Nuotrauka Nuotrauka

Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Kanapių panaudojimas gydomaisiais tikslais.
Rašyti atsakymą
Enchanteris
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 512
Užsiregistravo: 2010-09-05, 09:56
Reputacija: 1

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Enchanteris »

Laumes vaike daryk butinai pertrauka ir netgi siulyciau ilgam (cia mano nuomone), mano pasiulymas kaip greiciau sugrizti i realesni mastyma paprastais dalykais, pirma cia ka tu papasakojai tai cia toki dalyka vadinu nusedusios batareikos, ir cia reiks ilgo laiko jas pakrauti, ryte atsikeles ir po pietu pasidaryk stiprios kavos, perskaityk laikrasti (internete ar nusipirk), kiekviena diena isgerk po sauksta zuvies tauku(slykstyne bet labai gerai smegenims) valgyk daugiau zuvies produktu, taip pat siemenu aliejus irgi turi medziagu kaip zuvies taukai gali kepti ant jo beleka, valgyk daug ekologisku morku(morku sultys dar geriau) sirdziai gerai, nezinau ka tu dabar darai ar mokaisi ar dirbi bet butinai reikia uzsiimti kazkokia veikla, siaip pabandyk paspresti paprasciausius loginius uzdavinukus (i mobiliaka gali parsisiusti visokiausiu), vietoj :x: aisku cia neskatinu geriau isvis nieko, bet jei nori jaustis laisviau tai pakeisk i alu, (jis padrasins tave) bet neperduozok! Siaip darbas kur reikia mastyti ir judeti visur ir greitai, labai greitai isgano ta nusedima. Jei neturi mergos tai bandyk susirasti irgi bus ka veikti mintys nesisukines kur nereikia(nueik su draugeliais i bariuka prikabink kokia). Nezinau pabandyk juk nieko neprasasi bet pabreziu mankstink smegenis geriausiai kai kavos atsigeri ir eini paspresti paciu paprasciausiu loginiu uzdavinuku ir bandyk leveli kelti tai tiek ;)
PS pritariu bumbulo pasiakymams ir putejo sekmes
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė putejas »

enchanteris gal visai nieko šneka, bet su alkoholiu tai nupezėjai žmogau. aš pvz alko visiškai nerekomenduoju. čia ką, skaitosi jis grįš į "normalią visuomenę" ir susigrąžins "normalią sveikatą"? pfff
:)
Smoking Barrels
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 436
Užsiregistravo: 2010-06-12, 23:27
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Smoking Barrels »

putejas rašė:enchanteris gal visai nieko šneka, bet su alkoholiu tai nupezėjai žmogau. aš pvz alko visiškai nerekomenduoju. čia ką, skaitosi jis grįš į "normalią visuomenę" ir susigrąžins "normalią sveikatą"? pfff
:)
o kas belieka jei nori grizt i "normalia visuomene"? :D
Šis vartotojas nelegalia veikla neužsiima. :x:
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė putejas »

Eeee, žmonės, nu jūs mąstot kiek nors ar nelabai? Nereik lakt, kad kažkur "grįžtum" jei jau jautiesi "išėjęs". Fizinė sveikata yra viena ir labai šaunu, kad yra patariančių ką valgyt, kokius vitaminus gert ar ką daryt, kad grįžt į normalias vėžias, bet tiesiog siūlyt žmogui mest visas ganjas ir pradėt lakt, kad ir po truputį, tai yra absurdų absurdas. Man tikrai nėra juokinga klausantis tokių dalykų. Ar tikrai pakliuvot į tą forumą? Žmogus tikrai nepasijaus laisviau jei ganją pakeis alkoholiu. Laisvesnis jautimasis visuomenėje nepriklauso nuo gėrimų ar pūtinų, o tik nuo pačio žmogaus požiūrio ar nuotaikų ar nusistatymų ir panašiai. Tokie dalykai keičiami ne keičiant svaiginimosi priemones, o aiškinant žmogui kas yra kas, kodėl jam tik gali atrodyt viskas blogai ar keistai, ar turėtų jam taip atrodyt ir jei turėtų tai kodėl, jei neturėtų tai vėl kodėl ir panašiai. Ne šuns papas čia. Alkoholis padrąsins, o paskui iš to gali išplaukt daugybė kitų problemų su kuriomis žmogus taip lengvai gal būt ir nesusitvarkys kaip su ganja. Sakau "lengvai" nes laumės vaiko apibūdintos problemos manau yra išsprendžiamos. Juk iš esmės jo bėdos daugiau liečia ne fizinius negalavimus, o dvasinius. Skirtumą jaučia kas ar nelabai?
bumbulas
Naujokas
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2010-11-28, 20:18
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė bumbulas »

