susisiekti.. - nebereikalo cia taip susiduriau gal kad su Tavim ir Morkūnu.... apie savo moteri daug zinau - daugiau jau nenoriu - padet neina va kame beda - cia gal koks ir vyksta per ją mano dvasios gydymas... savęs jau man negaila, ale kitu zmogeliuku yra - va cia ir pjauna Širdy. 8E
Apie Sergeju Lazereva girdejes, rusas? mano akimis irgi geras. Va situs du zinau.. O kiti kurie papuole y mano akiraty, nepasirode kazkuom ypatingi.


Knygų irgi reiktų paskaityt, po ranka jei turi kokį linka pameski, jei ne tai ne.
Žmogaus gyvenimo nesėkmių ir ligų priežastys bei galimybės jų išvengti” 6-asis leidimas
http://lt.netlog.com/go/out/url=http%3A ... audioknyga
Karta Tv laidoje rode keleta bioenergetiku yra net mergiote 27m Kaune jauna mesyte idomu ka ji man papasakotu :D
.zinai esu girdejes apie S Lazereva bet mane net ir Markuno tas sowietinis mentalitetas biski nervina ir jo priesiskumas kanapems(Narkotikas)-nepatinka l nepatinka zmogai kurie pries mano brangenybe :x:
ganja uber alles
Turbin100
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 93
Užsiregistravo: 2012-12-27, 17:42
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Turbin100 »

o gal galit kokių blogų numest? apie tuos naturalius flushus, apie išsivalymus ir etc? kuo tikėt, gal net išbandę esat tai parekomenduosit. kaip keist įpročius, miego, mitybos, noriu pakeist gyvenimą : )
Critical
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 163
Užsiregistravo: 2013-08-26, 21:23
Reputacija: 6

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Critical »

Ka Tau cia rekomenduot, kad reikia pastoviai visur puse ismest iš tų linkų. Tradiciskai orientuokis y zaliavalgystę. Atsisakyk mesos, TAVO ATVEJU SALDUMYNŲ CUKRAUS IR JO GAMINIŲ. Mėsa gerai - gera mėsa ir tik kartais ir sveikam. Kodėl cukrus, o todėl kad jam reikia dafiga energijos perdirbti, kol jį arganizmas perdirba y tam tkra forma kurią jis gali įsisavinti. Plius šitas cukrus formuoja gleives ir juo labai gerai minta visokie mikroorganozmas parazitai. Karoče.. Tu nueini pas gydytoją, jis tau išdėsto visą teoriją/ o linkų jo ir paprašai/ tiesiog darai taip kaip jis liepe. Jei būtume akis į akį aš tau dvi paras galėčiau knisti protą. Čia viešai rašyt tingiu, ir dar argumentuot kad pusei forumiečiu teisntis kodėl taip ar ne kitaip. Vieni vienur turi praktikos kiti kitur - ir visi nori būti teisūs. Alopatinė medicina visuomet neigs kitus gydymo būdus - nes mokslas sako taip ar anaip... bet kai mokslas suskaičiuoja tavo dienas ka tada darai? kiekvienas skirtingai... na nesvarbu... tingiu couchinti :D
Tavo problema, ryji [ratai grybai ir t.t.]beleką ir verkšleni. Tavo atveju reikia, kad kas gerai tau į subinę gerai įspirtų ir konkrečiai sakytų ką daryt. Kadangi tau subinės negaliu atspardyti, o ka daryt galiu Tau pasakyt ir kaip pakeisti tau savo gyvenimą. Bet man ir apie Tave reikia dafiga daug žinoti. Ka valgai, kiek judi, ka mastai - dėl nervinės pusiausvyros, kiek kartų tuštiniesi ir t.t. Žinau realiai žmonių, kurie žino mano žinias šiuo klausimu, bet nieko nedaro ir nesistengia ir toliau gyvena depresuoja ir pastoviai ko ne negatyvizme. Ir jiems kas padeda tai tik antidepresantai cheminiai.
1. Pasikartosiu, pradžiai žaliavalgystė [googlinkis] kuom žiauresnė tuom geriau.
2. begleivė dieta [googlinkis]
3. juniper berry. jei šlapintis negali, visiška žopa po belekiek kursų antibiotikų, šitas padeda.
Valgyki saujomis, o ne puodelį arbatos užsiplikinus per tris kart per diena po pora šaukštų. nusišauti su tokiomis rekomendacijomis - dezinformacija.
4. Pelynas - pas bobutes anti parazitinis, tik nuo jo viduriai kietėja, o kieti viduriai, blogas tuštinimas [retas] pats blogiausias dalykas ka gali žmogus turėt. DAchrina judėk, ne štangas kilnok o judėk, begiok, ne kuom greičiau, o kuom ilgiau - gal kiek padės. Šeip laisvinamųjų, stenkis kuom natūralesnių. plikykis arbatą arba kimškis į kapsules, Tavo atveju arbata.

