Nuotrauka Nuotrauka

Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Kanapių panaudojimas gydomaisiais tikslais.
Rašyti atsakymą
badnews
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 384
Užsiregistravo: 2007-10-06, 02:10
Reputacija: 0

Standartinė badnews »

Sigma rašė:Mane tai domina Žolelių arbata Nr. 44

http://www.jadvyga.lt/lt_zoleliu_misiniai.php
nustoje pust,kad ramiau miegotume gerdavom Nr.21.veikia puikiai ;)
shia moterim vertetu tiket.ji ne tik zholem prekiauja,bet ir gydo
togetha brotha
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

badnews rašė: nustoje pust,kad ramiau miegotume gerdavom Nr.21.veikia puikiai ;)
shia moterim vertetu tiket.ji ne tik zholem prekiauja,bet ir gydo
O kuris numeris geriausiai tinkamas pūst? :D
BOB - Bombs Over Bagdad!
badnews
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 384
Užsiregistravo: 2007-10-06, 02:10
Reputacija: 0

Standartinė badnews »

tik dvieju rushiu bandzhiau.dar turiu Aromatines.vartoti tik kaip nurodyta ant pakuotes :D
marihuana irgi buna numeruojama ;)irgi vaistazhole ;) tik va del ivairiu priezhaschiu instrukcija kaip ja naudot ne visi perskaitom :D
togetha brotha
jahfar
Naujokas
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 2008-03-24, 21:01
Reputacija: 0

Standartinė jahfar »

manau kad depresija nuo lewos ganjos jei geras produktas dar truputy witaminu o jei dadeti zuwu tauku sauksta ir bus dziugu
energetiniai gluosniai
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 396
Užsiregistravo: 2006-10-05, 17:20
Reputacija: 1

Standartinė energetiniai gluosniai »

Sigma rašė:Mane tai domina Žolelių arbata Nr. 44

http://www.jadvyga.lt/lt_zoleliu_misiniai.php
Nesunku pasidaryti šio mišinuko pačiam - pelynas, sukatžolė ir juozažolė (taip lietuviškai vadinamas isopas). Pelynas ir sukatžolė dažni Lietuvoje, auga patys sau. Pirmą ir trečią ne kartą teko rinkti absentui. Juozažolė gal kiek retesnė - radom pažįstamų daržely tik.
Galima išmėginti kad ir lygių dalių santykį.
Pelynas, ilgiau vartojant, gali sukelti traukulius, jame esantis tujonas - protoplazmos toksinas.. O kas ta protoplazma?
Protoplazmà 〈proto- + gr. plasma – lipdinys〉 – augalų ir gyvūnų gyvoji ląstelių medžiaga, panaši į gleives, susidedanti iš ląstelės branduolio ir citoplazmos, sudaranti visų gyvybinių procesų pamatą.
A. Nu, aišku.
energetiniai gluosniai
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 396
Užsiregistravo: 2006-10-05, 17:20
Reputacija: 1

Standartinė energetiniai gluosniai »

Iliuminatas rašė:Kas nori, knyga atsiusiu :) parasykit privatu jei nenorit emailu viesai skelbt. Prskaites pats meciau, daviau perskaityt draugui, tai ir jis mete. Nenorit netikekit, bet praktika rodo ka kita :D
Aleno Karo "Lengvas būdas mesti rūkyti"? Neberūkau! :-).
O rūkiau dešimt metų, kuo toliau, tuo daugiau, vien darbe beveik visas pakelis susirūkydavo. Du bičiuliai irgi nustojo rūkyti po tos knygos. Pastangų kaip ir nereikia, tai yra, jų reikia nė kiek ne daugiau, nei cigaretės surūkymui ;-). Turbūt viernintelė būtina sąlyga - jau anksčiau atsiradęs noras nustoti rūkyti ir pastebėti nemalonūs pojūčiai rūkymo metu, į kuriuos, skaitant knygą, ir patariama gilintis. Skaitant autorius vis primena nepamiršti skaitymo metu rūkyti :-). Reikia suvokti, kad nustojęs rūkyti nieko neprarandi. Ir mesti siūloma ne dėl poveikio sveikatai, na, tikrai ne tik dėl to. Siūloma išsivaduoti iš priklausomybės - išmoktų cigarete sustiprintų elgesio modelių. Paskaitykit, jei kada nors norėjot ar mėginot mesti.
Rūkančiojo skepticizmas knygos atžvilgiu - įsisenėjusio nikotinizmo požymis;-).
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