Niekas apie lakima ir nesneka. Kiekvienas zmogus yra skirtingas, vienam malonu atsidaryt penktadienio vakare su draugais alaus buteliuka ir maloniai pabendraut, o kitam gal ir sekmadieninis ejimas i baznycia suteikia pilnatves jausma.
Manau tokioj situacijoj svarbiausia isiaiskint paciam kas suteikia laime ir ramybe,o tokiems dalykams reikia laiko ir pastangu.
Smoking Barrels
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 436
Užsiregistravo: 2010-06-12, 23:27
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Smoking Barrels »

putejau, klausimas buvo retorinis ;)
Šis vartotojas nelegalia veikla neužsiima. :x:
laumes vaikas
Naujokas
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 2010-11-28, 16:40
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė laumes vaikas »

gal labai liūdnai viska nupiesiau, tiesiog prasta diena buvo. šįryt masciau, kad vakarykste diena buvo tikrai sumauta.
Geri pastebejimai, ačiū

bet skaitant putėjo atsakymą, susidarė įspūdis, kad kažkada varei smarkiau. kodėl sumažinai tempus ? natūraliai ?

neee.. jūs gal ne taip supratot. aš manau, enchanteris turėjo omeny, kaip rekreacinę, atpalaiduojančią priemonę.
Paskutinį kartą redagavo laumes vaikas 2011-04-05, 01:19. Iš viso redaguota 1 kartą.
Enchanteris
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 512
Užsiregistravo: 2010-09-05, 09:56
Reputacija: 1

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Enchanteris »

bumbulas rašė:Niekas apie lakima ir nesneka. Kiekvienas zmogus yra skirtingas, vienam malonu atsidaryt penktadienio vakare su draugais alaus buteliuka ir maloniai pabendraut, o kitam gal ir sekmadieninis ejimas i baznycia suteikia pilnatves jausma.
Manau tokioj situacijoj svarbiausia isiaiskint paciam kas suteikia laime ir ramybe,o tokiems dalykams reikia laiko ir pastangu.
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė putejas »

laumes vaikas rašė:bet skaitant putėjo atsakymą, susidarė įspūdis, kad kažkada varei smarkiau. kodėl sumažinai tempus ? natūraliai ?
Tas "kažkada" niekuo nesiskiria nuo "dabar" :) Sezoną rūkau, sezoną nerūkau arba rūkau pastoviai į savaitę po kartą ar kelis. Tas tempų mažinimas ateina natūraliai. Rūkdamas susitvarkau visus reikalus, gyvenimą, susidėlioju savo požiūrius, morales, normas ir visus dvasinius dalykus kaip jie ir turi būti. Per rūkymo sezoną nesergu, bendra savijauta gera, jokių fiziologinių ar dvasinių nesklandumų, nors nuo gyvenimo krizių ar barnių ar dar ko nepabėgsi, juk vistik ne vienas pasaulyje randuosi. Kuomet ateina natūralus laikas abstinencijos sezonėliui ar kokiam mėnesiui ar dviem, tuomet gyvenu kaip ir visi kiti (ar dauguma) - lekiu it akis išdegęs, per daug nesirūpinu savo vidumi, siela tarsi būna apleista, jau žiū kokia nosis pradeda varvėti ar gerklę perštėti, vėl šiknos kepalą traukia miegant nes nugaroi raumenys patempti ar tai mėšlungis pažadina... Štai taip ir gyvenu mėtydamasis tai ten tai ten ir kuo toliau tuo mažiau jaučiu ryškų ir nemalonų skirtumą tarp tų minėtų "pasaulių". Išmokau juos tarsi sulygiagretint, savotiškai kiek įmanoma gal būt juos suvienodinu kažkiek išlaikydamas tą dvasinę pusiausvyrą, kuomet pereidinėju nuo rūkymo ant nerūkymo ir atvirkščiai. Kad nebūtų "šoko" ar streso ;)
Weedlover
Naujokas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2011-03-10, 22:40
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Weedlover »