5. pipirmėtė, mėta arbata ar valgyk bet kokios formos belekiek, kad ir arbatą gerki vietoj vandens kiek telpa. asmeniškai su kavamale susimalu užsiplikinu - nudezinfekuoju išgeriu ir kas lieka suvalgau. nes dar lieka nuosėdose vitaminų -+80 proc.

viena bobutė išsigydė vėžį žarnos su 10 puodelių pepermetės, gal dar ka darė nežinau. bet bobutė ka ji dar gali be jėgų ką padaryt? neįsivaizduoji, gi gyvybinės energijos jau nebėra. Na bet jai tiek ir gal reikėjo :)

6. Flushas, na čia gali suprasti kaip badavimas vandeniu ar sultimis. klasika polis bregas.

bet kokiu atveju vandeniu ar sultimis - savijauta bus belekokia, kai nuodai susikels iš audiniu į kraują - tada jau laikykis. su sultimis paprasčiau - alkanas išgeri stiklinę sulčių, jie vėl alkanas, gerk kiek nori. Gi neišgersi daugiau nei kiek telpa į skrandį? kalbu apie morkų sultis. Į dieną max net nepajėgsi išgerti 5 litrų minimum privalai 3-4 litrus. organizmas nebadaus, kalcio bus virš normos visa kita ir normaliai. organizmas nebadauja, valosi nors ir neintensyviai kaip su vandeniu.
GAli 3 dienas morkų 3 dienas obuolių, kaitelioti. obuolių gali prasiskiesti. nuo obuoliu bus chujova tai tikrai, pastoviai skaudės galvą. kuom daugiau užsiteršęs tuo blogiau jausies.

kai ant morku sedau, tai tokiu bajeriu islindo kad pasikamscius nete medikai nezino - speliojo, bet isnykdavo ir patinimai ir skausmai ir t.t.

7. Kontrastinis dušas: 7 kartus šaltas 7 šaltas po 15-30 sekundžių, nepulki įkraštutinumus. visiškai šaltą pakelsi tik po 3 karto, prieš tai tebunie apyšaltis pagal pakeliamumą. Su galva atsargiai nevaryk visiskai salta ar karstą, na nebet trumpai. rekomenduoju 1-2 kartus gali ir daugiau jei esi super duper pacientas :) Pakelsi tonusą afigienai, suaktyvinis periferinę kraujotaką. per odos poras išeis daug nuodų.Limfa gi šalinasi per odą, tuom paaiškinama odos pageltonavimas geriant morkų sultis - valosi kepenys. išsivalius kepenims, gerki sulčių kiek nori negeltonuosi. išbandyta praktiškai. Tu man už tokią info turėsi auksiniais mokėti. o jei dar nieko nedarysi - tai vapšie perlus prieį kiaules mėtau. :(

8. mankšta, sportas, begiojimas gali dar gera masažą pridėt. atsimyk masažas daromas nuo kojų į viršų su rankom ar sepečiu braukai nuo apačios į viršų. Čia susiję su limfa - mūsų kanalizaciją. kita tema. ryte - vakarę.
9 na savaime aišku pasikartosiu jokios kavos, saldumynų ir jobano virto krakmolo - kuris ir formuoja gleives - kurias ir neutralizuoja bakterijos, parazitai minta i rt.t.

ei ei ei česnako visą galvą į dieną - su obuoliu susivalgo belekiek. kandi to ir to pagal savas proporcijas. Tiesa sultis maišai su seilėmis, kad virškintūsi - sultys maistas tik skystas jas valgai. daryk pries kiekviena dėjima skirtingo materialo pertraukėlę 15-30 minučių nesumeski viską į krūvą. na daug visur niuansų, eigoje geriau jie iškyla.

