Nuotrauka Nuotrauka

Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Kanapių panaudojimas gydomaisiais tikslais.
Rašyti atsakymą
LinasM
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 70
Užsiregistravo: 2011-08-02, 19:30
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė LinasM »

Aš po kokios savaitės, poros ištysinio rūkymo pajuntu, kad vis pamirštu smulkmenas kokias - ar tai raktus kur padėjau, telefoną kur palikau ir pan. Bet aš tai laikau naudingu dalyku, nes kai kablį pagavęs būnu ir tai pajuntu tai nustoju rūkyt savaitėlei.

Pamenu, klasiokai mano ir vemdavo ir alpdavo ir dar bajerių visokių būdavo, bet man pasisekė ar šiaip kas, kad neteko tokių šposų patirt ;)
ElfasVonPa
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 168
Užsiregistravo: 2010-08-17, 01:24
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė ElfasVonPa »

as su raktais darau taip: jie turi vieta! visi kiti daiktai irgi! kartais net nueinu nakti irankiu pasiimti (atsuktuvu, repliu) i kambari, kuriame isjungta sviesa, puikiai net miegodamas reikalingas smulkmenas atrasciau.

o jei netycia daiktas pateko i ne savo vieta? ismokiau savo smegenis logiskai mastyti: "as reples, kur as galeciau buti" :DDD realiai tai zinau, kaip veikia mano galva ir "ismastau" kur mano smegenys, praradusios atiduma, galejo padeti daikta.

per paskutinius pora metu, 2 kartus teko ilgeliau kazko paieskoti.

viska darant logiskai, atminties nereikia.
Samdash
Naujokas
Pranešimai: 19
Užsiregistravo: 2011-05-11, 16:11
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Samdash »

Su atmintim man irgi būna bėdų, dažnai pamirštu ką nors padaryt, reikia ant lipnaus lapuko užsirašyt, dažnai pamirštu grįžęs namo duris užrakint, pamirštu kur stuffą padėjęs, žodžiu visko pasitaiko, bet smulkmenos, padarau poros savaičių pertrauką ir vėl idealiai jaučiuosi.

O šiaip man kaskart, tiesiog kiekvieną kart po parūkymo užeina toks nuovargis, totalus kūno ir proto išsekimas, kiti sako, kad jiems taip nėra, nežinau, ką daryti, nes ryte įpūtį ir išeit niekur nebesinori. :D

Tausokit sveikatą, žmogai. :)
ReikSuskaupt
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 155
Užsiregistravo: 2011-02-02, 15:34
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė ReikSuskaupt »

ElfasVonPa rašė:...viska darant logiskai, atminties nereikia.
Jus cia visi rasot apie visokias pamirstas smulkmenas (arba nebutinai smulkmenas, bet tokius dalykus, kuriuos pamirsus labai jau gyvenimas nepasikeicia), o ka patartumet daryt studentams? Kol vasara, viskas tvarkoj, bet ji jau baigiasi... Tai gal kas pasidalintu patirtim, kaip pavyksta (ar bent jau kaip IMANOMA) suderint mokslus ir rukyma? Skaiciau kazkur cia apie visokius galvosukius, zuvu taukus ir siaip naudingus galvai dalykus, bet gal kas daugiau pasiulymu turi? Nesinori, kad del tokio gerio mokymosi kokybe kristu :(
Anonymous

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Anonymous »

Harmonija! Rinkis "alternatyvų" gyvenimą. Norėsi - turėsi
Taigi viskas įmanoma!
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Legalus »

Viskas nuo taves priklauso koks tu putikas ir kaip tu sugebi suderint siuos du pasaulius :D
vaikai nenarkokit vartotiku.
Anonymous

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Anonymous »

Nesutikčiau. Manyčiau tai VIENAS pasaulis. Toks mano patikslinimas
Paskutinį kartą redagavo Anonymous 2011-08-19, 12:24. Iš viso redaguota 1 kartą.
kasiakas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 78
Užsiregistravo: 2010-06-06, 14:12
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė kasiakas »