Sveiki. Zodziu, kai pirma karta bandziau marichuanos tai keturiese putem 1,2 gramo. Seip nieko ypatingo nebuvo, girdejau ,kad pirma karta bandantiems isviso mazai kas ten jaucias, nu bet tiesiog ant zvengo uznese ir ant snekumo, labai sausra burnoj buvo. Antras kartas buvo siandien, 2,4 gramus taskem ant 8 zmoniu. Praejom rateliu uzteko po 4 ar tris itraukimus. visiem nieko nebuvo, jau manem kad nieko ir nebus, bet ziuriu draugas isbalo kaip drobe, pradejo nesamones daryt dauzyt ora kazkokias xujnias malt, man nieko. .Stoviu stoviu, jauciu kad pradeda tirpt kojos, galiausiai po 5 minuciu gavau stouna ir vos pajudet galejau, dar po 5 minuciu atleido kojas judet galejau bet jauciausi kaip kosmonautas menulyje, labai laggina vaizdas ir atrodo kad judu labai labai letai, dar po 10 minuciu pradejo trejintis akyse , dvejintis ir t.t., kartais isviso uzlaggindavo taip vaizdas kad bbz, ziauriai persikau nes man taip pirma karta , vietomis pasijusdavau kaip zaidime , labai ryskus vaizdas ir kitus labai ryskiai matau, dar vietomis isviso kaip danguj, visur balta tik draugus matau. Tai cia idomu man ar priklauso nuo kiek kartu bandes? seip draugas sako kad cia stiproka zole buvo, bet tie kurie pirma karta siandien su manim bande tai sake jautesi tiesiog kaip lengvai apgirte, o as antra karta bandziau ir va tokios nesamones buvo, pirma karta taip issigandau.
Smoking Barrels
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 436
Užsiregistravo: 2010-06-12, 23:27
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Smoking Barrels »

visu pirma, tai idomus pas jus kiekiai vaiksto 1,2g; 2,4g :D o visu antra, tavo draugas buvo teisus kai sake, kad ji gali but stipri ir beto ganetinai dideli kieki suruket vienu metu, ypac, antram kartui. Del draugu kurie pirma kart ruke, tai nzn gal ir tiesa, kad pirma kart mazai kas jauciasi, kiek pamenu, as pirma karta irgi nieko nejauciau :D O siaip apibudinai smarku apsirukyma, tiesa psakius, nepamenu kada paskutini kart toki apturejau(noreciau :D), lyg ir nieko baisaus, o kitas draugas, tai nzn, siaip nesamone kokia gal sugalvojo ir pradejo tom rankom malt ;D
Šis vartotojas nelegalia veikla neužsiima. :x:
4apa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 781
Užsiregistravo: 2010-04-14, 15:59
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė 4apa »

o man atrodo kad tie kurie nera ruke ar retai ruko nesupranta kada pradeda vezti. itraukia viena, sako nieko nera. nu gerai, duodam antra. itraukia antra- sako tam kartui, bet praejo, vel nieko nera. idedam trecia- eina vemti. nznau ar pamoina pasisakyti kad tave veza jau ir nuo vieno ir kad uzteks, ar rimtai nesupranta vilkimo. as po pirmojo jointo puikiai supratau kad esu paciuptas nejuokais.
Hemingvėjus
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 132
Užsiregistravo: 2010-10-07, 13:24
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Hemingvėjus »

O manęs "nekabino" gal pirmus ~10 kartų. Arba tiesiog nesupratau. Nejuokauju. Visi aplink juokiasi, gerai leidžia laiką, o aš pasimetęs sėdžiu. Kas dėl tų visokių "mosikavimų rankomis" tai kažkaip net keistai atrodo, kad kąnors gali dūmas šitaip. Galbūt tai labiau įsivaizduojama reakcija į kitokį pojutį, kuri ir išprovokuoja taip žmogų elgtis.
Life is green.
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė hipiukas »

Čia šiaip į temą, galvoju parašysiu.
Aš turiu keletą taisyklių, kurios man (pabrėžiu - MAN) garantuoja puikiai suderintą gyvenimą su Maryte.