Ir nebandyk apgauti gamtos - ji jau Tave gerai pamoko ir taip...

sėkmės darbuose.

Vygdai tai ką parašiau, tai dar dapildysiu, kitu atveju gausis, kad nebegerbiu Saves su Tavim terliodamasis.
Mes-prieš kanapes,mes anas likviduosim! - taip, prieš išraudami kanapes,sakė pareigūnai. Bet iš kur čia tą narkotišką kanapę atrado? Juk visą amžių kanapės augo, nebuvo jokios "narkamanijos". Turbūt valstybė atrado, kad jos nuodingos?"
markyzaskarabasas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 189
Užsiregistravo: 2014-11-01, 00:16
Reputacija: 5

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė markyzaskarabasas »

Turbin100 rašė:o gal galit kokių blogų numest? apie tuos naturalius flushus, apie išsivalymus ir etc? kuo tikėt, gal net išbandę esat tai parekomenduosit. kaip keist įpročius, miego, mitybos, noriu pakeist gyvenimą : )
Surasyk kokios ligos butent kamuoja ,duosiu receptus darzoviu it vaisiu ,po menesio busi kaip aguras!jei laikysies siu normu ir laiku viska darysi !
Darzoves ir vaisiai yra stipriau uz bet koki vaista todel ju vartojimas turi buti labai gerai subalansuotas ,nes kitaip gali prisidaryt dar didesniu problemu :)
Su Pagarba
Markyzas
Turbin100
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 93
Užsiregistravo: 2012-12-27, 17:42
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Turbin100 »

wow, ačiū, einu googlintis : ) bet aš mėsos mėgėjas pavalgyt, neįsivaizduoju kaip išvis nesidėt nieko į skrandį vien skysčius :x o kuo kačialkė blogai? nes šiaip kiek sportuoju tai visad sporto salė, bėgiot žiauriai nemėgstu + kai dabar toks imunitetas, pabėgiosiu, perpus, vėl savaitę su temp gulėsiu ://
markyzas, hmm, imuniteto stiprinimas IR kažką prostatai gerinimui (bent palengvėtų gal simptomai), o tuos mycosplasmas neįsivaizduojų kas galėtų paveikt. ačiū
+skrandžiui kažką (kartais užkyla rūgštys, išrašė rytais gert prieš maistą ant tuščio kapsules, nežinau padeda, bet REFLUKSO to nepanaikina, po kiek laiko vėl tas pats..
ryt pizdinu pirkt blenderio, visų vaisių žolių : D pamėginsiu savaitę, bet vištytę pavalgysiu bent kartą į dieną (ar tada nepajausiu to 'apsivalymo'? ar savaitės neužteks, nes nu jei pamatyčiau rezultatus tai noras būtų, o jei tik silpna paisdarys tai man tėvai per pakaušį dės sakys eik cepus valgyt : D)
Paskutinį kartą redagavo Turbin100 2015-01-19, 03:47. Iš viso redaguota 1 kartą.
Critical
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 163
Užsiregistravo: 2013-08-26, 21:23
Reputacija: 6

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Critical »

nu jep su sultimis kacialkej nelabai ka ir veikti turesi, nebent pažiūrėt :D persistumdyki prioritetus. gaunasi žemę arti reikia, bet nesinori iš merso išlipt :D :D Jaučiu ir kiaušinio baltymus žliaugi? bent jau mano laikais tai taip ir būdavo - mesk šalin.
p.s
Gal Markyzas ka prasmatniau pasiūlys [:)] - ir susiremontuosi save!!!