Sudas ta knyga! Perskaiciau, beje, jusu, luzgiai, deka, nes kazkuris buvot imetes linka, tai surukytu cyzu kiekis sumazejo 80%, pasigardziuodamas galiu rukyt tik alaus ikales, trezvas "prisiverstinai" tik parukau, nes nebesinori, tik vis dar islikes pats iprotis, kad "as rukau".
Parasytu kas tokia knyga apie kanapes- NUSAUCIAU. :D
p.s. man visai patikdavo rukyt...
Arnas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 194
Užsiregistravo: 2007-07-16, 21:51
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Arnas »

Pasirodo man krutines skausmas uzeidavo del kreivo stuburo , pavaiksciojau i masazus , pradejau sportuot viskas isnyko :) o jau buvau persigandes kad cia zolyte kalta :D
Paskutinį kartą redagavo Arnas 2009-01-26, 15:02. Iš viso redaguota 1 kartą.
Apvalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 2007-12-02, 11:03
Reputacija: 0

Standartinė Apvalus »

Na jai jau ce taip....Man paputus kita diena prasideda kosulys,ir tesias kokias 4 dienas taip.Ryte prabundi koke 5 ar 6 ir pradedi koset 2 minutes,va jau ir miegas sugadintas.Tyriausi pas gyditojus jie irgi nieko neranda,tik vaistus raso ir raso :)
Limpfer
Naujokas
Pranešimai: 18
Užsiregistravo: 2007-09-02, 19:24
Reputacija: 0

Standartinė Limpfer »

Nzn kas jums yra =] Pats rukau jau 5metus, greit metai bus kai rukau kasdien ir po kelis kartus, tai taip iseina kad wisa diena apsineses beweik =]] Nu ka as zn, bet jokiu problemu su sweikata ar miegu ar dar kuom tikrai nera =] Cia jums ne skanke kenkia, o tik patys jei prikisat wisas bedas =]]
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Standartinė Legalus »

Limpfer rašė:Nzn kas jums yra =] Pats rukau jau 5metus, greit metai bus kai rukau kasdien ir po kelis kartus, tai taip iseina kad wisa diena apsineses beweik =]] Nu ka as zn, bet jokiu problemu su sweikata ar miegu ar dar kuom tikrai nera =] Cia jums ne skanke kenkia, o tik patys jei prikisat wisas bedas =]]
Tikrai nera gal pavirsinems organams ir nera, o videnms plaucems smegenims skrandziui inkstam nemanau kad labai smagu tavo :D
Limpfer
Naujokas
Pranešimai: 18
Užsiregistravo: 2007-09-02, 19:24
Reputacija: 0

Standartinė Limpfer »

Esu sweikas kaip ridikas =]] Man skanke tik padejo, pvz seniau, kai maziau rukydawau ir turejau lb per auksta spaudima, dbr jis yra zymiai nukrites =]
whitejimmy
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 125
Užsiregistravo: 2007-11-23, 12:32
Reputacija: 0

Standartinė whitejimmy »

Nu nu.. Man idomu kaip pas tave reikalai su atmintim, fiziniu aktyvumu, darbingumu, etc.. Aiskint, kad "viskas ok" gali vaikams darzelyje, rukant metus kasdien po kelis kartus, niekaip "viskas ok" negali but. .\
parukom? --==::~~
bi0dileet
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 127
Užsiregistravo: 2006-10-28, 20:18
Reputacija: 0