Pradėsiu nuo istorijos: kuomet pradėjau rūkyt, tai buvo toks rūkymas, kas 2-4 savaites tekdavo parūkyt. Pradėjo tie kartai dažnėti, kokius metus rūkiau kiekvieną savaitgalį. Paskui gyvenimas susiklostė taip, jog pradėjau rūkyti kas dieną. Taip, kaip ir alkoholikai, taip aš buvau marihuonikas. Rūkiau bet kada ir bet kiek. Galbūt bandžiau pabėgti nuo problemų. Po kokių 3 mėn. kasdieninio rūkymo supratau neigiamus poveikius: trumpalaikės atminties ir taip neturiu, tačiau viskas dar labiau pablogėjo, kol eidavau į tuoletą, priėjęs prie durų pagalvodavau "palauk, ko aš čia atėjau?", emocijų trūkumas, tapau nevalingas, irzlus, dažnai pradėjau atidėlioti svarbius reikalus. Po to net užmiršdavau svarbius reikalus, svarbiau būdavo inpūst. Po 3 mėn. nustojau rūkyt visiškai. Pirmosiomis dienomis buvo iš ties sunku susilaikyti. Buvau pripratęs. Po savaitės ne tik, kad neberūkiau, tačiau net nebenorėjau, net kai siūlydavo, tiesiog nenorėjau. Tuo pačiu pradėjau jaust pagerėjimą, susigražinau nuotaiką, po 3 savaičių visiškai atsistačiau į pirminę padėtį, jokių pasėkmių nebesijautė. Taip nerūkiau apie 3 mėnesius. Tuomet pradėjau vėl rūkyti, tačiau jau kitaip. Kartais būdavo, kad 3-4 dienas rūkai kas dieną, bet tik kartais, dažniausiai rūkydavau tik savaitgaliais. Turėjau užsibrėžęs, ir įsakęs sau nerūkyti kas dieną ilgiau nei 4 dienas. Taip rūkiau apie kokius metus, jokių neigiamų pasėkmių nebuvo. Po to vėl užgriuvus nesekmėms, vėl įpratau rūkyti kas dieną. Tačiau ne taip kaip ankščiau, vis turėjau užsibrėžęs sau, jog rūkyti galiu tik nuo 17:00 h. Per porą mėn mano gyvenime padėtis pagerėjo, tačiau rūkyt nesustojau. Taip rūkiau apie metus kas dieną. Neigiamų pojučių didelių nejutau. Kiek su atmintim apblogėjo, galbūt kartais patingėdavau pasitvarkyti namus. Po to gyvenimas taip pasisuko, jog galimybės kas dieną rūkyt nebegalėjau, todėl vėl pradėjau rūkyti kas 1-2 savaites. Taip porą ar trejetą metų.

Šiuo metu jau kažkur 3 metai kaip rūkau beveik kas dieną. Taip nugalėjau migreną, kuri mane kamuodavo vos ne kas dieną, kuomet nerūkydavau. Taip pat gyvenimas nebuvo rožėm klotas paauglystėje, kuomet dėl šiokių tokių įvykių įgijau nemigą, kurią visus tuos rūkymo metus jos nebeturiu. Be jokių blogų pasėkmių.
Tiesiog vadovaujuosi savireguliacija:
- Rūkyti tik tuomet, kuomet susitvarkai šiai dienai skirtus reikalus (darbas, kažkokie darbai namuose, susitikimai, ir t.t...).
- Kas 2-4 mėn pastovaus rūkymo daryti vienos ar poros savaičių pertrauką.
- Nerūkyti rytais.

Vadovaudamasis tokiom pagrindinėm mintim neturiu jokių problemų. Gyvenimas klostosi puikiai, galiu nutraukti rūkymą kada noriu, be jokių sunkumų. Puikiai susiderina prie sporto, prie meno, prie mano maitinimosi įpročių, prie mano ligų, prie pomėgių ir t.t. Jau kokie 2 metai, kaip labai retai vartoju alkoholį (nors su juo taip pat būta problemų). Vaistų nevartoju visiškai. Gydausi tik mintimis. Gaunu labai daug pagyrimų, nors daugelis net nežino, kad aplamai rūkau MJ.
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
Hemingvėjus
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 132
Užsiregistravo: 2010-10-07, 13:24
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Hemingvėjus »