Mes čia dabar taip visi Tavim susirūpinom, tuoj pradėsim už Tave sirgti. :angel:
Mes-prieš kanapes,mes anas likviduosim! - taip, prieš išraudami kanapes,sakė pareigūnai. Bet iš kur čia tą narkotišką kanapę atrado? Juk visą amžių kanapės augo, nebuvo jokios "narkamanijos". Turbūt valstybė atrado, kad jos nuodingos?"
markyzaskarabasas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 189
Užsiregistravo: 2014-11-01, 00:16
Reputacija: 5

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė markyzaskarabasas »

Turbin100 rašė:wow, ačiū, einu googlintis : ) bet aš mėsos mėgėjas pavalgyt, neįsivaizduoju kaip išvis nesidėt nieko į skrandį vien skysčius :x o kuo kačialkė blogai? nes šiaip kiek sportuoju tai visad sporto salė, bėgiot žiauriai nemėgstu + kai dabar toks imunitetas, pabėgiosiu, perpus, vėl savaitę su temp gulėsiu ://
markyzas, hmm, imuniteto stiprinimas IR kažką prostatai gerinimui (bent palengvėtų gal simptomai), o tuos mycosplasmas neįsivaizduojų kas galėtų paveikt. ačiū
+skrandžiui kažką (kartais užkyla rūgštys, išrašė rytais gert prieš maistą ant tuščio kapsules, nežinau padeda, bet REFLUKSO to nepanaikina, po kiek laiko vėl tas pats..
ryt pizdinu pirkt blenderio, visų vaisių žolių : D pamėginsiu savaitę, bet vištytę pavalgysiu bent kartą į dieną (ar tada nepajausiu to 'apsivalymo'? ar savaitės neužteks, nes nu jei pamatyčiau rezultatus tai noras būtų, o jei tik silpna paisdarys tai man tėvai per pakaušį dės sakys eik cepus valgyt : D)
Labai laiko netriu siandiena bet trumpai
pakeli lovos gala kurioje miegi kur galva dedi 20cm (pakisk knygu ar kazka kito )kad lova kur miegi butu nehorizontali
eina pas daktara isirasai 20ml tableciu Obramazol 1 ryte pries maista 1 vakare pries miega
uzsisakai Sanoprost maistu papildu(googlink) ,2 tabletes ryte 2 vakare su daug vandens 4-6 men
cia staigiai tai padarytk ,poto paaskinsiu isamiau :)NEKREIPK DEMESIO I LAPELIUS KA RASO KLAUSYK MANES KA SAKAU |!!!
Patikrinta! isbandyta !Pasveikta
Su Pagarba
Turbin100
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 93
Užsiregistravo: 2012-12-27, 17:42
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Turbin100 »

vava, omeprazoli ir israšė, nu veikliąją : ) tai galima juos gert? nepagadins?
click, tai sakai visisškai drąstiškai kiaušų, pieno atsisakyt? kuo šiksiu? tyrele? gerai?:d einu bananų pirkt
o kaip košės? ryžiai, grikiai? gud? ar tipo apdoroti tai netinka..
gal įmanoma susisiekt su kuomnors per soc. tinklą, skype? skype: Vykst_
Paskutinį kartą redagavo Turbin100 2015-01-19, 15:04. Iš viso redaguota 1 kartą.
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • thc ir sveikata
    naktibaldas » » forume Legalus forumas
    70 Atsakymai
    40011 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Regimantas
  • sveikata
    just_lukas » » forume Legalus forumas
    109 Atsakymai
    45124 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas dcorp
  • Sportas - sveikata :)
    Donatas » » forume Prašau žodžio!
    87 Atsakymai
    41811 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas loreta
  • Marihuanos ekstraktas
    Sigma » » forume Legalus forumas
    4 Atsakymai
    5063 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Sigma
  • Ar marihuanos rukymas kenkia vaisingumui?
    Kotelis » » forume Medicina
    28 Atsakymai
    19465 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas kauptukas