Standartinė bi0dileet »

nu ok ir as pasiguosiu: pastaruoju metu kai daug labai puciau tai pradejo silpnet rega (jau anksciau silpnejo), vis dazniau skauda, duria sirdies vietoj, kai pas gyd buvau sake kazkas blogai su sirdim, atmintis tai nepasakyciau, kad labai gera. Ka tik raktus isidejau i kisene ir negalejau ju rast. Hm, kas dar ? Tingejimas, kaip ir visiem. Vakar daug puciau, nuejau miegot apie 23~ atsibudau 11 ryto, paprastai taip anksti nuejes miegot atsikeliu 8-9. Moralas: medicinine kanapes irgi kenkia 8E
Sokan
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 503
Užsiregistravo: 2007-12-05, 14:35
Reputacija: 3

Standartinė Sokan »

....saiko reikia turet.
Iliuminatas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 178
Užsiregistravo: 2006-01-22, 21:51
Reputacija: 0

Standartinė Iliuminatas »

Mano biologinis laikrodis nenužudomas. Einu miegot 21h - keliuos 6h, einu miegot 24h - keliuos 7h, einu miegot 2-3h keliuos 7 :D ejau ir cia kada 4-5h miegot, budau 8h. Negaliu persimiegot. O atsikeliu zvaliai, viskas ciki piki. Nesvarbu ar puciau pries tai nakty ar ne. Darbo diena ar savaitgalis.
SYE-lə-SYE-bin
kalnalapinis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 95
Užsiregistravo: 2007-06-18, 09:34
Reputacija: 0

Standartinė kalnalapinis »

Iliuminatas rašė:Mano biologinis laikrodis nenužudomas. Einu miegot 21h - keliuos 6h, einu miegot 24h - keliuos 7h, einu miegot 2-3h keliuos 7 :D ejau ir cia kada 4-5h miegot, budau 8h. Negaliu persimiegot. O atsikeliu zvaliai, viskas ciki piki. Nesvarbu ar puciau pries tai nakty ar ne. Darbo diena ar savaitgalis.
Robotas :] :] :D
If you are 555 I will be 666
Limpfer
Naujokas
Pranešimai: 18
Užsiregistravo: 2007-09-02, 19:24
Reputacija: 0

Standartinė Limpfer »

As gal zinau ar man gerai ar blogai su sweikata? =]] Jei man nk neskauda, nebunu pawarges, ir nieko kito panasaus =]] Gal ir dawe biski per atminti, bet nemanau kad buciau buwes gudresnis, jei nubuciau pradejes rukyt =]]
ANB
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 76
Užsiregistravo: 2007-03-11, 10:12
Reputacija: 0

Standartinė ANB »

gal kas dar ta knyga nuo rukymo turit??? :) imeskit linkas > :) isanksto dekui
The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now. –Chinese Proverb
Zoom
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 118
Užsiregistravo: 2007-12-31, 12:10
Reputacija: 0

Standartinė Zoom »

Jei labai daug surukau, tai kita diena kazkoks aptinges, apsiblauses bunu, suleteja reakcija labai ir siaip toks keistas, tada kartais isgeriu su draugu buteliuka alaus per puse ir jointa tabako per puse surukomir kazkaip iskart grazina i normalu pasauli :D
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • thc ir sveikata
    naktibaldas » » forume Legalus forumas
    70 Atsakymai
    40054 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Regimantas
  • sveikata
    just_lukas » » forume Legalus forumas
    109 Atsakymai
    45181 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas dcorp
  • Sportas - sveikata :)
    Donatas » » forume Prašau žodžio!
    87 Atsakymai
    41867 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas loreta
  • Marihuanos ekstraktas
    Sigma » » forume Legalus forumas
    4 Atsakymai
    5080 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Sigma
  • Ar marihuanos rukymas kenkia vaisingumui?
    Kotelis » » forume Medicina
    28 Atsakymai
    19543 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas kauptukas