Labai teisingas post'as Hipiukai. Manau kiekvienam didesniam rūkaliui gręsia susidurimas su tokiomis problemomis. Svarbu yra žinoti, kad aplinkinių problemų niekas neišspręs, kaip mes patys. Žingsnis po žingsnio ir išmokstam suderint keletą, atrodo skirtingų dalykų. Žinoma, ne visiems tai pavyksta. Tie, kurie nusprendžia, ar tiesiog nebegali spręsti savo problemų, o dangstosi po MJ lapu, dažnai laikui bėgant degraduoja ir įsivelia į dar sunkesnių problemų liūną.
Life is green.
Maybe
Naujokas
Pranešimai: 13
Užsiregistravo: 2011-01-05, 23:35
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Maybe »

Aš manau, kad kaikurie tiesiog perkrauna savo organizmą THC, nes vartoja neatitinkamai nuo kūno masės. Tiesiog reikia gerti daugiau vitaminų ir skysčių, taip pat ir daugiau valgyt. Mane ir po 1 sav rūkymo pradėjo kamuot nerimas, ir tas nesusigaudymas realybėje, pradėjau daugiau valgyt išvis atsigavau. Pradėjau rytais bėgiot, tai po vakarykščio putimo išsiblaivau darbo dienai :) Mūsų savijauta priklauso, nuo to ką organizmas įsisavina, tad pučiant reik daugiau riebaus maisto, kad mūsų riebalai nebūtų vien THC. :)
Laisvamanis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 121
Užsiregistravo: 2011-03-10, 12:09
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Laisvamanis »

Man būna iš po rūkymo kitą dieną jaučiuosi kaip supuvęs kiaušinis, tinginys ir nedarbingas aišku ne visada, kartais atvirkščiai būna. be to dar aiškiai jaučiasi smegenų atbukimas ir išsiblaškymas. ar toks liksiu visam laikui? ar po ilgo nerūkymo atsistatys viskas. Nes dabar būna, kad einu gatve ir atsijungiu, kažkur mintys į pasąmonę iškeliauja, nebematau kas vyksta aplink, tiesiog einu savyje paskendęs, Jau pripratau prie to ir net smagiau kartais taip gyvent, bet taip gali ir kokia mašina nutrenkt einant per gatvę. skaitinėjau ką žmonės mąsto, tai pradedu įtart, kad šūdą rūkau, nes iš barigos perku. Kai stipriau parūkau to stuffo, imu tripint žiauriai, lagina akyse, neina pajudėt ir pan. kas dar su šiom problemom susidūrėt? tai rimta ar nelabai?, beto dabar darau pertrauką, ir bandysiu savos užsiaugint. :)
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė hipiukas »

Laisvamanis rašė: <...>
Viskas čia normaliai :)
Jei iš vakaro parūkau daug, tai kitą dieną kaip išskridęs jaučiuosi, toks lengvas pojutis, tačiau išsiblaškęs, nesusikaupęs, mintys kažkur plaukioja. Jei kitą dieną turiu svarbių reikalų, arba kur toliau su automobiliu reikia vairuot - nerūkau daug iš vakaro.
Labai retai, bet būna, kad ir 2 dienas po parūkymo dar jaučiu lengvumą, bet ne ilgiau kaip 2dienas.
Kad visą laiką išskirdęs jausies - tai taip nebus jei turėsi saiką ;)
O šiaip - padaryti nerūkymo pertrauką yra sveika visais atžvilgiais...
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
Laisvamanis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 121
Užsiregistravo: 2011-03-10, 12:09
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Laisvamanis »

Smagu girdėt, o pats dažnai pūti? ir kiek maždaug metų ? :)
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė hipiukas »

Laisvamanis rašė:Smagu girdėt, o pats dažnai pūti? ir kiek maždaug metų ? :)
Paskaityk mano postą keliais postais aukščiau :x:
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • thc ir sveikata
    naktibaldas » » forume Legalus forumas
    70 Atsakymai
    39902 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Regimantas
  • sveikata
    just_lukas » » forume Legalus forumas
    109 Atsakymai
    44964 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas dcorp
  • Sportas - sveikata :)
    Donatas » » forume Prašau žodžio!
    87 Atsakymai
    41640 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas loreta
  • Marihuanos ekstraktas
    Sigma » » forume Legalus forumas
    4 Atsakymai
    5013 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Sigma
  • Ar marihuanos rukymas kenkia vaisingumui?
    Kotelis » » forume Medicina
    28 Atsakymai
    19234 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas kauptukas