Manau tikrai imanoma suderinti ir viena ir kita, as anksciau galvojau, kad reikes nustoti rukyti, nes nesigaudavo derinti normalaus gyvenimo ir apsiputusio :] . Atmintis pavesdavo ir pats nuolat jauciausi isskrides, bet dabar viskas klojasi puikiai. Tiek darbas tiek mokslas dera su rukymu :D , tereikia protingai viska daryti ir su saiku :V:
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Legalus »

harmonija rašė:Nesutigciau. Manyčiautai VIENAS pasaulis. Toks mano patikslinimas
Nesutik nesupyksiu kekvienas turim savo nuomone :V:
vaikai nenarkokit vartotiku.
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė putejas »

Pasaulis yra vienas, yra tik daugybė būdų kaip jį suprast ir matyt.
berzinis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 69
Užsiregistravo: 2010-12-05, 21:01
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė berzinis »

ReikSusikaupt - rukyk 1-2 kartus per sav., skirk kada sukt dideli, kada maza; ziurek kas is viso to gaunasi, daryk isvadas ir derink, ant kiek gali padaugint :) Skaniu dumu [:)]
Я тут присел, дунул и подумал..
ReikSuskaupt
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 155
Užsiregistravo: 2011-02-02, 15:34
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė ReikSuskaupt »

Nu aciu aciu, jei pavyks kaip nors efektyviai suderint, pasidalinsiu pastebejimais :)
gendalf
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 58
Užsiregistravo: 2011-03-20, 12:38
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė gendalf »

Na cia tik spejimas bet problema gali buti karsti dumai, pabandyk per vaporizeri ar bent bonga :)
Anonymous

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Anonymous »

gendalf rašė:Na čia tik spejimas bet problema gali buti karsti dumai, pabandyk per vaporizeri ar bent bonga :)
O!!!! Pasakok plačiau! ;) Kodėl visiems krūčiausia rūkant? Pamėginkit arbatą ar blecha..nežinau..pyraga, keksą, spūrgą. Vajetau internete kiek plaukioje canna receptų. Ir įdomu gamint ir skanu ir tėkšteli skaniai per galvą
Tarakons
Naujokas
Pranešimai: 12
Užsiregistravo: 2011-08-04, 02:11
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Tarakons »

Na su depresija ir zole ir man buvo, bet cia yra viskas tavo galvoje kol nesusitvarkai jos tol ir gali paranojint depresuot ir siaip demonai pult gali visokie. Nes man buvo pusmeti rukydavau diena is dienos sedejau depresijoje nieko nenorejau, parukydavau bent tada budavo kaskiek ramiau ir smagiau del visu "bedu" zdz begau nuo savo problemu vietoje to, kad jas spresciau rukydavau ir nieko nedarydavau, miegodavau prirukes nes ten grazesnis pasaulis budavo ir nieks nepisdavo proto, nejau i paskaitas visiskai viena semestra prasikau konkreciai. Dienos rezimas atsikeli 9h parukai per bonga paziuri kompe nesamones pasijuoki kaip zombis pabendrauji su zmonem kurie prie pc buna tuo metu, atsibosta nueini pamiegot 4h atsikeli vel parukai sedi prie pc zaidi game'us tada praeina vilkimas kaskiek laiko pries tevam gryztant vel parukai, ko pasekoje mazai su jais bendrauji uzsidares kaskoks buni del to jie nepastebi, kad rukai sedi prie pc iki 2-4 nakties jei buna kaip parukyt, parukai dar! ir miegot ir toks ritmas puse metu i diena po pusgramis susmilkdavo kaip nieko kartais gramas. Dar biski buvau apetita prarades kai nustojau rukyt ir sunkiai uzmigdavau, bet cia vel tik galva, kad nesugebi atsipalaiduot ir sprendi bedas pries miega mintyse. Bet po to supratau, kad cia viskas tik mano galveleje taip nuo bedu nepabegsiu, susitvarkiau ja, savo gyvenima ir dabar viskas normaliai, va dabar darbas i pabaiga zadu susisukt eidamas i stotele parukysiu pachillinsiu, prie kompo ir miegot, o ryt paskaiton. Isvada viena yra, ne G kelia problemas, o mes ja vartodami susikeliam problemu (ai ryt padarysiu db prirukes), tada begam nuo problemu ir tuo paciu sukuriam ju dar daugiau per savo pacio nesusikaupima issiblaskyma ir t.t nes pripazinkit normalu darba dirbt apsirukius nelabai iseina ypac jei tas darbas nekelia per daug malonumo. Bet siaip vistiek dziaugiuos , kad turejau G, o ne alkogoli, depresijos metu nes turbut tokios isvados butu ir neateje i galva ir buciau prasigeres ten isvis gerdamas problemu magnetas buni ir 0 atsakingumo uz savo darbus, del to alkogolio beveik nevartoju isvis.
ReikSuskaupt
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 155
Užsiregistravo: 2011-02-02, 15:34
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė ReikSuskaupt »

