Nuotrauka Nuotrauka

Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Kanapių panaudojimas gydomaisiais tikslais.
Rašyti atsakymą
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Manvydas »

leader rašė:briedo nerukau, zmonem su kuriais rukau ar esu rukes niekada nebuvo taip buve :)
Kaip rūkai tą jonį?Kaip cigaretę?Įtrauk ir palaikyk plaučiuose šiek tiek, tada išpūsk ir vėl kartok.Paprašyk, kad galiausiai įšautų tau paravozą.Jonio poveikis kitoks, nei bongo ar bambalio ar beleko ko kito.Jonis prigriebia, tada stiprėja poveikis iki tam tikro taško, ir tada slūgsta.
Zibalas
Naujokas
Pranešimai: 46
Užsiregistravo: 2009-06-26, 16:29
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Zibalas »

Sveiki,
Taigi mieli draugai noreciau su jumis pasidalinti savo nauja patirtimi. Sunku pasakyti kada viskas prasidejo, bet manau pries kokius metus gal maziau. As pradejau nebebuti savimi, na siaip nuo vaikystes (tipo senis db :D ) buvau linksmas zmogus gebantis pralinksminti numireli ir randantis kalba su betkuo (kliude tik drovumas). Is pat pradziu nepastebejau savo blogos nuotaikos, kur tau is pat pradziu as tai pastebejau visai neseniai gal 1-2 men atgal. Na ilgai ieskojau ats. kodel taip yra ir galvojau jog radau. Matote, as jau nuo seniai su draugu filosofuodavau ir analizuodavau zmoniu elgesi. Ir na tada pastebi daug durnu dalyku kuriu bandai nedaryti. Tai galvojau jog cia pakastas suo. Tuomet per velykas nusprendziau pasidaryti MDMA terapija (gerai skamba manau) ir na 5 diena is eiles kapojau tada pradejo sekti mano serotonino atsargos (ir paskutini karta ) as pasijutau taip kaip jausdavausi (del menko serotonino antpludzio nebuvau labai istaskytas) anksciau ir pagalvojau gal mano smegenys tiesiog permazai jo isskirdavo? Ir tada internete radau keliata straipsniu apie tai, jog saikingas ir nedaznas zoles rukimas vaikia kaip antidepresantas bet kuomet yra rukoma perdaug THC musu organizme jungiasi su kazkokiu ten sh (nemanau jog tai svarbu) ir stabdo serotonino gamyba. O pats serotoninas gaminasi organizme ilgai nes medziagos turi pereiti daug virsmu iki jo. Taigi kas gauansi. Gaunasi jog ems rukydami eikvojame po biski savo bulviu atsargas ir dar trugdome uzaugti naujom. Badas. Nzn, as kolkas sia beda bandau isspresti pertrauka nuo rukymo ir maisto papildu-antidepresantu "triptan complex" kuriame yra medziagos (5-HTP jei neklystu ) kuri yra priespaskutine virsme i serotonina. Aisku nesakau jum mesti pusti bet va prasom as buvau tas kuris vartojo nesaikingai ir db turiu srebti kose. Mano patarimas butu toks rukykite bet saikingai, maitinkites sveikai, darykite pertraukas. ;) Big up mates.
Anonymous

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Anonymous »

Žmogau, skaitau tavo žinutę ir jaučiuosi kaip žiūrėdamas į veidrodį :O Ne toks gal linksmas aš esu, kaip tu rašai apie save, bet panašiai ir man. Darau didelę pertrauką ir aš jau. Neblogai sekasi, bet nuotaika vis dar dažnai susipista, bet čia greičiausiai kaltas šiaip nelabai vykęs gyvenimas :)
Zibalas
Naujokas
Pranešimai: 46
Užsiregistravo: 2009-06-26, 16:29
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Zibalas »

Tai vat vat, gyvenimas nera lengvas ir daznai tenka kovoti su rutina ir sunkumais. O pagrindiniu ginklu as ir laikau db ta pona serotonina jis, manau, lyg balastas kuris bando islaikyti tolygia nuotaika, o kai jo nera daug ka tada daryti ? :/ Na bet zinai nera nieko nepataisomo :V: zinok as daug informacijos pats neatsimenu (veliau pabandysiu cia numesti keliata linku, kur butu galima rasti tokiu, na, naturaliu gydimosi metodu) o siaip zinok juokingai skambes bet vienas is geresniu vaistu yra bananas, rimtai, nemeluoju. Manau jis tau padetu :|?
Slapukas
Naujokas
Pranešimai: 40
Užsiregistravo: 2009-03-25, 10:36
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Slapukas »

Viskas kas perdaug - nesveika. Man net sunkoka rasti pavyzdi, paneigianti sia taisykle :|?
Boomnock
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 108
Užsiregistravo: 2010-04-09, 18:37
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Boomnock »

Dieną po rūkymo nesinori išvis nieko daryt. '| Būnu aptingęs, mieguistas ir t.t.
Pirmadienį paskutinįkart pučiau, bet ne kokkį šūdą iš gatvės, o home-grown'o. Parūkėm apie 15h, o gliūčinimai tesės iki kitos dienos 11h. --==::~~ Taip pat nebuvo jokių aptingimų mieguistumų ir kito šūdo. Manau jei rūkai gerą marihuaną, vėliau neturėtų būti jokių skausmų ar kitų blogų pasekmių. :|?
, bet tai tik mano nuomonė.
Gringo
Naujokas
Pranešimai: 49
Užsiregistravo: 2009-02-15, 13:21
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Gringo »

20h gliučino? :D mhm...
usuckme
Naujokas
Pranešimai: 12
Užsiregistravo: 2010-04-11, 14:32
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė usuckme »

Pastebejau keista dalyka. Zmones kurie yra ruke vos keleta kartu per savo gyvenima arba pacia zole atrade jau gana velokai prisivaizdina visokiausiu gliuku, kad kita diena belekaip gliucina, kad mato visokiausias haliucinacijas ir t.t.. ir pan.....
Karta teko rukyti (mj kiekis buvo nepalyginamai mazesnis nei tabako, visiskas light'as) su retai rukanciais. Baigem joint'uka visi kad pradejo gliucintis, kaip juos uzvilko ir pan., nors ten buvo tokia sikna kad net nesimate :D
As nezinau, gal cia many beda, gal manes jau nebevelka, bet manau labai daug ka padaro nusiteikimas, kad va jau zole tai turi nunest.....aisku nesakau, gera mj nunesa kaip reikia, bet tai jau ne trupinelis zoles tabako kupetoj :D
Man asmeniskai mj yra sventas dalykas, ja reikia myleti ir gerbti. Ji nieko blogo nedaro, nebent prisigalvosi kad daro...
Viskas yra musu galvoje!!!
If you don't like our attitude, FUCK YOU!
leader
Naujokas
Pranešimai: 8
Užsiregistravo: 2009-08-04, 23:42
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė leader »

Manvydas rašė:
leader rašė:briedo nerukau, zmonem su kuriais rukau ar esu rukes niekada nebuvo taip buve :)
Kaip rūkai tą jonį?Kaip cigaretę?Įtrauk ir palaikyk plaučiuose šiek tiek, tada išpūsk ir vėl kartok.Paprašyk, kad galiausiai įšautų tau paravozą.Jonio poveikis kitoks, nei bongo ar bambalio ar beleko ko kito.Jonis prigriebia, tada stiprėja poveikis iki tam tikro taško, ir tada slūgsta.
ne ne,netaip supratai,joni rukyt as moku,ir tikrai nekaip cigarete. paraoza visada isaunam kai mazai jointo belieka. :)
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Legalus »

usuckme rašė:Pastebejau keista dalyka. Zmones kurie yra ruke vos keleta kartu per savo gyvenima arba pacia zole atrade jau gana velokai prisivaizdina visokiausiu gliuku, kad kita diena belekaip gliucina, kad mato visokiausias haliucinacijas ir t.t.. ir pan.....
Karta teko rukyti (mj kiekis buvo nepalyginamai mazesnis nei tabako, visiskas light'as) su retai rukanciais. Baigem joint'uka visi kad pradejo gliucintis, kaip juos uzvilko ir pan., nors ten buvo tokia sikna kad net nesimate :D
As nezinau, gal čia many beda, gal manes jau nebevelka, bet manau labai daug ka padaro nusiteikimas, kad va jau zole tai turi nunest.....aisku nesakau, gera mj nunesa kaip reikia, bet tai jau ne trupinelis zoles tabako kupetoj :D
Man asmeniskai mj yra sventas dalykas, ja reikia myleti ir gerbti. Ji nieko blogo nedaro, nebent prisigalvosi kad daro...
Viskas yra musu galvoje!!!
Su retai rukanciais rukei tai supranti jiem nedaug reike ir jiem jau gerai :)
vaikai nenarkokit vartotiku.
DarNe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 494
Užsiregistravo: 2009-11-19, 17:49
Reputacija: 1