Teisingai kalbi, cia labai patogus budas pabegt nuo problemu, tiksliau, jas atitolint, tas pats ir man buvo, todel mokslo metu pradzioj puciau kiekvienai progai pasitaikius. Nieko gero neisejo - dabar, kai prasideda rimtesni atsiskaitymai ir kokioms pvz. prezentacijoms reikia ismokt ka nors rimciau pakalbet, sunkiai sekasi, todel pagaliau susimasciau ir nusprendziau isvis daryt pertrauka ir nerukyt tol, kol pasitaisys atmintis. Tada jau gal kazkaip bus galima bandyt derint po truputi situs dalykus, bet visa vasara praputus (ir toliau puciant, kad ir ne tiek daug) mokytis man neiseina, nors atrode, kad viskas is esmes lyg ir taip pat, kaip visada buvo. Deja, gyveni zmogus ir mokaisi, dazniausiai is savo klaidu :)
molochas
Naujokas
Pranešimai: 25
Užsiregistravo: 2011-01-25, 22:27
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė molochas »

Kadangi retai rukau , tai jokiu bedu nera , po gero parukymo dvi dienas nuotaika pakelta buna :)
Stoned4life
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 94
Užsiregistravo: 2011-10-19, 20:22
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Stoned4life »

molochas rašė:Kadangi retai rukau , tai jokiu bedu nera , po gero parukymo dvi dienas nuotaika pakelta buna :)
Aš irgi retai,bet man po gero parukymo įvairiai būna.Kartais pora dienų nieko doro nuveikti negaliu,o kartais būnu pilnas energijos,žvalus ir linksmas.O taip pastebėjau kad kita diena labai gera būna,pasaulis gražus atrodo,ypač jeigu saulėta diena ir nesvarbu ar žvalus aš ar aptinges.
Voice of the people is the voice of JAH
Anonymous

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Anonymous »

pasaka, tai vadinama depresijos pradzia, kuria butina rauti su saknimis. Galiu trumpai mediciniskai paaiskinti-smegenyse gaminasi serotoninas (dar vadinamas laimes hormonu), kada jo gaminasi per mazai, prasideda tokios problemos, kaip: liudesys, nuotaiku kaita, gyvenimo prasmes nematymas, baime, panika ir t.t. Naturaliai si medziaga stipriau gaminasi sportuojant, taip pat gausu tam tikuose maisto produktuose kaip kad bananuose
malinalt
Naujokas
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 2011-12-04, 11:08
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė malinalt »

Palinu nuo 13 metu ,3metus nevariau diena dienon ,poto prasidejo kiekviena diena bent viena karta butinai parukyt buna kad ir 10kart parukai i diena...Bet jau kazkaip ateina tas laikas kai noris mest sita dalyka ,ka paturtem? nes jau visalaik kai parukau jauciasi didelis nuovargis norisi miegoti ir pan ,o gal paprasciausiai reiketu pertrauka tik padaryt?
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • thc ir sveikata
    naktibaldas » » forume Legalus forumas
    70 Atsakymai
    40008 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Regimantas
  • sveikata
    just_lukas » » forume Legalus forumas
    109 Atsakymai
    45119 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas dcorp
  • Sportas - sveikata :)
    Donatas » » forume Prašau žodžio!
    87 Atsakymai
    41808 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas loreta
  • Marihuanos ekstraktas
    Sigma » » forume Legalus forumas
    4 Atsakymai
    5058 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Sigma
  • Ar marihuanos rukymas kenkia vaisingumui?
    Kotelis » » forume Medicina
    28 Atsakymai
    19460 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas kauptukas