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė DarNe »

sveiki, papootus po keliu dienu labai paraudo viena akis, poociau nemazai, spaudimas nemazas buvo, tai galvoju gal truko kraujagysle kokia, pirma kart taip atsitiko, puciant viskas gerai buvo :D, gal tiesiog visinas raudonom akim padetu?
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Manvydas »

DarNe rašė:sveiki, papootus po keliu dienu labai paraudo viena akis, poociau nemazai, spaudimas nemazas buvo, tai galvoju gal truko kraujagysle kokia, pirma kart taip atsitiko, puciant viskas gerai buvo :D, gal tiesiog visinas raudonom akim padetu?
Kiek žinau kanapė kelia akies spaudimą, gali visko būt. :) Kad trūko kokia kraujagyslytė.
White smoke
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 275
Užsiregistravo: 2009-05-12, 21:12
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė White smoke »

O tu žinai, kad kanapė pristabdo, ar net gydo glaukomą? Va kas tai yra http://lt.wikipedia.org/wiki/Glaukoma
Jungle is massive!
DarNe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 494
Užsiregistravo: 2009-11-19, 17:49
Reputacija: 1

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė DarNe »

zinau apie glaukoma
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Manvydas »

White smoke rašė:O tu žinai, kad kanapė pristabdo, ar net gydo glaukomą? Va kas tai yra http://lt.wikipedia.org/wiki/Glaukoma
Aš visada maišau, ar kelia ar numuša. :D Susimaišiau. :)
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Legalus »

Man ir taip buvo viena akis raudona pasidare po rukymo, kitas dienas irgi rukiau pora dienu buvo raudona poto vel viskas normalei :)
vaikai nenarkokit vartotiku.
DarNe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 494
Užsiregistravo: 2009-11-19, 17:49
Reputacija: 1

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė DarNe »

palasinau TOBRX ir praejo.
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė jahmate »

Nu cia sunku pasakyt del tos akies. Vienam draugui irgi buvo, jis irgi puciantis, bet gali but manau tiesiog sutapimas o gal ir ne :D
I'm a junglistic man.
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė putejas »

Jeigu gerai pamenu dabar, tai, kuomet akys raudonuoja vadinasi trūkinėja tos mažytės kraujagyslės. Kapiliarai vadinasi jei nesumaišiau dabar. Jeigu stipriai paraudo akis tai lyg ir būtų gal būt galima daryt išvadą, kad sutrūkinėjo tos kraujagyslės, tiesiog vieną akį paveikė labiau nes gal pasilpęs organizmas ar akys ar dar kas nors... maža tų priežasčių dabar gali būt. Svarbu po tų lašiukų praėjo :)
DarNe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 494
Užsiregistravo: 2009-11-19, 17:49
Reputacija: 1

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė DarNe »

5tadieni poociau o vakar i pirti nuvariau apie 65 laipsniu karscio buvo, bet uzteko, atrode ant nugaros sniego uzmesta,va kaip karsta buvo, tai zinot kai buna stounas ir zaidi kompu ir atrodo kad automatiskai zaidi bet nesigaudai, tai visa vakara viskas taip buvo,tarsi vel stouna buciau pagaves.ir jum gal taip yra buve?
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • thc ir sveikata
    naktibaldas » » forume Legalus forumas
    70 Atsakymai
    39891 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Regimantas
  • sveikata
    just_lukas » » forume Legalus forumas
    109 Atsakymai
    44950 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas dcorp
  • Sportas - sveikata :)
    Donatas » » forume Prašau žodžio!
    87 Atsakymai
    41632 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas loreta
  • Marihuanos ekstraktas
    Sigma » » forume Legalus forumas
    4 Atsakymai
    5011 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Sigma
  • Ar marihuanos rukymas kenkia vaisingumui?
    Kotelis » » forume Medicina
    28 Atsakymai
    19215 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas kauptukas